>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - Osaka & Linz, 7.10-13.10.2013

Status
Zamknięty.
vitalic 186

vitalic

Użytkownik
HP Japan Women&#39;s Open Tennis

Miejsce: Osaka ( Japonia )
Data: 7.10-13.10.2013
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: 235,000$
Oficjalna strona: www.hp-open.jp


Generali Ladies Linz presented by voestalpine

Miejsce: Linz ( Austria )
Data: 7.10-13.10.2013
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Indoor Hard
Pula nagród: 235,000$
Oficjalna strona: www.generali-ladies.at
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Mona Barthel - Elena Svitolina - 1 (1,49)⛔
Pinnacle Sports

Niemka rzeczywiście nie jest w formie jednak kurs na nią w tym meczu jest przesadzony. I zaraz powiem czemu. Miałem okazję oglądać Ukrainkę podczas meczu z Roberta Vinci i uwierzcie mi Elena nic tam nie grała. Nie potrafiła nawet przebić piłki na drugą stronę wykonując podanie. Być może odczuwała presję, jednak dzisiaj czeka ją według mnie trudniejsze zadanie. Czemu? Niemka może i gra słabo jednak hala to jej królestwo. I na tej nawierzchni odbywa się turniej w Linz. W tym roku Mona wygrała wszystkie mecze swoje na hali. Grała rzecz jasna w jednym turnieju w Paryżu. Pokonała wtedy takie rywalki jak Sara Errani, Marion Bartoli, K. Mladenovic, R. Vinci czy U. Radwańską. Same znaczące się nazwiska i niektóre naprawdę nieźle grające na tej nawierzchni. Mowa głównie o Mladenovic. Ukrainka tymczasem nic nie gra na hali a w tym roku będzie to jej pierwsze spotkanie. na tej nawierzchni. Pomijając już aspekt hali to uważam, ze Niemka ma więcej argumentów niż Elena. Serwis, szybkość, siła. O ile Niemka nie jest w formie to chciałbym zauważyć, że Svitolina także jej nie ma, a jest to na chwilę obecną słabsza zawodniczka.
 
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Francesca Schiavone - Karolina Pliskova
Typ 1
Kurs 1.54
Pinnacle​

Doświadczenia nie ma co porównywac. Schiavone w tym aspekcie bije Pliskova na głowę. Pliskova rok temu całkiem fajnie radzila sobie na hali, ale mierzac sie z dosc słabymi zawodniczkami. W tym roku dwa turnieje tak rozegrała, w obu przypadkach poszlo jej bardzo słabo, przegrała m. in. z zawodniczka sklasyfikowana wówczas na czymś około 440 miejsca. Schiavone grając w hali gra w kratke, raz super turniej raz szybko odpada, chyba duzo zależy od jej nastawienia. Tym razem turniej jest dość słabo obsadzony, rok temu odpadła w pierwszej rundzie, więc sądzę że będzie chciała tu powalczyc, bo może sobie dobic trochę pkt do rankingu i zarobic trochę stosunkowo łatwych pieniędzy, a z jej naprawdę niezlym serwisem i silna gra powinna tutaj wyjść zwycięsko z tego pojedynku, zwłaszcza że umiejętnościami prawie pod każdym względem stoi lepiej od swojej dzisiejszej przeciwniczki
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Kirsten Flipkens - Donna Vekic
Typ 1
Kurs 1.51
Pinnacle

Zdecydowanie uderzam tutaj we Flipkens. Vekic - wiadomo młody talent ( chyba jeszcze nie ma 18 lat? ) pogrywa sobie coraz lepiej, wielka nadzieja Chorwackiego tenisa...cały sęk w tym, że dotychczas na hali w całej swojej historia rozegrała 4 mecze. Bilans 2/2, więc dwie wygrane ( nikt szczególny ) i dwie przegrane ( 441 miejsca w rankingu i dużo duuuuużo dalsze ). Sposób gry Vekic hmm hmm...powiem tak: kiedyś na hali może radzić sobie całkiem fajnie, ale jeszcze na to przyjdzie czas.
Flipkens w tym roku ogólnie sprawiała już problemy najlepszym ( półfinał na Wimbledonie coś znaczy ) a nie od dziś wiadomo, że lubi szybkie nawierzchnie, im szybciej, tym lepiej dla Niej. Warto zaznaczyć, że Belgijka dobrze się tu czuje, rok temu dotarła tutaj do półfinału, więc ma czego bronić ( w ćwierćfinale wyeliminowała piękną Anę Ivanovic w dwóch gładkich setach, w tym jeden rowerkiem ) i sądzę, że i w tym roku jej aspiracje tutaj będą wysokie.
Po stronie Flipkens jednak większe doświadczenie i bardzo dobra forma w tym roku, Vekic ma talent i umiejętności, ale małe obycie z halą. Mój głos idzie na Kirsten.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Kumkhum L. v Morita A.
2,60 Unibet ✅
+1,5 sets
1,65 Unibet ✅
Typ na moją ulubienicę, która znów pokazuje się na większym turnieju. Dzisiaj jeszcze przechodziła przez ostatnią rundę kwalifikacji, którą przebrnęła bez trudu a rywalkę miała konkretną. Vania King, ostatnio grająca bardzo dobrze - pokonana przez Luksikę w dwóch setach. Morita ostatnio gra mało, ostatni mecz 24 września w Tokyo. Hard i Kumkhum to fantastyczne połączenie, wystarczy spojrzeć na jej bilans na tej nawierzchni. 122/41 - robi wrażenie prawda. Myślę, że Kumkhum w dobrej formie ma szansę ugrać seta przeciwko Moricie, która w tym sezonie leci tylko w dół. W tym sezonie Luksika spotykała się już na korcie z Ayumi. Ćwierćfinał turnieju w Kuala Lumpur i trzy setowy pojedynek na korzyść Japonki. Szczerze po wczorajszym kursie ponad 3 na Kumkhum dzisiaj spodziewałem się wyższych kursów i jakiegoś handicapu na gemy a tutaj bukmacherzy się obudzili ze snu zimowego i niestety zaczęli dmuchać na zimno. Gram tutaj również czyste zwycięstwo Luksiki bo sądzę, że w tej formie Morita może mieć w tym meczu bardzo dużo kłopotów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
roy. 187

roy.

Forum VIP
Napisze 2 słowa o Barthel bo tak się składa, że oglądałem mecz.
Moim skromnym zdaniem takie &#39;zachowanie&#39; powinno być po prostu karane ... Ja rozumiem, że zawodnik/zawodniczka może nie mieć formy ale to co gra ta pryszczata Niemka to przechodzi ludzkie pojęcie. Wali po outach, w siatke i ma to wszystko gdzieś ... gdyby po prostu chciała, gdyby chciała ... to na pewno wygrałaby ten mecz ale ona najnormalniej w świecie przyjechała tutaj chyba tylko po wpisowe. Mnóstwo UE, mnóstwo DF&#39;ów. Ktokolwiek by nie grał przeciwko niej, wystarczy po prostu przebijać piłkę na drugą stronę i czekać na jej błąd, ot co... karygodne zachowanie jak dla mnie. Gdy zawodnik przegrywa ale pokazuje wolę walki wszystko jest ok ale jak olewa to wszystko to nie jest fajne ...
 
dx2 211,5K

dx2

Użytkownik
L.Davis-Bencic 2 @1.7
Maleja kursy na mlodziutka 16-letnia Szwajcarke. W meskim tenisie zawodnik 16-letni nie mialby prawa bytu w glownym tourze, ale u kobiet to nie problem, a historia zna przeciez przypadki zwyciestw zawodniczek 14-letnich. Belinda Bencic to zwyciezczyni tegorocznych turniejow French Open i Wimbledonu wsrod juniorek. Bencic juz w tak duzym turnieju jak Tokio dostala &quot;dzika karta&quot; i wygrala pierwszy mecz z Daria Gavrilova, po czym przegrala z Petra Kvitova w 2 rundzie po niezlym meczu. Ogolnie widac, ze w Japonii cieszy sie uznaniem mloda zawodniczka i po turnieju w Tokio pzyszedl czas na wystep w Osace. Bardzo dobre kwalifkikacje, gdzie pokonala mi.in. K.C. Chang (ubiegloroczna finalistke), Mandy Minelle i troche lepiej grajaca ostatnio Anastasie Rodionova. Wydaje mi sie, ze Bencic jest w gazie i jest w stanie ograc Lauren Davis, ktora tutaj w Azji nie zachwycila. Bencic te mecze z kwalifikacji pomaga moim zdaniem i moze Szwajcarka pokonac Amerykanke, ktora najbardziej irytuje chyba swoja celebracja wprowadzania pilki do gry podczas serwisu. Dobre przeczucia mam co do do Szwajcarki, wiec czemu nie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 5

michal94sport

Użytkownik
Hercog - Cetkovska typ 1 (kurs 1,4)✅
Pennetta- King typ 1 ( kurs 1,33)⛔ ah ta włoszka
Robson- Kimiko Date Krum under 21,5 (kurs 1,7) ✅
efortuna

Krótko Hercog w dobrej formie gra z Czeską która formy nie prezentuje ostatnio dobrej. Pennetta z King lucky loser przegrala te kwalifikacje z Tajką. Jej forma spadla od turnieju w Kantonie. W meczu Robson - Kimiko bedzie malo gemów ten kto wygra I seta wygra mecz. Obie ostatnio kiepsko, wygra ta która nie będzie walić po autach. :razz:
 
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Laura Robson - Kimiko Date Krumm
Typ 1
Kurs 1.65
Sportbet

Jedną przewagę widzę tutaj dla Kimiko - gra na swoim home ground, więc publiczności powinno trochę być. Nie zmienia to faktu, że przez ostatnich kilka lat żadnych sukcesów tu nie odnosiła, odpadała w pierwszych rundach etc, więc nie sądzę, że w tym roku coś może się diametralnie zmienić.
Robson jako tako w tym roku w Azji sobie radzi, nic super specjalnego, ale widać, że walczy. Dziewczyna ma bardzo dobry serwis, całkiem fajny forehand i jest o kilkanaście lat młodsza od Date Krumm, a to już może powoli robić różnicę. H2h to 1:1, ale wygrane Japonki sprzed kilku dobrych lat, natomiast Robson wygrała z nią rok temu w Chinach w dwóch gładkich setach.
Problemem Robson jest głównie jej brak stabilności gry. Jeśli w tym meczu wyjdzie skoncentrowana, to powinna zdecydowanie przejść dalej.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Tenis, WTa Linz
Stephens - Rybarikova
Typ: Rybarikova
Kurs: 2.65
Pinnacle

Mecz turnieju halowego na kortach twardych w Linzu spotykają się 36 w rankingu Słowaczka Rybarikova ,która zapowiadała się na świetna zawodniczkę. Ostatnio Słowaczka zaczyna grac na wysokim poziomie wygrane 4 turnieje WTA w tym 3 na kortach twardych jeden halowy. Jedna wygrana na trawie. Rybarikova potrafi grac ostro warunki fizyczne ma bardzo dobre 180 cm. Problemem jest trafianie w kort bardzo dużo niewymuszonych błędów. W ostatnich turniejach bez rewelacji. W Tokio nieźle 3 runda i porażka z wracajaca do formy Wozniacki. Natomiast w Pekinie porażka w ! rundzie z Bouchard. Stephens po rewelacyjnym początku sezonu nie błyszczy specjalnie. Ostatnio icentyczne porażki z Wozniacki oraz Bouchard jak Rybarikowa tylko w iinnych turniejach. W bezpośrednich meczach 1-0 dla Slowaczki. Moim zdaniem kurs na Amerykankę zbyt optymistyczny szanse 50/50.
 
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Sloane Stephens - Magdalena Rybarikova
Typ 1
Kurs 1.59
Sportbet

Stephens - wielka nadzieja U.S.A, ofensywna, silna, z potężnym serwisem i - zmotywowana. Chcąc awansować do final 8 musi wygrywać, a przeciwniczka jest jak najbardziej w jej zasięgu. Obie Panie grają dość nieregularnie, w kratkę, jednak przy takiej grze bardzo liczy się motywacja - a Sloane akurat ją będzie mieć przy tym meczu. Amerykanka ma lepsze warunki fizyczne no i przede wszystkim jest dużo bardziej utalentowana. Jak dla mnie wszystko wskazuje na to, że powinna ten mecz wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Również się w stu procentach zgadzam, kurs na Amerykankę dość zacny więc trzeba go chwytać, bo jutro już na pewno spadnie. Bekhend młodej &#39;&#39;Serenki&#39;&#39; jest imponująco silny i co najważniejsze, potrafi przy tym zdobyć dużo ważnych punktów. Nie myślę, że jutro rywalka Sloane, wskóra nawet seta, więc popieram typ wyżej i stawiam na Amerykankę.
/ EDIT: Mecz był dzisiaj, a ja źle spojrzałem - łatwa szybka kasa.
Także, Stephens @ 1.59 Sportbet
✅ Szybko i sprawnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Bouchard E. v Kumkhum L.
4,60 Unibet
+1,5 sets
2,40 Unibet
+5,5 games
1,73 Unibet
⛔ ⛔ ⛔ - jakby na korcie nie było siatki..
Jak dla mnie po raz kolejny bukmacherzy nie doceniają Luksiki. Dzisiaj nie dała szans zdecydowanie wyżej notowanej Moricie, która zdołała wygrać trzy gemy w całym spotkaniu. Jutrzejszą rywalką będzie Bouchard, która za pewne pamięta zeszłoroczny turniej w Osace i sromotną porażkę z.. Kumkhum. W kwalifikacjach do tego turnieju podobnie jak dziś dała Kanadyjce wygrać trzy gemy. W głowie to na pewno będzie. Kumkhum fantastycznie spisuje się w Japonii, rozegrała już tutaj cztery spotkania i w żadnym nie straciła seta. Co jakiś czas ta zawodniczka pokazuje się w turniejach WTA i zawsze dobrze się prezentuje. Bouchard jest w ostatnich tygodniach na topie, jednak na pewno nie będzie to dla niej łatwy mecz. Luksika potrafi grać z lepszymi zawodniczkami, dodatkowo pomagać pewnie będzie fakt zeszłorocznego zwycięstwa. Ja gram praktycznie wszystko co możliwe na reprezentantkę Tajlandii - zwycięstwo, handi setowe, handi gemowe. Bouchard ostatnimi czasy gra bardzo dużo, więc zmęczenie może się pojawić albo po prostu słabsza dyspozycja dnia a Kumkhum to za pewne wykorzysta.
 
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
WTA ( 07.10 - 13.10 )
1. Francesca Schiavone ( 1.54 ) ✅
2. Kirsten Flipkens ( 1.51 ) ✅
3. Laura Robson ( 1.65 ) ⛔
4. Sloane Stephens ( 1.59 )✅



Carla Suarez-Navarro - Elina Svitolina✅✅
Typ 1
Kurs 1.40
Pinnacle


Svitolina w tej rundzie znalazła się tylko dlatego, że Barthel sobie zrobiła cyrk z tego turnieju i robiła co mogła, żeby odpaść. Tak to Elina gra naprawdę ostatnio bardzo słaba i z będącą w całkiem niezłej formie Carlą raczej nie powinna mieć czego szukać. Carla jest o epokę lepsza od Svitolina pod względem techniki no i umiejętnościami, nie ukrywajmy, też bije ją dość mocno na głowę. Normalnie pewnie kurs byłby niższy, no ale Svitolina wyeliminowała Barthel - bezsens, ale dobry dla nas. Nie zdziwię się jak mecz skończy się w dwóch setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 203

krolwta

Użytkownik
Na flipkens z giorgi kurs 2.0 bet365. Czy to nie jest przesada? ktos cos moze mi powiedziec o tym ? GL
Wydaje mi sie, ze taki kurs na taki mecz to czyste value mimo wszystko. GL
 
M 3

mojtyp

Użytkownik
Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że wczoraj był kurs 1,78 u niektórych bukmacherów na win Giorigi, gdzie był to czysty pewniak (skończyło się 6:2, 6:3 dla Giorgi). Ja bym na pewno nie grał typu przeciwko młodej włoszce, jest zwinna, dobrze się porusza, nie bije w siatę, prowadzi długie wymiany. Po US Open, gdzie wielu ludzi miało napsute nerwy przez pojedynek z Wozniacki ja osobiście postanowiłem nie grać typów przeciw Giorgi i poczekać co ta zawodniczka pokaże, Jest młoda i nieobliczalną jednak ma zapędy by grywać z najlepszymi. To tylko moje odczucia, nie chcę nikogo zniechęcać do typu jednak myślę, że Giorgi to nie byle panienka do bicia ???? .
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Flipkens K. - Giorgi C.
Typ: DW: 0:2 @ 3.20 Unibet
Flipkens już od dłuższego czasu zmaga się z kontuzja kolana i nie gra w pełni swoich możliwości. Widać to po jej wynikach, w pierwszej rundzie turnieju w Austrii, Flipkens pokonała młodą bo 17- letnią zawodniczke Vekic w trzech setach 2:1. Dzisiaj czeka ją trudniejsze zadanie bo zagra z rewelacja tego turnieju, Włoszką Giorgi Camilla. Giorgi bardzo łatwo przeszła kwalifikacje bez straty seta a w pierwszej rundzie z łatwościa poradziła sobie z niemką Georges. Włoszka w wywiadach sama przyznaje, że bardzo dobrze się czuje na takiej nawierzchni jaka jest w Linz. Podsumowując, ostatnio bardzo dobre wyniki Włoszki a słabsze belgijki z powodu urazu kolana skłaniaja aby zagrać na win Camili.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
podpisuje się pod powyższym typem

Giorgi 1.86
Betfair

Flipkens już dosyć długo się męczy na korcie, ostatnie kilka tygodni to tragedia. Zahlavova Strycova i Vekic w 1r. poza tym same porażki, może z Errani przegrać to żaden wstyd ale Hercog i Rybarikova to raczej top10 nie jest. Z kolei młoda Włoszka ograła Julie Goerges, przeszła przez kwale bez straty seta i z Niemką też się udało.
Szczerze to ciężko powiedzieć coś dobrego na temat Belgijki i próżno szukać jakichś argumentów, Giorgi od kwali do 2r grała dobrze, nie wiem co musiało by się stać żeby teraz przegrała
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Cadantu - Klaffner 1 @1.67 Sportingbet ✅✅

Mecz rówiesniczek (po 23lata). Rumunka Cadantu (WTA 72) ten rok ma dość udany - kilka niezłych wyników, m.in.: półfinały w Katowicach (gdzie pokonała Lisicki) i Baku, kilka ćwierćfinałów, słowem solidna zawodniczka, która może wejść do &quot;50&quot;. Reprezentantka gospodarzy(WTA 184) gra tutaj z &quot;dziką kartą&quot;. Ogółem jest to jej 7-me podejście do turnieju i nigdy nie grała dalej niż w 1-ej rundzie. Dla mnie to zawodniczka anonimowa, cały rok grała w ITF-ach i myślę, że mimo iż gra u siebie Rumunka ro mimo wszystko za wysokie progi.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Flipkens -Giorgi
Flipkens 2,00 bet365 ✅

Popieram zdecydowanie typ na Flipkens ,miałem okazje obejrzec wczoraj spotkanie Goerges z Giorgi jesli miałbym być szczery to uważam że jesli byłby robiony ranking najgorszego spotkania WTA tour 2013 to spotkanie Niemki napewno kfalifikowałoby sie na najgorsze...widziałem wiele pojdynkow w tym roku ale takiego czegos to naprawde nie widziałem ,goerges robiła błedy na kadej płaszczyznie troche to wyglądało jakby zaczynała uczysć sie grać w tenisa coś strasznego.Myśle że Flipkens potawi wyżej poprzeczke i wygra to spotkanie kurs marzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom