>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

3 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - 24.10.2013 - czwartek

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
3 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - 24.10.2013 - czwartek

Kursy od Bukmachera - Betgun


Zapraszam kibiców, forumowiczów, typerów do wyrażania opinii na temat powyższych meczy. Mile widziane ciekawostki, doniesienia, informacje. Posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane.
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dynamo Kijów - FC Thun 1(-1.5) @2.25 Bet365
Ukraińcy po słabym początku sezonu złapali ostatnio formę i pozostają niepokonani w ostatnich 6 oficjalnych spotkaniach (4-2-0). Szwajcarskie Thun to przeciętna drużyna, a ponadto z ostatnich 6 spotkań wygrała zaledwie 1. Jeżeli chodzi o Ligę Europy - dla Dynama to ostatni dzwonek by powalczyć o awans z grupy - po 2 kolejkach oba zespoły mają po punkcie. Sądzę, że gospodarze poważnie podejdą do czwartkowego pojedynku i pewnie pokonają gości ze Szwajcarii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
E 3

emaciek88

Użytkownik
TYPY NA 3 kolejkę LE to
Trabzonspor-Legia W.
typ: 1 kurs: 1.75
Ferreira-Dnipro
typ: 2 kurs: 1.85
Sheriff T.-Tottenham Usuń
typ: NIE kurs: 1.65
Patrząc realnie na pierwsze spotkanie, Legia ma 10% szans na sprawienie &quot;sensacji&quot; na terenie Tureckim (sensacją będzie remis) ponieważ gra ofensywna w każdym meczu el do LM czy meczach LE nie pozostawia złudzeń, że 1 lub 2 akcjami meczu się nie da nawet zremisować. Turcy na swoim terenie zawszę są groźni pokazali to w meczu z LAZIO. Gdzie w 45 minut strzelili 3 bramki tracąc jedną, fatalne 2 błędy w 3 minuty spowodowały, że sensacji nie było.
Druga propozycja to mecz outsidera grupy jak i ligi portugalskiej Pacos de Ferreira, który zajmuję ostatnie miejsca w oby dwóch grupach. Za to Dnipro jest w Lidze na 3 miejscu. Dodatkowo dobry kurs motywuje do postawienia na nich.
Trzecia propozycja to dobry kurs jak na ten pojedynek. Typ obydwie drużyny nie strzelą. 1,65 lepszej propozycji w tym jednostronnym pojedynku nie widziałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 1

taikan

Użytkownik
24/10 20:05 Pacos Ferreira - Dnipro

Pacos Ferreira calkowicie nie przypomina druzyny z tamtego sezonu, sprzedaz kluczowych graczy sprawila ze sa teraz na ostatnim (!) miejscu ligi portugalskiej, w pucharach przegrywaja wysoko, nie liczac remisu u siebie z Pandurii. Watpie zeby byli w stanie stawic czolo bedacej w swietnej formie druzynie Dnipro, ktora z ostatnich 12 spotkan wygrala 10, 1 zremisowala i tylko 1 przegrala. Co wiecej ta porazka miala miejsce w LE z Fiorentina, wiec druzyna w ktorej graja podstawowi reprezentanci Ukrainy tacy jak Konoplyanka,Zozulya czy Ruslan Rotan, bedzie chciala zdobyc komplet punktow w meczu z outsiderem. Kursy bardzo mocno spadly z okolic 2.05 do 1.78, lecz ciagle widze w nich spora wartosc.
BET: 2 1,78 Oddsring
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 256

vernix

Użytkownik
Witam.
Czy granie na Liege w ogóle opłacalne czy kompletnie olali te rozgrywki?
W pierwszym meczu grał w większości drugi garnitur, w drugim natomiast grali już w najmocniejszym możliwym składzie. Luzon wypowiadał się, że dla nich priorytetem w tym sezonie jest mistrzostwo ligi, a LE to tylko dodatek. Ja, mimo wszystko, wstrzymuję się z grą czegokolwiek w tym meczu do podania oficjalnych jedenastek
 
O 0

ogibb

Użytkownik
Co myślicie o takim zakładzie?
D.Kijow-Thun 1
Trabzon-Legia W. 1
Ferreira-Dniepropetrowsk 2
Swansea-Kub.Krasnodar 1
Wigan-Kazan 2
Waregem-Maribor 1
Trabzon z Legią powinien spokojnie wygrać tak jak to powiedział emaciek, o Dnieprze też ktoś już wspomniał, Swansea - wiadomo, dobrze grają, 2 wygrane a Kuban ostatnie miejsce i 0 pkt. Kazan ostatnio rozjechał Waregem 4:0, w lidze też ostatnio dobrze grają. Ostatni typ jest dla mnie wielką niewiadomą, 2 ostatnie miejsce Waregem 1 punkt, Maribor 0 pkt. jeżeli któraś z tych drużyn chce coś w LE ugrać musi wygrać to spotkanie, nie ma co.
Co o tym myślicie? Dosyć dobre kursy na każde spotkanie, tylko martwi mnie to ostatnie spotkanie, może byście wymienili na coś pewniejszego o podobnym kursie?
 
W 10

wasikowski

Użytkownik
Proszę bardzo (w mojej opinii dużo pewniejsze typy niż podane przez Ciebie spotkania):

FC Sherrif- Tottenham 2 (faza grupowa dla Anglików to spacerek, dowodzą tego dotychczasowe wyniki, nie widzę tu innego rezultatu niż śmiałe zwycięstwo Tottenhamu) ✅

Valencia- St Gallen 1 ( w pierwszej kolejce hiszpanie nieoczekiwanie przegrali u siebie po czerwonej kartce ze Swansea. Sądzę że limit u siebie się wyczerpał tym bardziej że szwajcarzy to nie jest wymagająca ekipa).✅

Fiorentina- Pandurii 1 (Fiołki podbudowane zwycięstwem efektownym nad Juve, powinni uporać się z drużyną z Rumunii. Prawdopodobnie nie zagra Rossi, ale liczę, że występujący w jego miejsce Joaquin pokaże się z dobrej strony. Jak dla mnie czysta 1 w tym spotkaniu).✅

Razem AKO 2.28 w bet-at-home. IMO 90% szans że typy wejdą.


Edit: i kolejny dzień na plus mimo że niektórzy powątpiewali w mój typ na Valencię:cool:

Kto chciał to skorzystał z typów, jeśli tak się stało proszę o punkty do reputacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Anzhi - Tromso
Handicap (-1,5): 2 @1,52 bet365
✅
Pogrążona w kryzysie ekipa z Machaczkały podejmuje równie słabą ekipę z Norwegii. Wiadomo, że gospodarze nie mają już siły ognia takiej jak przed laty, ale nie uważam by mieli odpuścić to spotkanie. Jednak ekipa znajdująca się w strefie spadkowej (!) norweskiej ekstraklasy zdecydowanie bardziej prestiżowo traktuje europejskie puchary. Dowodem na to było wydarte w końcówce zwycięstwo z Tiraspolem co mogło podrażnić ich ambicje. W każdym razie na pewno przybysze z dalekiej północy Norwegii tego spotkania łatwo nie odpuszczą, a taka linia handicap to bardzo okazała szansa na to że, kolokwialnie mówiąc, &#39;siądzie&#39;.
Lyon - Riejka
BTS: Tak @1,91 bet365
⛔
Drugi kurs na ten dzień, nie mniej ciekawy niż potyczka w Rosji. Faworyzowany Lyon podejmuje wzmocnioną remisem z Betisem chorwacką niespodziankę w Europie - Riejkę. Nie sądzę by miał to być spacerek dla ekipy występującej na codzień w Ligue 1. Stawiam na twardy mecz pełen walki z niespodzianką w postaci bramkowego remisu.
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Valencia- St Gallen 1 ( w pierwszej kolejce hiszpanie nieoczekiwanie przegrali u siebie po czerwonej kartce ze Swansea. Sądzę że limit u siebie się wyczerpał tym bardziej że szwajcarzy to nie jest wymagająca ekipa).
Po pierwsze - Hiszpanie i Szwajcarzy
Po drugie - Na jakiej podstawie twierdzisz, że St. Gallen to nie jest &quot;wymagająca ekipa&quot;? Bo nie nazywają się Real albo Barcelona? Nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo to jest ciekawa drużyna, która ma realne szanse na awans w tej grupie, a w ostatniej kolejce przegrali ze Swansea tylko 0:1 na wyjeździe. Valencia z kolei to ekipa strasznie chimeryczna i ma olewczy stosunek do LE, więc moim zdaniem w tym meczu może zdarzyć się wszystko i to nie jest typ do grania.
Od siebie zaproponuję: Dynamo Kijów - Thun, gospodarze powyżej 1,5 gola, kurs: 1,47, buk: Betsafe ✅
Ktoś wyżej zagrał handicap na Dynamo i to jest typ z dużymi szansami na wejście, ale ja przed handicapami bronię się rękami i nogami, po tym jak wiele razy drużyna, na którą postawiłem prowadziła 2:0, żeby stracić bramkę w 90 min. Dlatego wybieram zakład bezpieczniejszy. Ukraińska ekipa w rodzimej lidze jest ostatnio bardzo bramkostrzelna, potencjał ofensywny mają (i to spory), Ligę Europejską traktują poważnie i muszą wygrać to spotkanie, żeby liczyć się dalej w walce o awans. Myślę, że Yarmolenko i spółka uraczą nas kilkoma bramkami dla Dynama w dzisiejszym spotkaniu ????
Dodatkowo myślę, że spokojnie można grać Salzburg powyżej 1,5 gola ✅ w meczu ze Standardem Liege, który (jak już to było wyżej napisane) nie traktuje tych rozgrywek na 100%, a do tego ostatnio trochę spuścił z tonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Na wstępie zastrzegam, że traktuję ten puchar z przymrużeniem oka, dlatego gram go bardzo lekko i przede wszystkim pod kątem niespodzianek
Freibourg Estoril

Może i na papierze różnica klas jest, ale żeby inwestować w drużynę, która nie wygrała żadnego spotkania w tym sezonie, ani w lidzie, ani w Lidze Europy, po kursie 1.80, to chyba nie ma sensu? Do tego wypowiedź trenera Freibgourga: “Of course Sunday’s Bundesliga game has priority,”. Niemiecka okupuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli, więc wątpię, żeby udział w LE był dla nich istotny. Może gdyby sytuacja w rodzimych rozgrywkach byłaby lepsza i podejście byłoby inne. Tak ten puchar to jak piąte koło u wozu.
Estroil remis zwrot 3.28 lub x2 2.01 Fortuna
Betis Guimaraes
Przytoczę, co pisałem o Betisie w ostatniej kolejce ligi hiszpańskiej:
* Betis Elche *

Kolejny złudny kurs. Przy tym co ostatnio gra Betis to byłbym ostrożny. Są bardzo nieobliczalni. Z Getafe dali się wypunktować i przegrali 1-3. Z Villareal zasłużona wygrana, Żółta Łódź podwodna nie potrafiła realnie zagrozić stwarzając nieliczne sytuacji z reguły chybiąc. Z Bilbao też nie byli najpewniejsi w defensywie. Skończyło się 1-2, ale mogło 1-3 gdyby Athletic jeszcze wykorzystało karnego. Z Granadą dominowali, ale byli bardzo nieskuteczni i 0-0. Dwukortnie, zarówno Villareal jak i Granada nie podnieśli wysoko poprzeczki będąc mało aktywnymi w ofensywie i dając się zepchnąć. *Z Celtą Betis już nie miał tyle szczęście, bo ta mimo iż przyczajona *była znacznie aktywniejsza i *zdołała radę wykorzystać swoje sytuacje i wygrali 2-1. *Elche w ostatnim czasie poczyna sobie całkiem nieźle. Wygrali dwa ostatnie mecze z Espanoylem i Celtą będąc lepszą stroną, z Realem *byli blisko zremisowani, ale sędzia ich oszukał. Betis nie do końca ustabilizowany, więc po takim kursie nie ruszam. U siebie powinni być znacznie bardziej aktywni niż na wyjazdach, więc liczę, że wykorzystają atut własnego boiska i strzelą. Elche ostatnio w lepsze dyspozycji, obrona Betisu super pewna nie jest, więc też liczę na zdobycz bramkową z ich strony. *
Mimo iż przeważali w spotkaniu,a od 46 minuty Elche grało w 10, to przegrali 1-2, znowu ciała dała niepewna obrona.

Betis nie wygrał żadnego spotkania w fazie grupowej LE. Nie dał rady u siebie beznadziejnemu Lyonowi, na wyjeździe nie sprostał Rijeka. Trener Betisu ma problem jak połączyć rozgrywki ligowe z udziałem w pucharze. Stąd w dwóch dotychczasowych meczach rotował składem. Teraz może być podobnie
Guimaraes remis zwrot 4.44 lub x2 2.59 Fortuna

Eintracht Maccabi

Niezbyt dobrze dzieje się w Frankfurcie. Eintracht ma problemy z wygraniem meczu. W ostatnich czterech meczach z rzędu prowadzili by cztery razy z rzędu w końcowych fragmentach gry stracić prowadzenie. Apogeum tej nieporadności był remis w ostatniej kolejce z słabiutkim Nurnberg. Eintracht stanowczo za mało strzela. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z Maccabi, które w lidze, w 6 spotkaniach, nie straciło jesczze gola. Zdaję sobie sprawę gdzie poziom ligi izraelskiej, a gdzie niemieckiej, ale jednak jest to fakt warty przytoczenia, bo skoro Eintracht ma takie problemy z skutecznością to z Maccabi wcale nie musi być łatwiej niż w rodzimych rozgrywkach. Przy tak niepewnej postawie Eintrachtu poszukam niespodzianki
Maccabi remis zwrot 4.33 lub x2 2.55 Fortuna
 
funias 691

funias

Użytkownik
Wigan - Rubin Kazań
Typ: Gospodarze trafiają? TAK ✅
1.44 betsson

Teoretycznie faworytem jest Rubin Kazań, który rozgrywki rozpoczął jak burza. Jednak Wigan to druga siła grupy D i pojedynek na wyspach nie będzie dla Rosjan łatwy. Nie ryzykuję tuta typowania 1X2. Wszyscy skreślali Wigan na początku, że odpuszczą puchary, że liga ważniejsza. Obie ekipy w lidze spisują się mocno przeciętnie. Trener The Latics zapowiada jednak, że przygoda z Ligą Europy jest czymś dobrym dla klubu, dla fanów i zrobią wszystko by pokonać Rosjan. Sądzę, że na bramkę ich stać. Mimo osłabienia jakim jest brak Maloney&#39;a. Wraca jednak napastnik Grant Holt. Jest tam kilku ciekawych grajków m.in Nick Powell wypożyczony z United. Wyspiarski klimat nigdy nie jest łatwy dla przyjezdnych. Ambicja i zaangażowanie moim zdaniem pozwolą gospodarzom przynajmniej raz trafić do siatki.
Trabzonspor - Legia
Typ: Goście trafiają? TAK ⛔
1,67 betsson

Większość pójdzie w kierunku Trabzonsporu... Uważałbym na to. Legia pod presją, Legia nieco osłabiona. Brak Miroslava Radovica, Dusana Kuciaka, Patryka Mikity, Marka Saganowskiego i Inakiego Astiza,ale... Wraca Dwaliszwili, który strzelił dwie bramki z Piastem w ostatnim ligowym pojedynku oraz Kosecki, który najbardziej poziomem swojej gry pasuje do europejskich rozgrywek. On w pojedynkę może stworzyć bramkową sytuację. Legia jeszcze bramki w LE nie strzeliła, czas się przełamać. W Rzymie ta gra wyglądała całkiem poprawnie. Mecz u siebie przy tych pustych trybunach wyglądał jak jakiś sparing na neutralnym boisku. Ekipa z Turcji to żadna twierdza jeśli chodzi o defensywę. Stracili najwięcej bramek w grupie, bo 4. Ostatnio remis z Lazio 3-3 a do 84 minuty prowadzili 3-1. Mają przestoje w grze. Rzymianie oddali aż 12 strzałów na bramkę rywali, to dużo. Stworzyli 18 sytuacji bramkowych przy 10 gospodarzach. Limassol u siebie grając z Trabzonem również więcej strzelał w światło bramki. Moim zdaniem Legie jak najbardziej stać na bramkę dzisiaj. Turcy w lidze co prawda tracą mało goli, mało również strzelają, ale rozgrywki LE to inna bajka. Kurs ciekawy, przy tak nieszczelnej obronie gospodarzy. Nie zdziwię się również, jak Legia przywiezie do Warszawy jakieś punkty.
 
M 340

macvas

Użytkownik
W tej kolejce LE do swoich kuponów wybrałem następujące zdarzenia:
Sheriff Tiraspol - Tottenham
Typ podstawowy: handicap Tot. -1 @ 1,72 Betclic ✅
Typ dla odważnych: handicap Tot. -2 @ 3.00 Betclic ⛔ o jednego za mało :;/:
Komentarz: &quot;Koguty&quot; są hegemonem tej grupy i niezależnie od składu w jakim wybiorą się w daleki wyjazd każdy inny wynik niż pewna wygrana będzie niespodzianką. Anglicy raczej nie będą kalkulować i już w tym spotkaniu postarają się przyklepać swój awans. Co do gospodarzy to na papierze są outsiderem tej grupy, ale należy im się szacunek za sam fakt gry na tym etapie LE. Uważam, że ugrali już swój cel i wyniki (0:0 z Anży oraz 1:1 z Tromso), stąd teraz pora na pasmo porażek.
Fiorentina - Pandurii
Typ podstawowy: handicap Fio. -1 @1,80 Betclic ✅
Typ dla odważnych: handicap Fio. -2 @ 3.00 Betclic ✅
Komentarz: &quot;Viola&quot; jest w podobnej sytuacji wyjściowej co Tottenham.. jej dodatkowym atrybutem jest mecz u siebie. In minus to fakt, że Włosi w przeciwieństwie do ekipy Villas-Boas&#39;a lubią rotować składem co często odbija się na wyniku. Ostatnia wysoka wygrana z Juve nie może jednak nie przejść bez echa i uważam, że Fiorentina wygra ten mecz w cuglach, niewiadomą pozostają jedynie rozmiary zwycięstwa.
Valencia - St. Gallen
Typ: handicap Val. -1 @2,00 Betclic ✅
Komentarz: Valencia w przeciwieństwie do dwóch w/w faworytów ma co udowadniać. Porażka jej okoliczności, miejsce i rozmiary (0:3) ze Swansea są jak wrzód. Nie zmieniły tego późniejsze rezultaty i zwyczajnie w świecie podopieczni Dukic&#39;a muszą dzisiaj na Mestalla zmazać plamę. Rywal jest jak najbardziej w zasięgu - ich ostatni ligowy występ z Basel (0:3) przekonuje mnie, że na wyjazdach ta ekipa traci przynajmniej połowę ze swojej wartości. W tym meczu zwyczajnie będą murować przedpole i liczyć na grę z kontry, co hiszpanom jest na rękę, bo preferują długie utrzymywanie się przy piłce.

Podsumowując moje zakłady. Szukałem rozsądnych kursów z handicapem, które rokują sporą szansę na wygraną. Obydwa handi -2 zagrałem rzecz jasna w systemie 2z3 do kompletu z wygraną Trabzonu (tu nie trzeba analizy :p) oraz kilkoma &quot;na oko&quot; pewnymi typami w okolicach 1,5. Przy Valencii miałem jeszcze alternatywę w postaci AZ na -1 za 3,00 ale Holendrzy będą dzisiaj mieli dużo cięższą przeprawę, stąd możliwa minimalna wygrana zatem odpuściłem. powodzenia wieczorem ;)
EDIT: generalnie nie wyszło źle - obłowić się nie udało, ale wkładu nie straciłem.. w weekend pogramy od nowa :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
armadax23 22

armadax23

Użytkownik
Trabzonspor - Legia Warszawa 1 @1.75.

Co tu dużo mówić Turcy to zdecydowany faworyt tego meczu, ostatnio zaprzepaścili szansę na komplet punktów, dajac sobie wyrwać punkty w meczu z Lazio gdzie do przerwy prowadzili 3-1. Mysle ze wyjdą mocno zmotywwowani by nie powtórzyć tego błędu i zgarnac komplet punktów.

Lyon - HNK Rijeka 1 @1.45

Lyon w lidzę mocno zawodzi dopiero 12 pozycja w tabeli, w LE również nie wiedzie się im dobrze, dwa remisy, mysle że to spotkanie to doskonały moment na odblokowanie.

Ferreira - Dnipro 2 @1.85

Gdyby mecz odbywał się rok temu, bez wahania postawił bym na gospodarzy, jednak teraz ta ekipa po sprzedaniu kluczowych graczy w niczym nie przypomina tej z zeszłego roku. Dnipro świetna forma w ostatnich 10 meczach tylko 1 porażka u siebie z Fiorentiną, która jest faworytem tej grupy. Polecam czystą 2.


Do tego dodaje Swansea.


AKO: 6.49
Bukmacher: Millenium
Stawka: 100
Przewidywana Wygrana: 571.12


Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
yurand 230

yurand

Użytkownik
Taaaa... I znowu ta LE. Pewnie bd znowu żałował, że gram. No ale cóż. Trzeba próbowac... ????
Valencia - St. Gallen
TYP: St. Gallen nie przegra dwoma bramkami - KURS: 1,65
BUK: MILENIUM


Valencia nie będzie miała łatwego meczu, tym bardziej, że nie grzeszą formą... St. Gallen to nie chłopcy do bicia i przekonało się o tym już kilka klasowych drużyn w Europie. Dobry przykładem jest Swansea, które męczyło się z goscmi i wygrało tylko 1-0. Valencia w słabszej dyspozycji niż Swansea, moim zdaniem, dlatego myślę, że kurs jest warty ryzyka. Ba! Skłaniałbym się też do under 2,5, ale wiadomo, skończy się 2-1 lub 3-2 albo chocby 2-2 i bd żałował. Polecam ten typ.

Swansea - Kuban
TYP: Swansea wygra dwoma bramkami - KURS: 2,10
BUK: MILENIUM


Ten mecz analizował już kolega we wcześniejszym poście i popieram tą analizę. Kubań na wyjazdach strasznie słabo, nie tylko w swojej lidze ale też LE (porażka z St. Gallen 0-2). Myślę, że drużyna angielska zaaplikuje tutaj dwie albo trzy bramki. Nie wiem czy Kubań będzie stac na gola. Wątpie... Stawiam na 2-0 lub 3-0. Kurs warty ryzyka. Jak już wspomniałem to tylko LE... Niektóre zespoły to co tutaj grają to jest żenada i przykładają się jedynie te, dla których to jest SUPERSPRAWA... Przykładem jest Szachtar Karaganda czy Ludogorets Razrad. Dla nich każdy gol, każdy remis i zwycięstwo to potężny zastrzyk pieniężny, choc to tylko LE. Dlatego zastanawiam się też nad opcjami takimi:

Szachtar Karaganda - AZ Alkmaar
TYP: Gosp. +1,5 gola - KURS: 3,00
oraz
Ch. Odessa - Ludogorets Razrad
TYP: Gosc. +1,5 gola - KURS: 2,80
BUK: MILENIUM


Obie drużyny grają naprawdę poważnie w tych rozgrywkach i traktują te poważnie, dlatego warto spróbowac &quot;na wariacie&quot; czegoś takiego. Ewentualnie jeśli komuś to nie pasi to nawet to, że te drużyny zdobędą gola płacą po 1,35...
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Na dzisiejsze mecze wybralem takie typy:
Tiraspol - Tottenham 2 1.33 bet365✅
Tottenham ma dosc duza kadre zawodnikow i jesli ktos malo gra w lidze to zapewne moze sie rozegrac i zgrac z kolegami wlasnie w meczach LE.Mam tu na mysli nowe nabytki zespolu a jest ich troche.S.Tiraspol to poki co ugral dwa remisy w tym jeden ze slaba Anzhi.Mysle ze Totek wygrywajac dzisiaj w dobrym skladzie w nastepnych meczach bedzie mogl juz poszerzyc kadre o mlodzikow i dac im wiecej czasu.
Dlatego dzis jesli Totek nie zlekcewazy Szeryfa to powinno byc dobrze.
Trabzonspor - Legia 1 1.80 bet365✅
Niewiem jak mozna grac na Legie.W tym sezonie pucharowym kompletnie nic nie pokazuja i jest z nimi tak samo jak z Polakami ze bedzie walkowane w mediach ze dadza rade ze kiedy jak nie teraz ze to i tamto.
Prawda jest taka ze jak Trabzon dzis zagra w optymalnym skladzie to przejedzie sie po Legionistach i zaden Dvaliszwili nie zrobi roznicy ;)Szkoda mi to pisac ze polskie ekipy nie maja szans ale trzeba patrzec realnie bo jak sie zespol nie wzmacnia na puchary europejskie a kupuje szrot to nie ma innych wynikow = poprostu prezesi chca kase nic nie dajac.Mecz tez do gry na LIVE.
Ferreira - Dnipro 2 1.75 bet365✅
Ferreira mysle ze woli sie skupic na lidze porugalskiej gdzie trzeba te punkciki zdobywac a przy dobrej formie Ukraincow to oni powinni dzisiaj zdobyc 3 punkciki.
Forma jest po ich stronie jak i gracze na dobrym wysokim poziomie.
Jesli nie bedzie zadnego lekcewazenia to dzis powinno wejsc jakies 0-2
Taki tripelek + drugi Tromso +1,5 Dinamo + BTS Wigan Kazan✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
frem 59

frem

Użytkownik
Dzisiaj przygotowałem dla siebie taśmę LE. Na ten cel przeznaczam 50 zł.

PAOK Saloniki (1x) - Maccabi Hajfa - 1.20 ✅
Szeriff Tyraspol - Tottenham Londyn - 1.33 ✅
Trabzonspor - Legia Warszawa - 1.80 ✅
Fiorentina - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - 1.33 ✅
FC Paços de Ferreira - Dnipro Dniepropietrowsk - 1.75 ✅
Czernomorec Odessa - FK Ludogorets 1947 Razgrad x2 - 1.70 ✅
Swansea City - Kubań Krasnodar - 1.45 ⛔⛔⛔⛔⛔ ????

AKO 16.56 Edit. Kursy spadły: 14.80
Stawka: 50 zł
Ew wygrana: 828 Aktualna: 740 ⛔(szkoda, że od razu nie stawiałem prawie 100 zł róznicy przy tym samym ryzyku)

Komentarz. Grecki klub sprawuje się dobrze, jednak nie postawie tu czystej 1, ponieważ obie drużyny ostatnio nie strzelają dużo goli. Tottenham bez wywiezienia 3 pkt byłoby sensacją. Turecki klub walczy o pierwsze miejsce z Lazio, więc wyścig trwa i w tym meczu będzie walka do końca. Widziałem ich mecz z dużo lepszym Fenerbahce i mimo, że byli słabsi nie dali strzelić gola (0:0). Fiorentina pokaże włoską filozofię piłki rumuńskiemu zespołowi, myślę, że przedstawi się tu lepiej będą gole. Dnipro to ukraińska piłka, gdzie padają gole tak po prostu i tu myślę, że przewaga goli będzie po ich stronie. Ludogorets gra dobrą, ładną, konsekwentną piłkę i mają dobrą obronę, ale staram się eliminować niespodzianki w tym kuponie, więc bronię się remisem. Swansea u siebie podejmuje najsłabszą drużynę w tabeli, gdzie jak nie w takich wydarzeniach szukać 3 pkt i umocnić się na 1 miejscu tabeli.

Oczywiście 7 zdarzeń to zawsze duże ryzyko przegrania kupony, choćby dlatego, że wystarczy, że jeden nie wejdzie i wszystko stracone. Zaryzykuję. Kto nie gra ten nic nie straci, ale i nie zyska. Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi do typów to pisać śmiało, kupon puszczę za jakiś czas.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Eintracht - Maccabi Tel-Aviv 1 @ 1.50
Kibice we Frankfurcie długo czekali na europejskie puchary, więc liczą, że ich ekipa zaprezentuje się z bardzo dobrej strony. Na tę chwilę mogą być usatysfakcjonowani, bo Eintracht wygrał dwa mecze po 3:0. Zawsze kiedy piszę o ekipie Veha to wiem, że ta drużyna ma swój styl i pomysł na grę, który bardzo fajnie się ogląda. W Bundeslidze nie punktują jak powinni. Głupie remisy, brak szczęścia i są dość nisko w tabeli jak na ich możliwości.
Ciężko cokolwiek napisać mi o Maccabi, ale podejrzewam, że to ekipa, która miałaby bardzo duże problemy z utrzymaniem się w BL. Eintracht zagra w najmocniejszym składzie (według &quot;Kickera&quot;), dlatego myślę, że wynik może być podobny jak w ich poprzednich meczach w LE. Do tego grają u siebie, gdzie kibiców na pewno nie zabraknie, bo jak wspominałem. Eintracht na europejskie puchary czekał długo i nie wiadomo, kiedy one znowu nadejdą. Oni, w przeciwieństwie do Freiburga, chcą pokazać się w Europie z jak najlepszej strony.
&quot;Bild&quot; podał taką ciekawostkę, że gdyby mecze Eintrachtu trwały do 84. minuty to ekipa z Frankfurtu byłaby w tabeli Bundesligi na miejscu czwartym..
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 340

macvas

Użytkownik
frem, kupon ułożyłeś interesujący. Osobiście, potencjalnie największe ryzyko widzę w meczach Swanse&#39;a oraz Ludogorets. Anglicy są na papierze murowanym faworytem w tym meczu (wyniki też na to wskazują), to jednak mam obawy czy ta ostatnia, wysoka domowa wygrana ich nie uśpi lub przypadkiem nie wystrzelali amunicji i nie wskoczy remis. Rosjanie to charakterna ekipa, co pokazali w dwumeczu z Feyenoordem.
Drugi mecz: Czernomorec Odessa - FK Ludogorets niby podparty remisem, ale gospodarze pokazali w tym sezonie, ze potrafią się spiąć i na ich własnym terenie trzeba się z nimi liczyć. Zamieniłbym ten mecz na coś o podobnym kursie.. Betis może?
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Trabzponspor - Legia Warszawa
Typ: Trabzonspor -1 AH
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam. Ja dziś idę po najprostszej linii. Kursy moim zdaniem dziwnie wysokie i jak mój jeden kolega stwierdził aż podejrzane. No ale ja nie będę się bawił w Macierewicza tylko pójdę za ogromnym value jakie jest moim zdaniem w tym meczu na gospodarzy. Turcy w przeciwieństwie do Włochów czy Anglików nie traktują LE po macoszemu. Grają pierwszym składem i widocznie chcą zajść jak najdalej. Przewidywane składy to:

Trabzonspor: Onur Kivrak - Bosingwa, Mustafa Yumlu, Aykut Demir, Olcan Adin - Yusuf Erdogan, Zokora, Colman, Malouda - Mierzejewski - Paulo Henrique.

Legia: Skaba - Rzeźniczak, Dossa Junior, Jodłowiec, Wawrzyniak - Kosecki, Vrdoljak, Pinto, Furman, Brzyski - Dwaliszwili.

Niektórzy mówią, że cieszy powrót Koseckiego i niby Dwaliszwili wraca do formy. Proszę was. O ile Kosecki może i ma przyszłośc za granicą to Dwaszwili nie nadaje się na nic poza naszą mierną ligę.
Pomijając brak napastnika można dodać o &quot;geniuszu&quot; Wawrzyniaku i najlepszym transferze roku w Europie czyli Pinto.. dodać ale co?
Analiza może i dość tendencyjna oraz powierzchowna ale sporo już było napisane, statystyki wymieniane, a Legia nie ma tu najmniejszych szans... no szanse zawsze jakieś są ale na pewno warto zagrać zakład.
Na koniec dodam tylko, że po losowaniu grup LE powiedziałem do paru osób, że jedyny punkt jaki mogą zdobyć Legioniści w tej edycji to z Limassol u siebie. Postawiłem tam nawet remis oprócz x2 i niestety nie doceniłem umiejętności naszych. Tak też radzę do końca grać przeciwko Legii bo punktów już raczej nie zdobędą. Chyba, że na koniec ktoś się podłoży. Pozdrawiam :wink:
Do tego bym dorzucił:
Frankfurt 1.55
Sweanse -1 AH
i moze Freiburg 1.83
Kursy z Bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom