>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

🐬🐬 Transparentne typy

successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Zakładam tutaj wątek, który będę prowadził równolegle z moim tematem w dziale KzS. Jednak różnica polega na tym, że tutaj będę stawkował zawsze po 1j. Osobiście zawsze myślałem, że granie jednakową płaską stawką to spokojna droga do wyzerowania budżetu. Ale - być może się mylę. Na pewno pokazuje skuteczność bez względu na wysokość stawki, a ze względu na kurs. Obstawianie meczów traktuję głównie jako rozrywkę. Chcę przekonać się o skuteczności i yieldzie uwzględniającego płaską, niezmienną stawkę. Jeśli ktoś czuje potrzebę aby skomentować tu cokolwiek - proszę się nie krępować.


Edit 10.01.2024:

Założyłem ten wątek przeszło dwa lata temu z myślą, by zweryfikować, jak będzie sprawdzać się gra niezmienną, płaską stawką 1j. Na przestrzeni 1096 kuponów mogę wysnuć pewne wnioski. Więcej o tym tutaj.

Czas zakończyć ten eksperyment. Wątek zmienił nazwę na: "Transparentne typy". W dalszym ciągu będę tu prowadził statystyki i podsumowania.

Od tej chwili wchodzi stawkowanie zróżnicowanie. Cel nadrzędny: osiągnąć dodatnie saldo wątku. Zobaczymy z jakim skutkiem 👌.


Edit 17.02.2024:

Udało się osiągnąć nie tylko dodatnie saldo wątku, ale również trzy kolejne cele - odsetek wygranych kuponów w skali całości przekroczył 50%, a także yield wątku przekroczył 5% i 7,5% (szczegóły tutaj).

Ostatni cel tego wątku to przekroczenie yield 10%.


Edit 23.02.2024:

Fajnie było, ale się skończyło. Zabrakło 1 rzutu różnego + 1 żółtej kartki w meczu, by osiągnąć ostateczny cel wątku (szczegóły tutaj). Nie udało się. Od teraz będę wrzucał tutaj kupony z większymi AKO, bez jakiejkolwiek gwarancji (i szczerze mówiąc też motywacji) dla sukcesu. Koniec spiny, zostaje już tylko zabawa.


Nie jestem żadnym znawcą czy supertyperem. Obstawianie zakładów to dla mnie zabawa i zawsze tak to traktowałem.

Większości kuponów z tego wątku nie gram za real money.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 1:

Bukmacher: Unibet

Piłka nożna - Ekstraklasa
Legia - Jagiellonia
Data: 28.11.2021 g. 17:30
Typ: Jagiellonia strzeli strzeliła ale była cofka
Kurs: 1,46

Piłka nożna - 1. Belgia
Antwerp - Oostende
Data: 28.11.2021 g. 21:00
Typ: Michael Frey strzeli gola
Kurs: 1,79


Stawka: 1j
Ew. wygrana: 2,61j
Wygrana: 0j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +112
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 2:

Bukmacher: Unibet

Piłka nożna - 1. Turcja
Goztepe - Fenerbahce
Data: 29.11.2021 g. 18:00
Typ: Fenerbahce i poniżej 4.5 gola 1:1
Kurs: 2,28


Stawka: 1j
Ew. wygrana: 2,28j
Wygrana: 0j
 
Ostatnia edycja:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Słaba forma gospodarzy: 5 punktów w 9 meczach (oraz cztery porażki z rzędu u siebie) nie wyrokuje jakiegoś nagłego przełamania dzisiaj. Fenerbahce to druga najlepsza ekipa jeśli chodzi o punkty zdobywane na wyjeździe. Wygrali z Galatasaray i w Lidze Europy wysoko z Antwerp. Myślę, że nie powinni mieć wielkich problemów z pokonaniem gospodarzy i nie spodziewałbym się też jakiegoś oszczędzania się na Ligę Europy, bo mecz dopiero za 10 dni.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 3:

Bukmacher: Superbet

Hokej - NHL
Winnipeg - Arizona
Data: 30.11.2021 g. 01:30
Typ: K. Connor strzeli gola (z dogrywką, bez karnych)
Kurs: 2,50


Stawka: 1j
Ew. wygrana: 2,20j
Wygrana: 0j
 
Ostatnia edycja:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Od sześciu lat nie zdarzyło się, aby w bezpośredniej rywalizacji między Fiorentiną a Sampdorią, którakolwiek z ekip zachowałaby czyste konto. W tym czasie rozegrano dwanaście spotkań i w każdym z nich miał miejsce BTTS. W dodatku w pięciu ostatnich bezpośrednich spotkaniach strzelono minimum 3 gole, a średnia wyniosła powyżej 4 bramki na mecz. Obydwie ekipy są w tym sezonie overowe - 71 i 79% spotkań z overem 2.5. Spodziewam się więc podobnego scenariusza właśnie dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 5:

