>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - Słowacja 15.11.2013, Wrocław

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Polska - Słowacja


Reprezentacja Polski już z nowym szkoleniowcem podejmuje Słowację na Wrocławskim stadionie. Kiedyś bylibyśmy sceptycznie, teraz inaczej. Większość Polaków nie interesuje się piłką, choć jest to sport narodowy. Dlatego pewnie wielu nie wiem co myśleć o Nawałce. Ja jestem optymistą, kiedyś trzeba zacząć…, a nam paradoksalnie niewiele brakuje. Wystarczy na stałe odblokować Roberta Lewandowskiego. Jeśli chodzi o wcześniejsze debiuty na stołku selekcjonera to Engel przegrał z Hiszpanią, Jansa i Boniek zaliczyli remis na start, Leo przegrał z Danią, Majewski z Czechami, Smuda z Rumunami, a Fornalik przerżnął z Estonią. Gdyby myśleć o progresji, to Nawałka ma bardzo duże szanse na zwycięstwo. O tym jednak czy wygramy bardziej zadecydują sami zawodnicy.
Zapraszam do dyskusji.
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Ja jednak myślę odwrotnie. Skład mocno eksperymentalny. Nawałka na razie będzie sprawdzał co ma i wyniki będą sprawą drugorzędną. Lekka kompromitacja z powołaniem na bramkę gościa z Dolcanu gdzie mamy Boruca, Szczęsnego i Tytonia (ktoś mi powie za co on dostał to powołanie?). W obronie mamy co najwyżej Celebana i Jędrzejczyka, Szukała to lekkie drewno, mocno brakuje Glika, o reszcie ciężko coś napisać. W pomocy brakuje mi Zielińskiego (jeśli nie ma żadnej kontuzji to kolejny - dla Nawałki), można byłoby też dać szansę Wszołkowi. Mimo to druga linia prezentuje się w miarę solidnie. W ataku zaledwie pół napastnika, Lewandowski pewnie jak zwykle będzie miał problem z wykorzystaniem sytuacji, Nowak i Teodorczyk wg mnie nie powinni wychodzić poza naszą ligę nie ważne ile bramek by nie strzelili. O Sobiechu nie wiem co myśleć, ani mnie grzeje, ani ziębi. W sumie nie miał zbyt wiele szans na solidne wykazanie się w reprezentacji. Słowacy w pełnym składzie ze Skrtelem, Hubocanem czy Hamsikiem na czele. Życzyłbym Nawałce, jak i sobie, kibicowi reprezentacji jak najlepiej, ale w tym meczu jeśli już to szukałbym:
poniżej 2,5 @1,72 ✅
Słowacja lub remis @ 2,15 ✅

Artek uratował under ????
ed.: Doczytałem że Zieliński i Wszołek jednak poszli na ważniejsze mecze do młodzieżówki.
 
A 1

andn

Użytkownik
...
Ciężko się nie zgodzić z kolegą wyżej. Ja bym tylko dodał do tego, że Nawałka ma strasznie ciężki charakter, co może bardzo nie odpowiadać naszym gwiazdom, które mają swoje charakterki. Zastanawiam się w ogóle czy interesować się tym meczem, ale jeśli już w będę w Toto-mixie stawiał to na to, że Janek Mucha zachowa w tym meczu czyste konto.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Polska vs Słowacja
Polska kurs: 1,75 buk: Betclic ⛔
Polska EH:-1 kurs: 3,20 buk: Betclic ⛔
Polska i powyżej 2,5 gola kurs: 2,90 buk: Betclic ⛔ (szkoda słów...)
Nie znam jeszcze składów więc trochę typy bez zaplecza, ale moim zdaniem mają szanse wejść. Na zasadzie nowej miotły selekcjoner będzie chciał zacząć od zwycięstwa. Poziom sportowy wyższy niż Słowacji i nawet mimo naszej strasznej defensywy uważam, że nie będzie źle. Do tego własny stadion, publiczność piątkowa po pracy przed weekendem, nastrój i chęć przeproszenia kibiców - to wszystko przemawia za drużyną narodową. Z 2 strony nie jest to &quot;mecz ostatniej szansy&quot; czy &quot;mecz o wszystko&quot; więc i presji nie będzie. Słowacy muszą po prostu odbębnić i tyle. Jak dla mnie wygrana, ale ponieważ to tylko Polska nie zalecam wysokich stawek, tak trochę for fun.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Poziom sportowy wyższy niż Słowacji
Tylko, że my będziemy grać w piłkę nożną, a nie w siatkówkę!
Gdzie ty masz wyższy poziom?
Może prześledź wyniki klubów i reprezentacji zanim się ośmieszysz
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tylko, że my będziemy grać w piłkę nożną, a nie w siatkówkę!
Gdzie ty masz wyższy poziom?
Może prześledź wyniki klubów i reprezentacji zanim się ośmieszysz
Kolego nikt ci nie karze grać moich typów. Zaproponuj coś sam, uzasadnij to wtedy będziemy dyskutować, a nie jak przedszkolak wyrywasz jedno zdanie i komentujesz !
Co do meritum, przyznaję, może się zagalopowałem, ale nie aż tak bardzo. Wg oficjalnego rankingu Fifa Słowacja 65 miejsce, my 69. Skład to mieszanka głównie klubów czeskich, słowackich, rosyjskich i greckich. 2 zawodników z dolnych klubów Bundesligi i obrońca Martin Skrtel z Liverpoolu (zresztą nic o nim nie słyszałem dobrego). Generalnie nic nadzwyczajnego. My mamy Lewego jednego z najlepszych snajperów świata, Kubę i.... cieniasy z polskiej ligi. Mimo to podtrzymuję swoje typy, Polacy będą coś chcieli pokazać i są śmiało w stanie pokonać Słowację. Nie wierzę, że pierwszego meczu pod wodzą Nawałki nie wygrają. Buki też zdają się podzielać moje zdanie wystawiając takie kursy.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
W meczu ogórków z ogórkami,proponowałbym zakład - Mucha znów zapakuje swojaka,ale chyba nikt takiego nie wystawia.
Po co ten mecz wogóle?Nawałka będzie coś sprawdzał?Fornalik rok sprawdzał, a na decydujące o awansie mecze i tak wystawił jedenastkę, która nie grała ze sobą nigdy wcześniej i nigdy później już nie zagra.
W pierwszym poście ładnie są opisane debiuty naszych selekcjonejro.
Wogóle to ten Nawałka najlepiej by zrobił jakby włączył nażelowanym gwiazdom mecz barażowy MŚ drużyny z kraju wielkości Lublina,może by się czegoś nauczyli,a tak nie daj Boże wygrają ze Słowacją i sie zacznie pompowanie balonika w TVP jaka to rośnie nam potęga na ME 2016.
 
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Nie zagrają Mucha, Weiss i Jakubko czyli trzech podstawowych.
Kadra:
Bramkarze:
Matúš Kozáčik* 1983-12-27 Viktoria Pilzno 2 0
Tomáš Košický* 1986-03-11 Novara 0 0

Obrońcy:
Peter Pekarík* 1986-10-30 Hertha 49 1
Martin Škrteľ* 1984-12-15 Liverpool 64 5
Ján Ďurica* 1981-12-10 Łokomotiw Moskwa 62 3
Tomáš Hubočan* 1985-09-17 Zienit 27 0
Marián Čišovský* 1979-11-02 Viktoria Pilzno 14 0
Dušan Švento* 1985-08-01 Salzburg 27 1
Kornel Saláta 1985-01-24 Tom Tomsk 26 1
Pomocnicy:
Viktor Pečovský 1983-05-24 MŠK Žilina 12 1
Juraj Kucka* 1987-02-26 Genoa 34 1
Tomáš Kóňa 1984-03-01 FK Senica 5 0
Marek Hamšík* 1987-07-27 Napoli 67 11
Miroslav Stoch* 1989-10-19 PAÓK 38 4
Róbert Mak* 1991-03-08 Nürnberg 6 0
Stanislav Šesták 1982-12-16 Bursaspor 50 12
Napastnicy:
Michal Ďuriš* 1988-06-01 Viktoria Pilzno 10 0
Marek Bakoš* 1983-04-15 Viktoria Pilzno 12 0
Adam Nemec* 1985-09-02 Union Berlin 6 0
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
W meczu ogórków z ogórkami,proponowałbym zakład - Mucha znów zapakuje swojaka,ale chyba nikt takiego nie wystawia.
Po co ten mecz wogóle?Nawałka będzie coś sprawdzał?Fornalik rok sprawdzał, a na decydujące o awansie mecze i tak wystawił jedenastkę, która nie grała ze sobą nigdy wcześniej i nigdy później już nie zagra.
W pierwszym poście ładnie są opisane debiuty naszych selekcjonejro.
Wogóle to ten Nawałka najlepiej by zrobił jakby włączył nażelowanym gwiazdom mecz barażowy MŚ drużyny z kraju wielkości Lublina,może by się czegoś nauczyli,a tak nie daj Boże wygrają ze Słowacją i sie zacznie pompowanie balonika w TVP jaka to rośnie nam potęga na ME 2016.
Nie popadajmy w paranoje. Będzie co ma być ale skończmy ciągle narzekać. 3/4 postów to wypowiedzi osób które myślą tylko o porażkach. A może trochę dystansu w końcu nabierzemy do tego? Pompowanie balonika - jak ja bym kur.a chciał napompować takiego balona, to nikt sobie tego nie wyobraża. Czekam z utęsknieniem na wyniki, mam dość porażek. Tylko przestańmy ciągłe narzekać, że Nawałka zestawia taką a nie inną linię obrony, albo powołuje młodego bramkarza żeby nabrał doświadczenia, bo za chwile dojdziemy do wniosku, że ta kadra sama się zrobi i nikt jej nie musi pomagać. I koło się kręci, bo gdyby znowu Nawałka nic nie robił, nic nie zmieniał, nie wprowadzał żadnych zmian to zaczęłoby się gadanie co to za trener, który siedzi i gów.o robi.
Moje zdanie jest takie, że jeżeli wchodzi kolejny selekcjoner, obojętnie kto nim jest, to pewne jest, że będzie chciał wprowadzić swoją wizję. Wyniki to zweryfikują, ale na razie powinniśmy się w tym temacie zamknąć i czekać na efekty bądź ich brak.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Powiem szczerze, ze nie rozumiem lekcewazenia zawodnikow Slowacji. Moze nie zagraja Mucha, Weiss i Jakubko ale reszta to calkiem przyzwoity sklad. Z wymienionej trojki najbardziej bedzie brakowac Weissa bo prezentuje sie w obecnym sezonie bardzo dobrze.
Ogolnie sklad na mecz z Polska prezentuje sie dobrze. Skrtel, Durica, Hubocan, Svento lub Pekarik w obronie w mojej opinii to zdecydowanie lepsza linia defensywna niz Polska o ktorej jedyne co mozna powiedziec, to to, ze nie wiadomo jak bedzie nawet wygladac...Ktokolwiek nie stanie na bramce roznicy nie bedzie. U nas jesli nie stanie Boruc badz Szczesny to poziom bramkarski bedzie wyrownany z tym Slowackim.
Do tego linia pomocy z dobrze grajacym w ofensywie w tym sezonie Stochem, Hamsikiem (niestety bez Weissa) oraz defensywnymi pomocnikami jak Kucka i Pecovsky.
Jedynie w ataku Slowacy traca jakosc, choc kto wie, moze tym razem wybor dwoch graczy Victorii Pilzno sie oplaci, wkoncu ci zawodnicy graja ze soba w klubie i znaja sie jak lyse konie ...
Kolejna rzecz to zgranie. Slowacy graja w takim skladzie od dluzszego czasu. Przez cale eliminacje takim skladem grali wiec sa zdecydowanie bardziej zgrani. Nasi...co tu duzo gadac, zgrania od nich oczekiwac nie mozna. Liczenie na efekt &quot;nowej miotly&quot; to troche malo. Co przez kilka dni mogl Nawalka wytlumaczyc naszym pilkarzom. O ile wiem to mial z nimi indywidualne rozmowy - prawdopodobnie o kadrze, tym czego oczekuje itd. i zaledwie kilka jednostek treningowych na ktorych zapewne przygladal sie bardziej pilkarzom niz ich czegos uczyl od strony taktycznej.
Gadanie, ze Slowacy przyjada odbebnic ten mecz to jest nieporozumienie. Moim zdaniem, przyjada z czysto wyznaczonym celem - nie przegrac i maja naprawde do tego podstawy, bo ich sklad, nie zmienial sie tak jak nasz po i przed kazdym meczem, lecz jest zdecydowanie bardziej stabilny i roszady w skladzie przeprowadzane sa stopniowo a nie jak to bylo u nas na zasadzie wymiany polowy skladu. Teraz tez bedzie polowa nowych zawodnikow, wnioskujac po liczbie nowych twarzy w repie wiec zgrania naszych ciezko sie spodziewac, szczegolnie jak wyjda twarze z &quot;Ekstra&quot;klasy.
____________________
Wedlug GW w obronie w naszej reprezentacji zagraja Olkowski, Kaminski, Kosznik i Jedrzejczyk wiec calkowicie nowe ustawienie defensywy. Dlugo sie zastanawialem nad swoim zakladem i nie bylem do niego do konca przekonany, ale patrzac na zmieniona linie defensywy Polakow oraz fakt, ze nasi traca bramke praktycznie w kazdym meczu postanowilem postawic na to, ze Slowacja strzeli gola @ 1,6 - Unibet ✅

Swoja droga wydaje mi sie, ze Buki przeceniaja nasze umiejetnosci strzeleckie i kurs na to, ze strzelily gola 1,16 to jakies nieporozumienie xD
 
koszyk 69

koszyk

Użytkownik
Mecze selekcjonerów polski w swoim debiucie reprezentacyjnym:
Jerzy Engel - mecz z Hiszpanią - porażka 3-0
Zbigniew Boniek - mecz z Belgią - remis 1-1
Paweł Janas - mecz z Chorwacją - remis 1-1
Leo Beenhakker - mecz z Danią - porażka 2-0
Stefan Majewski - mecz z Czechami - porażka 2-0
Franciszek Smuda - mecz z Rumunią - porażka 1-0
Waldemar Fornalik - mecz z Estonią - porażka 1-0
jak widać od 13 lat efekt nowej miotły nie zadziałał
(wyniki, tak dla uściślenia pierwszego wpisu)
 
duda 380

duda

Użytkownik
No to lecimy na przełamanie: Polska (-1). Kurs jest całkiem niezły. Oglądałem ostatnio kilka wywiadów z naszymi zawodnikami i widać było, że atmosfera jest dobra, wszystkim dopisywały humory, a na treningach Nawałka goni ich do roboty. W tym meczu stawiam na Polskę.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski
Spotkanie: Polska - Słowacja
Typ: (dokładny wynik) 1-0, 2-0 lub 3-0
Kurs: 2,85
bwin
Dzisiaj pierwszy mecz naszej reprezentacji od wodza Adama Nawałki. Na stadionie we Wrocławiu o godzinie dwudziestej czterdzieści pięć zmierzymy się z reprezentacją Słowacji. Na stadionie zapowiadany jest komplet czyli czterdzieści trzy tysiące widzów. Ja liczę w tym spotkaniu na zwycięstwo gospodarzy. Kadrowicze w wywiadach opowiadają że współpraca z nowym trenerem układ się znakomicie. Nawałka wprowadza takie same zasady dyscypliny jakie wprowadził w Górniku Zabrze i w zespole Ekstraklasy przynosiło to efekty. Dla zespołu dobre jest tez to ze każdy zaczyna z tak zwaną czystą kartą i postawa w dwóch towarzyskich spotkaniach może pozwolić załapać się do kadry na dłużej więc sadze że każdy z graczy będzie chciał to wykorzystać jak najlepiej. Selekcjoner w tym spotkaniu wystawi bok obronny jakiego jeszcze nie było. Zadebiutują zapewne Paweł Olkowski i Rafał Kosznik a w środku obrony zobaczymy zapewne Artura Jędrzejczyka i Marcina Koźmińskiego. Ogólnie siedmiu debiutantów znajduje się w kadrze na mecze ze Słowacją i Irlandią. Oprócz Rafała Leszczyńskiego i Piotra Ćwieląga resztę debiutantów Nawałka już prowadził w swojej karierze więc zna dobrze ich możliwości. W dzisiejszym spotkaniu nasza taktyka ma odbiegać od tego co pokazywali Smuda i Fornalik mamy zagrać ofensywnym pomocnikiem tak zwaną typową &quot;dziesiątką&quot; zapewne w tej roli zagra Adrian Mierzejewski który w tej roli występuje w Trabzonsporze i radzi sobie znakomicie. Mam nadzieje że motywacja gry w kadrze p
bwin
Dzisiaj pierwszy mecz naszej reprezentacji od wodza Adama Nawałki. Na stadionie we Wrocławiu o godzinie dwudziestej czterdzieści pięć zmierzymy się z reprezentacją Słowacji. Na stadionie zapowiadany jest komplet czyli czterdzieści trzy tysiące widzów. Ja liczę w tym spotkaniu na zwycięstwo gospodarzy. Kadrowicze w wywiadach opowiadają że współpraca z nowym trenerem układ się znakomicie. Nawałka wprowadza takie same zasady dyscypliny jakie wprowadził w Górniku Zabrze i w zespole Ekstraklasy przynosiło to efekty. Dla zespołu dobre jest tez to ze każdy zaczyna z tak zwaną czystą kartą i postawa w dwóch towarzyskich spotkaniach może pozwolić załapać się do kadry na dłużej więc sadze że każdy z graczy będzie chciał to wykorzystać jak najlepiej. Selekcjoner w tym spotkaniu wystawi bok obronny jakiego jeszcze nie było. Zadebiutują zapewne Paweł Olkowski i Rafał Kosznik a w środku obrony zobaczymy zapewne Artura Jędrzejczyka i Marcina Koźmińskiego. Ogólnie siedmiu debiutantów znajduje się w kadrze na mecze ze Słowacją i Irlandią. Oprócz Rafała Leszczyńskiego i Piotra Ćwieląga resztę debiutantów Nawałka już prowadził w swojej karierze więc zna dobrze ich możliwości. W dzisiejszym spotkaniu nasza taktyka ma odbiegać od tego co pokazywali Smuda i Fornalik mamy zagrać ofensywnym pomocnikiem tak zwaną typową &quot;dziesiątką&quot; zapewne w tej roli zagra Adrian Mierzejewski który w tej roli występuje w Trabzonsporze i radzi sobie znakomicie. Mam nadzieje że motywacja gry w kadrze p[odziała pozytywnie na naszych grajków i wygrają oni ze Słowacją. Selekcjoner rywali Jan Kozak podobnie jak nasz jest nowym trenerem kadry. Moim zdaniem Polska ma większy potencjał od Słowaków. W ekipie rywala nie zagrają bramkarz Jan Mucha, pomocnik Olympiakosu Pireus Vladimir Weiss oraz napastnik Amkaru Perm Martin Jakubko. Ja jestem pozytywnie nastawiony i liczę na to że Nawałka potrafi zmotywować do gry i wygramy dzisiejsze spotkanie co zapoczątkuje dobry okres w grze naszej reprezentacji.
 
vooyek 5

vooyek

Użytkownik
Lekka kompromitacja z powołaniem na bramkę gościa z Dolcanu gdzie mamy Boruca, Szczęsnego i Tytonia
A mi się to podoba i wg mnie chociażby miał za nimi torby nosić, to już jest duże przeżycie dla takiego zawodnika i motywuje do pracy. Poza tym pokazuje, że selekcjoner ogląda nie tylko &quot;gwiazdy&quot; i każdy ma szanse.

Co do meczu liczę na przełamanie, jeśli nasi kopacze nie popadają po 30 minutach :grin: Poza tym pełny stadion, doping, mają coś do udowodnienia i wcale na papierze od Słowaków nie są gorsi.

Moje typy (Bet365):
Polska 1.80
over 2.5 2.07
BTS 1.90
Lewandowski strzeli 2.37
Dokładny wynik: Polska 2:1 8.50
 
A 1

andn

Użytkownik
Może wyjdę na naczelnego hejtera RP, ale uważam, że stawianie na to, że Lewandowski strzeli bramkę w reprezentacji, to wyrzucenie pieniędzy do śmieci. Ten człowiek sam kreuje się na pomocnika i człowieka od &quot;asyst&quot;, co oczywiście jeszcze o nim nie świadczy. Wygrać wygramy, ale nie będzie to porywające widowisko.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Powiem szczerze
Słowa &quot;szczerze&quot; bardzo chętnie używa ryży, pierwszy kopacz RP. Wiadomo, że jak ktoś fałszywy, to chociaż w gębą będzie chciał nadrobić ;-)
Ale to tak na marginesie, bo z całym wpisem kolegi Calanau się zgadzam i radzę przeczytać uważanie, bo to bardzo rozsądny głos - w przeciwieństwie do laików i naganiaczy do kolejnej masówy
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Słowa &quot;szczerze&quot; bardzo chętnie używa ryży, pierwszy kopacz RP. Wiadomo, że jak ktoś fałszywy, to chociaż w gębą będzie chciał nadrobić ;-)
Ale to tak na marginesie, bo z całym wpisem kolegi Calanau się zgadzam i radzę przeczytać uważanie, bo to bardzo rozsądny głos - w przeciwieństwie do laików i naganiaczy do kolejnej masówy
Kolego bardzo proszę o apolityczność na tym forum. To nie miejsce na tego typu wkręty, cieszę się, że masz określone poglądy polityczne i masz prawo do swoich typów, ale albo podajesz typ, albo polemizujesz na argumenty z już istniejącymi, albo nie robisz nic. Z tego postu dowiedzieliśmy się jedynie, że nie lubisz Premiera, za to podoba ci się typ w stronę Słowacji. Żadnego uzasadnienia, nic (oczywiście jeśli chodzi o mecz). Nie jestem zwolennikiem częstej ingerencji moderatorów w dyskusje, ale ten post moim zdaniem powinien zostać usunięty, bo nie dość, że nic nie wnosi do dyskusji to jeszcze jakieś wkręty polityczne.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Witam!
Ja jedyne co na ten mecz proponuję to czipsy i piwko (ewentualnie jak ja: flaszeczka i ogóreczki). Granie tego meczu w jakąkolwiek stronę to loteria. Nikt do końca nie wie kto w naszej kadrze zagra i z tego wiadomo już co najmniej jedno: zgrania za bardzo nie będzie.
Ja myślę, że biegać może będą ale raczej żeby pokazać, że biegają niż żeby coś ugrać.
Historia pokazuje, że pierwsze mecze selekcjonerów wyglądały różnie (głównie w czapę), a nie oszukujmy się: czy to Fornalik przychodził, czy Smuda, czy Leo - każdy chciał się pokazać z jak najlepszej strony, ale jak widać wychodziło to marnie.
Co do Słowacji to też ciężko tu powiedzieć: paru podstawowych nie zagra, zagrają pewni jacyś nowi, co zagrają razem? Pewnie niewiele więcej niż nasi.
Jeśli ktoś naprawdę liczy się z pieniędzmi to tutaj nic nie zagra, bo w takim meczu postawienie czegokolwiek jest najzwyczajniej zbyt ryzykowne. Zamiast tu stawiać lepiej dziś zagrać w totka ;)
Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 13

atak.

Użytkownik
Adamo80 twój post też nic nie wnosi.
Tak czytając wypowiedzi to duży sceptycyzm widać,osobiście postawiłem na wygraną PL, wejdzie lub nie ,nie wiem zobaczę wieczorem spokojnie przy piwku. Przemawia za nami na pewno własny teren,nowy szkoleniowiec to takie póki co wróżenie z fusów popatrzmy na kilka meczy. Osobiście chciałbym ten zespół zobaczyć z rywalem pokroju np. Grecji bądź Szkocji w meczu o punkty i po tym dopiero oceniać. A dodam jeszcze na marginesie ,ze nie róbmy ze Słowacji nie wiadomo kogo bo oprócz meczu z Bośnią 0-1 to ja tam nic ciekawego nie widziałem w tym roku, remisy z Liechtensteinem,Litwą czy Łotwą to na moje taka wręcz kompromitacja trochę. O naszych pisać nie będę bo i nie ma sensu. Potencjał obu drużyn na podobnym poziomie z lekkim wskazanie ma naszych.
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
A mi się to podoba i wg mnie chociażby miał za nimi torby nosić, to już jest duże przeżycie dla takiego zawodnika i motywuje do pracy. Poza tym pokazuje, że selekcjoner ogląda nie tylko &quot;gwiazdy&quot; i każdy ma szanse.
Przepraszam, REPREZENTACJA POLSKI to fundacja &quot;Spełniamy Marzenie&quot;?
Jeśli byłyby jakieś podstawy do jego powołania to rozumiem, ale po statystykach nie wyróżnia się niczym od innych golkiperów I ligi. Już znacznie bardziej na powołanie zasłużył chociażby wyjmujący dobre piły Miśkiewicz (żeby nikomu nie przyszło do głowy że domagam się jego powołania, na pozycji bramkarza akurat nie potrzebujemy aktualnie nikogo więcej).
Trochę martwią mnie słowa Nawałki &quot;Nie oczekujcie cudów&quot;, gadanie o tym że debiut, itd. ... Oby nie skończyło się jak zwykle w debiutach selekcjonerów naszej kadry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom