>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

13. kolejka Jupiler Pro League (30-31.10.2013)

Status
Zamknięty.
yurand 230

yurand

Użytkownik
Genk - Kortrijk
TYP: Kortrijk strzeli bramkę - KURS: 1,52
BUK: MILENIUM


Dosc dużą niespodziankę sprawił Genk wygrywając w Bruggi 2-0. Kortrijk wcześniej również wygrał z Bruggią tyle że u siebie ale aż 4-1. Kortrijk notuje serię 5 zwycięskich meczy. Fakt, że skromnycn, na wyjazdach szczególnie po 1-0 ale wygrał m.in. z Anderlechtem na wyjeździe właśnie 1-0. Myślę, że Kortrijk bez problemu powinien strzelic gola, a spotkanie może zakończyc się &quot;krzyżem&quot;. Obie strzelą nie dam, bo ostatnio liga belgijska strasznie dziwnie strzela, a kurs nieznacznie tylko mniejszy. Polecam!
 
winston007 3,8K

winston007

Użytkownik
Zulte Waregem - Gent
TYP: 1 - KURS: 2,05
BUKMACHER: Bet365
Dziś stawiam pewnie na gospodarzy, bardzo cieszy mnie tak wysoki kurs ????
Waregem to drużyna, która jako jedna z dwóch (wraz z St. Liege) jest niepokonana na swoim obiekcie. 5 zwycięstw i to nie z byle kim, bo m.in. z Anderlechtem i wspomnianym Standardem Liege, oraz 1 remis, 3 dni temu z Charleroi 1:1, gdzie goście oddali tylko 2 celne strzały na bramkę. Dziś, po ostatnim remisie gospodarze będą chcieli pokazać, że była to tylko lekka zadyszka. Myślę, że Gent nie jest w stanie wywieźć nawet jednego punktu. 5 ostatnich spotkań 0:4:1, przy czym na 6 wyjazdów bilans 0:4:2. Słabiutko. Po dobrym początku sezonu, forma wyraźnie spadła. Stawiam pewnie na Waregem.
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Cercle Brugge - Club Brugge
powyżej 2,5 gola w meczu - 1,60 Betsson
Mecz derbowy więc emocji i bramek zabraknąć nie powinno. Goście ostatnio dwie porażki, co dla ekipy walczącej o mistrzostwo nie jest dobrym wynikiem. Czas na rehabilitację i zwycięstwo. Ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi drużynami, kiedy gospodarzem było Cercle, to pięć razy over 2,5 gola. Dodatkowo gospodarze (5) i goście (5) razy odpowiednio u siebie i na wyjeździe pokrywali tego overa w tym sezonie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom