>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Łotwa/Litwa/Estonia - Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

Psychosocial 803,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Siauliai-Hegelmann TYP BTS kurs 2,00 4/10 g.18.00 1:3 WIN

PS: Mecz za chwilę. Gospodarze gonią lidera i wicelidera. Najważniejsza rzecz to taka że do składu gości po długiej kontuzji wraca Brazylijczyk Michael Thuigue i wraz z najlepszym snajperem Hegelmann Chorwatem Filipem Dangubicem powinni jednego gola bachnąć. Siauliai mają mocna siłę ofensywną więc po takim kursie łykam ten zakład bez zbytniego stresu.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2080
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Tukums 2000 - Metta
Tukums 2000
@2.35 Superbet

Swój typ opieram w głównej mierze na aktualnej formie obydwu ekip, a ta jednoznacznie wskazuje na gospodarzy jako faworyta dzisiejszej konfrontacji. Jeszcze przed trzema miesiącami Tukums okupował samo dno tabeli ligowej, i nawet Super Nova była nad nimi. To się jednak odmieniło za sprawą skutecznej gry, obfitującej w bramki, również w spotkaniach wyjazdowych. Obecnie są na siódmym miejscu ze sporymi szansami na przeskoczenie Metty w ostatecznym rozrachunku. Goście z kolei notują bardzo słabą formę. Od 13 maja wygrali tylko raz, w dodatku z najsłabszą ekipą w lidze. Spośród czterech ostatnich spotkań, bramki zdobyli tylko w jednym. Myślę, że gospodarze wykorzystają swoją szansę na przeskoczenie rywala w tabeli i w rezultacie wygrają to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Optibet Virsliga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Riga FC vs FK Liepaja
Typ: BTTS
Kurs: 2.14✅️
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Ryga FC jest jednym z najbogatszych projektów na Łotwie. To właśnie tutaj płaci się najwięcej za piłkarzy i główny rynek, który jest penetrowany przez skautów to Białoruś, Litwa, czy też Estonia. Jeżeli w tamtejszych ekstraklasach są zawodnicy, którzy wyróżniają się na tle reszty, to z chęcią są sprowadzani do stołecznego klubu. Zdarzają się też interesujące historie jak zatrudnienie zawodnika z przeszłością w Bundeslidze, jak Milosa Jojica, czy też po przygodzie w Chinach jak Marko Dabro. Trener Tomislav Stipić swój warsztat zdobył głównie w Niemczech, prowadząc juniorskie zespoły, ale też rezerwy, ale właśnie na Łotwie od stycznia tego roku notuje największą średnią zdobywanych punktów. Wydaje się, że to właśnie gospodarze będą głównym faworytem do mistrzostwa. Czy FC Ryga postawi kolejny krok w tym kierunku?

Przyjezdni to tak naprawdę 3-4 czwarta siła Optibet Virsliga. W poprzedniej kampanii udało się zająć miejsce tuż za podium i szkoda, ponieważ była szansa walki w eliminacjach do Ligi Konferencji. Ten sezon wygląda podobnie i to wraz z Audą oraz Valmierą stoczy się bitwa o 3. pozycję na koniec tych rozgrywek. W FK Liepaja jest słabość do afrykańskich zawodników i ujrzymy tutaj wielu piłkarzy z Senegalu, a konkretnie 5. Są też gracze z Nigerii, ale oni nie odgrywają tak dużej roli. Niekwestionowanym liderem jest Brazylijczyk Dodo, który dumnie dzierży opaskę kapitańską, ale daje też liczby. U gości występuje do sezonu 2019 i zanotował 52 trafień w ligowych spotkaniach. Już teraz na swoim koncie ma 10 goli i 2 asysty w 16 meczach. Czy dołoży kolejną bramkę do swojego dorobku?

Zdecydowanym faworytem są gospodarze, ale ja tak łatwo nie skreślałbym gości. Liepaja w ostatnim czasie prezentuje się całkiem nieźle i seria 4 meczów bez porażki to potwierdza. Co ważne outsider regularnie strzela gole i moim typem będzie klasyczny wynik BTTS. H2H kompletnie nie pokrywa się z moim przewidywaniami i w bezpośrednich starciach nie oglądaliśmy bramek z obu stron od 8 rywalizacji z rzędu, ale każda passa ma swój koniec. Goście lepiej radzą sobie w delegacjach i średnia ponad 2 trafień na obcych stadionach robi wrażenie. FC Ryga regularnie traci gole i mam nadzieję, że Dodo i spółka staną na wysokości zadania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1151
bfred 296,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Łotwa Virsliga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Metta/LU - BFC Daugavpils
Typ: BTS
Kurs: 1.45
Bukmacher: Superbet
Analiza: Dzisiaj spróbuję sobie Łotwę. Lubię grać tę ligę. Gra u siebie 6 drużyna z 8. Gospodarze 3 punkty przewagi nad strefą barażową a goście tylko 1 więc walka będzie. Oba zespoły grają dosyć radosny futbol bilans odpowiednio 26-36 i 30 -32 widać więc że lubią sobie postrzelać i potracić. Jeśli chodzi o typ BTS to gospodarze trochę kiepsko statystycznie w ostatnich meczach mamy 2/5 a gości prezentują się pod tym względem dużo lepiej bo aż 4/5. Za to w ostatnich meczach bezpośrednich mamy komplet bo 5/5 i skłania mnie do spróbowania tego typu chociaż kurs nie jest do końca satysfakcjonujący ale generalnie gdy Metta/LU było gospodarzem to zawsze te kilka goli padało i dzisiaj liczę że będzie podobnie może jakieś 2-2 zobaczymy. W każdym bądź razie drużyny nie chcą na pewno osunąć się na miejsce barażowe więc myślę że nie będzie tutaj kunktatorstwa tylko gra. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +306
Psychosocial 803,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Panevezys-Siauliai TYP 1 kurs 2,03 5/10 g.19.00 2:0 WIN

PS: Kurs chyba zawyżony chociaż gra drugi z trzecim zespołem ale te ekipy dzieli aż 9 oczek i mecz zaległy Panevezys. Zresztą wykładnikiem tego wszystkiego jest dla mnie Kauno Żalgiris. Na początku lipca wygrało ono u siebie z Siauliai 3:2 by za tydzień dostać oklep na wyjeździe od Panevezys 0:3..zresztą o czym my piszemy..gospodarze mają w lidze 6 zwycięstw z rzędu i dwa mecze mniej od lidera a tyle samo oczek. Wygrali z dzisiejszymi przeciwnikami na początku kwietnia w lidze 3:1.

Ze strony Panevyzys:

"Po dwóch porażkach z rzędu FA "Šiauliai" w dramatycznym stylu pokonała Marijampolė "Sūduva" 3:2 iz 43 punktami może czuć się pewnie w czołowej trójce. W letnim oknie transferowym do zespołu dołączyło dwóch zawodników z litewskiej reprezentacji - Domantas Šimkus i Rolandas Baravykas, z Gargždai "Bangas" wrócił Deividas Dovydaitis, z kolei Dominykas Kubilinskas został wypożyczony do Telšiai "Džiugu".
Ariagneris Smith i obrońca przeciwnika Rimvydas Sadauskas będą musieli opuścić ten mecz z powodu dyskwalifikacji.
Szerzej o zbliżającym się meczu opowiedział pomocnik Kasparas Dubra, który w zwycięskim spotkaniu w Mołdawii grał bez zmian.
„Trudno powiedzieć, ile czasu zajmie uzyskanie optymalnej formy, ale czuję się dobrze. Dzięki zespołowi, który zapewnił mi komfort, mam nadzieję, że będę mniej czekać na moje najlepsze występy.
W tej chwili każdy mecz jest ważny, jak zawsze musimy ciężko pracować, a wynik przyjdzie. Czekamy na wsparcie kibiców Poniewieża na stadionie” – powiedział Łotysz portalowi fk-panevezys.lt ."

Na stronie Siauliai cisza..

Dla mnie faworyt jest jeden.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2568
loki123 246,5K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Łotwa
Godzina: 17:00
Spotkanie: Metta/LU - FK Liepaja
Typ: BTS
Kurs: 1.55
Bukmacher: Superbet
Dziś w cieniu europejskich pucharów zostanie rozegrane spotkanie w Łotewskiej Optibet Virsliga w którym to zagrają ze sobą drużyny Metta/LU i FK Liepaja. Gospodarze po 23 kolejkach zajmują 6 miejsce z dorobkiem 27 punktów mając na koncie 7 zwycięstw, 6 remisów, i 9 porażek a ich bilans bramkowy to 29-37. Drużyna Metta w ostatniej kolejce pokonało Super Nova na wyjeździe 1-3 i tym samym przerwali serię 11 kolejnych meczy bez zwycięstwa. Goście drużyna Liepaja w tabeli zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 31 punktów mając na koncie 9 zwycięstw, 4 remisy i 9 porażek a ich bilans bramkowy to 34-35. Przyjezdni też ostatnio nie zachwycają, ponieważ nie wygrali od 5 ostatnich meczy. Mój typ opieram na statystykach gier pomiędzy tymi drużynami, gdzie na 5 ostatnich konfrontacji BTS był pokrywany, po za tym na chwilę obecną dyspozycja obu ekip jest podobna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +929
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Metta - Liepaja
Typ: Liepaja
@2.05 Superbet

Obydwa zespoły są z względnie podobną formą, z nieznaczną przewagą po stronie gości. Jednak Liepaja bardzo dobrze radzi sobie na wyjazdach, i co ciekawe - ma korzystniejszy bilans w delegacji niż na własnym stadionie. Metta wygrała u siebie trzy mecze na dziesięć i ma bilans bramek 10-17. Co to zwraca uwagę, to fakt, że Liepaja ma sposób na swojego dzisiejszego rywala, czego dowodem jest bilans bezpośrednich spotkań. Metta po raz ostatni wygrała 13 bezpośrednich spotkań temu, a więc naprawdę dawno. Od tamtej pory Liepaja odnotowała 9 zwycięstw i trzy remisy. W tym roku Liepaja notuje dość podobną formę do tej z ubiegłego sezonu. Wówczas zakończyli rozgrywki na czwartym miejscu i dokładnie tę samą pozycję okupują w tabeli ligowej teraz. Metta jest szósta, ale ma tylko cztery punkty przewagi nad przedostatnim miejscem. Typuję, że dziś ta przewaga stopnieje a goście wyjadą z trzema punktami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +188
Psychosocial 803,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Panevezys-Hegelmann TYP 1 kurs 1,77 5/10 g.18.00 2:2 BOX

PS: Grałem już na dzisiejszego lidera jakiś czas temu:


Dzisiaj teoretycznie sytuacja jest jeszcze prostsza bo goście mają aż 10 oczek mniej od Siauliai z tym że 2 mecze zaległe. Forma Hegelmann muszę przyznać jest dobra. Tylko czy da radę innemu czołgowi jakim są gospodarze którzy wygrali w ostatnich 8 kolejach wszystko co się dało i w 23 spotkaniach stracili tylko 8 goli, wygrywając 18 spotkań?

Ze strony Panevezys:

'Po wycofaniu się z eliminacji Ligi Konferencyjnej UEFA klub piłkarski Poniewież będzie mógł skupić się na pozostałych meczach w Lidze Optibet A. Najbliższy pojedynek w 25. kolejce odbędzie się u siebie, przyszłym przeciwnikiem jest zwycięska niedawno drużyna Hegelmann z powiatu kowieńskiego.
Drużyna prowadzona przez Andriasa Skerlasa ma na swoim koncie serię pięciu zwycięstw, mając na koncie 37 punktów i awansując na 4. pozycję. Niebiesko-biali wygrali cztery ostatnie mecze wyjazdowe.
Po zwycięstwie Poniewieżowie mogą zwiększyć stratę do wileńskiego „Žalgirisa” do 8 punktów, mając jeszcze jeden mecz w rezerwie
Pierwsze spotkanie drużyn w tym roku było owocne - wtedy Poniewież wygrał 4:2, drugi pojedynek zakończył się minimalnym zwycięstwem gospodarzy wynikiem 1:0 po zwycięskim golu Seydiny Keity.
To obrońca z Senegalu przed tym meczem podzielił się swoimi przemyśleniami z portalem fk-panevezys.lt .
„Nie sądzę, aby wycofanie się z międzynarodowych rozgrywek mogło wpłynąć psychicznie na drużynę. Jesteśmy profesjonalistami i znamy swój cel.
Dobry wynik w poniedziałkowym meczu będzie dla nas bardzo ważny, aby iść dalej i nadać sens całej dobrej pracy wykonanej od początku sezonu”, powiedział S. Keita."

Na stronie Hagelmann nie znalazłem żadnej informacji na temat tego spotkania. Piszą tylko coś o kobitkach.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1970
bfred 296,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Litwa I Lyga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Riteriai 2– Żalgiris 2
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1,72
Bukmacher: Superbet
Analiza: Coś czuję, że to ma szansę tutaj wejść. Gra 8 z 14 przy czym goście są na miejscu barażowym o utrzymanie w lidze gospodarze solidnym średniakiem tabeli. Bilans bramkowy przyzwoity +16 czego nie można powiedzieć o gościach: -22. także tylko 18 punktów zdobytych 2 razy mniej niż dzisiejszy rywal (36). Myślę, że gospodarze dzisiaj wygrają i padnie parę goli. Gospodarze jeśli chodzi o mój typ to na ostatnich 5 meczu mają 3/5 a goście 4/5. Czyli statystycznie wygląda dobrze a jak będzie w praktyce? Jeśli gości strzelą to o typ jestem spokojny a to możliwe co pokazują mecze bezpośrednie aż w 4 na ostatnie 5 było BTS. Sądzę że dzisiaj skończy się jakieś 3-1 i to gram w realu w kombo. Powodzenia:)
 
bfred 296,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Litwa I Lyga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Babrungas– Jonava
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 1,65
Bukmacher: Superbet
Analiza: Spodziewam się tutaj paru bramek. Gospodarze na miejscu 5 z realną szansą na miejsce barażowe a goście chyba pogodzeni zes padkiem na przedostatnim 15 miejscu. Bilans gospodarzy 49-40 a gości 21-61 (najgorszy w lidze). Myślę, że gospodarze nie odpuszczą i walną parę bramek a może goście coś dorzucą. jeśli chodzi o over 3,5 to gospodarze ostatnie 5 meczy to 2/5 a goście 3/5. Pojedynki bezpośrednio to już 4/5 więc jest to dobry prognostyk. Z uwagi na fakt, że gospodarze mają o co walczyć oraz ich potencjał ofensywny a gości stratę bezpiecznego miejsca aż 11 pkt to liczę tutaj na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy. Powodzenia:)
 
bfred 296,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Litwa I Lyga
Godzina: 17:00
Spotkanie: BFA Vilnius - Garliava
Typ: BTS
Kurs: 1.51
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ostatnia kolejka zaplecza ekstraklasy Litwy. Oba zespoły na bezpiecznych pozycjach więc liczę że coś postrzelają obydwoje. Na ostatnie 5 spotkań gospodarze 3/5 BTS zaś goście 2/5 czyli w miarę w miarę. Ostatnie 3 mecze bezpośrednie to1 BTS. Gospodarze mają trochę gorszy bilans bramkowy niz goście bo jest to stosunek 38-41 do 43-35 jednak z drugiej strony widać, że lubią sobie trochę postrzelać i potracić ale też i w ostatnim meczu H2H było 1-1 gdzie przedtem w 2 pozostałych dominowali gospodarze więc liczę że mała stawka meczu zaowocuje tzw. wesołym futbolem i te bramki z obu stron zobaczymy. Powodzenia:)
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Rigas FS - Metta LU
Typ: Metta LU poniżej 0.5 gola
@1.70 Fortuna

Dziś wziąłem pod lupę spotkanie w ramach najwyższej klasy rozgrywek na Łotwie. Gospodarze podejmują przeciwnika, którego można powiedzieć mają rozpracowanego idealnie. Na przestrzeni sześciu ostatnich bezpośrednich spotkań nie stracili bramki, a sami zdobyli ich 18. Trzeba przyznać, że przewaga jest uderzająca. Nie spodziewam się, by taki stan rzeczy miał zmienić się dzisiaj. Piłkarze ze stolicy są jednym z kandydatów do tytułu i najprawdopodobniej po dzisiejszym spotkaniu obejmą pozycję lidera. W trzech meczach domowych odnotowują bilans bramek 10:2. Metta zaś w trzech wyjazdowych meczach zdobyła jedną bramkę, co de facto dało im zwycięstwo nad najsłabszym zespołem ligi - Jelgavą. Myślę, że przeciwko jednemu z najlepszych nie będą w stanie zdobyć bramki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom