>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Urząd Kontroli Skarbowej - Bukmacherka

J 8

jedman

Użytkownik
Dokładnie to samo przyszło mi do głowy. Znaczy &quot;udowodnić&quot; zawsze będziesz mógł, że są to pieniądze z zakładów. Pytanie tylko co dalej, jak w takiej sytuacji zachowają się instytucje państwowe itd, ale zakładam, że czegoś więcej dowiemy się jak zakończy się sprawa kolegi plusgsm. Pieniądze zawsze można wyciągnąć z banku i kupić za gotówkę, choć słabe to rozwiązanie.
 
G 0

greener

Użytkownik
Nad takimi problemami w internecie bezproduktywnie dywagują ludzie, którzy nie mają większych pieniędzy z bukmacherki.
Ci którzy mają pieniądze, działają i nie piszą głupot na lewo i prawo.
Znam 6 - 7 ludzi którzy z tego biznesu wyciągnęli kwoty sześciocyfrowe i nie znam nikogo kto znalazłby jakieś sensowne i sprawdzone rozwiązanie poza emigracją.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Vader ma rację. Są dziesiątki rozwiązań na zalegalizowanie pieniędzy z bukmacherki, kwota nie gra roli. Nikt wam tu tego w ogólnym temacie nie napisze, a druga sprawa jak już byście mieli problem jak zalegalizować te pieniądze to znaleźlibyście rozwiązanie bardzo szybko. A takie gdybanie bez poparcia faktami jest bez sensu.
 
P 192

plusgsm

Użytkownik
Miałem na myśli, to że takie przesyłanie ma sens, aby żaden urząd nie wychwycił iż macie przelew z nielagalnego/ podejrzanego źródła. Jednym z prostszych sposobów na zakup czegoś droższego jest wrzucenie tych środków na rachunek bankowy prowadzony wspólnie np. z rodzicami gdzie ci mają zapewne stały dochód. Robi się współwłaściciela i dysponuje się solidarnie wg. prawa bankowego. Nie istotne jest kto ile włożył na dany rachunek bankowy. Każdy z posiadaczy może dysponować takim rachunkiem do wysokości salda.
Jeżeli kupisz samochód wart 100 tyś i urząd się przyczepi skąd miałeś, masz potwierdzenie że wypłaciłeś z rachunku wspólnego, gdzie rodzice mają stały dochód i mogli odkładać.
Ja tak miałem teraz, gdy urząd mnie się pytał skąd posiadałem środki na grę. Odpowiedziałem właśnie w ten sposób.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 192

plusgsm

Użytkownik
Chciałbym mieć prośbę do administratora.
Aby utrzymać temat jeszcze przez jakiś czas, bo pomimo że sprawa jest na chwilę obecną zamknięta, to zawsze może jeszcze coś się wydarzyć ????
W związku z czym, chciałbym na bieżąco poinformować jakby coś miało się wydarzyć.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Soltysiao, ale Vader tu ma rację. Ci którzy nie posiadają takiej kwoty najczęściej najwięcej dywagują, a pierwsze co bym zrobił to wpisał w google odpowiednie frazy bądź skontaktował się z jakimś doradcą finansowym/podatkowym.
Sposobów na ominięcie prawa jest tyle ile jest przepisów na ciasto do pizzy. Równie dobrze możesz wziąć &quot;pożyczkę&quot; w para banku (jako dowód na posiadaną gotówkę), zagrać w Fortunie na 1, zagrać na 2 w STSie (zrobić surebeta) i masz &quot;wypraną&quot; kasę. Co prawda stracisz na tym więcej niż 12%, ale to tylko jeden z przykładów, najbardziej skrajny.
Nikt tu na publicznym forum nie będzie rozmawiał przecież o praniu brudnych pieniędzy, bądźmy poważni.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
te 100 tyś można podzielić na 4 i np. założyć konto w moneybookers na mamę, tatę, siostrę (za ich zgodą oczywiście), na następnie wypłacać na konta bankowe np. po 20 tyś. Kwoty do 15 tyś euro, nie są monitorowane (wyjątek stanowi PEKAO S.A. - 20 TYŚ)
to jest bardzo zly pomysl, w razie czego do zeznan wezwali by wszystkich , narazilbys bliskich byc moze na jakies wieksze klopoty
 
D 152

damian0012

Użytkownik
konto skrill vip silver i karta mozna wyplacic 500€ w ciagu 24h....a na zwyklym 250€
po co komu te konta bankowe
gorsza sprawa z dalsza legalizacja kasy np zakup auta domu... to juz wiecej kombionowania
 
G 42

gks711

Użytkownik
Cytat:
Napisał Damian0012 -&gt;

konto Skrill vip silver i karta mozna wyplacic 500€ w ciagu 24h....a na zwyklym 250€
po co komu te konta bankowe
gorsza sprawa z dalsza legalizacja kasy np zakup auta domu... to juz wiecej kombionowania
dokladnie , a po co kasa z ktorej nie mozna korzystac w pelni ? pojawi sie paradoks esterlina i ogarnia zdenerwowanie.
Zawsze można się posłużyć &#39;&#39;bogatszymi&#39;&#39; znajomymi lub rodziną. Oni kupują coś dla nas , a my im gotówkę wypłacamy.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Znam 6 - 7 ludzi którzy z tego biznesu wyciągnęli kwoty sześciocyfrowe i nie znam nikogo kto znalazłby jakieś sensowne i sprawdzone rozwiązanie poza emigracją.
Strata czasu na takie dywagacje.
Ten MOD zawsze udaje glupiomadrego zamiast konkretnie pomoc wiec sie nie przejmuj. Zadalem prywatne pytanie to 2 razy nie doczekalem sie odp. Coz.
Strata czasu na takie dywagacje i zacytuję tych co już napisali.
Vader ma rację. Są dziesiątki rozwiązań na zalegalizowanie pieniędzy z bukmacherki, kwota nie gra roli. Nikt wam tu tego w ogólnym temacie nie napisze, a druga sprawa jak już byście mieli problem jak zalegalizować te pieniądze to znaleźlibyście rozwiązanie bardzo szybko. A takie gdybanie bez poparcia faktami jest bez sensu.
@Sołtysiao... co Ty chcesz żebym Tobie napisał rozwiązanie? Są ludzi co zarabiają na takich &quot;informacjach&quot;, &quot;poradach&quot; od 15% do 25% kwoty, którą masz. Myślisz, że ktoś Tobie napisze na otwartym forum albo PW świetnie rozwiązanie za free, które sam opracował lub zapłacił za takie opracowanie?
To pokazuje, że kompletnie nie masz pojęcia o czym mowa i piszesz w temacie bzdety.
Każdy powinien się cieszyć, że plusgsm odważył się napisać na forum dość otwarcie o sprawie. Mało kto opisywałby swoją sprawę na forum publicznym.
Masz podsumowanie:
Nikt tu na publicznym forum nie będzie rozmawiał przecież o praniu brudnych pieniędzy, bądźmy poważni.
Aby utrzymać temat jeszcze przez jakiś czas, bo pomimo że sprawa jest na chwilę obecną zamknięta, to zawsze może jeszcze coś się wydarzyć W związku z czym, chciałbym na bieżąco poinformować jakby coś miało się wydarzyć.
Spokojnie - czekamy na ewentualne informacje.

Każdy kolejny post odnoszący się do problemu niezwiązanego z tytułem tematu zostanie usunięty.
 
D 0

derju

Użytkownik
Witam. Jestem nowy na tym forum, może nie tyle nowy, co nowo zarejestrowany, ponieważ od dłuższego czasu śledzę forum. Głównie czytałem o tym jak bezpiecznie wypłacić większą kasę z buka, żeby nikt się nie przyczepił, temat jest obszerny, dużo postów opinii, ale najlepiej wiedzą pewnie Ci, którzy duże pieniądze wypłacili, czy ktoś się do nich &quot;dobrał&quot; czy nie. W bukmachera można powiedzieć bawię się dobre 10 lat, ale od jakichś 3 lat zacząłem grać w internetowych zakładach, przez te 3 lata byłem na bardzo dużym minusie, ostatnio los się odwrócił i udało mi się odrobić to co straciłem plus trochę zyskać, teraz potrzebuję ja wypłacić tak, aby nie ścigał mnie US. Bo jeśli dobrze rozumiem, to US ścigał by mnie za cała sumę, nie obchodziło by ich to zapewne, że duża część tej sumy to jest odzyskanie wcześniej kasy którą przegrałem. Czytając to forum doszedłem do wniosku, że w miarę bezpiecznie jest wypłacać karta MB, ale problem się pojawia, gdy w ręce ma się już gotówkę, bo nie można za bardzo pozwolić sobie na luksusy, bo skąd człowiek z minimalną krajową kupuje np. luksusowy samochód, czy coś podobnego, czy nawet wpłacić ta kwotę na konto jednorazowo? Podsumowując, dobrym rozwiązaniem jest wypłacanie tej kasy przez kartę MB i później w jakiś sposób zalegalizowanie tej kasy, czyli zdobycie jakiegoś legalnego potwierdzenia, że kasa pochodzi z legalnego źródła?? Czy dobrze mniej więcej myśle? czy ew wpłacanie na konto małych sum co jakiś czas?. Może pomóc ktoś rozsądny, ew ktoś kto miał taki problem.
 
D 0

derju

Użytkownik
Jeszczę małe pytanie odnośnie tych banków. Wiadomo ze np wpłacajac duża sumę jednorazowo cos jest podejrzane i wiadomo, że bedzie problem. Podam przykład czy np. wpłacajać co tydzień na swoje konto po 2000zł powiedzmy przez dłuższy okres, czy bank podsumowuję to np na koniec roku czy tam na koniec miesiąca i wychodzi spora suma, czy wtedy też jest coś podejrzane,czy tylko chodzi o jednorazowe wysokie wpłaty. Proszę o info kogoś kto się zna na działaniu banków itp. Dzieki wielkie za wszelkie info. Pozdrawiam
 
P 192

plusgsm

Użytkownik
Wcześniej o tym pisałem, mianowicie gra na terenie RP jest nielegalna, ale przebywając np. w Niemczech i wygrywając jakąś sumę pieniędzy, niezależnie od tego czy bukmacher jest zarejestrowany w Niemczech czy też nie, brak jest podstaw do naliczenia podatku (gdyż Polskie prawo zwalnia z opodatkowania, taki dochód), lub też ukarania. Tylko przebywając na terenie RP i grając w &quot;niezarejestrowane u nas&quot; buki, narażamy się na nieprzyjemności. I znowu odnoszę się do art. 107 kks który jasno stwierdza jak napisałem powyżej.
Jeżeli udowodniłbyś że w tym czasie, kiedy wypłaciłeś środki, przebywałeś za granicą, nie grożą Tobie żadne sankcje karne.
Jeżeli chodzi o transakcje, to dochodzi do sytuacji gdy na jedno konto wpływa kwota pow. 15 tyś euro, lub w bliskim odstępie czasu dochodzi do serii takich transakcji. Proponuję otworzyć rachunek ING który posiada możliwość zakładania i usuwania samodzielnie dowolnej ilości rachunków bankowych (oszczędnościowych), i każdorazowo z buka wypłacać na inny numer rachunku, oczywiscie do kwoty tych 15 tys euro jednorazowo
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wcześniej o tym pisałem, mianowicie gra na terenie RP jest nielegalna, ale przebywając np. w Niemczech i wygrywając jakąś sumę pieniędzy, niezależnie od tego czy bukmacher jest zarejestrowany w Niemczech czy też nie, brak jest podstaw do naliczenia podatku (gdyż Polskie prawo zwalnia z opodatkowania, taki dochód)
@plusgsm &gt;&gt;&gt; Wygrana za granicą , podatek w Polsce:


Jeżeli podatnik osiągnął dochody z wygranej w kasynach, konkursach, grach i zakładach wzajemnych prowadzonych za granicą, musi je rozliczyć przed polskim urzędem skarbowym.

Jeżeli podatnik osiągnął dochody z tytułu wygranej w kasynach, konkursach, grach i zakładach wzajemnych prowadzonych przez podmiot położony w państwie, z którym Polska zawarła umowę o unikaniu podwójnego opodatkowania (bez znaczenia w tej sytuacji jest fakt, że dochody te podatnik osiągnął np. za pośrednictwem internetu), będą one podlegać opodatkowaniu na podstawie przepisu umowy dotyczącego „innych dochodów”, a zatem najczęściej będą podlegać opodatkowaniu tylko w Polsce, na zasadach określonych w ustawie o PIT.


http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/463831,wygrana_za_granica_podatek_w_polsce.html

.
 
P 192

plusgsm

Użytkownik
Owszem... jednak niżej masz napisane o zwolnieniach: I tym samym:
Zwolnienie z podatku
W przypadku gdy kasyna prowadzone są przez uprawniony podmiot na podstawie przepisów o grach i zakładach wzajemnych obowiązujących w państwie Unii lub w innym państwie należącym do Europejskiego Obszaru Gospodarczego, dochody takie zwolnione są od podatku. Zwolnione od podatku dochodowego są też wygrane w grach i zakładach wzajemnych, jeżeli jednorazowa wartość tych wygranych nie przekracza 2280 zł, urządzanych i prowadzonych przez uprawniony podmiot na podstawie przepisów o grach hazardowych obowiązujących w państwie członkowskim Unii Europejskiej lub w innym państwie należącym do Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
W pozostałych przypadkach dochody takie podlegają opodatkowaniu na zasadach ogólnych, tj. według skali PIT.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
plusgsm &gt;&gt;&gt; w swoim wpisie pragnąłem wskazać Ci zawartą w Twojej wypowiedzi nielogiczność , gdyż napisałeś:

&quot; brak jest podstaw do naliczenia podatku (gdyż Polskie prawo zwalnia z opodatkowania, taki dochód) &quot;

Otóż aby mogło mieć miejsce zwolnienie od jakiegoś zobowiązania wynikającego z mocy prawa , to wpierw ten przepis ujęty w formie aktu prawnego musi jednak obowiązywać - i tu właśnie wciąż obowiązującym aktem prawnym normującym kwestie podatku od wygranych jest przecież Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych , która posiada także wyjątki regulujące odstąpienie od poboru tego podatku - w formie zwolnień.
 
D 0

derju

Użytkownik
nie moge podac linku bo mam tylko 3 posty to zacytuje kogos z innego forum: Słuchajcie mam problem
Moje miesieczne transkacje miedzy bukami a kontem były na poziomie 47 tys zł. Wczoraj chciałem wybrac pieniadze z banku, niestety moje konto zostało zablokowane, Pani w banku powiedziała, ze sprawa trafiła do prokuratory, jednoczesnie dostałem wezwanie do urzedu skarbowy aby zlozyc obszerne zeznanie z jakiego tytułu mam dochody. Zostały zablokowane wszystkie moje lokaty i konta oszczednosciowe, czekam na decyzje prokuratury.
Byłem u dwóch prawników, jeden sam stwierdził:&quot; C*uj wie, jak z tą całą ustawa hazardową teraz jest, i jak prokuratura do tego sie ma&quot;
Czekam teraz na ewentualne zarzuty (czyt. PARAGRAFY) w zwiazku z tym, abym mógl iść z tym do prawnika/adwokata.
post jest z pażdziernika 2012
Co teraz?
czyli jakis gość pisze, że za same wpływy został wezwany do US w celu wyjaśnienia. Mimo iż wpływy były mniejsze niż 15 tys euro, bo jak twierdził 47k przesyłał miesięcznie.
 
D 0

derju

Użytkownik
Jeszcze mam jedno pytanie do tych co brali kiedys certyfikat wygranej z sts badz fortuny. Podam przykład: gram 5 kuponow za stawke 1900 i do wygrania jest 2000 czyli zarabiam 100zł na kuponie jakis pewniak czy cos w tym stylu. Zakładam ze trafiam te 5 kuponow i biore potwierdzenia wygranej. Teraz tak, mam potwierdzenie wygranych na 10k (5 kuponów po 2k) ale nota bene mam zysk tylko 500zł. Wiec jak jest na tym certyfikacie wygranej, czysty zysk jest wykazany czyli 500zł, czy wysokosc wygranej czyzli 10k?? wpłacam na konto 10k, US mnie wzywa zebym pokazał skad mam 10k? ja im pokazuje kwity z stsa na 10k za te 5 kuponow i sprawa jest czysta?? czu US zwraca sie do sts, nastepnie sts informuje ze owszem 10k wygrałem ale włozyłem 9,5k czyli tylko mam potwierdzenie na 500zł, wiec US pyta skad mam te 9,5?? Jak sytuacja wyglada gdybym nazbierał kwitów z stsa na potrzebna mi sume do potwierdzenia. Ktos ma wiedze na ten temat? mam nadzieje ze napisałem w miare zrozumiale o co mi chodzi ????
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Jeszcze mam jedno pytanie do tych co brali kiedys certyfikat wygranej z sts badz fortuny. Podam przykład: gram 5 kuponow za stawke 1900 i do wygrania jest 2000 czyli zarabiam 100zł na kuponie jakis pewniak czy cos w tym stylu. Zakładam ze trafiam te 5 kuponow i biore potwierdzenia wygranej. Teraz tak, mam potwierdzenie wygranych na 10k (5 kuponów po 2k) ale nota bene mam zysk tylko 500zł. Wiec jak jest na tym certyfikacie wygranej, czysty zysk jest wykazany czyli 500zł, czy wysokosc wygranej czyzli 10k?? wpłacam na konto 10k, US mnie wzywa zebym pokazał skad mam 10k? ja im pokazuje kwity z stsa na 10k za te 5 kuponow i sprawa jest czysta?? czu US zwraca sie do sts, nastepnie sts informuje ze owszem 10k wygrałem ale włozyłem 9,5k czyli tylko mam potwierdzenie na 500zł, wiec US pyta skad mam te 9,5?? Jak sytuacja wyglada gdybym nazbierał kwitów z stsa na potrzebna mi sume do potwierdzenia. Ktos ma wiedze na ten temat? mam nadzieje ze napisałem w miare zrozumiale o co mi chodzi ????
Na tych potwierdzeniach jest napisana kwota postawiona i kwota wygrana.
 
Do góry Bottom