>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betin

F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Chcialem tam wplacic teraz kase , klikam metoda platnosci moneybookers i wyskoczyl taki komunikat :
Please note that by choosing this method of deposit you will only be able to make withdrawal requests via bank transfer to an account registered in your name.
rzucilem na tlumacza i wyszlo takie cos:

Należy pamiętać, że wybierając tę metodę depozytu będzie tylko w stanie wykonać polecenia wypłaty za pomocą przelewu bankowego na rachunek zarejestrowany na swoje nazwisko.
 
R 1

rzb

Użytkownik
Loguje sie i wylogowywuje non stop, 2 minuty temu postawilem sobie nawet zaklad. Nie wiem co robicie ze was blokuja? Surebety z itfow damskich?!
 
andrzejpluuu 42

andrzejpluuu

Użytkownik
Loguje sie i wylogowywuje non stop, 2 minuty temu postawilem sobie nawet zaklad. Nie wiem co robicie ze was blokuja? Surebety z itfow damskich?!
Pogrywałem sobie różne rzeczy, a siurbetów niet , hmm, chyba że polaczków nie lubią, niech chociaż kaskę oddadzą i się walą !!
 
Q 0

qbaaa3

Użytkownik
Ty no, ja wczoraj się dopiero zarejestrowałem... Fakt faktem gram ITF-y, ale nie surebety, po prostu jestem na bierząco i zajmuję się tenisem. Trochę szybko na blokadę konta, zdążyłem postawić 4 zakłady :p
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Nic się nie dzieję z kontem, nie wiem skąd informacja że konta Polaków zostały zablokowane. Przed chwilą stawiałem zakład i przeszło normalnie. Buk całkiem sympatyczny.
Weryfikacja konta drogą mailową (przesłałem skany dowodu, prawa jazdy i rachunek za coś tam), odpowiedź po 20 minutach na maila że konto zweryfikowane.
Jeżeli chodzi o limity to rzeczywiście można postawić maxymalnie 100 Euro, albo ja tak mam. Często rozbijane w 2 kuponach po 50 Euro bo inaczej nie przejdzie.
Szeroka oferta. Polecam buka.
 
barthezz 3

barthezz

Użytkownik
potwierdzam, mnie też zablokowali. Coś musi być na rzeczy
edit: &quot;
Dear Client,

Thank you for choosing Betin.

To improve and manage the opening and the security of our customers’ accounts and as stated in our Terms and Conditions, we ask you to provide us with the following documents:
- a copy of a valid identity document ( such as passport, identity card, driving license) front/back
- a copy front/back of your credit/debit card if you have registered one on your player account( please make sure that we can read the first 6 and the last 4 digits on the front of the card and the first 4 digits on the back of it)
- a proof of address in your name and no older than 90 days ( such as a bank statement, a utility bill).
You can send us the documents via e-mail at the following address: [email protected] .
Please do not hesitate to contact us if you require any further assistance.

Kind Regards&quot;
 
D 152

damian0012

Użytkownik
przyslali maila zeby przyslac skany dowodu rachunku itd
zablkowali chyba z tego powodu bo ja i wiekszosc ludzi ktorym zablokowali nie mialo zweryfikowanych kont
 
Q 0

qbaaa3

Użytkownik
No to fajnie, że tylko o to chodziło. Swoją drogą to trochę drastyczne posunięcia :-] Wystarczy, jak wszędzie, że po prostu nie mógłbyś wypłacić, a nie...

No ale ok, dokumenty poszły, zobaczymy kiedy odblokują.
 
Do góry Bottom