>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.
Moderatorzy postarają się rozwiać wasze wątpliwości w możliwie najkrótszym czasie.

Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu, bo najprawdopodobniej tam znajduje się odpowiedź na Twoje pytanie :!:
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
W regulaminie jest chyba błąd, prośba o korektę, tak żeby wszystko było jasne ????

6. Maksymalny dopuszczalny kurs w typowaniu wynosi 4.00. Wszystkie trafne typy powyżej tego kursu będą automatycznie zaniżone do poziomu 5.00, (czyli 300 zysku w przypadku trafienia). Nie ma kursu minimalnego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 158

mamosek

Użytkownik
Ktoś będzie odpowiedzialny za podliczanie czy generalnie my sami mamy każdy post edytować i podliczać?
I później jak wyglądać ma generalny bilans konta? Też to zapisujemy?
Czyli warto sobie założyć oddzielnego excela na ten konkurs na przykład?
Przepraszam, jeśli pytania są głupie ale jestem świeżakiem ????
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ktoś będzie odpowiedzialny za podliczanie czy generalnie my sami mamy każdy post edytować i podliczać?
I później jak wyglądać ma generalny bilans konta? Też to zapisujemy?
Czyli warto sobie założyć oddzielnego excela na ten konkurs na przykład?
Przepraszam, jeśli pytania są głupie ale jestem świeżakiem ????
Jeśli chodzi o Typy codzienne, to wszystko będzie tak jak w Regulaminie. Na każdy dzień turnieju będą założone tematy przez opiekunów konkursu i tam będziemy podawać po swoje 2 typy. Rozliczamy je sobie sami, najlepiej przez cytowanie według podanego w Regulaminie wzoru:
#1 06.12 - 16:00
Mecz: Robertson - O&#39;Sullivan
Typ: Robertson
Kurs: 1.80
Buk: William Hill #2 0 6 .12 - 20:00
Mecz: Allen - Ding
Typ: Powyżej 9.5
Kurs: 1.75
Buk: William Hill #1 ✅ 80
#2 ⛔ 100
Bilans ⛔ 20
I później sam Bilans przenosimy do swojego posta z typami w temacie na kolejny dzień. Wyszliśmy z założenia, że to użytkownikom powinno najbardziej zależeć, żeby wszystko się zgadzało i dlatego takie rozwiązanie. Oczywiście, w razie jakichś niezgodności czy zgłoszeń pomyłek będziemy my decydować zgodnie z Regulaminem. Tabele z klasyfikacją generalną będziemy przygotowywać już my (najpewniej 3 razy: po zakończeniu kwalifikacji, po ćwierćfinałach no i na oczywiście po finale razem z punktami za Typy długoterminowe).
Z Typami długoterminowymi będzie łatwiej, bo my będziemy je rozliczać po zakończeniu turnieju, a wyniki będą zamieszczone w odpowiednim temacie.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Poproszę o usunięcie jednego mojego postu z dnia 28.11 poniewaz miałem problemy z łaczenie z interenetem i wysłałem 2 razy.
Assi // ok
 
M 158

mamosek

Użytkownik
Proszę jeszcze poprawić mój post
mecze z dnia 30.11
#8 30.11
Mecz: Neil - Dylan
Typ: over 0.5 setek
Kurs: 1,57
Buk: B365
chodzi o typ: Neil over 0.5 setek
ozborn: poprawione
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Aj, skopiowałem niechcący datę z postu przykładowego w temacie... Prosiłbym o poprawienie z 06.12 na 26.11
Jako, że przykład Kolegi ze źle wpisaną datą, albo nie poprawioną po kopiowaniu przykładowego posta nie jest wyjątkiem (poprawiłem już posty, w których wystąpił ten błąd) proszę o uważniejsze zwrócenie uwagi na to co się kopiuje.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Mam jeszcze jeden komunikat:
Chyba wszyscy zdają sobie sprawę, że forum nie zawsze działa tak jakbyśmy oczekiwali dlatego przestrzegam przed zwlekaniem z podawaniem typów, bo forum może najnormalniej w świecie zamulić i okaże się, że ktoś nie zdążył przez co dostał punkty ujemne.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Czy ilość typów codziennie jest ograniczona do dwóch czy są to minimum dwa typy?
Tak, każdego dnia trzeba oddać dokładnie 2 typy (oczywiście oprócz dnia finału), nie mniej i nie więcej. Akurat ta kwestia jest dość wyraźnie zaznaczona w Regulaminie.
Każdego dnia konkursu zapisany uczestnik musi podać dwa zdarzenia liczone jako single (wyjątkiem są dni kiedy w ofercie będzie tylko jeden mecz np. finał).
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
PS Wysokość najwyższego brejka: 130-139 (130 pkt) OPCJE DO WYBORU ==&gt; Poniżej 130 / 130-139 / 140-145 / Powyżej 145
W długoterminowych zamiast &quot;powyżej 145&quot; wpisałem 147. Wiadomo, że 147 to maks, więc więcej być nie może, czyli ten przedział to od 146 do 147, dając 147 naturalnie typowałem &quot;powyżej 145&quot;. Nie wiem czy tak to będzie rozumiane i można to poprawić, czy już tak zostawić. Nie zauważyłem tego wcześniej ????
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
W długoterminowych zamiast &quot;powyżej 145&quot; wpisałem 147. Wiadomo, że 147 to maks, więc więcej być nie może, czyli ten przedział to od 146 do 147, dając 147 naturalnie typowałem &quot;powyżej 145&quot;. Nie wiem czy tak to będzie rozumiane i można to poprawić, czy już tak zostawić. Nie zauważyłem tego wcześniej ????
Zmień Assi, myślę, że każdy rozumie, skoro podałeś, że padnie max i chcesz zmienić tylko zbiór, w którym ten max i tak się zawiera to nie ma problemu.
Albo też możemy zostawić tak jak jest, ale ustalić, że w przy podliczaniu Typów długoterminowych wpisanie „147” w rubryce Wysokość najwyższego breaka, będziemy traktować jak wpisanie „Powyżej 145”.
Skoro jest więcej takich osób to spoko niech jest tak jak mówi psotnick;)
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W długoterminowych zamiast &quot;powyżej 145&quot; wpisałem 147. Wiadomo, że 147 to maks, więc więcej być nie może, czyli ten przedział to od 146 do 147, dając 147 naturalnie typowałem &quot;powyżej 145&quot;. Nie wiem czy tak to będzie rozumiane i można to poprawić, czy już tak zostawić. Nie zauważyłem tego wcześniej ????
Jeśli zmieniać to wszystkim, którzy taki błąd popełnili, a było takich osób trochę, zapewne przez telepatię ;)
Albo też możemy zostawić tak jak jest, ale ustalić, że w przy podliczaniu Typów długoterminowych wpisanie „147” w rubryce Wysokość najwyższego breaka, będziemy traktować jak wpisanie „Powyżej 145” .
Dla mnie problem niewielki, właściwie literówka, bo w praktyce ten przedział obejmuje tylko dwa breaki, czyli 147 i 146, który jest nawet jeszcze rzadszy od maksa.
 
Do góry Bottom