>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - Irlandia 19.11.2013, Poznań

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP




Debiut trenera Nawałki najogólniej rzecz ujmując wyszedł kiepsko. Eksperymenty się nie udały, zapowiadane są kolejne. Źle jednak byłoby oceniać perspektywy tylko przed pryzmat tego pierwszego meczu. Jak wiecie generalnie żaden nowy trener w kadrze nie zaczynał od zwycięstwa, a potem było różnie.

Natomiast teraz przed Polakami Irlandia, rywal niewygodny, który moim zdaniem jest na poziomie podobnym do naszych. Na pewno będzie trudno zakończyć mecz z zwycięskim wynikiem, ale jednak myślę że podopieczni Nawałki będą maksymalnie zmobilizowani, co przełoży się na to, że Lewandowski i Błaszczykowi będą gryźć trawę.

Zapraszam do dyskusji.
 
gingerhorn 26

gingerhorn

Użytkownik
Gdzie jest Glik? Bo na chwile obecną to chyba filar polskiej linii obronnej, Szukała też całkiem dobrze sobie radził na stoperze, jego wzrost robi przewagę. Myślicie, że jest szansa, żeby do pomocy wrócił Ludo Obraniak? W Ligue 1 gra dość regularnie i do sieci parę razy już w tym sezonie włożył. Po debiucie trenera Nawałki pozytyw, który można zauważyć to zdecydowane podłączanie się i oskrzydlanie akcji przez bocznych pomocników. fajnie to wyglądało...szkoda, że tylko przez pierwsze dwa kwadranse. W meczu z wyspiarzami mam nadzieję, że zagramy bardziej skupieni i skoncentrowani. Widać jeszcze dużą &quot;elektryczność&quot; nowych powołanych i brak zgrania w myśl koncepcji nowego trenera. Liczę na dobrą, ofensywna grę biało - czerwonych.

Polska strzeli w obydwu połowach kurs : 3,40 Bet365
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Na jakiej podstawie znowu ten hurraoptymizm? Dobrze byłoby, żeby w końcu strzelili, a tu że strzelą w obu połowach? Ciekawe
Z Słowacją zagraliśmy teoretycznie lepszym przodem, a przynajmniej takimi piłkarzami, którzy mieli okazję już ze sobą pograć. Mam tu na myśli Lewego, Kubę czy Mierzejewskiego. Z Irlandią podobno ma wybiec zupełnie inny skład. Na szpicy Robak, w pomocy czy to Ćwielong, Pazdan czy Nowak. I nagle ci gracze mają zrobić taką różnicę w ofensywie? Nie dość, że nie zgrani ze sobą, nieograni w reprezentacji, to na dodatek powołanie niektórych mocno wątpliwe.
Obrona znowu w nowej odsłonie. Ciekawe jak tym razem będzie wyglądała komunikacja, choć łatwo się domyślić czego można się spodziewać.
Trzeba poczekać na potwierdzenie składów, ale jeżeli potwierdzi się to co spekulują media to ciężko będzie być optymistą.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Polska - Irlandia
Typ: X2
Kurs: 1,70
Bukmacher: bet365
vs.

Nie zagrałem Słowacji w piątek, do dzisiaj nie mogę tego przeżyć, bo tak pięknych kursów przeciwko naszym nielotom już chyba długo nie będzie. W meczu z Irlandią trochę niższe kursy, ale i tak warto zagrać. Buki pewnie nie oglądają meczów naszej kadry, bo jeśli by to robiły to kursy były odwrotne. Co przemawia za Polakami? Tak naprawdę to już chyba nic. Nawet kibice odwrócili się od reprezentacji i nie ma co się dziwić. Po pierwsze: piłkarze nie mają umiejętności. Mamy dwójkę z Dortmundu, a poza nimi żadnego piłkarza, który potrafiłby zrobić różnicę. Bramkarzy nie liczę, bo oni mogą co najwyżej robić różnicę na zasadzie &quot;przegraliśmy 0:2, nie 0:4, bo Boruc dwa razy obronił sam na sam&quot;. Były farbowane lisy - nie sprawdziły się. Była młodzież: Zieliński, Klich, Salamon - wiążemy z nimi nadzieje, ale to też nie było to. Etatowi kadrowicze typu Mierzejewski, Glik, Wawrzyniak. Trzeba o nich zapomnieć, bo oni zapominają jak się gra w piłkę, kiedy przywdziewają koszulkę reprezentacji. Ten ostatni to właściwie jakiejkolwiek koszulki by nie ubrał i tak nie umie grać. Ostatnio Nawałka zaprezentował nam Asy Ekstraklasy. Jeśli my mamy podbijać Europę przeciętniakami z jednej z najsłabszych europejskich lig to o czym my w ogóle rozmawiamy. Przed meczem nie wiedziałem kto to jest Kosznik, Olkowski, Hołota, Marciniak, Mączyński i inne no-name&#39;y i dalej chciałbym ich nie znać. Dziennikarzyny naciskają na kolejnych selekcjonerów, by stawiać na chłopaczków z Ekstraklasy. Nawałka postawił i teraz pora zakończyć eksperyment. No dobra, jest jeszcze jeden mecz, w którym selekcjoner da im szansę - mecz z Irlandią. I ja się bardzo cieszę, stawiam na Irlandię. Ja rozumiem, że Nawałka ma czas, chce eksperymentować. Ale to tak, jakby Roy Hodgson powołał na mecze reprezentacji Anglii zamiast Ashleya Cole&#39;a jakiegoś przeciętniaka z Championship (z zachowaniem proporcji: Boenisch - Kosznik), za Stevena Gerrarda najlepszego rozgrywającego League One (Obraniak - Mączyński). Mamy dużo lepszych piłkarzy, trudno że są farbowanymi lisami, trudno że nie spełnili oczekiwań. Jeśli ma być sukces, trzeba przywrócić ich jak najszybciej. W kadrze nic nie funkcjonuje dobrze. Nowi piłkarze: o ich przydatności do zespołu wspomniałem - jest zerowa, mogliby chociaż nadrabiać braki zaangażowaniem. Nic podobnego. Piłkarzyki moralnie sięgneli dna, nikt nie walczy, wszyscy mają w dupie wynik, każdy uważa żeby tylko nie odnieść kontuzji. Lewy błąka się w środku pola - na środku ataku nie ma nikogo, Sobota to jeździec bez głowy, Błaszczykowski coś próbuje szarpać, ale to też nie jest to, Mierzejewski schowany. Obrony nie komentuję, bo szkoda klawiatury.
Podsumowując:
argumenty na korzyść Polski:
argumenty na niekorzyść Polski:
⛔ beznadziejna atmosfera wokół i w (?) kadrze
⛔ brak zaangażowania ze strony piłkarzy
⛔ brak czystych piłkarskich umiejętności
⛔ wieczne eksperymenty = brak zgrania

Irlandia to solidna europejska drużyna. Wywalczyli awans na Euro 2012, w tych eliminacjach polegli, ale i tak są drużyną lepszą. Nacisk na słowo drużyna. Nie ma tam zbyt wielkich indywidualności, grają prostą piłkę, ale tworzą zespół. Co prawda wyjazdy nie należą do ich najmocniejszych stron, ale u nas stadion jest sceptycznie nastawiony co do poczynań reprezentacji i myślę, że kibice w Poznaniu mając w pamięci Euro przyjmą Irlandczyków jak swoich, a kto wie - może okażą im więcej sympatii, niż Nielotom (jak było w przypadku meczu z San Marino). Irlandia w przeciągu ostatnich trzech lat pokonała na wyjeździe jedynie: Armenię, Macedonię, Andorę, Estonię, Kazachstan i Wyspy Owcze. W większości drużyny na naszym poziomie, a niektóre nawet lepsze (nie tak dawno pokonywały nas: Armenia, Estonia). Ostatnio passa 6 meczów bez zwycięstwa na wyjeździe, ale grali z europejskim topem: Szwecja, Anglia, Hiszpania, Walia, Austria, Niemcy. No ten top to może przesada w odniesieniu do Walii, czy Austrii, ale są to drużyny lepsze od Polski. Skoro Irlandia remisowała w Sztokholmie, czy na Wembley to niczym powinno być dla Robbiego Keana i spółki zwycięstwo lub remis w meczu z Polską w Poznaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Gdzie jest Glik? Bo na chwile obecną to chyba filar polskiej linii obronnej, Szukała też całkiem dobrze sobie radził na stoperze, jego wzrost robi przewagę. Myślicie, że jest szansa, żeby do pomocy wrócił Ludo Obraniak? W Ligue 1 gra dość regularnie i do sieci parę razy już w tym sezonie włożył. Po debiucie trenera Nawałki pozytyw, który można zauważyć to zdecydowane podłączanie się i oskrzydlanie akcji przez bocznych pomocników. fajnie to wyglądało...szkoda, że tylko przez pierwsze dwa kwadranse. W meczu z wyspiarzami mam nadzieję, że zagramy bardziej skupieni i skoncentrowani. Widać jeszcze dużą &quot;elektryczność&quot; nowych powołanych i brak zgrania w myśl koncepcji nowego trenera. Liczę na dobrą, ofensywna grę biało - czerwonych.

Polska strzeli w obydwu połowach kurs : 3,40 Bet365
Glik filar ? Popełniał błędy prawie co mecz to żaden z niego filar ... Po co Obraniak jak on dalej nie potrafi mówić po polsku ? nauczy się to wróci inaczej to niech sobie siedzi we Francji . Kto ma strzelać te gole ? Lewandowski only BVB ? czy jacyś pseudo Polscy snajperzy ?
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Nasze beztalencia podejmą Irlandię z którą mamy ostatnio dobre stosunki.
I broń Cię Boże żeby czasem nasi kopacze nie byli nie gościnni ????
Bramkę trzeba dać im strzelić i to najlepiej juz w 1 połowie.
A tak na poważnie to dziurawa jak ser Szwajcarski nasza obrona pewnie znowu zagra w nowym ustawieniu.
Gol dla Irlandii to dla mnie lokata
Irlandia strzeli [1,44]
 
R 16

rumba11

Użytkownik
Siema. Powiedzcie jak widzicie ten typ.
Irlandia DNB ,2.25 Bet365
Chciałbym postawić to grubiej i mam dylemat. A może jednak coś nasi pokażą ,a z drugiej strony mecz ze Słowacją pokazał ,że jesteśmy tragiczni :p
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Siema. Powiedzcie jak widzicie ten typ.
Irlandia DNB ,2.25 Bet365
Chciałbym postawić to grubiej i mam dylemat. A może jednak coś nasi pokażą ,a z drugiej strony mecz ze Słowacją pokazał ,że jesteśmy tragiczni :p
Generalnie meczy towarzyskich nie powinno się grać grubo więc odradzam.

A teraz żeby się nam weselej typowało: Reprezentacja Polski po raz drugi z rzędu nie wystąpi na mundialu, dlatego kibice &quot;biało-czerwonych&quot; będą się musieli zadowolić spotkaniami towarzyskimi. Te jednak zapowiadają się naprawdę ciekawie. Kadra Adama Nawałki zagra z taką potęgą jak Niemcy. Znany dziennikarz Mateusz Borek zdradził również, że meczem z biało-czerwonymi zainteresowani są mistrzowie świata Hiszpanie!
Dwucyfrówka i w jednym i w drugim ???? ?
 
michal132 6

michal132

Użytkownik
z tego co mi wiadomo dzisiaj w Cafe Futbol mówili że Polska zagra drugą 11, jeżeli to prawda to można postawić czystą 2!
Nie zagra inna 11. W Cafe Futbol to były tylko spekulacje. Zresztą wczoraj ktoś ze sztabu Nawałki powiedział, że będą zmiany ale nie rewolucyjne, dlatego spodziewam się około 4, może 5 innych piłkarzy niż w piątek.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
19.11.2013
Polska - Irlandia
POLSKA STRZELI: 1.23
A ja wprost przeciwnie myślę, niż większość ludzi. Ostatnio Polska z Irlandią (2 czerwca br) 0:2 w plecy (na wyjeździe), ostatni mecz Polski jak wiemy 0:2 ze Słowacją bo słabym meczu. Ja wiem, że nielogiczne jest być za Polską w sensie być dobrej myśli, ale zobaczycie, że znowu tak beznadziejnie nie zagrają, ktokolwiek w tym meczu w naszej kadrze zagra. 90 minut nie strzeliliśmy, na te kolejne 90 wpadnie, zobaczycie.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Po wyborze nowego fachmana na kołcza naszej kadry miałem zamiar to kompletnie bojkotować,nie oglądać,nie obstawiać.
Jednak skusiłem się na tą Słowację(ogórki - ale graja już jakiś czas w miarę stałym składem,no i maja Hamsika),po pierwszej bramce jednak się na szczęście w pore zreflektowałem,obstawiłem szybko porażkę orłów(po wciąż imponującym kursie 1,9) i przełączyłem się na Portugalia - Szwecja.
Może właśnie od tego zacznę - Szwedzi to drwale,twardo i ostro w obronie,a pozatym nic,za uszy ciągnie ich tylko Zlatan,on tak samo jak Ronaldo potrafi zrobić różnice,i potrafi pociągnąć reprezentację,level czy nawet dwa wyżej.
My mamy rzekomo gracza 4tgo czy 5tego w jakimis tam rankingu FIFA,który gra totalny piach,wydaje mu się,że świat się kreci wokół niego,że Guardiola zmieni dla niego swoją taktykę,a Real,Barca i Chelsea będą się o niego zabijać.
W reprezentacji pokazał tylko tyle,że potrafi się upominać o kasę za reklamy,a bez Kloppa ,a przede wszystkim silnej -ofensywnie usposobionej pomocy na boisku nie istnieje.
Czas na reprezentację bez Roberta L.
Druga sprawa to Wawrzyniak, chyba wszyscy oceniają go na podstawie poślizgu w meczu z Niemcami,tymczasem jak na warunki naszej ligi to całkiem dobry grajek(że na lepsze ligi się nie nadaje przekonali się szybko Grecy),co dobitnie udowodnili obaj boczni obrońcy (zwłaszcza ten z lewej strony - nawet nie chcę wiedzieć jak się nazywa ktoś kto próbuje kryć napastnika od zewnętrznej strony) w meczu ze Słowacją.
Takie filmiki jak wklejone u góry to można znaleźć z każdym,nawet z Messim,a akurat ci dwaj obrońcy(Glik i Jędrzejczyk) wg mnie powinni grac na środku obrony reprezentacji.
No jeśli jutro szansę dostaną jeszcze jakieś nowe wynalazki z ekstraklapy to już bankowo można obstawiać Irlandię,jednak należy pamiętać,że na wyjazdach nie prezentują się oni już tak solidnie jak u siebie.
Ah no i jeszcze jest w kadrze jakiś kolo który powiedział,że trzeba wydać 40 tys. zakazów stadionowych,on chyba naprawdę wziął sobie do serca parafrazę tekstu z jednej z najlepszych polskich komedi - &quot;taka pobłażliwość wobec kibiców nie jest wskazana,gotowi pomyśleć,że my tu jesteśmy dla nich&quot;,jak dla mnie ten kolo powinien się spakować,wyjechać i nigdy już nie grać w koszulce z orzełkiem,mam nadzieję,że jutro będzie wygwizdany.
Na razie nie widze linii na rożne,ale chyba można zaryzykować,że będzie powyżej standardowego 10,5 - w lutym było 11,nie wiem ile było ze Słowacją,ale sporo.
Irlandia po 3,3 to sporo,troszke też ryzykownie,ale wszelkie handi i Irlandia strzeli co było wpsomniane powyżej,jak najabrdziej do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
falasca 3

falasca

Użytkownik


Przed nami kolejny mecz towarzyski z udziałem naszej reprezentacji. Tym razem podejmiemy reprezentację Irlandii z którą graliśmy wielokrotnie.
Nastroje w obu drużynach po ostatnich występach zgoła odmienne. Irlandczycy pod wodzą nowego selekcjonera wygrali z Łotwą 3:0 , natomiast Polacy w kiepskim stylu przegrali ze Słowacją 0:2.

Kolega SuperFrank oddał w swej analizie dokładnie to w czym tkwi problem naszej reprezentacji:
-braku umiejętności
-eksperymenty
- brak odpowiedniego zaangażowania
- atmosfera wokół kadry

Według mnie nie mamy prawa czuć się faworytem z Irlandią nawet gdy gramy u siebie. Jest to irracjonalne z tego względu , że wspomniana atmosfera wokół kadry nie jest najlepsza i własne śmieci nie są tu niczym korzystnym. Nasza reprezentacja jest w stanie rywalizować z rywalem do momentu utraty gola i kiedy na tablicy świetlnej widnieje wynik niekorzystny z naszych piłkarzy zupełnie schodzi ciśnienie i ochota do gry. To jest zauważalne na przestrzeni lat , a nie dni czy miesięcy. Od Euro 2012 nie zagraliśmy naprawdę dobrego spotkania w którym sam selekcjoner mógłby przyznać , że wszystko poszło po naszej myśli.
Wiele się mówi o naszym składzie , rotacjach - to są ważne sprawy , ale my pogrążamy się w tym fundamencie jakim jest zaangażowanie i realizacja założeń taktycznych. Brak naszej drużynie charakteru, brak lidera.

Na pozycji bramkarza nie mamy problemu, gdyż na tym zestawieniu wypadamy prawie najlepiej w Europie. I tylko dzięki tym naszym bramkarzom ( w ostatnim meczu Boruc) zawdzięczamy tak niskie porażki.
Linia obrony o czym wielu z Was już wspomniało to jest dramat. Brak nam chociaż jednego zawodnika na poziomie. Piłkarze z polskiej Ekstraklasy nie dorastają poziomem do gry w reprezentacji, gdyż to jest o kilka szczebli za wysoko. W ostatnim meczu Kosznik był ogrywany bezlitośnie przy linii bez rywali, Olkowski próbował jednak grał bardzo nerwowo i niezdecydowanie , ponadto zawinił przy jednej z bramek, Jędrzejczyk mimo regularnych występów w klubie w reprezentacji jest cieniem własnego siebie - błędy też widoczne, Kamiński to była dobra inicjatywa trenera Nawałki jednak nie sprostał zadaniu. Jeśli chodzi o tego młodego obrońce prognozuje dobrze i przy tak niepewnych kolegach i jemu mogły się udzielić błędy.
W linii pomocy podobno mamy w czym wybierać - wcale nie. Waldemar Sobota najlepsze chwile ma już dawno za sobą , śmiem twierdzić , że Sławomir Peszko dużo więcej by wniósł niż nasz podstawowy lewoskrzydłowy. Kuba Błaszczykowski walczy , stara się , widać umiejętności charakter , jednak brak tej szybkości na skrzydle. Krychowiak dobre momenty przeplata złymi a Mierzejewski nie dość , że nie odnajduje się w roli rozgrywającego kadry to w dodatku sposób wykonania stałych fragmentów gry przez tego piłkarza przyprawia o zgrozę.
Napastnika mamy o dużych umiejętnościach jednak i jemu udziela się marazm całej drużyny. Stara się , walczy , jednak w akcie desperacji symuluje , dyskutuje z sędziami.

Tak na dobrą sprawę w każej strefie boiska mamy tak głębokie makamenty , że wymaga lat by ta kadra zaczęła poprawnie funkcjonować.
Teraz z Irlandią jest zapowiedź kolejnych zmian i eksperymentów . Co to może przynieść ? Jedynie klęske , gdyż wyjdzie kolejna niezgrana 11-tka - nie pograją nic na pamięć , jeden z drugim nie będzie wiedział czego po sobie oczekiwać i komu mogę podać.

Irlandia mimo przegranych eliminacji ma piłkarzy grających w lepszych klubach , a przede wszystkim grających regularnie. Piłkarze znają się dość dobrze i z pewnością są bardziej zgrani od naszych reprezentantów.
Cytując jeden z portali :
Do kadry wrócił Robbie Keane, grający obecnie w lidze MLS. Z kolei Aiden McGeady to zawodnik Spartaka Moskwa. Pozostali piłkarze z podstawowego skła
du występują w Premier League, a dwóch w Chamiponship
Jak widać Irlandia ma czym straszyć i z pewnością Ci piłkarze zrobią użytek ze swych umiejętności.

Jeśli nawet zagramy lepiej niż ze Słowacją to nie przez cały mecz i będą zdarzać się słabe okresy gry. Irlandia jest taką drużyną , że będzie je wykorzystywać.


Typ: Irlandia lub remis
Kurs: 1,70
Bukmacher : Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik
Aż dziewięć zmian w składzie w porównaniu z meczem ze Słowacją przeprowadzi na spotkanie z Irlandią selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka. W podstawowej &quot;11&quot; po raz drugi z rzędu zagrają jedynie Jakub Błaszczykowski i Robert Lewandowski - pisze dziennik &quot;Polska The Times&quot;.

 
V 31

vector77

Użytkownik
ja sie rozpisze bo nie ma oczym. pol skladu wymienione . nawalka powolal na pierwsze zgrupowanie swoich chlopakow bo myslal ze beda zjadac trawe i grac tak jak tancza laski w
moulin rouge. niestety stalo sie inaczej i nic tego nie zmieni i w drugim meczu z irlandia. irlandia ma nowego trenera tak jak my ale oni potrafili ograc lotwe 3-0 w debiucie. nam juz od lat nie siedzi futbol wyspiarski. zjedza nas. slowacy pokazali ze aby wygrac trzeba walczyc. kilka wjazdow w nogi naszych orzelkow bylo naprawde ostrzych. mysle ze irlandczycy skopia naszych na przodzie a dodatkowo rozjada nasza obrona z kontr. bedzie fajny mecz ???? ))
 
R 0

rodak1986

Użytkownik
Z mojego doswiadczenie wynika ze jak gra nasza reprezentacja to trzeba stawiac na druzyne przeciwną. Bo nasi przegraja albo ewentualnie bedzie remis. Stawiam na Irlandie DNB kurs 2.4
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mecz towarzyski
⚽ Polska - Irlandia
Irlandia DNB ::: 2,10 ::: Bet-at-home ::: 3/10
Pomimo, że Reprezentacja Polski nie budzi już u kibiców frustracji czy &quot;wku******&quot; tylko śmieszność i politowanie to jednak w kolejnym meczu znowu jesteśmy faworytami. Kto miał nieprzyjemność oglądać kompromitację we Wrocławiu która równie dobrze mogła się skończyć wynikiem 0:4 czy nawet 0:5 ten wie, że w grze na Polskę po kursie w granicach 2,00 nie ma żadnego value i jedynym argumentem za kadrą Nawałki jest łut szczęścia oraz liczenie na przełamanie.
Prawdopodobnie dzisiaj na boisko ma wyjść kompletnie inna jedenastka oprócz dwóch osobistości, kapitana bileciarza i to drewno w ataku. Przepraszam, to europaleta! Nasi kopacze potykają się o własne nogi, brak pomysłu ataku pozycyjnego który nie istnieje, gra na aferę i liczenie na wyżej wymienioną paletę która jest tak skuteczna, że swego czasu dziennikarze wyliczyli mu ponad 700 minut bez gola, a przełamanie nastąpiło w meczu... z San Marino.
Iralndia gra twardo jak przystało na wyspiarzy, prawdopodobnie dzisiejszy brak zrozumienia w obronie będzie jeszcze większy niż w poprzednim meczu ze Słowacją. Kurs ponad 3,00 na Irlandię to dobre value przy takich okolicznościach.
Wynik: 0:0 ▶
 
M 0

mierek

Użytkownik
Kolejny powód dla którego warto pograć w strone Irlandii - pamiętacie, w którym mieście na EURO 2012 dostawali baty a ich kibice robili popis?
Mają coś do udowodnienia, co poza przewagą piłkarską może być kolejnym argumentem w ich stronę.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Hmm...dobra Panowie ktorzy rzucaja sie na tych Irlandczykow i ich bramki...zauwazcie jak Irlandczycy graja na wyjazdach.
Na ostatnie 10 spotkan wyjazdowych strzelili bramki w 4 meczach ... z Kazachstanem, Wyspami Owczymi, Anglia i jakims dziwactwem pod nazwa &quot;Catalonia Selection&quot;(a i tak przegrali ten mecz)...
Reszta to porazki do zera i remisy 0:0...moza dywagowac, ze przeciwnicy wymagajacy ale nie zmienia to faktu, ze Irlandia na wyjazdach nie strzela duzo goli.
Z drugiej strony Polacy - choc to moze wydawac sie niewiarygodne strzelali gola w 9 na 10 ostatnich spotkan domowych (baa mecz ze Slowacja przerwa passe 16 meczow domowych gdzie strzelilismy gola). Jedynie ze Slowacja nie strzelili ale kazda passa musi sie kiedys skonczyc. Tez mozna mowic, ze rywali wymagajacych nie mieli bo San Marino czy Lichtenstain to nie sa profesjonalisci ale potrafili tez strzelic gola Ukrainie, Anglii, Urugwajowi, Dunczykom, Ruskom itd.
Ja mysle, ze w tym meczu to dosyc spore ryzyko stawiac na gola Irlandii - ktora wialsciwie nie wiadomo jak bedzie stala z motywacja. Nasi natomiast graja przed wlasna publicznoscia i beda musieli sie starac przez 90 minut bo inaczej trzeba bedzie nalozyc kolejne &quot;40+ tysiecy zakazow stadionowych&quot; :p za gwizdy i wyzwiska. Mysle, ze kilka okazji sobie wypracujemy dzisiaj i kto wie, moze ktorys z tych pajacow skieruje pilke do siatki.
BTS @ 1,9 w Unibet.
__________________________
EDIT:
teraz czytam sobie wypowiedzi Trenejro Nawalki ktory mowi tak: &quot;Chcemy odzyskać zaufanie kibiców - mówi selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka przed meczem z Irlandią i zapowiada występ Łukasza Teodorczyka.&quot; hmm...Teodorczyk ostatnio prezentuje sie bardzo slabo, a wystawianie go w skladzie tylko dlatego, ze graja w Poznaniu to bedzie totalne nieporozumienie. Zaczynam sie modlic by wystapil Lewandowski ???? bo jak bedziemy miec w ataku Teodorczyka, Robaka, Cwielonga i Maczynskiego to rzeczywiscie moze nie byc zbyt rozowo...:/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom