>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Świat według Barta Simpsona

maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Witam, nie ma co się rozpisywać. Postaram się pomóc skosić buki.

1j - 100 zł, jeśli kogoś to interesuje

Patronem tematu będzie Bart Simpson ;)


 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Dla mnie świetny bet mamy w finale debli. Bukmacherzy od początku turnieju jak zwykle mocną faworyzują braci, a ja ugrałem na tym troszkę monet zawsze typując co najmniej seta dla rywali po kursie ~2. Dziś nie będzie inaczej, a kursy wciąż świetne. Dominacja Bryanów jest co raz mniej widoczna, co prawda zameldowali się w finale, lecz decydowały detale, przecież w każdym ze swoich spotkań rozgrywali 3go szybkiego seta. Para hiszpańska wszystkie spotkania po 2 sety więc świeżość może być lekko po ich stronie. Presja również po stronie braci bo to oni są przecież murowanym faworytem do tytułu. Liczę dziś na równe spotkanie, długie sety ponad 10 gemowe i wtedy powinna spokojnie pojawić się szansa dla hiszpanów na ugranie seta, a może nawet końcowy win.

Marrero/Verdasco +1.5 seta 1.96 ✅
Sbobet

Stawka: 3j



✅ 2.88
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Zbliża się porcja spotkań towarzyskich więc przedstawię kilka betów, które pograłem. Wszystkie związane z bramkami ;) Ogólnie nie skupiałem się w ogóle na kadrach, gdyż dla mnie logiczne jest, że po zakończeniu walki o MŚ spotkania te będą mocniej towarzyskie niż ma to miejsce w innych okresach i ciężko będzie przewidzieć pierwsze 11, co jednak wcale nie musi przeszkodzić, gdyż głównie overy się pojawią.


Belgia - Kolumbia

Zarówno Belgowie jak i Kolumbijczycy zaliczyli świetne eliminacje więc do spotkania będą przystępować w dobrych nastrojach. Cyferki z eliminacji nie kuszą do overów, bo Belgia straciła jedynie 4 bramki, a Kolumbia najmniej w eliminacjach na swoim kontynencie - 13. Jednocześnie obydwie ekipy sporo strzelały i na bramki liczę w meczu towarzyskim. Od 2012 roku Belgia w grach towarzyskich zaliczyła w stosunku 6/8 (brak bts w meczach z Anglią i Francją), a jednocześnie Kolumbia w tym samym czasie w grach towarzyskich strzelała za każdym razem gola trafiając do siatki takich zespołów jak Meksyk, Kamerun, Brazylia czy Serbia. Zespoły grające szybko i ofensywnie więc stawiam na bts&#39;a i over 2.5 po ciekawych kursach.

BTS 1.95 Bwin ⛔
over 2.5 2,17 Sbobet ⛔



=============================

Anglia - Chile

Wyspiarzy przedstawiać nie trzeba - obojętnie kto nie zagra powinniśmy być świadkami gry do przodu i nastawienia na strzelanie goli. Chile to również kopalnia bramek, z bilansem 29-25 wyszli na 3cim miejscu z grupy eliminacyjnej do MŚ, choć byli jednym z zespołów, który stracił sporą ilość bramek. Ostatnie spotkania towarzyskie z Brazylią oraz Hiszpanią, które zakończyły się wynikiem 2-2 są zapowiedzią dobrego meczu i sporej ilości goli.

BTS 1.8 Bet365 ⛔
over 2.5 1.97 Pinnacle⛔


=============================

Szkocja - USA

Tutaj rzucił mi się w oczy przede wszystkim kurs. 2.31 na over 2.5 w spotkaniu towarzyskim ? Stany 3 ostatnie mecze towarzyskie to rąbanka na całego, nie licząc nawet pogromu Gwatemali - 2-4 z Belgią oraz zwycięstwa po 4-3 z Niemcami oraz Bośnią i Hercegowiną. W zeszłym roku Szkocja ograła USA 5-1 i na pewno będzie spina żeby się odkuć za taki blamaż. Nie widzę tutaj powodów dla których bukmacherzy tak nisko oceniają szansę na over.

BTS 1.95 Wh/Bwin ⛔
over 2.5 2.31 Pinnacle ⛔
USA over 1.5 2.6 WH ⛔


=============================

Czechy - Kanada

Tutaj zrobimy wyjątek od reguły - sprawa jest prosta, otóż Kanada strzeliła w meczach międzynarodowych w tym roku 2 bramki na 11 spotkań, wystarczy za argumentację ;)

BTS Nie 1.83 Betvictor ✅


Ja tu widzę na większość zaproponowanych przeze mnie zdarzeń kursy raczej w granicach 1.6-1.7.



Wszystko 1j


⛔ 6.17

grubo:grin:
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Conference Anglia
Halifax Town(-1) vs Hyde FC azjatycki Halifax 1.88 ✅
Sbobet


Stawka: 1j


W Hyde bez żadnych większych zmian, wypożyczony został jakiś młody bramkarz z Totenhamu, lecz szału nie robi póki co po dwie brameczki w każdym meczu. Halifax to ekipa własnego boiska i powinni rozprawić się dziś z czerwoną latarnią ligi. Ja tu widzę kursy bliżej 1.5 na takie handi.


✅ 0.88 j
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Eurocup
Pinar Karsiyaka - Hapoel Jerusalem 2 4.5 ⛔
Bet365

Stawka: 0.5j

+ Hapoel +7.5 2.0 ✅
Pinnacle

Stawka: 1j



Przeglądam składy, wyniki i widzę tu raczej coś w okolicy 1.5 do 2.5 ;)


✅0.5j
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Ręczna - Liga Mistrzów
Dunkerque - THW Kiel(-4.5) 2 1.9 ✅
Betcity

Stawka: 1j


Francuzi 4L bez wizji na awans, u siebie -2 z Płockiem i Kopenhagą, jeden z faworytów do finalnego tryumfu czyli niemiecki Kiel powinien bez większch problemów zaliczyć zwycięstwo, różnica 5 bramek i więcej jak najbardziej do zrobienia.

======================

HC Motor Zaporozhye(-6.5) - Universitet-Neva 1 1.95 ⛔
Betcity

Stawka: 1j



Myślę, że jest to najciekawszy z betów na zbliżającą się kolejkę LM. Ekipa z Petersburga to rok do roku chłopcy do bicia i porażki 7 bramkami i więcej są dla nich na porządku dziennym. Motor ma szansę powalczyć o awans do II rundy i 2x pewne wygrane z Rosjanami są tutaj obowiązkiem. Goście póki co -13 z Veszprem, -7 na Cejle, -11 u siebie z Zagrzebiem i -14 z Rhein Neckar Lowen. Spodziewam się pewnego zwycięstwa gospodarzy.

======================

Wacker Thun - PSG Handball(-7.5) 2 1.9 ⛔
Betcity

Stawka: 1j



Handi dość wysokie ale mamy tutaj pojdeynek dawida z goliatem. Thun to chłopcy do bicia, postraszyli co prawda w pierwszym meczu Metalurg Skopje u siebie lecz później zgodnie z oczekiwaniami porażki bardzo wyraźne. PSG czyli gwiazdozbiór, który jeszcze nie odpalił, ale czas będzie działał na ich korzyść. Win gości jest tutaj sprawą pewną, pytaniem jest bagaż bramek z jakim zostaną odprawieni gospodarze, liczę na ok 10.



⛔ 1.1j
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Basket EuroChallange
Tofas - Krka (+7.5) 2 2.05 ⛔
Pinnacle

Stawka: 1j

+Krka win 4.45
Marathon

Stawka: 0.5j



W zeszłym roku dwa równe spotkania, składy co prawda już inne lecz wyglada na to, że buki trochę przeceniają ekipę z Turcji. Spodziewam się wyrównanego spotkania.


⛔1.5 j
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Rzadko sklejam takie taśmy, ale jeżeli już to robić to ręczna liga mistrzów nadaje się idealnie ;)

Kiel, ZTR Motor, Wisła Płock, Kielce, Barcelona, PSG, Rhein Neckar Loewen, Veszprem, Aalborg

AKO 1.91
Bwin

Stawka: 6j
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Eurocup- Basket

Cimberio Varese vs Union Olimpija 2 3.1 ✅

KK Igokea vs Pinar Karsiyaka 1 3.44 ✅

Obydwa Pinnacle &amp; stawka 1j



====================

Snooker
Marco Fu wygra grupę 4.0 ⛔
Bet365

Stawka: 0.5 j





✅ 4.04j
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Ręczna - Liga Mistrzów
RK GORENJE VELENJE - DARIEN LOGROÑO DNB 2 2.8
Betsafe

Stawka: 1j



O Velenje pisałem w dziale przy okazji meczu z Aalborgiem gdzie również były wysokie kursy na gości. Hiszpanie wygrali u siebie, walczą o awans. Widzę tutaj co najmniej 50-50. Młoda ekipa Goranje płaci w tym roku frycowe za przemeblowanie składu.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Euroliga
Partizan (+7.5) - Barcelona 1 2.0 ⛔
Pinnacle

Stawka: 1j

+Partizan win 4.46
Marathon

Stawka: 0.5j



Liczę, że Partizan u siebie postawi trudne warunki. Barca oddała ostatnio spotkanie w Bilbao, całkiem możliwe, że wtopią również w Belgradzie.


⛔ 1.5j
 
Do góry Bottom