11. kolejka Eredivisie/12. kolejka Jupiler Pro League (25-27.10.2013)

matthiasvandal 616

matthiasvandal

RODA JC - PSV EINDHOVEN 2 @1.70 Sportingbet
Na pewno znajdziemy argumenty przeciw temu typowi, jednak obok takiego kursu na gości ciężko mi obojętnie przejść. PSV ma za sobą trudny czwartkowy wyjazd do Zagrzebia (0-0) w ramach LE. W lidze wprawdzie nie zachwyca, mimo to zajmuje drugą pozycję z punktem straty do Twente. Warto dodać, że Roda w ostatnich 18 spotkaniach na własnym terenie przeciw PSV wygrała... raz!

tomy007 33

tomy007

Anderlecht-Standard x lub 2 1.83 bet365✅1:1 :cool:
Takie kursy to przesada, no nie oszukujmy sie. Anderlecht od poczatku sezonu gra beznadziejnie, od PSG dostali lanie i na pewno to dobrze nie wplynelo na ich morale,nie wiem co jeszcze robi tam ich &quot;trener&quot;.Goscie na pewno beda chcieli wywiesc 3 punkty i emocji w meczu nie zabraknie ,taki kurs biore z palcem w du...

PEC Zwolle - AZ Alkmaar 1 @2,10 Expekt ⛔ 0-2

W niedzielne popołudnie w ramach jedenastej kolejki Eredivisie zmierzą się PEC Zwolle z AZ Alkmaar.
Gospodarze zajmują trzecie miejsce w tabeli i tracą do liderującego Twente jeden punkt. Po znakomitym początku sezonu, kiedy wygrali cztery pierwsze mecze, przytrafiła im się seria pięciu meczów bez zwycięstwa. Serię tę przerwali tydzień temu, wygrywając 6-1 z Den Haag. Już przed przerwą reprezentacyjna seria ta powinna zostać przerwana, jednak bardzo dobry mecz zaliczył Filip Kurto i goście musieli zadowolić się bezbramkowym remisem. W poprzedniej kolejce drużyna ze Zwolle zdemolowała 6-1 przyjezdnych z Hagi a najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Mateusz Klich, autor czterech asyst. Gospodarze w meczach u siebie mają bilans 3-2-0.
Goście z Alkmaar zajmują ósme miejsce w tabeli i mają bilans w meczach wyjazdowych 1-0-4. W czwartek w ramach Ligi Europejskiej mierzyli się z kazachskim Szachtiorem Karaganda osiągając remis 1-1.

Absencje u gospodarzy: Boer, Drost, Reniers, Saymak, Fernandez
Absencje u gości: Babalj, Gorter

Z drużyny z Alkmaar nikt nie wypadł ze składu z wygranego meczu 3-1 z Cambuur, a u gospodarzy wypadł jedynie Saymak. Ze statystyk jasno wynika kto jest faworytem i podsumowując liczę na kolejny dobry mecz polskiego pomocnika i na kolejne zwycięstwo PEC. Kurs co prawda zmalał, ale @2,10 jak dla mnie też jest warte gry.

B 1,5K

baltazar_gabka

Zwolle - Alkmaar
Wszystko to co pisze przedmówca to oczywiście prawda. Warto jednak zaznaczyć że zeszłotygodniowe zwycięstwo było pierwszym zwycięstwem Zwolle od sześciu spotkań. Obrona Hagi dziurawa jak ser szwajcarski dała sobie wbić aż sześc bramek. Wysokie miejsce w tabeli drużyna Zwolle zawdzięcza moim zdaniem temu że do tej pory potykali się raczej z drużynami z dolnych regionów tabeli. Gościa pod wodzą nowego szkoleniowca w zeszłym tygodniu po dobrym spotkaniu wygrali 3:1. Mają naprawdę wyrównany zespół i myślę że absolutnie nie są bez szans w tym spotkaniu. Alkmaar ma kilku młodych zawodników na skrzydłach którzy jak najbardziej są w stanie rozciągnąć na boki obronę gospodarzy. Liczę tu na sporą liczbę sytuacji podbramkowych i korzystny wynik dla gości.
Alkmaar DNB 2,20 STS wynik 0:2