Bukmacher: Superbet

Hokej - NHL
NY Rangers - Philadelphia
Data: 02.12.2021 g. 01:05
Typ: Chris Kreider strzeli gola (z dogrywką, bez karnych)
Kurs: 2,55


Stawka: 1j
Ew. wygrana: 2,24j
Wygrana: 2,24j
 
Ostatnia edycja:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Nowojorczycy w gazie, co pokazuje ich obecna forma - siedem wygranych w ośmiu ostatnich meczach, w tym nad Florydą. Tego natomiast nie można powiedzieć o ich dzisiejszych rywalach. Hokeiści z Filadelfii wygrali zaledwie jedno spotkanie spośród ośmiu ostatnich i to w dodatku po dogrywce. Śmiem twierdzić, że gospodarze parę bramek dziś zdobędą, a jeśli ktoś ma strzelać, to Chris Kreider - absolutny lider drużyny już z szesnatoma golami na koncie. Warto dodać, że wicelider teamu pod tym względem ma 5 strzelonych bramek. Trzydziestoletni Kreider nie jest najskuteczniej punktującym zawodnikiem, gdyż ma niewiele asyst, ale pod kątem bramek nie ma sobie równych.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 6:

Bukmacher: Unibet

Piłka nożna - 1. Węgry
Ferencvarosz - Puskas Akademia
Data: 04.12.2021 g. 15:30
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,68

Piłka nożna - 1. Hiszpania
Barcelona - Betis
Data: 04.12.2021 g. 16:15
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 1,50


Stawka: 1j
Ew. wygrana: 2,52j
Wygrana: 0j
 
Ostatnia edycja:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 7:

Bukmacher: Unibet

Piłka nożna - 1. Bośnia i Herc.
Zeljeznicar - Siroki Brijeg
Data: 05.12.2021 g. 15:00
Typ: Zeljeznicar strzeli nie jestem pewien po czyjej stronie gol typowałem. Wpisałem gospodarzy ale prawdopodobnie chciałem dać na gości. Było 1:0 więc mimo wszystko zaliczę jako nietrafiony.
Kurs: 1,50

Piłka nożna - 1. Niemcy
Stuttgart - Hertha
Data: 05.12.2021 g. 16:15
Typ: Hertha poniżej 1.5 gola
Kurs: 1,37


Stawka: 1j
Ew. wygrana: 2,06j
Wygrana: 0j
 
Ostatnia edycja:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 9:

Bukmacher: Unibet

Piłka nożna - 1. Turcja
Fenerbahce - Rozespor
Data: 05.12.2021 g. 17:00
Typ: Fenerbahce
Kurs: 1,35

Piłka nożna - 1. Rosja
Soczi - Krasnodar
Data: 05.12.2021 g. 17:00
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,60


Stawka: 1j
Ew. wygrana: 2,16j
Wygrana: 2,16j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +312
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 10:

Bukmacher: Unibet

Piłka nożna - LM
Lipsk - Manchester City
Data: 07.12.2021 g. 18:45
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 1,46

Piłka nożna - LM
Bayern - Barcelona
Data: 08.12.2021 g. 21:00
Typ: Bayern powyżej 1.5 gola
Kurs: 1,41


Stawka: 1j
Ew. wygrana: 2,06j
Wygrana: 2,06j
 
Ostatnia edycja:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 11:

Bukmacher: Unibet

Piłka nożna - LM
Juventus - Malmo
Data: 08.12.2021 g. 18:45
Typ: Juventus wygra do zera
Kurs: 1,73

Piłka nożna - LM
Salzburg - Sevilla
Data: 08.12.2021 g. 21:00
Typ: Salzburg strzeli
Kurs: 1,30


Stawka: 1j
Ew. wygrana: 2,25j
Wygrana: 2,25j
 
Ostatnia edycja:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 12:

Bukmacher: Unibet

Piłka nożna - LM
Bayern - Barcelona
Data: 08.12.2021 g. 21:00
Typ: Lewandowski strzeli
Kurs: 1,50


Stawka: 1j
Ew. wygrana: 1,5j
Wygrana: 0j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +316
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dziesięć bezpośrednich meczów rozegranych przez obydwa zespoły na przestrzeni nieco ponad sześciu lat pokazuje, że raczej są to spotkania o underowym charakterze. Siedem z nich zakończyło się maksymalnie dwiema bramkami, a trzy - bezbramkowym remisem. Co ciekawe z reguły to w Kolonii padają niskie wyniki. Pięć ostatnich bezpośrednich spotkań rozegranych w Kolonii zakończyło się strzeleniem maksymalnie dwóch bramek, a w sumie było ich sześć. Obstawiam kontynuację tego trendu z uwagi na fakt, że Augsburg w tym sezonie na wyjeździe zanotował tylko trzy trafienia w siedmiu meczach, a Kolonia zaś jest mocna u siebie ale Anthony Modeste, lider ekipy pod kątem zdobywanych bramek, jakoś ostatnio nie błyszczy. Oczami wyobraźni widzę tutaj spokojne 2:0.
 
Do góry Bottom