>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3 kolejka fazy grupowej - Trabzonspor - Legia Warszawa 24.10.2013 - czwartek

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Trabzonspor VS Legia Warszawa




Kursy od Bukmachera - WilliamHill

Spotkanie Trabzonspor - Legia Warszawa w trzeciej kolejce grupy J Ligi Europy może być dla mistrzów Polski ostatnią szansą, by włączyć się do walki o awans do 1/16 finału. Mecz rozpocznie się w czwartek o godzinie 19.00 naszego czasu. Legia nie zaczęła dobrze rywalizacji w obecnym sezonie Ligi Europy. Po porażce 0:1 z Lazio w Rzymie ekipa Jana Urbana w takich samych rozmiarach przegrała na własnym stadionie z Apollonem Limassol, co było dużym rozczarowaniem. Strata kompletu punktów w meczu z Trabzonsporem szanse Legii na awans ograniczy już do minimum, nie można zatem sobie na nią pozwolić. Turcy są tymczasem bardzo mocnym zespołem. Potwierdzili to w dwóch pierwszych kolejkach, najpierw wygrywając 2:1 na Cyprze, a następnie remisując z Lazio 3:3. W ekipie Trabzonsporu grają zawodnicy, którzy niedawno z Chelsea sięgali po triumf w Lidze Mistrzów: Florent Malouda i Jose Bosingwa. Ważną postacią zespołu prowadzonego przez Mustafę Akcaya jest też Adrian Mierzejewski - były gracz Polonii Warszawa w czwartek po raz kolejny zmierzy się z Legią. Mistrzowie Polski, podbudowani ligowym zwycięstwem 4:1 nad Piastem Gliwice, chcą w Turcji zagrać bez kompleksów. Wciąż jednak nie wiadomo, jakich piłkarzy będzie miał do dyspozycji trener Jan Urban. Pod dużym znakiem zapytania stoi występ Ivicy Vrdoljaka, a w poniedziałek z powodu przeziębienia nie trenowali Miroslav Radović i Bartosz Bereszyński. Na stadionie im. Huseyina Avniego Akera powinno zjawić się w czwartek ponad 30 tysięcy fanów Trabzonsporu, co będzie dodatkowym atutem gospodarzy. Jeśli jednak Legia zagra tak, jak w ostatnich meczach ligowych, ma szansę na wywiezienie z Turcji korzystnego rezultatu.
źródło​


Zapraszam kibiców, forumowiczów, typerów do wyrażania opinii na temat powyższego spotkania. Mile widziane ciekawostki, doniesienia, informacje. Posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane.
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Trabzonspor - Legia 1 1,72 Betclic
Jak można przeczytać i usłyszeć każdy mówi mecz ostatniej szansy, ale ja się pytam gdzie tutaj widzieć szanse jak oni nie potrafią wygrać z Appolonem. Trabzonspor ma 4 pkt po wygranej z Appolonem i remisie z Lazio. W lidze Legia ostatnio odprawiła z kwitkiem Piast i Urban sie cieszy, że Dwaliszwili wraca do formy ale nie porównujmy Piasta do Trabzonsporu. Gospodarze w lidze nie najlepiej sobie radzą i zajmuja 5 lokate w tabeli po 8 kolejkach. Dodam, iż zwycięstwo tureckiego zespołu znacznie ich przybliży do awansu więc jak dla mnie kurs 1,72 warty gry.
Sytuacje Kadrowe:
Legia: Zabraknie Dusana Kuciaka ktory jest od dłuszego czasu kontuzjowany, Radović ma grype i został w Warszawie, Michał Efir również nie poleciał a występ Ivicy Vrdoljaka pod znakiem zapytania
Trabzonspor: Kacar Giray (ŚO) Gustavo Colman (ŚP)
Przypuszczalne składy:
Trabzonspor: Kivrak – Demir, Bosingwa, Kacar, Yumlu – Malouda, Zokora, Adin, Mierzejewski – Paulo Henrique, Erdogan.
Legia: Skaba – Broź, Rzeźniczak, Junior, Wawrzyniak – Ojamaa, Pinto, Łukasik, Furman, Kosecki – Dwaliszwili.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Trabzonspor - Legia
Typ: Goście trafiają? TAK ⛔
1,67 Betsson

Większość pójdzie w kierunku Trabzonsporu... Uważałbym na to. Legia pod presją, Legia nieco osłabiona. Brak Miroslava Radovica, Dusana Kuciaka, Patryka Mikity, Marka Saganowskiego i Inakiego Astiza,ale... Wraca Dwaliszwili, który strzelił dwie bramki z Piastem w ostatnim ligowym pojedynku oraz Kosecki, który najbardziej poziomem swojej gry pasuje do europejskich rozgrywek. On w pojedynkę może stworzyć bramkową sytuację. Legia jeszcze bramki w LE nie strzeliła, czas się przełamać. W Rzymie ta gra wyglądała całkiem poprawnie. Mecz u siebie przy tych pustych trybunach wyglądał jak jakiś sparing na neutralnym boisku. Ekipa z Turcji to żadna twierdza jeśli chodzi o defensywę. Stracili najwięcej bramek w grupie, bo 4. Ostatnio remis z Lazio 3-3 a do 84 minuty prowadzili 3-1. Mają przestoje w grze. Rzymianie oddali aż 12 strzałów na bramkę rywali, to dużo. Stworzyli 18 sytuacji bramkowych przy 10 gospodarzach. Limassol u siebie grając z Trabzonem również więcej strzelał w światło bramki. Moim zdaniem Legie jak najbardziej stać na bramkę dzisiaj. Turcy w lidze co prawda tracą mało goli, mało również strzelają, ale rozgrywki LE to inna bajka. Kurs ciekawy, przy tak nieszczelnej obronie gospodarzy. Nie zdziwię się również, jak Legia przywiezie do Warszawy jakieś punkty.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Trabzonspor - Legia 1 2-0 ✅✅✅
Betgun 1,78

Taki kurs na Turków u siebie z drużyną, która ma 0 pkt, nie ma żadnych szans na awans i nie potrafi strzelić bramki? Biorę z pocałowaniem ręki. Legia może i jest mistrzem własnego podwórka i jak mawiał J. Wójcik &#39;&#39;goli frajerów&#39;&#39; takich jak Piast to w Europie raczej nie jest postrzegana poważnie. Nie potrafiła wygrać u siebie z Cypryjczykami. Fakt, nie było kibiców, a to byłby duży plus. Żyro na kadrze U-21 potrafi dobrze zagrać, a w lidze dobrych meczy można zliczyć na palcach u jednej ręki drwala. Cały czas mam przed oczami jego durne straty w ostatnim meczu LE. Ojamaa nie prezentuje tego, czego się po nim spodziewaliśmy. Kuciak nie zagra, a to jak dla mnie jest kluczowa strata. Dodatkowo nie zagra Radovic, którego wyeliminowała z meczu grypa-kolejna spora strata. Vrdoljak to dla mnie kompletne nieporozumienie i zabieranie miejsca uzdolnionym Polakom. W ataku Dvalishvili mnie nie przekonuje. Źle zrobił Urban, że nie kupił dobrego snajpera.
Co do Turków. Fakt, spartolili mecz z Lazio, bo mieli ich na widelcu i mecz praktycznie był wygrany. Ale nie oczekujmy, że Legia tak się postawi jak Włosi. Turcy traktują poważnie LE, będą grać najsilniejszym składem.
Każdy wie jak fanatyczni są kibice w Turcji. Urządzą tam Legii istne piekło. To jest spory plus w stronę gospodarzy, bo ich kibice na pewno będą ich wspierać, a Legii będzie gorzej się grało.
Dodatkowym aspektem może być śmierć 2 dni temu legendarnego trenera Trabzonu Kadira Özcana. Może to obniżyć morale zespołu, ale raczej powinno to dodać motywacji zawodnikom gospodarzy.
Podsumowując nie widzę tutaj szans dla Legii, a kurs jest sporo zawyżony.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Taki kurs na Turków u siebie z drużyną, która ma 0 pkt, nie ma żadnych szans na awans i nie potrafi strzelić bramki?
Legia nie ma żadnych szans na awans? hmnn nawet remisując i wygrywając kolejne 3 spotkania ma szansę wyjść z grupy.
Vrdoljak to dla mnie kompletne nieporozumienie i zabieranie miejsca uzdolnionym Polakom
Co widzisz złego w grze Vrdoljaka? dla Mnie to on ostatnio jest jedną z wyróżniających się postaci w grze Legii, przede wszystkim jest bardzo waleczny i nie zabiera nikomu miejsca w składzie, gra Furman, a Łukasik jest po prostu w słabszej formie i dlatego otrzymuje mniej szans na grę, więc zdanie w ogóle nie poparte żadnymi argumentami i moim zdaniem zupełnie bez sensu.
Ja odpuszczam stawianie tego meczu, zastanawia Mnie zbyt wysoki kurs na gospodarzy, i nadal wierzę, iż Legia rozegra na prawdę dobre spotkanie i przywiezie jakieś punkty z Turcji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Legia nie ma żadnych szans na awans? hmnn nawet remisując i wygrywając kolejne 3 spotkania ma szansę wyjść z grupy.



Co widzisz złego w grze Vrdoljaka? dla Mnie to on ostatnio jest jedną z wyróżniających się postaci w grze Legii, przede wszystkim jest bardzo waleczny i nie zabiera nikomu miejsca w składzie, gra Furman, a Łukasik jest po prostu w słabszej formie i dlatego otrzymuje mniej szans na grę, więc zdanie w ogóle nie poparte żadnymi argumentami i moim zdaniem zupełnie bez sensu.

Ja odpuszczam stawianie tego meczu, zastanawia Mnie zbyt wysoki kurs na gospodarzy, i nadal wierzę, iż Legia rozegra na prawdę dobre spotkanie i przywiezie jakieś punkty z Turcji.
Nie jestem typowym Januszem i dla mnie nie ma szans, żeby Legia wyszła z grupy. To jest nierealne na ten moment.
Co do Vdorljak to zobacz sobie najpierw ile zarabia i czy faktycznie gra na miarę swojej pensji.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Trabzonspor v Legia Warszawa
Trabzonspor AH: -1,0,-1,5 kurs: 2,60 buk: Bet365 ✅ (edit po meczu: może jakiś zakład czy Legia strzeli jakiegokolwiek gola w rozgrywkach LE ? ????
powyżej 2,25 goli kurs: 1,825 buk: Bet365 1/2⛔
Ja to widzę tak: Turkom jak widać po meczu z Lazio zależy na tej LE. Głupio stracone prowadzenie z Lazio powoduje, że dodatkowo są wkurzeni. Z takimi drużynami jak Legia będą szukali punktów. Legii jakoś zupełnie nie leży ta LE, większe zaangażowanie było w rozgrywkach do LM. Piłkarsko sami wiemy, że przegrali z Apollonem, przegrali z Wisłą. Na tureckim stadionie nawet silna i zwarta grupa polskich kibiców nie przekrzyczy Turków w przeciwieństwie do meczu z Lazio. Trabzonspor wydaje się do tego drużyną ofensywną, 3:3 z Lazio, w lidze u siebie co prawda było ostatnio 0:0, ale potrafili też ostro wygrywać. Oczywiście przyznaję bez bicia, że żadnych ich meczy nie widziałem, za to wiemy czego możemy się spodziewać, a właściwie nie spodziewać po Legii. Typ na over goli raczej jako zabezpieczenie głównego typu, jak jednak Legioniści by coś strzelili, wtedy odpowiedź Turków powinna się szybko znaleźć.
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Vrdoljak to dla mnie kompletne nieporozumienie i zabieranie miejsca uzdolnionym Polakom.
Tutaj się zgadzam w 100%. Vrdoljak to kompletne dno. Nie dziwię się, że Legia przegrywa w Europie. Mając Vrdoljaka w składzie to nie ma co się dziwić, że tak jest. Gość jest kompletnie nie przydatny w ofensywie. Potrafi grać jedynie do tyłu, albo do najbliższego. Żadnego z Niego pożytku. Mówicie, że dużo odbiera i świetnie broni. Dla mnie w tym elemencie jest przeciętny. Często notuje straty. Bez urazy, ale za pensje jaką on zarabia to miałbym dwóch lepszych graczy niż on!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seba75 32

seba75

Użytkownik
Trabzonspor - Legia
W zasadzie analiza do meczów Legii w pucharach,w tym sezonie jest zbędna ale jednak postanowiłem ją napisać.W każdym meczu w tym sezonie,w pucharach grają tak samo czyli jednym słowem piach.Myślałem,że po odpadnięciu z LM to ta LE będzie dla nich odpowiednim miejscem i coś tutaj może ugrają ale jednak się przeliczyłem.Porażka w pierwszym meczu z Lazio niby nie mogła dziwić bo to przecież Lazio ale jak ktoś oglądał to spotkanie to widać było,że Włosi byli do ogrania a już remis to można było spokojnie ugrać.Mecz z Apollonem to miały być pewne 3 punkty bo jak nie z nimi to z kim Legia miałaby wygrać.Jak się skończyło każdy wie.Teraz wyjazdowy mecz z Trabzo i moim zdaniem będzie dużo ciężej niż z Lazio bo Turcy w LE wystawiają optymalny skład i widać,że im po prostu na tych rozgrywkach zależy.Trabzonspor z Lazio prowadził już 3:1 i dali sobie wbić 2 bramki.U siebie potrafią sprawić problemy lepszym przeciwnikom niż Legia.
Legioniści zagrają bez swojego najlepszego zawodnika Radovicia.Jak dla mnie to jest to jedyny tak naprawdę kreatywny zawodnik w tym zespole.Drybling,niekonwecjonalne zagranie,strzał a tu Legia musi grać bez niego co osłabia ich ofensywę która i tak w dwóch pierwszych meczach w LE nie potrafiła strzelić bramki.Jest problem ze stwarzaniem sobie takich naprawdę dogodnych i klarownych okazji z których mogłyby te bramki padać.Wystarczy,że przeciwnik mocniej przeszkadza i gra agresywniej w defensywie i już gra Legii ogranicza się do klepania piłki w tyłach.Niby w meczu z Apollonem atakowali ale z tych ataków nic nie wynikało.Na szpicy bezbarwny Dwalishwili,w środku beznadziejny Vrdoljak,w bramce nie ma Kuciaka i gra Skaba.Pinto i Ojamaa też bez szału.Kosecki szybki i przebojowy ale jak obrońca potrafi grać ciałem i się trochę przepychać to już jest ciężko tak jak to było z Lazio.Po za tym często grają mu jakieś beznadziejne piłki z których nie może nic zrobić.Obrona dziurawa.Tracą bramki niemal z każdym więc o czym tu mowa.Na naszą ligę tacy piłkarze wystarczają ale nawet na Ligę Europejską to już jest mało.Nie ma co się zachwycać jakimiś zwycięstwami z Piastem Gliwice czy Koroną i np. bramkami Dwaliszwiliego bo jak przychodzi zagrać z lepszym przeciwnikiem to jest kaszana.
Trabzonspor jest tutaj zdecydowanym faworytem i będę zaskoczony jak Legia ugra przynajmniej punkt w tym spotkaniu.
Trabzonspor @ 1.72 Bet365 ✅ 2-0
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
TRABZONSPOR -:- LEGIA

Mecz &quot;ostatniej szansy&quot; jak to powoli zaczynają trąbić polskie media, jak słyszę takie teksty przed meczem polskiej drużyny to wiem już że nic z tego nie będzie i o wygranej można tylko pomarzyć. Ale jakoś aż tak przekonany nie jestem że akurat dzisiaj &quot;Wojskowi&quot; przegrają dlatego wole nie typować zwycięzcy a zamiast tego postawić za drobne na strzelca bramki. Myślę że dobrym typem na to spotkanie będzie to że bramkę zdobędzie dzisiaj jedyny nominalny napastnik z krwi i kości tj. Dwaliszwili,wprawdzie Gruzin nie strzela bramki w każdym meczu jak Ronaldo ale potrafi odnaleźć się pod bramką,utrzymać się przy piłce i wykorzystać swoją szanse.Dodatkowo dzisiaj do składu wraca Kuba Kosecki który będzie robił lekkie zamieszanie pod bramką Turków, myślę że po jednej z nich zrobi to co potrafi czyli pokaże swoją grę aktorską i sędzia podyktuję rzut karny który może wykorzystać Gruzin. Reasumując zamiast bawić się w typowanie meczu proponuję postawić za mniejszą stawkę na gola strzelonego przez Gruzina


Mój typ:
Wladimer Dwaliszwili zdobędzie bramkę - TAK
kurs: 4,0
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
N 3

navyjalla

Użytkownik
Mój typ: Trabzonspor - Legia Warszawa over/under 2,5 TYP: over @ 2,0 Bukmacher: William Hill
Over w tym spotkaniu wydaje mi się bardzo prawdopodobny. Przemawia za tym nie tylko nastawiona na atak postawa zespołu tureckiego grającego u siebie z dopingiem swoich fanatyków, jak i to, że z takimi zespołami jak Lega powinni wygrywać jeśli myślą o poważnym zawojowaniu LE, ale też z drugiej strony Legia, która wydaje się wraca do formy będzie chciała powalczyć w tym meczu &quot;ostatniej szansy&quot; by liczyć się jeszcze w tej grupie, gdyż nie oszukujmy się gdy ten mecz przegrają to cały sen ostatecznie pryśnie. Trabzonspor strzelił u siebie Lazio 3 gole to Legii nie strzelą? Legia też myślę coś trafi w końcu by ten zerowy dorobek bramkowy w grupie polepszyć i zachować twarz. Skrzydła Legii prezentują się dobrze, wrócił Kosecki i pomimo raczej nie do końca przekonującej obrony to w ataku coś tam mogą podziałać. Gdybym miał obstawiać wynik to będzie to 3-1 dla Trabzonsporu.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik

Co ja widzę: masówka na Trabzonspor. A jak się masówki kończą? No? Źle się kończą. Albo ewentualnie dobrze się kończą. ???? Te 70% ROI na Turków wygląda nieźle, ale... dla mnie za mało.
To może być dziwny mecz, widzę kilka miłych dla portfela opcji HT/FT, choć takie cuda już zagrałem ostatnim razem obławiając się setnie. Teraz pora na rozdziewiczenie nowego rynku przez Nieprzewidywalną Legię ;-)
Dziś zatem aha.
Trabzon (AH+1.5) - Legia 2 @ 14,0 (MarathonBet) ⛔ jasne, że +1,5 ale w drugą stronę ????
Dobry kurs. Nawet przy nadspodziewanie skutecznych Polakach potrzebne będzie szczęście by dociągnąć 2 bramki różnicy. W lidze warszawianie strzelają jak natchnieni, a nuż zapomną się że przeciwnicy to przynajmniej klasa wyżej niż kopacze z naszej ekstraklasy i pokażą niecodzienną odwagę? Nie taki Trabzon straszny jak go malują. Spróbować można!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom