>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tydzień 46: Sao Paulo, Champaign, Guayaquil, Lima, Yokohama, Helsinki

Status
Zamknięty.
vitalic 186

vitalic

Użytkownik
ATP Challenger Tour Finals

Miejsce: Sao Paulo, Brazil
Nawierzchnia: Indoor Hard,
Pula nagród: $220.000+ H,
Rozmiar drabinki: S-8
Oficjalna strona: http://www.challengerfinals.com.br


JSM Challenger of Champaign-Urbana

Miejsce: Champaign, United States
Nawierzchnia: Hard,
Pula nagród: $50.000,
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Oficjalna strona: http://www.illinoischallenger.com/

Challenger Ciudad de Guayaquil Copa Fybeca

Miejsce: Guayaquil, Ecuador
Nawierzchnia: Clay,
Pula nagród: $50.000 +H,
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Oficjalna strona: http://www.atpguayaquil.com/

Lima Challenger Copa Claro

Miejsce: Lima, Peru
Nawierzchnia: Clay,
Pula nagród: $50.000 +H,
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Oficjalna strona:http://www.itftennis.com

Keio Challenger International Tennis Tournament

Miejsce: Yokohama, Japan
Nawierzchnia: Hard,
Pula nagród: $50.000,
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Oficjalna strona:http://www.keio-challenger.jp

IPP Open

Miejsce: Helsinki, Finland
Nawierzchnia: Hard Indoor,
Pula nagród: $42.500,
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Oficjalna strona:http://www.ippopen.net
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Dimitar Kutrovsky v Dennis Novikov 1 1.53 bet 365✅ 7-6 6-4

Bułgar gra zdecydowanie lepiej od przereklamowanego Novikova, który zalicza jedną wpadkę za drugą. Co on ostatnio gra woła o pomstę. Porażki z Begevim, Wolmernas, Rochettem. Męczarnie w poprzedniej rundzie z Chapellem. Z takimi graczami Bułgar łatwo wygrywa 2-0. Zresztą Bułgar pokonał niedawno Novikova 6-2 6-0. Przewiduje łatwe zwycięstwo Bułgara.

Teraz kursy trochę się posypał tylko 1.44, ale to duble może być
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
???? Ilhan - Golubev @ 2:0 Golubev 1.72 Bet365

Ilhan to solidny zawodnik na twrade korty , ale zdecydowanie pod formą.
Gra słabo ost. 5 spotkań to 4 porażki . Golubev wygląda całkime inaczej , po rosyjskim tourne gdzie zaliczył dwa finały , w Genewie pokonał De Bakkera , ale niespodziewanie odpadł w nast. rundzie z Jazirim.
Panów dzielą 72 miejsca w rankingu i myślę ,że Kazach dziś potwierdzi swoją wyższość . H2h 2-0 dla Golubeva.
E: żenda z 1:5 na 7:5 , tak się oddaje seta koncertowo ????​
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Daniel T. v Ito T. ✅
@ 1,55 Unibet
No tym razem się już chyba musi udać i okręt pod nazwą Daniel zostanie zatopiony. W zeszłym tygodniu fantastyczny turniej Japończyka, jednak ja bym podważył to osiągnięcie. Jak dla mnie jedynym zawodnikiem, pokonanym przez Taro, który zagrał na normalnym poziomie był McGee. W finale Klahn pokazał, że jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem. Taro dzisiaj zagra ze swoim rodakiem Tatsumą Itą, którego uważam za faworyta tego meczu i lepszego zawodnika. Taro Daniel to nadal zawodnik trzeciej setki rankingu i jeden udany turniej tego nie zmieni. Jak to w Challengerach często bywa, Daniel może zagrać słabe spotkanie i Tatsuma to wykorzysta. Ito jest bardziej doświadczonym zawodnikiem, jeszcze w tamtym roku był w połowie pierwszej setki rankingu ATP, ten sezon nie udany jednak na poziomie Challenger odnosi całkiem niezłe wyniki. Na twardej nawierzchni gra bardzo dobrze i myślę, że jutro powinien pokonać swojego młodszego rodaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
paull 145

paull

Użytkownik
Fucsovics - Pavic
typ: 2
kurs: 2,0 bet365

Węgier kontra Chorwat. Każdy kto śledził turnieje na hali słyszał o świetnym i jak do tej pory najlepszym wyczynie tego młodego Madziara. Wygrana z dwu metrowym Berrerem, z Chardym i urwanie seta w z Kamke. I nagle po tym dobrym turnieju forma zanikła. Natomiast Ante Pavic - jak na Chorwata przystało - świetnie serwujący był bliski pokonania Łukasza Rosola w niedawno zakończonym turnieju w Bratysławie. Sam Pavic jest teraz na najwyższej pozycji w rankingu w ATP i będzie miał jeszcze większą motywacje do podrasowania rankingu. Korty w Helsinkach są bardzo szybkie, dobry serwis i mocne forhendy powinny skutecznie zniechęcić faworyzowanego Węgra.

3:6 4:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 41

ronni1000

Użytkownik
Desein - Kubot 1.38 Unibet
Brown - Laaksonen 1.38 Unibet
Zaczne od meczu Łukasza, jak napisał kolega wyzej korty w Helskinkach sa bardzo szybkcie co powinno zdecydowanie pomoc naszemu rodakowi. Agrsywna taktyka przy takich kortach powinna zdac egzamin. Kubot napewno bedzie chciał zakonczyc dobrze sezon i watpie aby juz w pierszej rundzie pozegnał sie z tym turniejem. A co do Browna to tak jak w przypadku kubota im szybsza nawierzchnia tym lepiej dla niego. Ostatnio przegrał dopwiero w pófinale turnieju w Włoszech. Zadziwił mnie tym ze gładko pokonał francuza Herberta. Laaksonen z koleji wiekszosc meczy gra na mączce bilans jego sporkan na hardzie jest koszmarny, nie wart przytaczania. Dla szwajcara im szybsza nawierzchnia tym gorzej i watpie aby przełamanie nastapiło w meczu z dobrze dysponowanym niemcem. ????
 
D 319

defox

Użytkownik
Radzę uważać na ten śmiesnzy turniej w Finlandii. Ten kto oglądał dzisiaj mecz Browna wie co mam na myśli. Bo nie wierzę, zwłaszcza patrząc na ostatnie wyniki że ten czarny penisista jest takim tenisowym nieudacznikiem żeby zapomnieć jak się gra przy stanie 5:2. I te jego returny z całej siły w siatkę przy bp. Śmierdzi wałem.
 
A 63

adachno

Użytkownik
Radzę uważać na ten śmiesnzy turniej w Finlandii. Ten kto oglądał dzisiaj mecz Browna wie co mam na myśli. Bo nie wierzę, zwłaszcza patrząc na ostatnie wyniki że ten czarny penisista jest takim tenisowym nieudacznikiem żeby zapomnieć jak się gra przy stanie 5:2. I te jego returny z całej siły w siatkę przy bp. Śmierdzi wałem.
nie zapomniał tylko został przełamany przy 5-3 w 1-szym secie ot co. to był 9 mecz browna w przeciągu 14 dni i według Ciebie nie mógł być zmęczony? to jest poziom challenger, a nie atp poza tym to koniec sezonu. zresztą myślę, że większą mobilizacje zapewne miał laaksonen, który się urodził w finlandii (kibice, którzy byli na meczu też go dopingowali). zagrałeś browna po śmiesznym kursie 1,30, osobiście grałem laaksonena jak i parę osób z forum co widać było w hp. wahania kursów też skłaniały do grania na szwajcaro-fina więc co Cię skłoniło do grania browna?... a sorry wiem lepsza forma// można ten post usunąć, żeby nie było, że syf robię
 
D 319

defox

Użytkownik
Oczywiście że można być zmęczonym i zagrać słabszy mecz. Ale jak dobrze widziałeś Brown miażdżył Laaksonena do 7 gema. Nie oglądałem tego meczu u buka i nie wiem jak kształtowały się kursy, ale pewnie były wielkie na win 1 seta Laaksonena. Później w drugim secie pomimo męczarni wygrał 7:5 (dla zachowania pozorów) a w trzecim co się stało? Od razu został przełamany i miał 3 piłki na odłamanie. Jak to się skończyło mam nadzieję że widziałeś. Widać było że robi wszystko żeby przegrać.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Naprawde czytac sie nie chce tych placzkow, pomowien i kto wie czego jeszcze. Tenis to zlozona gra. Zawodnikowi moze zalezec bardziej lub mniej. To rzeczywiscie szokujace jak gracz moze przegrac seta, majac przewage tylko jednego przelamnia. Rzeczywiscie rzecz niebywala. Poza tym zwykly (nie)sportowy &quot;tanking&quot; jest w wielu dyscyplinach i trudno. uz nie wspominam, ze po drugoiej strony stpi tenisista z rakieta, a nie z patelnia, ktory tez chce wygrac. Nie mozna kazdej swojej porazki i zlych pociagniec tlumaczyc spiskami i innymi haniebnymi rzeczami. Przyczyn trzeba szukac glownie w sobie, a nie obwiniac caly swiat o swoje niepowodzenia. Szkoda dyskusji na takie wylewanie zalow, ktore i tak sa w 99 procentach prawie zawsze bezpodstawne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Aguilar - Turini @ 3,80 Betsafe
Coś nie halo z tym meczem i tymi kursami. Chilijczyk to może nie jest jakiś bardzo solidny challengerowiec, ale jakiś tam poziom prezentuje i jest wyżej w rankingu od rywala z Brazylii. Gdy przejrzymy listę jego zwycięstw tegorocznych to znajdziemy kilka całkiem niezłych grajków na poziomie CH jak Alund, Knittel, Trungelitti, Riba Madrid.. Ostatnio zaczęło mu gorzej iść to zagrał kilka turniejów rangi ITF, z których żadnego nie wygrał, ale ciężko cokolwiek powiedzieć więcej o tych występach.
Rywal gra głównie w futuresach i z tego co widzę to nie wygrał ani żadnego. Ostatnio na drodze 3 razy z rzędu stawał mu rodak, jeszcze niżej w rankingu Leite. Jezeli Turini próbował coś zdziałać w CH to odpadał w 1r.
Aguilar na papierze wydaje się być zawodnikiem wyraźnie lepszym od Turiniego, dlaczego więc takie kursy? Może Jorge wraca po jakimś urazie czy coś, bo ostatnio grał 3 tyg temu. Tak czy siak nawet bez dokładnej wiedzy wydaje mi się, że warto chociaż lekko spróbować na &#39;doga&#39; po tak okazałym kursie.

e: WOW, w bet365 już @ 4,50 na Aguilara, a 1,16 (!!) na Turiniego.. Reszta wycofała ten mecz z oferty. Coś naprawdę musi być nie tak.. Kontuzja Chilijczyka?
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Jorge Aguilar v Thales Turini 1 4.50 ⛔ 4-6 2-6

Dziwny mecz. Biorąc pod uwagę szalejące kursy i postawę Chilijczyka wcale bym się nie zdziwił że był jakiś wałek. Za dużo zbiegów okoliczności w tym meczu.

Lima

Teraz w bet365 ciekawe kursy wystawione na Chilijczyka 4.5. Osobiście grałem 5.0. Kurs przedziwny więc nie będę szalał ze stawką. Chilijczyk gracz z końca 3 setki. Koniec sezonu forma przyzwoita. Ostatnie 3 turnieje 1/2, Finał i 1/4 W tym dwa ostatnie turnieje grane właśnie w Peru.
Na przeciw niemu 50 miejsc niżej w rankingu Brazylijczyk, który z Brazylii udał się do Peru. Rzadko rusza się poza Brazylię. Wyniki bardzo porównywalne z Chilijczykiem. Forma tylko przyzwoita ćwiercfinały i półfinały ITF, ale przede wszystkim w Brazyli.

Moim zdaniem Chilijczyk powinien być faworytem tego spotkania a kurs 4.5 można zagrać.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Challenger Lima
Spotkanie: Trungelliti - Arguello
Typ: Trungelliti
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet 365

Analiza:
Mecz Challengera w Limie na kortach ziemnych spotykają sie dwaj młodzi Argentyńczycy. Rewelacyjny we wrześniu i na początku Arguello 21 latek wygrany turniej w Porto Alegro oraz finał w Sao Paulo. Dodatkowo finał w Buenos Aires. Myślę jednak że młody Argentyńczyk jest trochę zmęczony nieustannym graniem. Ostatnie dwa turnieje przeciętne. Dziś zagra z rodakiem Trungullitim zawodnikiem 23letnim ostatnio grającym w kratkę. Jednak grającym zdecydowanie mniej niż Arguello. Dodatkowy atut Trungellitego to bilans pojedynkow z Arguello 4-1 więc można powiedzieć ,że ten zawodnik mu leży. Dlatego biorac pod uwagęzmeczenie Arguelo oraz bilans bezpośrednich meczów stawiam dzis na Trungellitiego.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Laaksonen-Albot 1 @1.65
Zacznijmy od tego, ze Henri Laksonen to jest tenisista urodzony w Finlandii i ktory do poczatku 2011 roku reprezentowal finskie barwy. Obecnie gra pod flaga szwjacarska, ale na pewno ma sporo sympatii dla Finlandii, gdzie w koncu rozgrywany jest turniej. Laaksonen to gracz na dorobku mozna powiedziec, ma kilka dobrych wynikow w challnegerach, chociaz ostatnimi miesiacami bylo z pewnoscia slabiej. Laaksonena to ja pamietam glownie z uboieglorocznego turniejuw Bazylei, gdzie zagral z &quot;dzika kara&quot;, wiec jak widac nadziej jakies z tym tenisista mozna wiazac. Mimo ze przegral w 1 rundzie to jak na ranhe takiego turnieju zagral niezly mecz z Paulem Henri Mathieu, ktory byl w tamtym roku polfinalista w Bazylei. Generalnie jestem wrecz za hipoteza, ze Laaksonen w Finlandii, swojej drugiej ojczyznie, ze sie tak smialo wyraze, chce wypasc dobrze i bedzie dobrze umotywowany. Zamiast wiec pisac o spiskach i dorabiac sztuczne teorie to nawiaze do cech wolicjonalnych Laaksonena, gdyz finski challlenger moze byc dla niego zasadniczo dosc wazny ze wzgledu na pochodzenie. Radu Albot tenisista z sukcesami na poziomie futures, na etapie challenger na razie srednio, chociaz tez jakies tam wyskoki sie zdarzaja od czasu do czasu. Biorac jednak pod uwage wspomniane okolicznosci to postawie na Laaksonena.
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Henri Laaksonen v Radu Albot 2 2.25⛔ 6-3 7-6

Szwajcar byl jednak lepszy i to wyrażnie. Poziom meczu w 1 secie był tragiczny. Radu dopiero w koncówce 2 seta grał tak jak potrafi tak jak grał w poprzedniej rundzie. Szkoda nie wykorzystanej piłki setowej. W nastepnej rundzie napewno Szwajcara nie zagram strasznie himeryczny zawodnik.

Nie zgodze się z typem na Szwajcarskiego Fina. Analiza oparta głównie na fakcie że turniej jest w Finlandi. Zabrakło w tej analizie odniesienie sie do umiejętności czysto tenisowych i aktualnej formy zawodników.

Radu znacznie lepiej od wojego przeciwnika gra na szybkich nawierzchniach. Ogładałem mecz Radu z Phau i zagrał bardzo dobrze. Kilka wymian kątowych było z poziomu ATP. Radu popełniał bardzo mało niewymuszonych błędów.Dobrze poruszał sie po korcie. Dopiegał do trudnych piłek. Pau w tym meczu grał bardzo kątowo i uderzał mocno i agresywnie i mimo to gładko przegała z Radu. Forma serisowa Phau było tego dnia słaba.

Kursy cały czas rosną już 2.50 na Radu.

Szwajcar 100 miejsc niżej w rankingu. Ogladałem fragmentami mecz z Brownem (mecz Radu toczyły sie jedniocześnie), który jednak zagrał bardzo słabo niewykorzystywał łatwych piłek do skończenia. Grał kiepsko taktycznie. Powinnien wygrac ten mecz. Zresztą 3 tyg. wcześniej Brown wygrał pewnie w 2 setach ze Szwajcarem. Poza tym szwajcar zawsze kojarzył mi się z kortami wolnymi. Jego ulubiona nawierzchnia jest clay.
Czytając CV tenisowe Szwajcara to nie pokonał żadnego znanego zawodnika. Największy sukces w karierze na pokonane Browna 120 rakietę świata. Przykładowo na ziemi w chelku w Poznaniu dał się 4 razy przełamać naszemu Majrzakowi.
Nie uważał Szwajcara za jakis wielki talent zreszta ma juz 21 lat i absolutnie żadnych sukcesów.
Co ciekawe Radu, który na ziemi osiaga kiepskie rezultaty ograł Szwajcara w czerwcu tego roku 6-2 6-3. Więc granie Laaksonena po tak śmiesznym kursie to moim zdaniem nieporozumienie.
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Daniel Smethurst v Dimitar Kutrovsky 2 1.44⛔ 7-6 7-5

Już dawno nie było tak pechowo. Bułgar serwował żeby wygrać 1 seta i przegrał. Bułgar serwował żeby wygrać 2 seta i też przegrał W 2 secie wygrywał 5-3 40-15 i od tego momentu w 4 następnych gemach wygrał 2 piłki. Z innej strony takie mecze trzeba po prostu zagrać bo inaczej bukmacherka traci sens. Bułagar jeszcze długo będzie pamiętał ten mecz.

Osobiście zagrałem po 1.53 ale teraz kurs spadł. To jeden z najpewniejszych meczów dzisiaj. Bułgar gra w tym turnieju bardo dobrze Oglądałem jego mecz z Novikovem (bułagar grał troche niepewnie ale skutecznie). Niestety nie oglądałem meczu zAlex Kuznetsovem 400 miejsc wyżej w rankigu niz Bułgar. Łatwe zwycięstwo w dówch setach 6-4 6-2. Ogladałem fragmentami mecz z Krajckiem wygrany przez Byłgara w 3 setach. Bułgar juz grał pewniej i rozkręcał sie w tym meczu z gema na gem. Bułgar bardzo dobrze serwuje nie boi sie długich wymian. Jedynie czego mi brakuje w grze bułgara to bardzie agresywna gra, ale za to solidnościa powinnien wygrać z himerycznym brytyczykiem
Brytyjczyk natomiast to bardzo słaby zawodnik. Żeby nie łatwa drabinka nie doszedł by tak daleko. Cudem wygrał mecz z nieznanym zupełnie libijczykiem 7-6 w 3 secie. Męczył się także w 3 setach z niezbyt dobry Hindusem Prajnesh Gunneswaran (juz nie pamiętam ale hindus miał piłki meczowe w tym meczu). Co prawda pokonał sensacyjnie Polańskiego, który po fatalnym finale ze Smyczkiem widocznie nie doszeł do siebie. Brytyczyk jest bardzo himerycznym zawodnikiem. Ostatnio zaliczał zawstydzające porażki z graczami notowanymi powyżej 1000 miejsca w rankingu. W tym turnieju tez męczy sie niemiłosiernie.

Niedawno Bułgar bo miesiąc temu pokonał bardzo gładku Brytyjczyka 6-3 6-0. Dzisiaj powinno byc podobnie
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
I.Marchenko - M.Kontinen +5,5 1,67 Unibet
Oj tutaj trochę chyba buków poniosło, robią z Ukraińca mega faworyta, jak by to był gracz pokroju Kavcica czy Vesleya. A Marchenko to oczywiśćie niezły tenista, ale średni nawet na poziomie challangerowym. Bez większych wyników, z tymi lepszymi raczej nie ma szans a ogrywa ogurów, a Fina ogórem nie jest...
Nie mówie, że Fin wygra, ale mecz będzie wyrównany. Gra u siebie, szybkie korty na pewno nie sprzyjają w gromieniu rywali, a Marchenko nie ma super podania, na pewno będzie się meczył również w swoich gemach serwisowych. Moze i Ukrainiec wygra, ale handi powinno być lekko pokrytę..
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
J.P. Smith - T. Sandgren @ 1,40 Betsafe 26 06✅ :razz:
Typ wydaje mi się naprawdę mega pewny - przynajmniej z tego co na razie tu obserwujemy, aczkolwiek wiadomo - to tylko challengery.
Jeszcze rok temu Sandgren dla mnie i pewnie większości to był anonimowy amator, ale poczynił znaczne postępy i myślę, że dziś można go stawiać na równi z cała plejadą dobrych, amerykańskich tenisistów na poziomie CH, czyli Smyczek, Kudla, Sock, Russel, Klahn.. W tym turnieju Tennys jak na razie gra perfekcyjnie naprawdę. W meczu z Peliwo oddał tylko jednego gema, przegrywając bodajże 4 piłki przy swoim serwisie. Wczoraj rozprawił się też w 2 setach ze znacznie lepszym Sockiem, który powalczył w pierwszym secie (TB na przewagi), ale w drugim już Sandgren rozwalił go do 1. W październiku Sandgren pokonywał też takich grajków jak: Russel, Molchanov, Harrison, Klahn, więc myślę, że ta jego dyspozycja dobra to nie przypadek.
Australijczyk Smith? Gra bardzo w kratkę. Czasem pokona jakiegoś lepszego challengerowca, ale częściej sprawia zawód swoim kibicom i trenerom. W tym turnieju też jeszcze bez straty seta, ale z kim on się borykał... Jankes Kopinski, o którym pierwsze słyszę i Hindus Singh. Warto zaznaczyć, że z oboma nie miał łatwo. Z Singhiem to zadecydowała dobra gra w kluczowych momentach, bo bp bronił co nie miara.
Sandgren robi nieporównywalnie lepsze wrażenie od Smitha i biorąc pod uwagę, że gra u siebie to zdecydowanie stawiam na niego. Kangur ostatnie dwa lata odpadł w tym turnieju w QF, więc &quot;tradycji&quot; już stało się zadość i Smith powinien odpaść.
e:Patrząc na &#39;nazwiska&#39; jakie zostały w turnieju, to polecam grać Sandgrena do końca już, bo powinien w cuglach wygrać cały chall. Ciekawe tylko jakie kursiki będą.. Mam nadzieję, że podobne do dzisiejszego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
paull 145

paull

Użytkownik
Laaskonen - Marchenko
typ: Over 22,5
kurs: 1,83 bet365
⛔

Dzisiaj widzę tutaj Over. Obaj to mocno serwujący gracze. Nie strzelają może serwisami jak Tomic, Isner czy Janowicz ale serwisy rzędu 200 km/h spokojnie osiągają. Panowie grali już raz ze Sobą rok temu w Bazylei i doszło do &quot;3 setówki&quot;. O ile Marchenko lepiej się spisuje w tym turnieju - i pewnie w konsekwencji wygra ten mecz - to liczę na zażarty bój. Coś na podobieństwo Laaskonen/Brown. Obaj gracze w poprzednich meczach mieli względnie dobre statystyki przy drugim serwisie; Szwajcar =&gt;60% skutecznośc z Brownem i Albotem a Ukrainiec =&gt; 70% z Donskoyem i 48% z Kontinenem. Zwracam własnie na ten element gry uwagę gdyż oglądałem kilka meczów z tego turnieju i właśnie drugi serwis a w konsekwencji jakieś dłuższe prowadzenie gry był kluczem do zwycięstwa w meczu. Zobaczymy jak bedzie...
6+2+7+6=21
ehh gdyby 1 set był tak wyrównany jak drugi:?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
S. Groth - T. Sandgren @ 1,77 Betsafe✅
Brawo Tennys! Naprawdę świetny mecz Jankesa. Wynik pokazuje, że ciężki i tak było, bo momentami Groth naprawdę niesamowicie serwował, ryzykował drugim - trafiał (dopiero w połowie 2 seta zaliczył pierwszy DF!), ale koniec końców wygrał zdecydowanie lepszy Sandgren, który grał mądrze i popełniał mało błędów.

Szybko łapiemy póki piękne kursy. To co pisałem przy okazji meczu QF - Sandgren gra tu naprawdę dobry tenis i jest dla mnie wielkim faworytem do zwycięstwa. Wczoraj dosyć spokojnie pokonał Smethursta w 2 setach, a Brytyjczyk pokonał tu Polanskiego czy Kutrovsky&#39;ego, więc na pewno silniejszy rywal od wszystkich Australijczyka. Ten wczoraj pokonał kolejnego nołnejma z USA Nevolo - jak zwykle po bardzo wyrównanym pojedynku i przynajmniej jednym TB. Wcześniej też anonimów eliminował, tracąc nawet sety w dwóch pierwszych rundach. Groth wiadomo to serwis i nie wiele poza tym. Tennys tu ma zdecydowanie więcej argumentów. Nie łatwo łamać Australijczyka oczywiście jak mu wchodzi serwis, ale zawsze te kilka bp da, a jak już raz pęknie to potem idzie znacznie prościej. Sandgren jest po prostu za dobry tutaj na drewno z serwisem tylko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom