>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Tydzień 47: Andria, Toyota, Tyumen

Status
Zamknięty.
vitalic 186

vitalic

Użytkownik
Citta di Andria Castel del Monte

Miejsce: Andria, Italy
Nawierzchnia: Indoor Carpet
Pula nagród: 30&#39;000 € + H
Rozmiar drabinki: 32 players in singles / 16 teams in doubles
Oficjalna strona: http://www.itftennis.com

Dunlop World Challenge

Miejsce: Toyota, Japan
Nawierzchnia: Indoor Carpet
Pula nagród: 35&#39;000 $ + H
Rozmiar drabinki: 32 players in singles / 16 teams in doubles
Oficjalna strona: http://www.dunlop-tennis.jp

Siberia Cup

Miejsce: Tyumen, Russia
Nawierzchnia: Indoor Hard
Pula nagród: 35&#39;000 $ + H
Rozmiar drabinki: 32 players in singles / 16 teams in doubles
Oficjalna strona: http://www.tyumentennistour.ru
 
vitalic 186

vitalic

Użytkownik
Coric Borna vs. Ito Tatsuma Coric +3.5g [1.90] over 21.5 [1.89]

Wypadałoby ruszyć coś w temacie, podam swoją pierwszą analizę ???? . Troszkę nie ze swojej beczki, bo raczej wolę spotkania kobiet ale często atakuję w stronę solidnego juniora a takim jest na pewno młody Chorwat. Borna rocznik 96 obecnie drugi junior na świecie, świetnie zapowiadający się talent. W tym roku półfinał juniorskiego Australian Open oraz zwycięstwo w US Open, gdzie po drodze pokonał kilku młodzianów pojawiających się regularnie w Challenger&#39;ach i Futures&#39;ach ( A. Zverev, T. Kokkinakis ). W tym roku dorzucił jeszcze 4 tytuły Futures no i trzeba pamiętać o dobrych występach w Challengerach Umag i Yokohamie gdzie po wyrównanym pojedynku uległ będącemu w solidnej formie Pierre-Hugue&#39;owi. Wyniki Borny są obiecujące ale czy wystarczą na będącego ostatnio w nieco lepszej formie Ito tego nie wiem. Japończyk w poprzednich latach (2011,2010,2009) meldował się w finale, gdzie dwukrotnie odprawiał z kwitkiem przeciwnika. Młodego Chorwata nie stawiam na straconej pozycji, mam nadzieję na równy pojedynek i liczę, że handi w stronę Coric&#39;a wystarczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Coric-T.Ito 2 @1.4
Od strony teoretycznej wlasciwie wszystko jest powyzej i brawa za tak doglebnie wyczerpany temat. Jest o Coricu, ktory jest topowym juniorem i ktora gra dobrze. Jest o Tatsumie Ito, ktory znakomicie radzil sobie w ostatnich latach w tym niewielkim challengerze, w ktorym odniosl dwa zwyciestwa i raz zagral w finale. Dodalbym tylko, ze Ito urodzil sie niedaleko tej miejscowosci tj. w sasiedniej prefekturze, jezeli dobrze zrozumialem na podstawie wikipedii, stad chyba tak dobre wyniki w tym challengerze Japonczyka. Challenger jest malutki i to akurat zle, ale tez trudno zaprzeczyc, ze jest wyjatkowy dla Ito. Rok temu Ito nie wystartowal, nie wiem dlaczego, ale poprzednie trzy decycje mowia same za siebie. Wczoraj Ito wygral mecz deblowy z partnerem, wiec chyba jeszcze ma zamiar pograc, Ogolnie jestem przeciwnikiem grania challengerow o tak malej puli nagrod, ale tak wygladaja tenisowe ostatki w tym roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
???? Vagnozzi S. - Mertl J. (0:2 DW) ✅ ✅ ✅
@ 1.53 Bet365
Spotkanie o 19:00. Moim zdaniem bardzo ciekawe jeśli chodzi o kurs. Na wygraną Mertl&#39;a jest @ 1.16, ale po takim kursie moim zdaniem nie ma co grać. Mertl jest znacznie lepszym graczem od swojego dzisiejszego rywala, który nie odnosi jakiś nadzwyczajnych sukcesów. Wiadomo, że to Challenger i w ogóle, ale wątpie aby Czech odpuścił i dał się ugiąć przed tak słabym zawodnikiem jakim jest Vagnozzi. Jedynym atutem, który może zmotywować Vagnozzie&#39;go to spotkanie, które rozegra przed własną publicznością. Jan Mertl jest dość wysokim graczem (i nie chodzi mi o ranking), ma 190 cm wzrostu co daje mu znaczną przewagę nad Simonem. Mertl lubi nawierzchnię twardą, odnosi na niej nawet dość dobre wyniki, w przeciwieństwie do Simone&#39;a, który na nawierzchni twardej ma cztery przegrane pod rząd i ugrał tylko jednego seta w spotkaniu - mało co, w pozostałych spotkaniach zazwyczaj kończył na 2-3 gemach wygranych.
 
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Moriya-J.Jung [email protected]
Hiroki Moriya tenisista z jakims tam poziomem na pewno. Przyzwoicie w challengerach, ale najlepiej mi sie Japonczyk kojarzy z udanymi kwalifikacjami do US Open w ubieglym roku. Ostatnio troche tych wynikow Moriyi brakuje, wiec wydaje mi sie ze bedzie chciec jeszcze cos ugrac w tym malym challengerze. Rywalem jest Amerykanin Jason Jung, zawodnik urodzony w USA, ale pochodzenia azjatyckiego (przypuszczam ze koreanskiego), co zreszta nietrudno dostrzec patrzac na zdjecie Jasona Junga. Jung zawodnik mlody, na dorobku, robi postepy, ale trudno bedzie z Japonczykiem, ktory duzo wiecej dobrych meczow rozegral na challengerowym poziomie, a ze jak wspomnialem wyniki Moriyi jakos nie zachwycaja wybitnie to jest to tez szansa dla Japonczyka od strony finansowej i punktowej. Oczywiscie bez szalenstw, gdyz jak zanzaczylem w poprzednim poscie, nie jestem zwolennikiem granai challengerow z tak mala pula nagrod jak ten w Toyocie, ale trudno cokolwiek &quot;wyciagnac&quot; w ostatnim oficjalnym tygodniu challengerowym w tym roku.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
radze nie typowac tych pseudo meczy, ostatnie turnieje w tym roku i oczywiscie jaja jak zawsze, wpierw lorenzi w pape, wczesniej wiwindowany kurs na Smirnova i piekny win a tera Klec mimo ze pierwszy set przegrał w drugim przegrywał a kursy na niego mniejsze niz przed rozpoczeciem ????
 
paull 145

paull

Użytkownik
radze nie typowac tych pseudo meczy, ostatnie turnieje w tym roku i oczywiscie jaja jak zawsze, wpierw lorenzi w pape, wczesniej wiwindowany kurs na Smirnova i piekny win a tera Klec mimo ze pierwszy set przegrał w drugim przegrywał a kursy na niego mniejsze niz przed rozpoczeciem ????
plus Go Soeda :-| sanawabicz kupon na 100 zł mi wtopił

nevertheless mam dzisiaj ciekawy mecz, który jest stosunkowo pewny ????

Arnaboldi - Grassi
typ:1
kurs:1,5 bet 365
✅

Obaj panowie grają ostatnio niezbyt dobrze. Bardzo w kratkę delikatnie mówiąc. Andrea zwrócił sobą moją uwagę po turnieju w Eckental. Był bardzo blisko pokonania późniejszego triumfatora Benjamina Beckera. Ta lewa ręka i bardzo umiejętne chodzenie do siatki przy krótszych piłkach Niemca...no pięknie to wyglądało.Szkoda, że to jest koniec sezonu i każdy myśli o wakacjach. Mówiąc/Pisząc wprost. Swój typ bazuje na kilku meczach widzianych przez Arnaboldiego i na słabych statystykach Grassiego...

6-2 6-2
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Przeciwko Haider Mauerowi można pograć, niby walczy o top100 i udzial w glownym turnieju AO ale cos tego nie widac po wynikach i stylu gry. Tutaj dość szybko co na pewno mu nie pomoze oraz jego goraca główka. Fucsovics ostatnio odpadał w 1 rundach ale z zawodnikami lepszymi na hali od HM, wypadałoby coś wygrać i mieć te te kwale w AO
Fucsovics @ 2,37 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Zgadzam się z Ted. Austryjak ostatnio słaba forma a tu trafia na 21 latka o podobnych warunkach fizycznych, który mam nadzieję pokaże swój najlepszy tenis. Haider-Maurer wygląda tak jakby już nie chciało mu się grać w tym sezonie.

Fuscovics win 2,30✅

edit: Puściłem go za 500zł i się opłaciło :grin: Jutro chyba grubo przypakuje na Sorensena.
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Jutro myślę pograć na Sorensena. Ranking zbliżony do Begi ale to Irlandczyk jak dla mnie jest bardziej utalentowany. Moim zdaniem jutro zwycięży doświadczenie Louka i młody włoch będzie mógł już rozpocząć wakacje.
Sorensen win 1,40
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challanger Andria 20:30
Dustov - Grigelis ✅ 7-5 6-3 ✅
typ: 1
kurs: 1.50
Bukmacher: Pinnaclesport
Analiza:
Spotkanie drugiej rundy turnieju ATP Challenger w hali we włoskiej miejscowości Andria. Grigelis to 22-letni litewski tenisista, który już ponad rok temu bywał w pierwszej 200 rankingu ATP. Potem słabszy okres tego zawodnika a teraz w końcu zaczyna znowu dochodzić do lepszych wyników. Ostatnie tygodnie to trzy wygrane turnieje na z rzędu na twardych nawierzchniach co nawet w tak słabym gronie robi wrażenie. W pierwszej rundzie wygrał w trzech setach z Mekticiem, dobrze grając przy swoim serwisie ( 20 asów). Dustov to bardziej doświadczony gracz niż przeciwnik . Nie jestem fanem jego gry, ale ostatnio notował niezłe wyniki. Pokonał 2:0 niezłego challengerowego gracza gospodarzy Fabbiano . Dlatego też tak spadają w tym spotkaniu na tego tenisistę kursy. Jest to silny zawodnik i na tej szybkiej nawierzchni nie powinien mieć problemów z wygrywaniem swojego serwisu. Nie liczę w tym spotkaniu na łatwe dwa sety, ale sądzę, że mimo wszystko w najważniejszych momentach to bardziej doświadczony Dustov będzie górował.
Gram także over 23 gem 1.93 Marathonbet Litwin miał szanse zarówno w pierwszym jak i w drugim secie przełamać a wtedy i to by smyknęło bo brakowało niewiele.
 
adi1006 14

adi1006

Użytkownik
Dzisiaj warto pograć Samuela Grotha z Mate Pavicem. Patrząc co Chorwat serwował z Go Soedą to tragedia. Samuel całkiem fajnie serwis trzyma więc wydaję się, że tu powinien być szybki jednostronny mecz.
Groth @ 1,44
Groth 2:0 @ 2,2
Bet365
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Challenger Toyota
???? Ebden M. - Ito T.
Ito T. ::: 3,25 ::: Bet365 ::: 3/10
Obok takiego kursu nie można przejść obojętnie, rzekłbym &quot;valju&quot; i moim zdaniem warto spróbować. Co prawda Ebden pokonał już Japończyka Tatsume cztery razy, a ostatnio zrobił to kilka tygodni temu w finale Melbourne to jednak jutro w Japonii daję większe szanse na zwycięstwo Ito. Pomimo H2H 4:0 to jednak ich mecze były zacięte. Japończyk w ostatnich meczach w Challengerach przegrywał z zawodnikami którzy wygrali turnieje jak np. Bradley Klahn, Yuki Bhambri czy jego przeciwnik Ebden. A teraz wisienka na torcie... Otóż Tatsuma wygrał ten turniej w 2010 roku, pokonując po drodze między innymi Bernarda Tomica. Rok później w 2011 roku znów wygrał Tokio. W 2012 roku nie startował, ale mogę przytoczyć za to jego wynik z turnieju w Kioto który oczywiście wygrał na nawierzchni dywanowej. Po takim kursie warto!
Wynik: 7:6(2) 6:4 ⛔
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challanger Andria 15:00
Travaglia - Marti ⛔ 6-4 0-6 3-6 ⛔ dobra gra a potem dziwna zmiana i kompromitująca gra ...
typ: 1
kurs: 1.80
Bukmacher: unibet

Analiza:

Niestety oferta tenisowa już jest bardzo uboga, ale jeden mecz rzucił mi się od razu w oczy. Młody reprezentant gospodarzy Travaglia zmierzy się ze Szwajcarem Martim w drugiej rudzie Challengera w Andrii. Dla mnie faworytem jest Stefano i powoli buki zaczynają się do tego przekonywać bo kurs systematycznie spada. Włoch gra zazwyczaj u siebie w kraju i to na mączce. Radzi sobie nieźle bo zawsze te dwie czy trzy rundy przechodzi a przegrywa dopiero z zawodnikami po prostu lepszymi jak Alund, Martin czy Basic. W pierwszej rundzie tego turnieju pokazał jednak, że chyba gra na szybszej nawierzchni halowej mu pasuję. Pokonał nie byle kogo bo Lorenziego w stosunku 2:0 nie dając przeciwnikowi szans na żadnego brejka. Szwajcar to 25-latek a właśnie dopiero teraz jest na najwyższym miejscu w rankingu: 362. W ostatnim czasie wygrał więcej meczów wyższej rangi niż chyba przez całą karierę. W pierwszej rundzie wymęczył wygraną ze słabym Ivo Klecem 2:1. 21-letni włoski tenisista musi wygrywać takie spotkania u siebie jeżeli chce zrobić jakąś większą karierę w następnych sezonach. Z Lorenzim po raz kolejny pokazał spore możliwości i ma więcej atutów niż niziutki (173cm) Marti.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 72

ratek3

Użytkownik
Moim zdaniem się mylisz. W tym roku to 1-szy mecz rozegrany na hali Travagli. Fakt wygrał z Lorenzim ale zuważ fakt, że to końcówka sezonu i Lorenzi zwyczajnie to odpuścił. Marti miał ciężką przeprawę ale wygrał. Grał ostatnimi czasem w hali więc i to moim zdaniem z korzyścią dla niego. Według mnie to właśnie ogranie spowoduje, że Marti pokona dzisiaj Travaglie i przejdzie do kolejnej rundy
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Postaram się dość krótko, bo sezonu końcówka, turnieje śmieszne to i sama analiza warta jest mniej niż zwykle. Ogólnie dobrze mi idzie strzelanie w wysokie kursy i tego radze się trzymać, chociaż oczywiście można grać i na faworytów - dobry przykład do Groth, Ito czy Sugita w poprzednich spotkaniach.

Na dziś polecam

Mitchell Benjamin vs Rola Blaz @ 1.65 unibet ⛔

Blaz to żaden grajek, H2H 1:0 dla Bendżiego , spotkali się tydzień temu w Yokohamie. Mitchell na rozkładzie już Reid i Herbert, zwłaszcza pokonanie Huguesa robi na mnie wrażenie, wnioskuje stąd że nie odpuszczamy i zależy nam na kręceniu dobrego wyniku. Rola nie ograł nikogo znaczącego i powinien dziś przegrać. Kurs bardzo fajny jak na to zdarzenie.

bety na luzingu :

Mertl @ 1.45 ⛔
Sorensen @ 3.10 ⛔
Dustov @ 2.20 ⛔

Pograłem też Sugite, ale mecz close i w sumie 1.50 to żadne value, mimo wszystko w Skośnolandii gram na Skośnych. ✅


// Ted miał racje, a mój człowiek to niezła faja :d
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Blaz żaden grajek ???? ? złoty medalista igrzysk śródziemnomorskich , mistrz NCAA, w Davisie tez se radzi, polecam obejrzeć czasem
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Blaz żaden grajek ???? ? złoty medalista igrzysk śródziemnomorskich , mistrz NCAA, w Davisie tez se radzi, polecam obejrzeć czasem
Ted wiem że ogarniasz temat dobrze, ale powiedz szczerze co te wielkie młode talenty póki co ugrały ? Peliwo , Kyrgios, Garin, Quinzi, Coric niech będzie ten Rola ? Tułają się od futuresa do futuresa i od czasu do czasu wygrają jakieś F16 w USA ????

Nie ruszają mnie póki co oni specjalnie ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
no wiem ale akurat Rola to juz dosc solidny challengerowy level, a Quinzi ma czas, ja grałem przeciw Roli w poprzedniej rundzie bo nie pasuje mi tutaj w Japonii ale chyba sie myliłem
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Gerasimov E. v Kuznetsov A. ✅
@ 1,758 Pinnacle
Cwierćfinał Challengera w Tyumen, ja tutaj widzę zdecydowanego faworyta, którym jest Andrey Kuznetsov. Owszem, Gerasimov odnosi dobre wyniki, jednak to wszystko dzieje się w końcowce sezonu, gdzie wielu zawodników przyjeżdza na turnieje tylko by odebrać wpisowe. Inaczej jest z Kuznetsovem, który walczy o jak najwyższą pozycję aby być wysoko rozstawionym w kwalifikacjach do Australian Open. Obaj zawodnicy spotkali się w oficjalnym meczu już raz, wygrał Kuznetsov, rok 2012, turniej rangi Futures, podobnie jak dzisiejsze spotkanie, rozgrywany w hali. Od kilku tygodni bacznie śledzę wyniki Kuznetsova i bardzo podoba mi się jego gra, poza meczem z Nieminenem, gdzie zagrał słabo i zawodnik był na innym poziomie. Widać, że Andrey po słabym sezonie chce zmazać ten blamaż w końcówce i na zakończenie wygrać turniej u siebie to byłby dobry złego koniec. Rosjanin to jest już uznana marka na poziomie Challengerów a Egor dopiero teraz się pokazuje, od zeszłego tygodnia, chociaż ja jeszcze nie traktuję go jako poważnego rywala dla Kuznetsova i w pewnym stopniu nie rozumiem tych kursów ale trzeba korzystać z tego co dają bukmacherzy!
@blaise
Gra, to nie zawsze są wyniki. Jednak w ostatnich tygodniach gra dobrze co pokazał chociażby dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom