>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

¤ ATP&WTA [7.05.07-13.05.07]

Status
Zamknięty.
del-potro 0

del-potro

Użytkownik
Internazionali BNL d&#39;Italia

Place: Rome, Italy
Date: May 7-13, 2007
Surface: Clay
Prize Money: €2,082,500

Official Web Site:
http://www.internazionaliditalia.it

Qatar Telecom German Open

Place: Berlin, Germany
Date: May 7-13, 2007
Prize Money: $1,340,000
Surface: Red Clay/Outdoors

Official Web Site:
http://www.qatar-german-open.org

ECM Prague Open

Place: Prague, Czech Republic
Date: May 7-13, 2007
Prize Money: $145,000
Surface: Red Clay/Outdoors

Official Web Site:
http://www.pragueopen.cz
 
drago 108

drago

Użytkownik
???? Murray A. - Simon G. @1.40

Analiza z Typów Dnia:


W dzisiejszym spotkaniu spotka się Brytyjczyk z żabojadem. Murray ostatnio nie grał [ostatni mecz 06.04.br] wcześniej ogrywał wszystkich, ale jego piętą Achillesową był znakomity Novak &quot;Djoko&quot;Djokovic. Z którym przegrał 2 rzędowe spotkania. Murray w ostatnich turniejach dochodził 3 razy do półfinałów i przegrywał tam właśnie z Djokiem i z Roddickiem (lecz w następnym turnieju górą był Murray). Simon... Giles nie wygrał ostatnich 3 spotkań przegrywał z Granollers-Pujolem, Ferrerem i Ramirezem Hidalgo. Jak widać są to raczej przeciętni przeciwnicy z tym pierwszym powinien wygrać, ale po 3setowym pojedynku przegrał. We wcześniejszych turniejach dochodził do najlepszych 32 graczy, ale na drodze stanęli mu J.I. Chela i Andy Roddick. Wygrywał z lepszymi od siebie, ale o ile dobrze kojarzę nawierzchnie to na innych gra lepiej. Moim zdaniem jest to dzisiejszy pewniak obok J. Acasuso, Cheli, czy Berdycha, ale tylko ten pojedynek jest na minimalnym kursie 1.40. Polecam. Typ pewna 1.


???? Berdych T. - Nieminen J. @1.35

Dzisiaj zagra Tomas Berdych (12) z Jarkko Nieminenem (21). Analiza &quot;szybsza&quot;, gdyż już zostało mi mało czasu. Czech w ostatnich spotkaniach trafia na lepszych formą od siebie. Np. Juźni, Nadal. Jednyą poważniejszą wpadką Tomasa była porażka 6:7 4:6 z Michaelem Russellem. Z Chelą też przegrał, ale Chela to jednak dobry przeciwnik, Czech był w tym pojedynku faworytem, ale przegrał. Nieminen ostatnio przegrywa &quot;wszystko&quot; ostatnie wygrane nad słabszymi rywalami. Jednyny mecz na korzyść fina, warty do rozpatrzenia to zwycięstwo nad Davidem Nalbadianem. Ale reszta to już raczej nie to o czym marzył. Gaske wygrał, Ljubicic - wygrał, Safin - wygrał :|, O. Hernandez -wygrał, KOHLI wygrał, przynajmniej 2 z tych pojedynków powinna zakońzyc się na korzyść Jarkka, ale jak widać wszystkie przegrał, jego forma nie zachwyca. Jeżeli Czech wygra 2:1 to Fin może powoli wracać, a jeżeli przegra w gemach gładko i 2:0 to znak, że Nieminen raczej w następnym turnieju nie zajdzie zbyt wysoko.

Na dzisiaj również polecam:

Almagro N. - Henman T. @1.10 [kurs wczoraj wynosił w niektórych bukach nawet 1.25!]
Acasuso J. - Verkerk M. @1.05 [taki na podbicie sobie kursu]
Chela J.I. - Gicquel M. @1.40 [Raczej pewny, a kursik niezły]
Ginepri R. - Bracciali D. @1.80 [miałem napisać analizę do tego meczy po Tomasie, ale zabrakło czasu]
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Postaram się wybierać dla Was mecze z bardzo ciekawymi kursami. Lekko zawyżone wyadją mi sie być kursy na Hrbatego w pojedynku z Ferrero i Vinci, która gra z Schnyder. Kursy na tzw. niespodzianki wynoszą ponad 4, jednak dla mnie zwycięstwo zarówno Hrbatego a zwłaszcza Vinci nie będzie niespodzianką. Vinci w tym sezonie gra ostatnio dobrze na ziemi, w hth jest miedzy nimi 1-1 więc wynik otwarty. Podobnie z Hrbatym i Ferrero, 1-1 w pojedynkach na twardej na wierzchni, jak będzie na clayu, zobaczymy dzisiaj.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ja postawilem na Murraya, wydaje mi sie bardzo pewny i do dubla dorzucilem Medine, co sądzicie?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ja postawilem na Murraya, wydaje mi sie bardzo pewny i do dubla dorzucilem Medine, co sądzicie?
Nie wiem jak w tym sezonie grał Murray na clay, bo to dla niego dopiero 1 turniej na tej nawierzchni ale Medina z kursem 1,45 jest ok :spokodfhgfh:
Ja dałem singla na Tatianę Garbin z amerykanką Shuaghnessy która przegrywa ostatnio wszystko i wszędzie ;)

(tylko coś ten turniej w Germanach jeszcze nie rozkręcił się ???? piszą że mecz mój się zaczął o 11 a guzik prawda ???? )
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Niestety pada , wszystko jest opóźnione, info ze strony turnieju w Berlinie,
pozdrawiam
 
H 0

haze

Użytkownik
Spotkanie: ???? Starace P. v Calleri A.
Typ: 2
Kurs: 1.7
Dzisiaj na kortach w Rzymie spotkają się Włoch Starace (nr 64 rankingu ATP) oraz Argentyńczyk Calleri (nr 28 rankingu ATP). H2H 1:0 na korzyść Calleriego, łatwa wygrana 6:1, 6:1 także na clayu. W tym roku obaczaj dobrze sobie radzą bilans Callieriego na clayu to 11-5 Starace zaś 9-6. Uważam, że Argentyńczyk jest bardziej doświadczony i bardziej &quot;szaleje&quot; na clayu i dlatego wygra ten mecz ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Haas T. - Stepanek R. 2 2.10

Chyba najlepiej zapowiadające się dzisiaj spotkanie, dwóch zawodników w ostatnich tygodniach są jednak bez formy! Radek w ostatnich dwóch turniejach przegrywał w pierwszych rundach z zawodnikami hm... drugiego formatu;) Haas w zeszłym tygodniu po walce przegrał z Grosjeanem chyba On na cegle nic nie zwojuje. Spodziewałem się dużo lepszych wyników od Stepanka na cegle myśle ze w tym turnieju zaprezentuje się dużo lepiej....

Moya C. - Baghdatis M. 1 1.40

Moya jak na Hiszpana przystało najlepiej czuje sie na ziemi udowadnia to ostatnimi wynikami. Cypryjczyk ostatnio miał małe problemy ze znalezieniem formy jednak udało mu sie to podczas turnieju w Niemczech gdzie zaszedł aż do półfinału gdzie poległ z Kohlschreiberem pozniejszym zwyciescą tego turnieju. Jednak Bagietka strasznie męczył sie w tym turnieju i jego wyniki troche mnie nie przekonuja, ale zaczął wygrywać co dla niego jest najważniejsze, jednak na Moye to bedzie za mało...Doświadczenie tym razem wygra podobnie jak podczas ich jedynego pojedynku na hardzie gdzie Hiszpan wygrał 16 63 67- na cegle zakończy sie na trzech setach!

Berdych T. - Nieminen J

Czech odzyskał już swoją dawną formę i ostatnio zalicza same dobre turnieje, nie odpada w I rundzie ostatni raz przydarzyło mu się to Miami. Jarko ostatnie trzy rundy to porażki w II rundach i to nie z zawodnikami z pierwszej 10 lub 20... Berdych jest duzo lepszym zawodnikiem a co najważniejsze jest w formie, Fin na pewno jest groznym zawodnikiem ale na Berdycha nie jest w stanie pokonać....Może po tym turnieju uda mu sie awansować do pierwszej 10?
 
H 0

haze

Użytkownik
Spotkanie: ???? Massu v Bolelli S.
Typ: 2
Kurs: 2.05
Myślę, że dzisiaj będzie niespodzianka. Massu na cegle w tym sezonie sobie nie radzi. Jego bilans 14-8. Męczył się ostatnio bardzo z Karlovicem (6-7, 7-6, 7-6). Bolleli w tym sezonie dobry bilans 10-2. Co prawda gra głównie w Challangerach - pewnie dlatego, że są rozgrywane głównie na clayu. Ostatnio wygrał challanger w Tunezji a także pokonał, Safina w 2 setach.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Canas G. - Simon G 1.20

Canas po znakomitych wystepach w Barcelonie oraz Miami gdzie zaszedł aż do finału tutaj musiał przedzierać się przez eliminacje gdzie miał cieżkie życie z Serrą który urwał mu seta. W I rundzie toczył b. wyrównany bój z Melzer. Simon w I rundzie ograł Murray który wrócił po kontuzji 61 16 63 wcześniej odpadł w pierszej rundzie w Monte Carlo oraz Casablance. W starciu z Argentyńczykiem, który najlepiej czuje sie własnie na cegle nie ma wiekszych szans! Kurs marny ale mecz naprawde 99% pewniak!

Djokovic N. - Soderling R. 1.40

Serb w zeszłą niedziele wygrał trzeci w tym sezonie turniej, tym razem na kortach w Estoril gdzie pokonał w finale Gasqueta. Podróz nie była zbyt daleka wiec na pewno juz wypoczął podobnie bo siły beda mu b. potrzebne w tym spotkaniu! Robin wczoraj pokonał Becker, który na cegle grac nie lubi... Soderling jest b. groznym zawodnikiem ale Novak to jeden z najwiekszych talentów i ma b. duże szanse na wygranie całej imprezy...
 
W 2

wislak

Forum VIP
???? Ferrero J.C. - Starace P.

Typy: 2/1:2 ✅ ✅
Kurs: 1.87/4.00 ✅ ✅
Expekt


Zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek na jutro w Rzymie. Ferrero, wiadomo - wyrobiona marka, ale juz dawno nie zachwycił zadnymi rewelacyjnymi wynikami. Dobrze się czuje naClayu, to wkoncu Hiszpan. Z początku myslalem o jedynce, ale wiecej argumentów znalazłem po stronie Włocha. Gra u siebie, a to chyba jednak jest jakis atut. Poza tym: pierwsza runda: kiepski wynik Ferrero: tylko 2:1 z Hrbatym. Starace zmiótł groźnego Argentynczyka Agustina Calleriego 6-3, 6-1. Poza tym w niedawnym turnieju w Barcelonie osiągnął bardzo wysoki pułap ćwierćfinałów! Zatrzymał go dopiero mistrz cegły Rafael Nadal... Wczesniej m.in. ogral Argentyńczyka Chelę. Jak wiemy Argentyńczycy na ziemi także mocni, a Calleri, Chela... polegali... Jeszcze zaargumentuję jeszcze wczesniejszym turniejem: w Valencii. Porazka dopiero w finale z Almargo, a wczesniej ograł m.in. innego Hiszpana Verdasco. Przed turniejami w Hiszpani wygral Challengera w Napoli, co mysle warto podkreslic - mocny u siebie...?

Wg mnie typ niezły, typuje jednak wyrownaną walkę i 3 setowy pojedynek. Poza tym DW 2:1 dla Włocha.

Tak sie wygrywa z Wiślakiem ;P
 
W 2

wislak

Forum VIP
???? Djokovic Novak - Baghdatis Marcos

Typ: 2 ⛔
Kurs: 3.45
Betfair


Już o 16, mecz na szczycie tenisowego turnieju w Rzymie. Serb, piąta rakieta świata - Novak Djokovic podejmie rewelacyjnego cypryjczyka, rozstawionego z osiemnastką Marcosa Baghdatisa. Panowie nigdy się jeszcze ze sobą nie spotkali, ale dzis mają okazję ku temu. Djoko znakomicie idzie turniej za turniejem, ale ja mam przeczucie, ze Bagietka nie odpuści. Ostatnio widać, ze wraca do formy. Niezły bilans tego sezonu 19:9, idzie ciągle ku górze. Ostanio niezłe turniejowe wyniki: w Monachium półfinał, przegrany z późniejszym zwycięzcą Niemcem Kohlschreiberem. Wczesniej 2 wygrane dla swojej reprezentacji w meczu z Finlandią, m.in. z mocnym Jarkko Nieminenem. Mysle, ze turniej w Niemczech był momentem przełamania dla Cypryjczyka. Natomiast co do Novaka: rewelacyjne wyniki, wygrana w Estoril, wczesniej porazka w R16 z Ferrerem i zwycięstwo w Miami, ale to juz na hardzie. Mecz oczywiście bardzo ciężki, Serb zdecydowanym faworytem, ale ja patrze na to z perspektywy niespodzianki: Bagiet nie ma nic do stracenia, ograł juz mocnego Stepanka w poprzedniej rundzie, wraca do formy, a Novak może być zmeczony ostatnimi turniejami i wielkimi wynikami. Wygrał wkoncu w Portugalii, a niedługo Roland Garros, więc musi sie oszczedzac, bo licze ze tam sie pokusi conajmniej o półfinał ???? O zmęczeniu moze swiadczyc ostatni pojedynek, ledwo wygrany w II rundzie: 3-6, 6-4, 6-3 z Szwedem Soderlingiem. Był tam bliski polegnięcia, moze to był dla nas znak, żebysmy grali przeciwko niemu? :mrgreen:

Niestety się przeliczyłem, ale powiem szczerze, ze mimo porażki to Cypryjczyk był bliski sprawienia niespodzianki. Moze nie bliski, ale mial okazje ku temu. W II secie prowadził już 5:2 i oddal 5 gemów z rzędu, w tym 2x dał sie przełamać! Szokujące, ale prawdziwe. Coś w nim pękło i niestety... A Djoko udowodnil mi swoją siłę i teraz po odpadnięciu Fedka myśle ze to Serb jest kandydatem na głownego rywala Rafy Nadala. Niestety już jutro spotkają sie w ćweircfinale :/ Ale słabosc Novaka, o której pislaem (słaby mecz w II rundzie) dzis okazala sie fikcją i z przegranego seta wyciągnął w pieknym stylu zwyciestwo 2-0. Gratz Djoko!!
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Djokovic Novak - Baghdatis Marcos

Typ: 2
Kurs: 3.45
Po wczorajszej wygranej Cypryjczyka z Stepankiem wiedziałem że nie pradzi sobie z Djoko ???? . Lubię strasznie Baggy&#39;ego za jego waleczność ale w meczu ze Stepankiem miał skuteczność serwisu 25% TO JEST WSTYD i kompromitacja. Może jakbyś to wiedział ;) to byś był pewien na 100% że w tym meczu wygra Djoko.

Ja teraz kibicuję Voladriemu ;) w końcu gra u siebie i odprawił Federera.

W meczu Berdych-Volandri już kursy lecą w dół na Włocha ;-)
 
W 2

wislak

Forum VIP
Jeszcze krótko na temat tenisa i ide spac :jezora:
Aktualnie daje kursy z bwina, bo nigdzie nie ma :/

???? Volandri F. - Berdych T.

Typ: 2 ⛔
Kurs: 1.52
Bwin


Czech wg mnie jest jutro murowanym faworytem. Ostatnio jest w rewelacyjnej formie. 2:0 2:0 3:0 - to ostatnie wyniki spotkan obu panow - na korzysc Czecha. Łącznie grali jeszcze w 2004 roku gdzie 2:0wygrał Włoch. To tyle o H2H. Berdych jak dla mnie ostatnio mega forma. Półfinał w niezle obsadzonym turnieju w Monachium, wczesniej połfinal w Monte Carlo - zatrzymany przez.... Nadala... ;) W tym sezonie niezły bilans 15 - 9, ale w ostatnim czasie idzie on w górę ;) Bilans w tym roku Włocha to 5 - 9. Patrząc na jego statyystki to nie są zbyt imponujące. 54. rakieta świata odpadla juz w R16 w Barcelonie, przegrywając z Davydenko. Wczesniej pierwsza runda i porazka z Massu w MOnte Carlo. W Rzymie wyeliminował Rogera Federera. Wszyscy są pod wrazeniem tego wyczynu, ale Fedek nie czuje sie na cegle i to jest wszystkim wiadome. Volandri jest rewelacją tego turnieju. Przed meczem z Hiszpanem wyeliminowal inną sławę: Francuza Gasqueta. Meczyl sie z nim 3 sety, ale w koncowce wyciągnąl. Mysle ze jutro zobaczymy ciekawy, zaciety pojedynek, ale to Berdych bedzie górą. Nie dosc ze imponuje mi od jakiegos czasu to jeszcze dzisiaj w wydawaloby mi sie trudnym meczu z Acasuso wygral 6-1 6-2/// Wynik mowi sam za siebie. Volandri pogromil Krola ROgera i fakt, ze moze isc tak do finału, ale mi sie w to nie chce wierzyc, musi go ktos zatrzymac, mimo swojej publicznosci. A dla mnie aktualnie Berdych to no1 do finału z Nadalem ????

Typuje ciekawy pojedynek, ale wygrany po dwóch zacietych setach przez Czecha.

Moj drugi typ bez dobrej analizy bo czasu nie mam juz :/:

???? Robredo T. - Davydenko N.

Typ: 1 ⛔
Kurs: 1.80
Bwin


Hiszpan w tym turnieju idzie jak burza, dzisiaj w ciezkim pojedynku z Simonem (pogromcom Ljubicia) wygral jak chciał. Hiszpanie jednak to Hiszpanie i na cegle sa the best! Davy dzis mozolnie meczyl inną gwiazde Włoską (po Volandrim), egzekutora wczorajszego pojedynku z Ferrero (patrz 2 posty wyzej na trafiony 4.00 kurs :p) STARACE. Mecz byl mega zaciety, ale w koncowce wygral 7-5 Rusek. Mogl spokojnie wygrac 6-3, ale dal sie zlamac mimo meczówki. Wczesniej meki z Safinem. Nie jest w formie i jutro chyba na clayu uzna wyższosc Robredo. Zdziwil mnie taki kurs i mysle ze bardzo warto grac!

PZDR!
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Dawno nie pisałem analiz, więc czas sie zmobilizować. No więc do rzeczy:

Chela J.I. (Arg) - Gonzalez F. (Chi) 1.77
Zdziwiło mnie dzisiaj zwycięstwo Gonza z Massu. Oglądałem końcówkę pierwszego seta i wydawało mi się, że Gonzo przegra gładko 2-0 a jednak pokazał charakter. No ale z Chelą już nie da rady. Dla mnie Juan Ignacio jest takim clayowym rutyniarzem a Gonzo od początku sezonu na cegle nie zachwyca. Kurs bardzo przyjemny, warto.

Djokovic N. (Srb) - Nadal R. (Esp) 1.09
Widziałem kawałek jego meczu z Youzhnym, a wcześniej deblowy mecz przeciwko Fedkowi i Wawrince i mogę stwierdzić jedno, Nadal jest królem clayu i chyba długo nim pozostanie. A Djoko, no cóż ambitny ale na Rafaela to nie wystarczy. Jeśli Nadal się zdenrwuje albo będzie miał słabszy dzień to może mu ewntualnie oddać seta ale nie wierzę, że nie wygra tego turnieju

Robredo T. (Esp) - Davydenko N. (Rus) 1.8
Tak jak napisał Wiślak, kurs na Tommego zaskakujący. Na clayu wraz z jednym challengerem grali ze sobą 3 razy i jest 2-1 dla Robredo. Ja mam w pamięci zeszłoroczny finał w Baastadzie gdzie (o dziwo faworyzowany wtedy) Denko (ja byłem pewien zwyciśtwa Hiszpana) nawet nie pierdnął, wygrywając tylko 3 gemy. Ta sytuacja może się powtórzyć bo Denko męczy a Tommy gra swoje. Być może 2-1, jednak bliżej 2-0 dla Robredo.

Volandri F. (Ita) - Berdych T. (Cze) 2.2
No i chyba najciekawsze spotkanie. Rewelacja Volandri i będący w dobrej formie czeski kolos. Berdych moim zdaniem najlepiej gra w tym roku na carpecie, natomiast Volandri od zawsze grał dobrze na cegle, jak to Hiszpan. Zwycięstwo nad Wielkim Fedkiem na pewno go dowartościowało i jutro niesiony dopingiem włoskich fanów upora sie z Berdychem. Nie będzie łatwo, prawdopodobne są 3 sety, gdyż jak dotąd Włochowi nie leży Czech. Niekorzystny bilans bezpośrednich spotkań po tym meczu zmieni się na korzyść Włocha.

To tyle ode mnie, ciekawe ile z tego wejdzie.... powodzenia, ja na pewno to zagram tylko nie wiem w jakiej kombinacji, czy single (poza Nadalem)
kursy z bwin
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Volandri od zawsze grał dobrze na cegle, jak to Hiszpan.
Volandrii to Włoch...
Ups, wiem ale to chyba przez tę późna godzinę się pomyliłem, heh Zreszta dalej w swojej wypowiedzi piszę, że jest to Włoch :p

Al na Robredo spada kurs. :O na bwin już tylko 1.56, mogłem zagrać wczoraj :/
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Jeszcze krótko na temat tenisa i ide spac :jezora:
Aktualnie daje kursy z bwina, bo nigdzie nie ma :/

???? Volandri F. - Berdych T.

Typ: 2
Kurs: 1.52
Bwin


Czech wg mnie jest jutro murowanym faworytem. Ostatnio jest w rewelacyjnej formie. 2:0 2:0 3:0 - to ostatnie wyniki spotkan obu panow - na korzysc Czecha. Łącznie grali jeszcze w 2004 roku gdzie 2:0wygrał Włoch. To tyle o H2H. Berdych jak dla mnie ostatnio mega forma. Półfinał w niezle obsadzonym turnieju w Monachium, wczesniej połfinal w Monte Carlo - zatrzymany przez.... Nadala... ;) W tym sezonie niezły bilans 15 - 9, ale w ostatnim czasie idzie on w górę ;) Bilans w tym roku Włocha to 5 - 9. Patrząc na jego statyystki to nie są zbyt imponujące. 54. rakieta świata odpadla juz w R16 w Barcelonie, przegrywając z Davydenko. Wczesniej pierwsza runda i porazka z Massu w MOnte Carlo. W Rzymie wyeliminował Rogera Federera. Wszyscy są pod wrazeniem tego wyczynu, ale Fedek nie czuje sie na cegle i to jest wszystkim wiadome. Volandri jest rewelacją tego turnieju. Przed meczem z Hiszpanem wyeliminowal inną sławę: Francuza Gasqueta. Meczyl sie z nim 3 sety, ale w koncowce wyciągnąl. Mysle ze jutro zobaczymy ciekawy, zaciety pojedynek, ale to Berdych bedzie górą. Nie dosc ze imponuje mi od jakiegos czasu to jeszcze dzisiaj w wydawaloby mi sie trudnym meczu z Acasuso wygral 6-1 6-2/// Wynik mowi sam za siebie. Volandri pogromil Krola ROgera i fakt, ze moze isc tak do finału, ale mi sie w to nie chce wierzyc, musi go ktos zatrzymac, mimo swojej publicznosci. A dla mnie aktualnie Berdych to no1 do finału z Nadalem ????

Typuje ciekawy pojedynek, ale wygrany po dwóch zacietych setach przez Czecha.

Moj drugi typ bez dobrej analizy bo czasu nie mam juz :/:

???? Robredo T. - Davydenko N.

Typ: 1
Kurs: 1.80
Bwin


Hiszpan w tym turnieju idzie jak burza, dzisiaj w ciezkim pojedynku z Simonem (pogromcom Ljubicia) wygral jak chciał. Hiszpanie jednak to Hiszpanie i na cegle sa the best! Davy dzis mozolnie meczyl inną gwiazde Włoską (po Volandrim), egzekutora wczorajszego pojedynku z Ferrero (patrz 2 posty wyzej na trafiony 4.00 kurs :p) STARACE. Mecz byl mega zaciety, ale w koncowce wygral 7-5 Rusek. Mogl spokojnie wygrac 6-3, ale dal sie zlamac mimo meczówki. Wczesniej meki z Safinem. Nie jest w formie i jutro chyba na clayu uzna wyższosc Robredo. Zdziwil mnie taki kurs i mysle ze bardzo warto grac!

PZDR!

no widze ze zabrales sie za pisanie analiz,ale to opiera sie niestety tylko na statystykach...tez tak keidys robilem i nie szlo za dobrze.Powiem tak Volandri ma jeden z najlepszych serwisow na swiecie,moze liczba asow nie jest imponujaca ale wygrywa wiekszosc pilek jak i z pierwszego jak i z drugiego serwisu.Ja osobiscie gram na Wlocha i to za gruba jak na moje warunki kase;) pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom