>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

gra u buka gdzie najwyższy kurs

trutana 211

trutana

Użytkownik
Witam zarejestrowałem sie chyba u 20 buków , chce grać wybrane przez siebie spotkanie po jak najwyższym kursie , chce uzywać moneybookers , czy ktoś ma doświatczenie w tego typu transferach pieniędzmi , na jakie pułapki trzeba uważać , bede grał za minimum 50 euro tak aby nie było problemu z wypłatą
 
V 256

vernix

Użytkownik
Po pierwsze wielu bukmacherów wymaga aby depozyt przed wypłatą obrócić minimum 1x. Miej to na uwadze.
Po drugie maksymalne kursy znajdziesz na http://www.oddsportal.com i to tyle. Najczęściej najwyższe kursy można złapać w Pinnacle i Marathonbet, z tym że w tym drugim realne są limity na kilkanaście euro/zakład. Jeśli gram u innych to wpłacam kwotę, za którą chcę postawić, gram i w przypadku wygranej wypłacam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam zarejestrowałem sie chyba u 20 buków , chce grać wybrane przez siebie spotkanie po jak najwyższym kursie , chce uzywać moneybookers , czy ktoś ma doświatczenie w tego typu transferach pieniędzmi , na jakie pułapki trzeba uważać , bede grał za minimum 50 euro tak aby nie było problemu z wypłatą
Po co się rejstrowałeś się u kilkunastu buków?. I co jak będziesz miał obstawić każde spotkanie będziesz sprawdzał u każdego kurs ? Po co sam sobie życie utrudniasz, przecież są setki stron które zbierają informacje o kursach i w każdej chwili w ciągu kilku sekund możesz znaleść największy interesujący Cię kurs i bukmachera u którego możesz go obstawić.

http://www.betexplorer.com/

tu masz przykład, takich stron są setki, nie rozumiem jak wpadłeś na tak dziwny pomysł przecież bukmacherów w internecie jest naprawdę bardzo dużo jeżeli chciałbys w każdym z nich samemu sprawdzić kurs zajęło by Ci to naprawdę spory kawał czasu.
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
Panowie spokojnie używam oddsportal . zauważyłem duzą różnicę w kursach , chciałem tylko zapytać o pułapki właśnie typu obrót X1 - Dzieki za info
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
ale jeżeli będziesz do danego buka wpłacał tylko tyle ile chcesz postawić to obrót x1 wykonasz. Oczywiście ja też zawsze sprawdzam który &quot;z moich buków ma najwyższy kurs&quot; szkoda rezygnować z &quot;darmowego grosza&quot;
 
V 256

vernix

Użytkownik
nie wiecie jak z wypłatami na william hill, betvictor i maratonbet , TitanBet , widze ze te buki przodują w wysokich kursach
Jeśli chodzi o Marathonbet to konto musisz założyć w Euro, jeśli chcesz korzystać ze Skrill. Ogólnie wypłaty bardzo szybkie, nawet w ciągu kilku sekund kasę masz na Skrill. Weryfikacji nie przechodziłem. Wszystkie wypłaty, niezależnie ile jest ich w miesiącu, są darmowe. Jedyny i największy minus to te nieszczęsne limity - nierzadko jest tak, że mogę postawić jedynie za kilkanaście Euro.
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
Dzisiaj pierwsz wygrana kurs betway 3.50 wiiliam 2,8 za 50 ojro
na betway wygrana 170 w wiliamie było by 140 , 30 ojro do przodu
Al Sharjah
2 - 1
Al-Wahda

teraz postawione na under 2,5 valencja - maraton kurs 2,4 bajniższy był betvictor 2,1,
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Witam zarejestrowałem sie chyba u 20 buków , chce grać wybrane przez siebie spotkanie po jak najwyższym kursie , chce uzywać moneybookers , czy ktoś ma doświatczenie w tego typu transferach pieniędzmi , na jakie pułapki trzeba uważać , bede grał za minimum 50 euro tak aby nie było problemu z wypłatą
dla mnie rzecz naturalna jeśli myślisz o poważnym typowaniu
grasz tam, gdzie najwyższy kurs, proste
częściej będziesz mógł sobie pozwolić na ewentualne przedziały, siurki itp.
dodatkowo, jeśli jesteś graczem wygrywającym jest to dobre zabezpieczenie się przed nałożeniem limitów, choć oczywiście nie obroni w 100%

jedyne na co musisz zwrócić uwagę limit wypłat na MB (chyba 5 K EUR na 90 dni) - co w skrócie oznacza, że powinieneś przyjąć taktykę, iż wpłacasz do każdego z buków jakiś % kapitału i grasz spokojnie, wypłacasz jak ugrasz więcej
agresywne i częste wpłaty/wypłaty mogą spowodować przekroczenie limitu na skrill, a wtedy jest lipa
nie słuchaj ludzi, którzy mówią/piszą - &quot;po uj Ci konto na kilkunastu bukach&quot;, nie mają pojęcia o zarządzaniu kapitałem, limitach i bukmacherce w konkretnym znaczeniu tego słowa
najlepiej jeśli wszędzie będziesz miał tą samą walutę czyli EUR, unikniesz straty na przewalutowaniach
nie wiecie jak z wypłatami na william hill, betvictor i maratonbet , TitanBet , widze ze te buki przodują w wysokich kursach
w tych 3ech wypłacasz ile chcesz bez haraczu
co do betvictor nie wiem z czym mają problem ludzie, ja gram - wypłacam, nie tysiaki ale regularnie
GL
 
L 32

luntrus

Użytkownik
Warto posiłkować się jeszcze betbrain, bo oddsportal ma w stosunku do nich opóźnienie i to nawet gdzieś do minuty. Czasem jak pokazuje, że jest fajny kurs w jednym buku jeszcze, to w rzeczywistości już go nie ma. Poza tym po kliknięciu na dany kurs w betbrain zobaczysz wykres jak się zmieniał kurs w czasie, co jest kolejną cenną informacją. Na koniec dodam jeszcze, że jak będzie grasz w ten sposób, że wszędzie spada na X do 2.0, a gdzieś będzie 2.4, to w większości buków możesz mieć już limit po paru zakładach. Co raczej nie grozi w pinnacle, Sbobet, 5Dimes i betfair (to już jest giełda z kolei). Jak będziesz chciał się dowiedzieć, czy kurs rośnie/spada, to patrzysz na wykresy z tych firm (w betfair trzeba manualnie na ich stronie sprawdzić). Mają spore limity, niskie marże i poważni ludzie tam grają, więc kurs zmienia się stosunkowo często.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Najlepiej na mb i kontach u buków mieć taką samą walutę. Polecam mieć wszystko w euro dlatego że do buka np marathonbet nie wpłacisz metodą mb jak masz konto w PLN.
 
Do góry Bottom