>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie o konkretną funkcjonalność stron bukmacherów.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Stronę którego z buków polecilibyście, jako optymalną do szybkiego przeskoku od oferty z konkretnym zdarzeniem (konkretnie: meczem piłki nożnej) do widoku tabeli ligowej? I niekoniecznie z &quot;zamulającymi&quot;, spowalniającymi stronę obrazkami we flash&#39;u ...
Tak, jak niedawno jeszcze miał B A H (jedno kliknięcie dzielące ofertę od widoku tabeli) ale już widzę, wziął się chyba na sposób, żeby utrudnić życie Klientom?
Nie muszę dodawać, że zależy mi przy tym na wiarygodności statystyk zawartych w tabelach ligowych.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Stronę którego z buków polecilibyście, jako optymalną do szybkiego przeskoku od oferty z konkretnym zdarzeniem (konkretnie: meczem piłki nożnej) do widoku tabeli ligowej?
co za różnica czy w karcie w Mozilli obok np masz flashscorze i w 5 sekund masz tabelę ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
co za różnica czy w karcie w Mozilli obok np masz flashscorze i w 5 sekund masz tabelę ?
Ok, może przesadziłem z flashem. Tak więc jakaś ew. propozycja? ????
Edit: nieporozumienie. Myślałem o grafice flash a nie o stronie flashcore.com.
(Poza tym, obawiam się, że flashcore.com posiada wyniki z tego samego źródła co livescore.in/pl/. Kilka razy statystyki nie zgadzały mi się z tymi, które były na stronach B A H a B A H miałem sprawdzony jako wiarygodny).
Dla mnie to ma znaczenie. Czas. Nie mówię o obstawianiu tylko o tworzeniu algorytmów.
Chcę jednym klikiem od meczu przejść do tabeli, bez jakiegoś dodatkowego wyszukiwania, otwierania.
Jak na razie, korzystam z g a m e b o o k e r s (ale widzę, że statystyki nie są aktualizowane automatycznie, zaraz po zakończeniu spotkania. Przykład z teraz to Bologna - Inter).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Yar000, wobec tego że wszędzie na w/w stronach dane takie jak ilość spotkań , W-D-L oraz bramki są podane prawidłowo i wykazują te same wartości - to te rozbieżności wynikają z zastosowania odmiennych kryteriów klasyfikacji i stąd Banik Ostrava u jednych jest na 11. a u innych na 13. miejscu w tabeli.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
@Yar000, wobec tego że wszędzie na w/w stronach dane takie jak ilość spotkań , W-D-L oraz bramki są podane prawidłowo i wykazują te same wartości - to te rozbieżności wynikają z zastosowania odmiennych kryteriów klasyfikacji i stąd Banik Ostrava u jednych jest na 11. a u innych na 13. miejscu w tabeli.
Edi, masz rację. Dane są identyczne, tylko ja potrzebuję jednej z danych &quot;wsadowych&quot; w postaci nr-u miejsca, które drużyna zajmuje w tabeli. Musze się na któreś (w przypadku Banika, 11 lub 13) zdecydować.
Najlepiej, zaglądnę na oficjalną stronę ligi czeskiej.
Edit: Banik jest tam na 13 miejscu.
 
Do góry Bottom