>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Urząd Kontroli Skarbowej - Bukmacherka

D 0

damkofr

Użytkownik
Też nic nie słyszałem żeby ktoś siał zamęnt itp moim zdaniem nic nie zrobią. A fortuna itp i tak zyska klientów (tych którzy mają pełno w gaciach grając na Bet265 itp)
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Ale to właśnie wyrok z sądu był,które wiadomo jak w Polsce działają,dopóki nie jesteś synem prokuratora czy innego szlachcica to jeśli zostałeś postawiony przed sąd znaczy,że jesteś winien bo niewinnych w Polsce przecież policja nie łapie.
Ta sprawa to kolejny przykład na to, jak państwo zamiast iść obywatelom na rękę i ułatwiać życie ( bo jeszcze lud pospolity gotowy byłby pomyśleć że władza jest tu dla ludu) tudzież wypracowywać kompromisy , w tym wypadku opracować ustawę ,z jednej strony dająca profity skarbowi państwa z drugiej dająca możliwości gry obywatelom i nie traktująca ich jak złodziei,bandytów i wrogi element w myśl zasady płacz i płać.
Może zamiast 12% zrobić by tak 3%? Podejrzewam ,że przychód nie byłby niższy,ale czy wszystkim starczyłoby wtedy na zakupy w Madrycie?
A tak jest kolejny front walki państwa z obywatelami,kolejne miejsce gdzie trzeba oszukiwać,kombinować,szukać luk i furtek,żeby być na swoje oraz drżeć,że silne i sprawiedliwe dłonie Polskiego prawodawstwa zamkną nikczemny lud w coraz bardziej przepełnionych niesłychanymi zbrodniarzami lochach.
Nawyk walki z państwem zamiast zanikać po epoce PRLu ,gdy powszechnie wiadomo było,że rząd = wróg wzmaga się nieomal do poziomu z czasów panowania miłościwego gubernatora Franka a mam wrażenie ,że czasami nawet ten poziom przekracza.
Przydługi elaborat,ale &quot;nie o take Polske walczyłem&quot;.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Adhemar;4908164][...]
Może zamiast 12% zrobić by tak 3%? Podejrzewam ,że przychód nie byłby niższy [...]
Do tego, trzeba by zmienić myślenie o 180 stopni. Na niesocjalistyczne.

[...] ale czy wszystkim starczyłoby wtedy na zakupy w Madrycie?
[...]
To nie ta ekipa jest adresatem. Obecna rządzi 8 (?) lat i faktycznie totalitaryzuje Polskę. Przy okazji, robiąc &quot;dile&quot; z gangsterami. Na cmentarzach, stacjach benzynowych.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Napisałem to jako świeży przykład.
Absolutnie nie chodzi mi o ta czy inną ekipę i ja nie dzielę Polski na PO i PiS,chodzi mi tylko o to ,aby ustawa anty hazardowa,chroniła świat przed &quot;fryzjerami&quot;,szemranymi ustawkami,przekrętami na grube miliony,a nie polegała na zastraszaniu Kowalskiego grzywną 5 tys i ciąganiem po sądach ,bo puścił zakład w &quot;nielegalnym buku&quot;.
Ale do tego trzebaby zmienić feudalny porządek tego świata,a niestety większość ludzi nawet nie widzi,że w takim żyje z wdzięcznością przyjmując ochłapy z pańskiego stołu.
A co do tych 3 % - to taka stawka gdzieś jest bodaj we Włoszech i nie ma tam problemu niedobrych graczy narażających skarb państwa na gigantyczny deficyt.
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
witam
czytam i nadal nic nie wiem. chciałbym rozpocząć grę on line i oczywiście jako praworządny obywatel zaczynam od gry w STS :) niestety nie daje mi to zbyt dużych możliwości. grałem już na innych stronach i poziom usług jest katastrofalny w porównaniu z profesjonalnymi serwisami.
nie chcę jednak narobić sobie problemów stąd pytanie. jak to w mojej sytuacji zrobić
czy mogę założyć np konto na betfair na siostrę mającą podwójne obywatelstwo i na stałe mieszkającej poza granicami polski. oczywiście będę również korzystał z wystawioną na nią brytyjskiej karty bankomatowej.
czy są jakieś prostsze sposoby ??? jak przelać pieniądze z powrotem do polski ponieważ większej gotówki ( którą oczywiście wygram :) ) do polski nie przewiozę w walizce
poradzcie coś
 
L 516

lipny

Użytkownik
witam

czytam i nadal nic nie wiem. chciałbym rozpocząć grę on line i oczywiście jako praworządny obywatel zaczynam od gry w STS :) niestety nie daje mi to zbyt dużych możliwości. grałem już na innych stronach i poziom usług jest katastrofalny w porównaniu z profesjonalnymi serwisami.
nie chcę jednak narobić sobie problemów stąd pytanie. jak to w mojej sytuacji zrobić

czy mogę założyć np konto na betfair na siostrę mającą podwójne obywatelstwo i na stałe mieszkającej poza granicami polski. oczywiście będę również korzystał z wystawioną na nią brytyjskiej karty bankomatowej.

czy są jakieś prostsze sposoby ??? jak przelać pieniądze z powrotem do polski ponieważ większej gotówki ( którą oczywiście wygram :) ) do polski nie przewiozę w walizce

poradzcie coś
Grunt to nastawienie✅:grin:
Załóż Skrilla zamów karte i przerób wypłate 1k dziennie z bankomatu;) Na początek powinno wystarczyć?:grin:
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
jak na razie opcja srilla wydaje się być ok. najbardziej boję się utraty środków. jak na razie jestem na początku tej drogi więc uczę się na błędach innych osób. niestety opinii jest dość dużo. podobno często kradną dane do kont skrill. poza tym jak widzę że ludzie na betfair grają na zysk z zakładu rzędu 0,5 GBP a za przelew + przewalutowanie zapłacę przy np. 1000 GBP z 10 % to sporo się trzeba nawygrywać żeby chociaż stratę odrobić. stąd pomysł żeby przelewać z konta w wielkiej brytani . chociaz nie ma kosztów wymiany

nie wiem czy dobrze myślę
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
czy mogę założyć np konto na betfair na siostrę mającą podwójne obywatelstwo i na stałe mieszkającej poza granicami polski. oczywiście będę również korzystał z wystawioną na nią brytyjskiej karty bankomatowej.
poradzcie coś
Kradzież tożsamosci jest przestępstwem.Konto w banku też na siostre załozysz ? Kredyt też na siostre weźmiesz? Widziałem już na forum kilka podobnie idiodycznych pytań.
Odpowiedz na twoje pytanie brzmi NIE, bukmacherzy też są na to wyczuleniu i blokują konta,zabierają wygrane. Prawidłowo jak dla mnie takim osobom powinno się dawać dożywotni zakaz grania w serwisie.
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
masz rację . jestem oszustem ... wjechałeś mi na ambicję i od dzisiaj , podobnie jak Ty będę grał wyłącznie u polskich bukmacherów naziemnych . żadne betfair, pinacle itp
dzięki Mistrzu
 
K 3

koma666

Użytkownik
zamurowało mnie po przeczytaniu tego tematu, jak mozna wogole przelewac kase, operujac takimi kwotami, do bankow w Polsce ? przeciez to pewne ze ktos sie do tego doczepi,
a nie mozna było zrobic tak ?
załozyc konto w jakims raju podatkowym i z tego konta dokonywac przelewow z i do bukow a ewentualne zyski przelewac z tego konta do skrilla/netellera i wypłacac za pomoca karty w bankomatach w Polsce, wszystkie podejrzane przelewy byłyby poza granicami kraju, a w Polsce tylko wypłaty zyskow ze skrilla/netellera przy pomocy kart i bankomatow, tym samym masz bezpieczenstwo trzymania pieniedzy w prawdziwym banku a tylko zyski puszczasz przez skrilla/netellera, sprawa raczej nie do udowodnienia
 
K 0

koscian96

Użytkownik
Wygląda na to, że ktoś się w końcu opanował.
Kapica odsunięty na bok i chyba początek końca ustawy hazardowej. Dzisiaj w czarno na białym w tvn24 było, była to kompletna klapa i mimo zapewnień twitterowch Kapicy bodaj nikt nie został ukarany.
 
M 0

maarten12

Użytkownik
W projekcie rządowej nowelizacji ustawy, która obecnie jest już w sejmie, więc może być do końca kadencji przegłosowana, najistotniejsza zmianą, jaką wprowadza nowy projektu ustawy o grach hazardowych, to możliwość urządzania tych gier na terenie Polski przez spółki mające siedziby w innych państawach należących do Unii Europejskiej lub Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA). Warunkiem, który zagraniczne spółki będą musiały spełnić, jest posiadanie oddziału swojej firmy w Polsce.
 
A 18

adamkrasinski

Użytkownik
witam, zarejestrowałem sie tylko by zasiegnąć rady co z tym kór... zrobić,
mnie już dopadli skór.... odpalta załacznik,
niby na 20 ale zadzwonilem i przesunełem na 25 luty
troche tylko pograłem a potem skasowalem konto a 50zł co mi zostało wyplacilem, grałem na bvin
lipa
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom