>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Moskwa & Sztokholm & Wiedeń, 14.10-20.10.2013

Status
Zamknięty.
vitalic 186

vitalic

Użytkownik
Kremlin Cup



Miejsce: Moskwa ( Rosja )
Kategoria: ATP 250
Data: 14.10-20.10 2013
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: Indoor Hard
Pula nagród: 823&#39;550 $
Oficjalna strona: http://www.kremlincup.ru


IF Stockholm Open



Miejsce: Sztokholm ( Szwecja )
Kategoria: ATP 250
Data: 14.10.2013-20.10.2013
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: Indoor Hard
Pula nagród: 600&#39;565 €
Oficjalna strona: http://www.ifstockholmopen.se

Erste Bank Open



Miejsce: Wiedeń ( Austria )
Kategoria: ATP 250
Data: 14.10.2013-20.10.2013
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: Indoor Hard
Pula nagród: 571&#39;755 €
Oficjalna strona: http://www.erstebank-open.com
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#136#
Joao Sousa - Sergiy Stakhovsky ⛔
Kurs: 1.57​
Chyba najciekawsze spotkanie na jutrzejszy dzień w Moskwie. Ja faworyta i to zdecydowanie widzę w osobie Sousy. Portugalczyk zaliczył dwa bardzo udane występy w ATP Tour, wygrał w Kuala Lumpur oraz dotarł do półfinału w Sankt Petersburgu. Stakhovsky&#39;emu &quot;powodzi&quot; się o wiele gorzej, 3 turnieje w Challengerach i maksymalnie drugie rundy. To naprawdę kiepskie wyniki i się zdziwię, jeżeli jutro Ukrainiec wygra w tej rywalizacji.
Przewagą Sergiy&#39;a będzie doświadczenie w hali, ale czy to na pewno wystarczy? Sousa jest w zdecydowanie lepszej formie, gra o wiele pewniej. Ważnym elementem w grze obu zawodników będzie serwis oraz pierwsze podanie. Każdy z nich opiera się raczej właśnie o te zagrania, chociaż w wymianach także nie wygląda to najgorzej. Zdecydowanie bardziej kreatywnym tenisistą jest Stakhovsky i to on często czaruje swoimi zagraniami publikę, a w Moskwie myślę, że będzie to raczej wsparcie dla reprezentanta Ukrainy.
Rok temu Sergiy grał w Sztokholmie, gdzie dotarł aż do ćwierćfinału, więc broni dużej ilości punktów. Joao walczył w Challengerze, więc porównywanie punktów nie ma najmniejszego sensu. Bardziej zmotywowany moim zdaniem w tym turnieju będzie Portugalczyk, który chce na pewno udowodnić, że to co osiągnął kilka tygodni temu nie było dziełem przypadku. Jak będzie? Okaże się już jutro około godziny 12:30, kiedy to rozpocznie się ich rywalizacja.

Edit: Zostawię to bez komentarza.

#137#
Jiri Vesely - Edouard Roger-Vasselin ✅
Kurs: 1.40​
Nie wiem dlaczego oddsmakerzy dają aż tyle szans na zwycięstwo Czechowi. Jiri pokazał się w tym sezonie z bardzo dobrej strony, ale trzeba zaznaczyć, że tylko na clay&#39;u. Na innej nawierzchni prawie nie grywał, a jak już startował to nie mógł pochwalić się tak dobrymi wynikami. Roger-Vasselin w hali gra dość pewnie, a challengerowca powinien pokonać bez najmniejszych kłopotów. Mimo, że dzielą ich zaledwie 24 pozycje to umiejętności zdecydowanie na korzyść Francuza. Co może zatem być przewagą Vesely&#39;a?
Na hali dość sporym argumentem jest serwis. 20-letni zawodnik taki atut posiada i w pełni go wykorzystuje, co nie jednokrotnie już pokazał, jednak wątpię, aby tylko to pozwoliło mu na wygraną z Edouardem. Kurs jak dla mnie zachęcający do gry i biorę go z pocałowaniem ręki. Forehand obu zawodników nie wiele się różni, a backhand na plus u reprezentanta Francji. Do tego dochodzi doświadczenie, które znacząco wpływa na rywalizację. Przewaga ogromna po stronie Rogera-Vasselina, tak naprawdę to dopiero pierwszy poważny sezon dla Jirija, jednak nie można zapominać o tym, że udany. Zobaczymy jak potoczy się jego kariera w dalszych latach, lecz w tym spotkaniu jak dla mnie nie ma najmniejszych szans.
Ostatnie spotkania to lepsza forma u starszego o 10 lat Francuza. Wygrana w Tokio z Tursunovem zrobiła na mnie wrażenie, ale później szybko wrócił do swojej normalnej gry i przegrał z Lacko. W Metz gładko wyeliminował Delbonisa, a następnie uległ Tsondze, co nie jest zaskoczeniem. Vesely próbował sił w Orleanie (3 tygodnie temu), gdzie odpadł w ćwierćfinale z Paire i musiał podczas trzeciego seta oddać mecz. W tym turnieju pokonał Cipollę oraz Gabashviliego. Metz, US Open to porażki już w pierwszych meczach, więc szczególnie nie ma się czemu przyglądać.
Moje odczucie jest jedno, inny zwycięzca niż Edouard to będzie zaskoczenie, a dla mnie po prostu sensacja. Przemawia za nim prawie wszystko i nie widzę innego wyjścia. Możliwe, że spotkanie potrwa 3 sety, ale ostatecznie górą powinien wyjść Francuz. Mecz rozpocznie się o 13:30 czasu polskiego.

Edit:
Zopp i Sijsling też się zastanawiałem, ale się ostatecznie rozmyśliłem. Mimo wszystko powodzenia życzę, bo kursy wysokie ????
Na Kubota też bym uważał ???? Może chłopak odpalić :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Zopp J. v Carreno-Busta P. zwrot
@ 2,10 Marathonbet
Pierwsza runda turnieju w Stockholmie, mecz inaugurujący turniej główny i od razu gram na doga. Jurgen Zopp jest dla mnie zdecydowanie faworytem tego spotkania. Rankingiem tutaj nie ma co się sugerować bo Zopp nie grał przez pierwszą połówkę sezonu, wrócił pod koniec maja i próbuje, jednak wiemy jak ciężko jest się przebić. Mimo to zagrał już w dwóch półfinałach Challengerów, rozegrał świetny mecz na US Open, gdzie przegrał po pięciosetowym meczu z Marcelem Granollersem. Był w R16 turnieju w Sankt Petersbourgu, gdzie po trzech setach przegrał z późniejszym zwycięzcą, Ernestsem Gulbisem. Carreno-Busta gra swój najlepszy sezon w tym sezonie, jednak hala to nie jest jego przeznaczenie, w swojej karierze na hali rozegrał osiem spotkań i przegrał z nich sześć. Zopp na hali 63/22, w tym roku już wymienione wcześniej - półfinał w Petange i R16 w St.Petersbourgu.

???? Kamke T. v Sijsling I. ✅
@ 1,75 Marathonbet
Kurs według mnie bardzo wysoki, Sijsling w bardzo dobrej formie na hali czuje się świetnie, ostatnie wyniki świetne, ćwierćfinał w Bangkoku i finał turnieju w Mons. Na pewno te wyniki są ważne bo te turnieje odbywały się właśnie w hali. Kamke również odnosi dobre wyniki, wygrany turniej w Petange czy ćwierćfinał w Metz, jednak ja uważam, że całokształtem lepszym zawodnikiem jest reprezentant Holandii, dodatkowo raz już na hali się spotykali i ten mecz zwyciężył Igor Sijsling w dwóch setach. Atomowy serwis, akcja s&amp;v to atuty Sijslinga, które na hali są bardzo pomocne. Widzę dobry, kurs i duże prawdopodobieństwo, więc gram. Kamke mnie nigdy nie przekonywał, przeciętny grajek.
 
R 4

ronin7677

Użytkownik
Świetny mecz do wytypowania podał kolega GemSetMecz- Joao Sousa, nic tylko grać.
Prócz tego polecam:
Jurgen Zopp- Pablo Carreno Busta Bet365 1,66
Jurgen Zopp to co najwyżej średniej klasy gracz challengerowy. 305 rakieta świata ostatnio wygrał z solidnym Olivettim w kwalifikacjach do Rennes, lecz w pierwszej rundzie jego pogromcą był przeciętny Kimmer Coppejans. Po drugiej stronie utalentowany Hiszpan Pablo Carreno Busta, o którym przyznam myślałem jako o największym objawieniu młodego pokolenia wraz z Veselym ( nie licząc tych co są już na szczycie ). Chociaż to Portugalczyk Sousa zrobił największy postęp i wydaję się być najbardziej klasowym zawodnikiem z wymienionej trójki. Wracając do tematu Hiszpan prócz oddanego bez walki meczu z Lorenzim nie zwykł odpadać w tak wczesnej fazie turnieju. Świetnie odnajduję się na hardzie i imponuje bilansem 47/16. Dodam, że na hali nie grywał zbyt wiele i nie wygląda tu już tak pozytywnie: 2 zwycięstwa i 6 porażek. Jednak tak klasowy gracz niedługo poprawi i ten wynik. Jedynym irytującym faktem w jego grze jest mizerne drugie podanie. Oglądając jego grę w Poznaniu nie mogłem uwierzyć jak fatalnie prezentuje się w tym aspekcie. Słabo rotowany serwis o prędkości 125km/h ... Niski słabo serwujący Dzumhur był lepszy w tym aspekcie niż on. Podsumowując Jurgen Zopp nie przeskoczy swoich ograniczeń i nie widzę innej możliwości niż pewne zwycięstwo Hiszpana.
Florian Mayer - Łukasz Kubot bet365 1,28
Krótko i treściwie. Łukasz absolutnie pod formą nie ma szans aby postawić trudne warunki będącemu na fali wznoszącej Niemcowi. Dobry mecz do dubelka.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Zopp-Carreno Busta 1 @2.1
A ja ten typ popieram calkowicie i widze, ze kursy ksztaltuja sie coraz bardziej na korzysc Estonczyka. Zopp ma juz na starcie plusa. Dla Zoppa jest to trzeci wystep z rzedu w Sztokholmie (zaczal od udanych kwalifikacji w 2011 roku) i chocby z tego tytulu ma juz przewage. To oczywiscie raz. Carreno Busta oczywiscie debiutuje w stolicy Szwecji. Poza tym Jurgen Zopp uzywa w tym turnieju swojego chronionego rankingu, wiec to juz jest wystarczajaco dobry powod, zeby przeciwko niemu nie stawiac. W koncu trzy, w informacjach osobowych na stronie ATP przy Jurgenie Zoppie jest napisane: &quot;Favourite tournament is Stockholm&quot;, wiec chyba nie bez powodu uzywa tutaj chronionego rankingu i Estonczyk na pewno da z siebie duzo.
Poza tym odradzam granie na Sijslinga. Tutaj sytuacja jest bardzo podobna. Kamke gra tutaj po raz trzeci, raz dotarl do 3 rundy, czyli cwiercfinalu jak kto woli. Sijsling gra dobrze challengery, ale mam watpliwosci, ze to wystarczy, bo jezeli Niemiec zagra na takim poziomie jak dwa lata wstecz zagral tutaj z Robredo czy Nieminenem, to ten mecz wygra. Za duzo jednak w tym przypadku spekulacji.

Skoro Zopp zwrot, a wiec Kamke live @2.4
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 18

klakson

Użytkownik
Floryan Mayer - Łukasz kubot (dokładny wynik 2-0)
Kurs: 1,80 bet365

We wtorek na korcie stanął między sobą Niemiec Floryan Mayer oraz nasz rodak Łukasz Kubot. O naszym zawodniku można powiedzieć tylko jedno, a mianowicie bardzo słaba forma, która zaskakuje wielu z nas. Łukasz ostatnie tygodnie ma bardzo nieudane. Turnieje w azji dla Polaka nie były łaskawe. Polski tenisista przegrał ze swoimi rywalami w Pekinie, a także Szanghaju już w kwalifikacjach. Na przeciw niemu staje bardzo dobrze dysponowany Niemiec, który w ostatnim turnieju bardzo dobrze radził sobie na korcie. Floryan Mayer jest po prostu poza zasięgiem naszego tenisisty i myślę, że będzie to bardzo szybkie spotkanie. Chciałbym aby Łukasz Kubot w końcu wygrał jakieś ważniejsze spotkanie, ale chyba niestety jest już zmęczony tego rocznym sezonem dlatego też warto jest zagrać Floryana po dobrym kursie.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Witam wszystkich po dłuższej nieobecności.
Popieram Pik na Souse, Stakhovsky ogórkiem nie jest ale co wyprawia w tym sezonie woła o pomstę do nieba kompletny brak psychiki jeśli mu nie idzie to oddaje punty seriami, Portugalczyk rewelacja drugiej części sezonu na hali czuje się świetnie wygrany turniej i tutaj tez jest jednym z faworytów wg mnie, może serwis nie powala ale bardzo regularny, dużo bardziej niż Staszek, forheand bity ze spinem z czym Ukrainiec będzie miał mega problemy, kurs smakowity nic tylko pobierać.
Typ Sousa 1,65 eFortuna

Nie popadajcie w hurraoptymizm, Zopp jest cienki jak sieć pająka w tym sezonie, ostatnio wtopa z Copppejansem który prezentuje poziom itf, kolejny gracz bez psychiki z gorącą głową,wcale nie regularny, marne podanie dużo błędów Bh, Carreno to typ pracusia na korcie, przede wszystkim REGULARNY i niezwykle myślący na korcie i to pomoże mu w zwycięstwie, świetny defens i bardzo wybiegany zawodnik, widziałem mecz z Bogo Juniorem i nie zgodze się że nie potrafi grać na Hali dla mnie powinien to spokojnie ogarnąć.
Typ Carreno-Busta 1,83 William Hill
Kolejny pik to najlepszy pik dzisiejszego dnia moim zdaniem a mianowicie Khaachanow w starciu z Ramosem który prezentuje mega dno w tym sezonie , kurs jak zwykle przeszacowany, Rosjanin dysponuje niezły serwisem fh bity płasko i agresywnie jak i Bh , w hali czuje się świetnie czemu miałby nie ugrać seta z takim dnem jak Ramos? Może nawet sprawi niespodziankę i wygra
Wygra przynajmniej jeden set: Khachanov 1,77 eFortuna
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Dawno w tym dziale się nie wypowiadałem, widać nowe twarze, a to cieszy. Fajne analizy, ciekawe typy. Idealnie!
A teraz czas przejść do typu, który wybrałem do analizy...
Sousa - Stakhovsky
Jest to chyba najciekawszy mecz dzisiejszego dnia, faworytem jest niby Portugalczyk, który wygrał turniej w Kuala Lumpur i wydaje się być w dobrej formie. Ograł tam m.in. Melzera, Benneteau a zwłaszcza Ferrera, co było chyba największa niespodzianką. Jednak rywal, z którym zmierzy się dzisiaj będzie groźniejszy, tym razem presja jest po stronie Sousy i już nie będzie miał nic do stracenia jak w meczu z Hiszpanem lub wyżej wymienionymi zawodnikami. Sergiej jest bardzo groźnym zawodnikiem, zwłaszcza w hali, gdzie serwis ma bardzo dobry, ale ostatnimi czasy jest trochę nieregularny. Mimo wszystko trzeba wziąć to pod uwagę, że potrafi solidnie uderzyć. Po drugie jego backhand, którym można się zachwycać, a także niekonwencjonalne zagranie oraz poruszanie się po korcie. Ukraińcowi moim zdaniem nie można także odebrać braku zaangażowania...Sousa nie jest grajkiem z najwyższej półki, złapał formę i ostatnio idzie mu dobrze, jak długo nie wiadomo, ale z tego co piszecie to może być przeszkodą nie do przejścia dla Stakhovskyego. Mimo wszystko jestem przy swoim typie 3 setów, zapowiada się ciekawe spotkanie i warto pograć 3 sety ????
Typ: 3 sety @ 1,91 - Fortuna⛔
co mnie podkusiło...pewnie te Wasze analizy...;p
Stakho @ 2,10 gram i to dość mocno
✅ ✅ ✅
Pograne na LIVE, wpis z Hyde Park ????
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Zopp over Carreno
Oglądałem kawałek Zoppa z Gulbisem i byłem wręcz zdziwniony widząc dzisiejsze kursy. Jest to wręcz gracz typowy na grę w hali, b dobry servis, , forehand, solidny bH. Oczywiscie Carreno też nalaży docenić i nie uważam aby był to gracz tylko na clay. Ma wysokie atrybuty jednak na hali zawodnicy typu Zopp maja duże Handi ( Gra siłowa ) Płasko, bez spinu.
Raonic wygra Stockholm ? kurs bliski 3. Forma servisowa na hali jak zwykle będzie u Kanadyjczyka zabójcza. Co myslą inni ?
 
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Lukas Rosol - Jesse Huta-Galung
Typ 2
Kurs 2.94
Matchbook


Bardzo wysoki kurs na Jesse&#39;a. Rosol nie jest jakimś arcymistrzem na hali, natomiast Jesse Huta-Galun radzi sobie na Niej np w tym roku całkiem nieźle; wygrał między innymi dwa turnieje: w Saint Brieuc i w Cherbourgu, odprawiając między innymi de Scheppera, Stakhovsky&#39;iego czy Ungura. Rosol w tym roku bez żadnych sukcesów na hali.
Obaj zawodnicy nie są w zbyt dobrej formie, lekkim faworytem na pewno jest Rosol, ale uważam, że Huta-Galung może tu powalczyć i po takim kursie warto spróbować
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Paire - Giraldo -1 kurs 1,69 Buk Pinnacle stawka 7/10✅ Może i na szybko i wyrywko ale 2:0 w setach czyli typ pewny. Pisałem też kiedyś, że typy często gram na przeczucie a ono mi w tym roku dopisuje ????
Stawiam tu ostro na Francuza. Giraldo na hali prawie nie gra. 3 mecze w 2 lata. Paire coś pogrywa jeśli będzie mu się chciało to myślę, że wygra tu na spokojnie.
Powodzenia;)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Paire - Giraldo -1 kurs 1,69 Buk Pinnacle stawka 7/10
Stawiam tu ostro na Francuza. Giraldo na hali prawie nie gra. 3 mecze w 2 lata. Paire coś pogrywa jeśli będzie mu się chciało to myślę, że wygra tu na spokojnie.
Powodzenia;)
Nie przesadzajmy, 28 meczow w 4 lata, a turniejow halowych sporo nie ma wiec to zerowy argument. Rozumiem brak formy, tragiczna psychika, beznadziejna taktyka i mozna jeszcze wymienic mase argumentow, u Ciebie nie ma zadnego poza statystyka wyrywkowa bo tak Ci pasuje na dany typ ????
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#138#
Daniel Brands - Andreas Haider-Maurer ✅
Kurs: 1.40
Brands na hali gra przeciętnie, ale to co pokazuje jego dzisiejszy przeciwnik na tej nawierzchni jest na pewno gorsze. Obawiam się trochę stawiać przeciwko gospodarzowi, ale to jedyna rzecz, która mnie od tego odsuwa. Mimo to wolę zaryzykować niż później żałować. Haider-Maurer grywa przeważnie w Challengerach, natomiast Daniel ostatnio (prawie cały sezon) zadomowił się na najwyższym poziomie. Czy pokaże, że jest o klasę lepszym zawodnikiem?
Jego gra będzie promować na hali, ofensywny styl, dobry serwis i mocny forehand to podstawy na tym typie kortu. Austriak również może pochwalić się tymi zagraniami, jednak są na gorszym poziomie. Serwis zależy od dnia, nie ma regularności, więc to już jest duża strata, jeżeli trafi w zły czas. Co prawda potrafi odnaleźć się nieźle w wymianach, ale czy to pozwoli mu wygrać? Ostatnie rezultaty są na pewno na korzyść Andreasa, bo wygrał w Braszowie, ale trzeba zaznaczyć, że na clay&#39;u prezentuje się najlepiej i tam spędził prawie całą swoją profesjonalną karierę. Brands jest bardziej uniwersalnym graczem i mam nadzieję, że to udowodni w tym spotkaniu. Ostatnio gra w kratkę, ale z tymi co powinien wygrywał.
Rok temu Niemiec dotarł do II rundy, a gospodarz odpadł już w pierwszym swoim meczu z Pospisilem. Wiadomo, że to co grał rok temu Kanadyjczyk jest niczym w porównaniu do tego co widzimy w tym sezonie. Fakt przegranej Haider-Maurera, wtedy dziwił, ale moim zdaniem i dzisiaj będzie to dla niego pierwsze, jak zarówno ostatnie spotkanie w tym turnieju. Rywalizacja rozpocznie się o 15:00 czasu polskiego.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? L.Lacko - G.Melzer --&gt; 2 - 4,10 ⛔ 2-0 (7-6 6-1:|) Fortuna 1/10
???? L.Lacko - G.Melzer (HC 0/+3,5) --&gt; 2 - 2,06 ⛔ 7-6 6-1 (13-7) Fortuna 3/10
W bet365 widzę, że na Melzera skoczył kurs jeszcze bardziej na 4,50. Typ oczywiście pod gospodarza, ale Melzer w challengerach coś tam pogrywa. Lacko znowu jakimś wirtuozem tenisa tez nie jest, więc lekko można na gospodarza próbować.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Grigor Dimitrov - Marius Copil (+3,5 gema) @ 2,00 Bet365 ⛔ [6-3 6-4]
Copil gra na hali już od dłuższego czasu, dwa tytuły challengerowe na tej nawierzchni (jeden świeżutki z tego sezonu). Bezproblemowo przeszedł przez kwalifikacje. Mówi się że dla Bułgara ważniejsze są teraz pozatenisowe wartości. Wyniki jakby to potwierdzały, nie podjął w ostatnim czasie walki z Granollersem, Bautistą-Agutem, Nishikorim a przytrafiła się też kompromitująca mimo wszystko porażka z Sousą. Rok temu Mariusz doserwował od kwalifikacji do drugiej rundy, w tym meczu ma szanse na nawiązanie do zeszłorocznego wyniku, Grigor returnuje relatywnie słabo.
Daniel Brands - Andreas Haider-Maurer @ 1,50 Pinnacle ✅ [6-4 7-6(5)]
Nietypowo, bo dwóch wysokich claycourterów. Rok temu Daniel rozegrał tu pamiętny pojedynek z Del Potro (przegrał po trzech tie-breakach), w którym uderzył m.in 8 asów z rzędu. Co prawda nogi pozostają na szybszych nawierzchniach w tyle, ale czy Haider-Maurer będzie potrafił to wykorzystać? Miał tu fajny run do finału jako LL ale było to trzy lata temu i należałoby to raczej traktować jako jednorazowy wybryk. Myślę że pomimo dopingu rodaków w hali znów nie zaprezentuje czegoś godnego podziwu, by wrócić na challengerowe podwórko, na kort wyłożony cegłą i walczyć o kolejny skalp jako faworyt.
Gerald Melzer - Lukas Lacko @ 1,25 Bah ✅ [6-7 1-6]
Zaproszenie na ten turniej w roli dzikiej karty Geralda Melzera i jego topspinów nie było moim zdaniem dobrą decyzją. W przeciwieństwie do rywala upiera się on przy graniu na mączce (ostatnio jego specjalnością stało się sępienie punktów w futuresach afrykańskich, by tylko wspomnieć Burundi czy Rwandę). Zasadniczo zero osiągnięć na czymś innym niż mączka i trudno się dziwić biorąc pod uwagę styl gry. Lacko jak na siebie przędzie tak sobie (choć ostatnio wygrał parę meczów z rzędu a to zawsze pomaga), ale w hali jednak jego atuty przybierają na sile i powinien odnieść rutynowe zwycięstwo nad pogubionym w tych warunkach Melzerem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Stakhovsky-Roger V. 1 @1.85

A ja tutaj upatruje wygrana Stakhovsky&#39;ego. W tenisie zasadniczo tak naprawde wszystko jest kwestia dobrego przygotowania fizycznego i mentalnego. Oczywiscie przed pierwszy meczem Ukrainca w Moskwie z Joao Sousa bym nie postawil, ale... . Obejrzalem tutaj tylko 4 ostatnie gemy tego meczu, wiec ciezko mi powiedziec cos konkretnego. Stakhovsky prawdopodobnie gral dobrze, ale tak naprawde to najbardziej przekonuje mnie fakt, ze w boksie Stakhovsky&#39;ego ujrzalem Borisa Sobkina. I teraz kto to jest Boris Sobkin ? Tutaj trzeba wejsc na relacje pozakortowe. Boris Sobkin to jest trener Miklaila Youznego od najmlodszych lat, na pewno duza klasa. Prywatnie Youzhny ze Stakhovsky&#39;m sa bardzo dobrymi przyjaciolmi i nieraz grali debla. Oczywiscie Sobkin pomaga tez od biedy Stakhovsky&#39;emu od czasu do czasu dobra rada, ale ze przyjechal na turniej ze Stakhovsky&#39;m to raczej zaskoczenie. Co prawda Youzhny nigdzie nie gra w tym tygodniu, wiec Sobkin prawdopodbnie wygospodarowal troche czasu w Rosji, a jezeli przyjechal pomagac Ukraincowi to cos mi sie wydaje, ze Stakhovsky pogra dluzej.
 
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
ATP - DEBEL: Vienna (Austria), twarda (w hali)
???? Begemann A. / Emmrich M. - Fyrstenberg M. / Matkowski M.
Win Fyrstenberg M. / Matkowski M. @ 1.53 bet-at-home ✅ ✅ ✅
DW 0:2@ 2.25 bet-at-home
✅ ✅ ✅

Dziś stawiam na łatwą wygraną Polaków, którzy już rozprawili się wcześniej w Szanghaju z parą Begemann A. / Emmrich M. w dwóch setach (6:3, 7:6). Polacy jako duet deblowy mają ostatnio strasznie przeplatane mecze, lecz mimo wszystko stawiam dziś na gładką wygraną Marcina i Mariusza. W dotychczasowym h2h z tą parą jest 0:2 dla Polaków (wygrali zarówno jak i na twardej jak i na trawie). Myśle, że tak jak i na poprzednie spotkania bardzo pomocny będzie backhand Mariusza (leworęczny), które naprawdę dużo wnosi do tej pary deblowej. Myśle, że po ostatniej przegranej dziś czas na wygraną ze strony Polaków - zwłaszcza gdy ich rywalem jest duet, który już rozprawili 2 razy bez problemów. Dziś liczę na kolejną wygraną, którą po takim kursie śmiało można pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Johansson Joachim - Falla Alejandro typ +1,5 seta 2 kurs 1,57 Pinnacle stawka 5/10.
Przyznam szczerze, że nie kojarzę Szweda no ale popatrzyłem w historię występów to kiedyś 9 na świecie. Nie grał od 2 lat zapewne z powodów zdrowotnych. Teraz po udanych kwalach trafia na Fallę. Falla może i w tragicznej formię ale powinien seta urwać seta z zawodnikiem który jest podobny wiekowo i grał jedynie treningowo ostatnimi czasy.
Powodzenia;)
https://www.nkac.pl/browse.php?u=rYs9P3skqxq8A0BMJxtHwFpUFpEY5ABDeZwJJ%2FApYF7PQqSKqjM%3D&amp;b=13
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
jozin28 z tym treningowo bym nie przesadzał skoro był w stanie przejść kwalifikacje w takim stylu, dla mnie no bet to spotkanie, a jeśli serwis bedzie funkcjonował, raczej 2:0 Szwed.
po tym co zobaczyłem w pojedynku Stakhovsky - Sousa także w Francuzem Ukrainiec będzie faworytem i mam go pobrane po 2.05. Widać że świetnie mu się tu gra, w pierwszej rundzie zniszczył rywala, przeważał od 1:4 do końca spotkania niepodważalnie.
Mecir, któremu podanie tu dobrze siedzi powinien dziś też seta urwać Andujarowi (1.65)
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#139#
Jerzy Janowicz - Guillermo Garcia-Lopez ✅
Kurs: 1.69 (ComeOn)​

Moim zdaniem promocja na jutrzejszy dzień. Janowicz wraca po niechlubnym US Open, gdzie trzeba przyznać po prostu się ośmieszył. Teraz niby po kontuzji nie ma śladu (tak mówi w wywiadach), co pokaże tego nie wie chyba nikt. Tylko z drugiej strony dawać taki kurs na mecz przeciwko Gullermo to przesada i to wielka. Kursy powinien być maksymalnie 1.40, co i tak pewnie bym brał w ciemno. Garcia-Lopez na hali gra przeciętnie, a już na pewno gorzej od Jerzego. Wiadomo co Polak zrobił rok temu w Paryżu, więc dlaczego nie ma tego powtórzyć w Sztokholmie?
Jeżeli będzie grał na pełnych obrotach, a tego się spodziewam, zniszczy Hiszpana w dwóch setach. Serwis da mu tak wielką przewagę, że raczej nie będzie czego zbierać przy jego podaniu. Oczywiście nie wykluczam, że gdzieś swojego gema przegra, ale to nie musi równać się z przegraną partią. Garcia-Lopez rozegrał dzisiaj mecz z Langerem, który wygrał, ale trzeba przyznać, że nie zagrał świetnie. Bronił aż 8 break pintów, a sam wywalczył sobie tylko 3, więc to mało prawdopodobne, by w meczu Janowicz nie wykorzystał tylu okazji.
Ostatnie występy to dobry turniej GGL w Sankt Petersburgu. Pokonał Sousę, Istomina czy Youzhnego. W finale turnieju walczył dzielnie z Gulbisem, jednak ostatni set to chyba jakaś pomyłka w jego wykonaniu, którego przegrał 0:6. Co zaprezentuje jutro? Moim zdaniem po prostu będzie próbował szybko skracać akcje, bo w wymianach gra na poziomie Jerzego, a jak wiadomo często jedno uderzenie decyduje o punkcie. Niewielką przewagę widzę u Hiszpana przy returnie, ale bomb turniejowej &quot;trójki&quot; raczej nie powstrzyma.
Jeżeli Janowicz zagra pewnie przy pierwszym podaniu skończy się szybko i będziemy mogli powiedzieć, że Polak wrócił wreszcie do swojej formy jaką prezentował choćby na Wimbledonie. Warto dodać, że rok temu Jerzyk dotarł do ćwierćfinału w Moskwie, więc trochę punktów do obrony jest. Natomiast Garcia-Lopez zakończył udział w Wiedniu już na pierwszej rundzie. Wniosek raczej nasuwa się jeden, walka musi być i nie po to Jerzy przekładał swój pierwszy występ po US Open (miał już startować w Chinach), by teraz oddać ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom