>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9. kolejka Ligue 1 [ 4.10 - 6.10.2013 ]

Status
Zamknięty.
M 2,5K

mati89

Forum VIP
za Marathonbet:


Był już hit PSG - Monaco, czas na kolejny a więc Derby Francji, Le Classique Marsylii i Paryża. W ubiegłym sezonie obie drużyny spotkały się aż czterokrotnie, w tym aż trzy razy to PSG gościło Les Phoceens na Parc des Princes. Drużyna ze stolicy była przy tym bardzo regularna wygrywając wszystkie trzy spotkania w stosunku 2-0. Na Velodrome czeka ich z pewnością trudniejsza przeprawa. Marsylia nie jest co prawda w najlepszej formie ale walką można nadrobić takie braki. PSG pokazuje pazur przede wszystkim w Champions League w lidze się nie wysilając ale na taki mecz motywacji nie zabraknie. Oby bramek również. Mecz pokaże na swojej antenie C+.
Z polskim komentarzem zobaczymy również sobotnie spotkanie między Monaco a Saint-Etienne. Zarówno jedni jak i drudzy trochę zawiedli w ostatniej kolejce remisując swoje mecze. Teraz pora na rehabilitację, przed większą presją oczywiście gospodarze - oni muszą, goście mogą i na pewno nie stoją na straconej pozycji, szczególnie że Monaco w niedalekiej przeszłości wygrywało z nimi bardzo rzadko.
Pozostając przy ciekawych passach to czekam na to kiedy Montpellier i Reims w końcu wygrają. Obie mają serię pięciu remisów z rzędu ale kto wie czy i w tej kolejce nie zremisują swoich spotkań.​
Na jakiekolwiek punkty, już nie mówiąc o komplecie oczek, czeka Valenciennes. Do zespołu z Północy Francji idealnie pasuje powiedzenie &quot;miłe złego początki&quot;. W pierwszej kolejce gładko wygrali ale potem było już tylko gorzej - siedem kolejnych porażek. W tygodniu trenerowi Sanchezowi postawiono ultimatum - zwycięstwo z Reims albo pożegnanie z posadą szkoleniowca. Będzie ciężko bo goście świetnie się murują. Na Hainaut może wielu bramek nie zobaczymy ale emocje są gwarantowane ????​
.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
makaveli23 116,5K

makaveli23

Użytkownik
Bastia - Lorient UNDER 2.5 # 1.62 ⛔ bravo Bastia
Bastia rzutem na tasme wywalczyla ostatnio remis 2-2 i trzeba powiedziec ze mieli wielkiego farta ze sedzia nie zauwazyl w doliczonym czasie gry spalonego przy bramce na 2-2. Wczesniej przy stanie 2-0 moglo byc spokojnie 3,4-0 dla gospodarzy ale potwierdzili oni zasade ze niewykorzystane sytuacje sie mszcza i wypuscili zwycieswo z reki w koncowce. Pomyslalem przez chwile ze ten zryw w koncowce i wywalczenie remisu da jakiegos kopa gospodarzom przed tym meczem, ale nadal z ich gry nie wynika nic ciekawego. Do pierwszej bramki nie istnieli i St. Etienne bylo o klase lepsze. Lorient kontunuje padakę, w ogole nie widoczni w ofensywie w meczu z OM (0-2). Na wyjazdach 0-0-4. Czy Bastia zagra u siebie (2-1-0) o kolejne zwyciestwo? Biorac pod uwage forme gosci i ten zryw w ostatnim meczu ktory pozowli na nabranie wiecej pewnosci siebie napewno by chcieli pokusic sie o komplet punktow, ale Lorient tez wkoncu cos musi kiedys wygrac nawet na wyjeździe. Obawiam sie ze zobaczymy gre na 0-0 z obydwu stron, ktore nie sa ani pewne w defensywie ani w ofensywie, ale w zwiazku z tym ze sa na podobnym poziomie to nie oczekuje fajerwerków.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Lorient kontunuje padakę, w ogole nie widoczni w ofensywie w meczu z OM (0-2).
.
W ogóle nie widoczni? Wcale nie ustępowali aktywnością zwycięskiej Marsylii, ale byli mniej skuteczni. A pamiętajmy jak mocno osłabione były w ofensywie Morszczuki... Teraz wraca najlepszy strzelec poprzedniego sezonu i wiodąca postać w napadzie Lorient Aliadiere, ale w dalszym ciągu nie ma Traore, Barthleme, Diallo Kone oraz Sunu. To tak w gwoli ścisłości.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Tuluza Nicea
Nicea w Tuluzie czuje się jak w domu. Z reguły tu nie przegrywa. Na 10 ostatnich wizyt przegrali zaledwie dwa razy. Kursowym faworytem są gospodarze i to dość zdecydowanym. Nie tak dawno, bo przy okazji 7 kolejki stawiałem na Nicea gdy ta gościła w Nantes. Tam jedyne co przemawiało na korzyść Kanarków była historia, która zatoczyła koło ;) Nicea zagrała fatalne zawody. W meczu ostatniej kolejki z Gungamp wszystko wróciło do normy i Nicea wygrała już w dobrym stylu. Nicea prezentuje się w tym sezonie bardzo okazale, nie sądzę, żeby po drugi raz z rzędu zagrali tak katastrofalnie na wyjździe jak w meczu z Nantes. Do tego ta korzystna historia i duża dysproporcja w kursach
Nicea x2 1.76 Totomix
Po za tym po głowie chodzi mi St Etienne strzeli 1.70. Zieloni tylko w jednym meczu tego sezonu w lidze nie zdobyli bramki i było to przeciwko świetnie broniącemu Lille. Monaco także w tyłach prezentuje się przyzwoicie i łatwo o zdobycz bramkową nie będzie, ale taki kurs przy tak dysponowanej ofensywie St Etienne wygląda dość kusząco
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Coś dziwnego dzieje się z kursami na dzisiejszy mecz. Miałem cały czas na oku win Bastii ze zwrotem w przypadku remisu, wczoraj stał on jeszcze po 1,83. Potem wyszła informacja, że jednak Aliadiere wraca do składu Lorient. Powrót kluczowego zawodnika rywali skutecznie odstraszył mnie od grania na gospodarzy, a tymczasem kurs na Bastię+0 dzisiaj wynosi 1,66. Nie wiem czy ludzie cisną Bastię mimo wszystko czy też Lorient dało info, że wtopią ten mecz :razz: Jedno jest pewne - po takim kursie handicap na Bastię to ja sobie odpuszczę. Bastia nie ma formy strzeleckiej. Nie udało im się strzelić w meczach z Monaco (trudno, rozumiem) i Marsylią (nie rozumiem bo spokojnie mogli pokonać Olympique) a w meczu z Saint-Etienne musiał pomóc sędzia liniowy. Ich jedynymi atutami dzisiaj są słaba forma wyjazdowa Lorient (pięć przegranych, żadnej zdobytej bramki) i własne boisko. Idę na przekór. Zważywszy że goście muszą w końcu strzelić wyjazdowego gola a kiedy jak nie teraz kiedy wraca ich najmocniejszy punkt spodziewam się bramki gości. Spróbuję więc bardzo lekko strzelców.
Aboubakar strzeli @ 4,60
Aliadiere strzeli @ 3,35
ComeOn
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Guingamp - Rennes X2 @1.70 Bet365
Tak zdecydowane faworyzowanie przeciętnego beniaminka z meczu z silnym przecież Rennes wydaje mi się błędem bukmacherów. Tylko dwa zwycięstwa gospodarzy w dotychczasowych 8 kolejkach (z Lorient i Sochaux) i tylko dwie porażki gości. Po tak dużym kursie próbuję w stronę Bretończyków.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Taki szlagier przed nami a tu cisza?
Jak eksperci od ligi francuskiej zapatrują się dziś na pojedynek Marseille - PSG ?
Co sądzicie o BTS-sie w tym spotkaniu? Kurs ponad 1.80 adekwatny do ryzyka zakładu. W końcu grają dwie drużyny które dzieli zaledwie jedno miejsce w tabeli. Historia pokazuje że PSG nie miało łatwego zadania na Stade Vélodrome. Z drugiej strony Paryżanie znakomicie radzą sobie w ostatnim czasie. Co najważniejsze, nawet mimo porażek Marsylii na swoim terenie, podejmowali oni walkę i tą jedną bramkę zdobywali. Tak było w przypadku porażki z Monaco (1:2) czy też w LM z Arsenalem (1:2).
PSG również strzela i traci na wyjazdach. Zdarzyło im się to chociażby w zremisowanym 1:1 meczu z Montpellier, z Nantes (1:2) czy w LM z Olympiakosem (1:4).
Mało merytoryczna analiza, ale gdzieś tą zależność znalazłem. Ciśnie mi się też na myśl zwycięstwo gości ale poczekam na składy (chociaż niespodzianek być nie powinno)
Marseille - PSG typ: BTS @ 1.81 Betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Potwierdzam, mecz na Stade Velodrome zapowiada się pysznie. Sam pocisnąłem bts w tym meczu. Kurs mi odpowiada ;)✅
Marsylia niby ostatnio niemrawo, ale wracają na dzisiejszy klasyk przede wszystkim Gignac i Benoit Cheyrou. Potencjał w zespole Baupa drzemie ogromny i widzieliśmy to w pierwszych kolejkach tego sezonu, Payet z Valbueną napędzali akcje raz po raz. Gignac czego się dotknął zamieniał na gola. Ale z drugiej strony tez dobrze spisywał się wiele razy Mandanda bo i defensywa nawalała, a szczególnie Nkoulou z tego co zauważyłem.
PSG potrafi zagrać niemrawe mecze, ba ma ich w dorobku aż za dużo jak na taki potencjał kadrowy, ale ostatnia passa już jest dobra, wygrywają mecz za meczem. A w środowy wieczór dali popis w meczu Champions League przeciwko Benfice. Kto jeszcze nie widział dwóch pierwszych bramek w tamtym meczu niech szybko odpala YouTube i nadrabia zaległości bo jest się czym zachwycać! Po prostu palce lizać, szczęka mi opadła, ciary na całym ciele! :cool:
A to jak w tym wspomnianym meczu z Benficą zagrał Verratti to klasa światowa. Cały czas pod grą, na wielkim luzie, przegląd pola. Mnóstwo podań z Thiago Mottą, po prostu klasa.
Składy zapewne wyjdą takie :
Marseille : Mandanda (cap) - Fanni, Nkoulou, Mendes, Ben.Mendy - Romao, Imbula - Payet, Valbuena, A. Ayew - Gignac
PSG : Sirigu – Van der Wiel, Alex, Marquinhos, Maxwell - Thiago Motta, Veratti, Matuidi - Cavani, Lavezzi, Ibrahimovic (cap)

Potencjał jest, więc oby mecz nie rozczarował, Allez ! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
michall19881 47

michall19881

Użytkownik
A ja poniekąd podpiszę się pod Waszymi typami ale obstawiając że padnie ponad 2,5 bramki w meczu po kursie 2,00 (Buk: Sportingbet). 3 ostatnie spotkania tych drużyn które były rozgrywane w Marsylii były overowe. Marsylia we wszystkich spotkaniach ligowych, rozgrywanych u siebie jak na razie zawsze przynajmniej raz trafiała do bramki przeciwnika. PSG ze swoją siłą ofensywną również powinno coś ustrzelić i mimo że na wyjazdach nie zdobywali za dużo bramek to sądzę że w końcu się rozkręcą i strzelą ze dwa albo trzy gole.
Dla mnie będzie tu 1:2 dla gości.
Typ: +2,5 Kurs: 2,00 Buk: Sportingbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom