>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Lay Correct Score na przełamanie serii

ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Seriami Correct Score interesuję się od dłuższego czasu. Niestety, nigdzie nie udało mi się znaleźć podanych &quot;na tacy&quot; aktualnych serii dokładnego wyniku, wszystkie analizy prowadzone były przeze mnie &quot;ręcznie&quot;, co w wydatny sposób utrudnia stworzenie większej bazy rekordowych serii. Mimo wszystko, bazując na aktualnej wiedzy, postanowiłem przeprowadzić test, skupiając się przede wszystkim na 0:0 i 1:1 (z uwagi na jako taką przewidywalność wysokości kursów na remisy, których znacząco nie odchylają sytuacje, gdy w meczu występuje wyraźny faworyt). Jeżeli jednak trafię na serię CS pozostałych wyników, a w kolejnych spotkaniach (jednym, dwóch) będzie szansa na względnie niski lay owego, zamieszczę propozycję.
Sezon 2012/2013 z uwagi na serie Correct Score przestawiał się następująco:

(wynik/ilość powtórzeń z rzędu/ilość wystąpień w trakcie sezonu)
1:1 x5 - raz
0:0 x4 - raz
0:2 x4 - raz
1:1 x4 - 2 razy
0:0 x3 - 7 razy
0:1 x3 - 4 razy
0:2 x3 - 4 razy
0:3 x3 - 2 razy
1:0 x3 - 5 razy
1:1 x3 - 19 razy
1:2 x3 - 3 razy
1:3 x3 - 2 razy
2:0 x3 - 2 razy
2:1 x3 - 4 razy
2:2 x3 - 2 razy
2:3 x3 - 1 raz
4:0 x3 - 1 raz
Na podstawie analizy kilku poprzednich sezonów (wyłącznie wybrane ligi) nie stwierdziłem serii 1:1 dłuższej niż pięć spotkań z rzędu, 0:0 pojawiło się z rzędu maksymalnie cztery razy. Mimo to zakładam włączanie się na 0:0 i 1:1 po trzykrotnym padnięciu, posiadając zabezpieczenie na dwie próby przy 0:0 (tym samym &quot;ubija&quot; mnie seria pięciu 0:0 z rzędu) oraz na trzy próby przy 1:1 (&quot;ubija&quot; mnie seria sześciu 1:1 z rzędu).
Jednocześnie zamierzam w dalszym ciągu sprawdzać kolejne sezony pod kątem serii na Correct Score i ewentualnie dostosowywać moment włączania się do gry oraz wysokość zabezpieczenia. Jeśli ktoś posiada dostęp do www/programu, który podaje serie CS z kilku poprzednich sezonów, będę wdzięczny za informacje.
Rozpocząłem 24.09 przy serii trzech z rzędu 0:0 Clermont:
Na plus, Clermont w kolejnym spotkaniu zremisowało 2:2 z Caen.
Dzisiaj z kolei przyszła kolej na trzykrotne 0:0 z rzędu Latina, również zakończone sukcesem w pierwszym podejściu - Latina ograła u siebie Brescia 2:0.
Zrobiłem research i na jutro do zagrania proponuję spotkanie Oviedo - Coruxo (3x z rzędu 0:0 gości). Co prawda na Betfair nie ma jeszcze dostępnego laya 0:0, ponadto Oviedo jest znacznym faworytem, ale jeśli pojawi się lay maksymalnie 11.0, biorę).
Ponadto, 02.10 odbędzie się spotkanie Portimonense - Penafiel. Penafiel ostatnio trzykrotnie remisował 0:0, nie licząc spotkania z Tirsense w Taca de Portugal.
Jeśli chodzi o 1:1 i najbliższe spotkania: trzykrotnie w ten sposób remisował ostatnio norweski Ranheim. Jutro gra u siebie z Follo. Zastanawiam się jednak czy ruszać ów mecz, bowiem Ranheim jest wyraźnym faworytem (1.39 na Betfair), kursy na 1:1 nie są jeszcze ustabilizowane (back 10.5, lay 14). Jeśli lay ustabilizuje się na poziomie 11, biorę z jednoczesnym ograniczeniem zabezpieczenia do dwóch prób.
Drugą opcją, także z ligi norweskiej, jest Strommen. Strommen w aktualnej kolejce zanotował trzecie z rzędu 1:1) i 06.10 zagra u siebie z Ranheim.
W związku z faktem, iż umieszczanie linków dozwolone jest po wbiciu 10 postów, gdy tylko dociągnę do tego poziomu - na pewno umieszczę linki do poszczególnych zespołów, żeby oszczędzić czasu i szukania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Dzisiejsze spotkania zakończyły się po mojej myśli. Postanowiłem wziąć przedmeczowy lay 1:1 na Ranheim w wysokości 12.5. Spotkanie, zgodnie z przewidywaniami, zakończyło się wysokim zwycięstwem Ranheim 4:0. ✅
Przy spotkaniu Coruxo zagapiłem się, zupełnie o nim zapomniałem. W konsekwencji dopiero w 21 min zorientowałem się, że mecz jest już w trakcie. Mimo wszystko postanowiłem zlay&#39;ować 0:0 po kursie 7.2. Ostatecznie spotkanie zakończyło sie wynikiem 0:1. ✅
Co proponuję do gry: zgodnie z założeniami - trzykrotne 1:1 zaliczyło FK Haugesund (nie licząc spotkania pucharowego &quot;po drodze&quot;, nie wliczam pucharów, wyłącznie ligę).
http://uk.soccerway.com/teams/norway/fotballklub-haugesund/1610/
1. Brann - Haugesund. Piątek 4 października, 19.00. Na Betfair kursy nie są jeszcze ustabilizowane.
Podobna sytuacja jest z greckim Panaitolikos. Trzykrotne 0:0, seria co prawda została przerwana, ale meczem pucharowym, więc zamierzam lay&#39;ować.
http://uk.soccerway.com/teams/greece/panaitolikos-agrinio/2939/
2. Panaitolikos - PAS Giannina. Poniedziałek 7 października, 18.30.
 
L 0

lukaszp89

Użytkownik
ciekawy pomysł, mam nadzieje że będziesz kontynuował swoją strategię. Sam czasem grywam podobnie, gdy nie mam co postawić to patrze kto miał najdłuższa serie remisów i stawiam że albo przegra albo nie będzie remisu i wchodzi całkiem fajnie ????
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
W remisy nie bawię się. Nie gram niczego, co nie jest poparte analizami. Nie chcę wbijać się na jedno spotkanie lay&#39;em remisu, gdy załóżmy będzie ich pięć, bowiem doskonale wiem, że musiałbym mieć zabezpieczenie finansowe na to, żeby nie ubiła mnie seria 8 remisów. Ponadto, nie mam cierpliwości czekać trzy, cztery kolejki, żeby zgarnąć podstawową jednostkę z progresji. Ale jeśli któryś z zespołów dobije do szóstego remisu, nie wykluczam, że skuszę się na lay.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Całkowicie zapomniałem o spotkaniu Brann - Haugesund. Zalogowałem się w 42 min, patrzę - 0:0. Lay 7.4 - bez wahania wziąłem. Załączyłem stream - Haugesund w końcówce wszedł na prowadzenie. Brann do końca atakował, także nie obyło się bez delikatnych nerwów, ale ostatecznie - zaliczone ✅
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Zdecydowanie muszę zapisywać sobie przypomnienia: dzisiaj po raz kolejny zagapiłem się z meczem, tym razem: Panaitolikos - PAS Giannina. Wbiłem się lay&#39;em 0:0 w 14 min. Jeszcze w pierwszej połowie mogłem cieszyć się z wygranej.

Przejdźmy zatem do spotkań na aktualny tydzień. Jeśli u waszego bukmachera można grać argentyńską Prim B Metro, polecam spotkanie z 09.10 CA Defensores de Belgrano - Temperley. Defensores kontynuuje serię trzech spotkań z wynikiem 0:0. Niestety, na Betfair tego nie ma. Nie jestem w stanie wykorzystać także spotkania rosyjskiej 2 Division z 10.10 - Tyumen - FK Dinamo Kirov, ostatnie trzy spotkania gości również zakończyły się remisem 0:0. Aczkolwiek umieszczam tu owe spotkania, żeby sprawdzić czy owe serie zostały przełamane.
Ale co możemy zagrać: 13.10 o 20.30 czasu polskiego rozegrane zostanie spotkanie Palermo - Pescara. Goście notują aktualnie serię trzech 1:1 z rzędu, zatem zamierzam lay&#39;ować. 19.10 rozegrany zostane mecz Napredak - Radnicki NIS. Ta sama sytuacja, co powyżej. Co prawda meczu jeszcze nie ma na Betfair, ale oferuje on ligę serbską, zatem domyślam się, że dopiero pojawi się w ofercie.
Właśnie zauważyłem, że trzy remisy 1:1 miało Orebro. Miało, bowiem właśnie wybiła 60 min meczu z Landskroną, Orebro prowadzi 2:0. Szkoda, zawsze dodatkowe emocje ????
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Nie było możliwości gry Defensores de Belgrano, ale dla formalności wklejam - przełamali serię czterech 0:0

Podobnie z rosyjskim Kirov, tu przełamana została seria trzech 0:0 z rzędu.

Pojawiła się kolejna szansa na zarobienie kilku groszy: w czwartek 17.10 o godz. 02.50 polskiego czasu odbędzie się spotkanie Gremio - Corinthians. Goście notują aktualnie serię trzech 0:0 z rzędu, także na pewno pójdzie lay tego wyniku.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Przejdźmy do analizy spotkań na najbliższy weekend. Tym, którzy zapomnieli, przypominam, iż ciekawie zapowiada się spotkanie Napredak - Radnicki Nis (jutro o godz. 19 czasu polskiego). Nie ma jeszcze na Betfair lay&#39;a 1:1, który mnie interesuje, ale zespoły wyrównane, także nie powinien być wysoki.

Poza tym, namierzyłem trzy spotkania, w których możemy lay&#39;ować dokładny wynik idący w serii trzech meczów z rzędu.
1. Recreativo Huelva - Lugo (sobota, 18.15 czasu polskiego).
Recreativo (nie licząc spotkania pucharowego) kontynuuje serię trzech zwycięstw 2:1. Aktualny lay na 2:1 - 9.8. Odpuszczam, w sumie nie jest kosmicznie wysoki, ale spoglądając na tabelę dochodzę do wniosku, iż wynik realny.

2. Brescia - Cittadella (sobota, 15.00 czasu polskiego). Lay wygranej gości 1:0 jest do wzięcia, szczególnie, że zespoły wyrównane (przynajmniej jeśli chodzi o pozycję w tabeli, nie analizuję nie wiadomo jak dogłębnie), ale aktualnie back na Betfair to 14.0 a lay 17.5. Odrobinę wysoki, także również odpuszczam, szczególnie, że nie będzie mnie na necie w godzinie meczu i nie dałbym rady lay&#39;ować, jeśli 0:1 utrzymywałoby się załóżmy do 60-70 minuty, co też jest dobrym rozwiązaniem.
3. Alaves - Barcelona B (sobota, godz. 18.00 czasu polskiego). Barcelona notuje aktualnie trzy porażki 0:1 z rzędu. Jednakże z uwagi na kurs identyczny z powyższym na Cittadellę, a także w miarę dobrą formę Alaves - odpuszczam, gospodarze mogą wbić wszakże jedną bramkę i grać na utrzymanie. Ale dla nie bojących się ryzyka... ????
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Spotkania rozegrane, także podsumujmy:
1. Alaves - Barcelona B. Planowałem wbić się mimo wszystko lay&#39;em, jeśli Alaves utrzymywałoby w drugiej połowie 1:0. Niestety, szybko strzelony gol i niedługo później wyrównanie na 1:1 sprawiły, iż nie było mi to dane. Spotkanie zakończone 2:3.
2. Mecz Brescia ominąłem, z uwagi na fakt braku dostępu do netu. 4:1, zatem seria przerwana.
3. Najciekawiej było w meczu Radnicki Nis. Godzinę przed spotkaniem obserwowałem rynek. Niestety, do meczu kursy na lay 1:1 nie spadły poniżej 9.0 Początek spotkania i okazuje się, że mało kto gra niniejsze spotkanie. Lay 9.0 wydał mi się zbyt wysoki, także odpuściłem. Jak się skończyło? 1:1, czyli czwarty Correct Score z rzędu. 26.10 Radnicki zagra z Crvena Zvezda, także zdecydowanie polecam lay.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Spójrzmy, co nowego pojawiło się do gry.
1. Olympiakos - OFI (Niedziela 27.10, godz. 18.30 czasu polskiego). OFI notuje serię trzech 1:1 z rzędu. Typ z tych pewniejszy, biorąc pod uwagę 1 miejsce w lidze gospodarzy i 16 OFI. Wszystko rozbija się o kurs, poczekam i ocenię czy warto brać.

2. Barnsley - Sheff Wed (sobota 26.10, 13.15 czasu polskiego). Goście kontynuują serię 3x 1:1, mecz o tyle ciekawy, że spotkają się drużyny sąsiadujące w tabeli i lay powinien być niski.

3. Trzy 1:1 notuje również Vicenza. W środę 23.10 o godz. 20 gra w pucharze z Della Porto. Tutaj można lay&#39;ować Correct Score, ale w przypadku niedzielnych spotkań Lega Pro 1/A - do obstawy są tylko kursy Match Odds i under/over 2.5. Nie gram pucharów, dlatego tylko z ciekawości rzucę okiem, jaki będzie lay, jeśli niski - być może skuszę się, ale najwyżej za drobniaki.

4. Strommen - Ham-Kam (Niedziela 27.10, 13.00) - goście notują serię trzech wygranych 2:1. Typ odrobinę ryzykowny, domyślam się, że lay na 2:1 dla gości będzie wyższy niż 10. Zajmują oni aktualnie 4 miejsce w tabeli, Strommen jest 11, także wynik prawdopodobny. Jeśli już - poczekałbym, jeśli w drugiej połowie pojawi się 2:1 dla Ham-Kam - można lay&#39;ować po dużo niższym kursie.

 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Podsumowanie tygodnia. Najciekawiej zapowiadało się spotkanie Radnicki Nis - Crvena Zvezda. Oczywiście pojawiłem się na Betfair, celem lay&#39;owania czwartego 1:1 z rzędu i co się okazuje? Można grać tylko Match Odds i Over/Under. Trudno. Zostawiłem. A oto konsekwencja ???? ????

Radnicki notuje piąte z rzędu 1:1. O ile pamiętam, to najdłuższa seria 1:1, jaką kiedykolwiek widziałem. W środę 30.10 o godz. 17 czasu polskiego Radnicki Zagra z Partizanem. Ale i tym razem nie dane nam będzie lay&#39;ować dokładnego wyniku na Betfair. Jakimś rozwiązaniem jest lay remisu, wszakże odpada najczęstszy z owych, ale to już nie to samo. Będę obserwował, &quot;na papierze&quot; miałem grać jeszcze jeden etap, zobaczymy czy ubije.
Mecz Olympiakos&#39;u z OFI przegapiłem, skończyło się na 5:1, zatem seria trzech 1:1 z rzędu przerwana.
Zagrałem za to lay 1:1 Sheffield Wed. Lay 7.6 - warto było. A tu niespodzianka...

Sheffield zagra w sobotę, 02.11 o godz. 15 czasu polskiego z Reading. Grać zamierzam, wszakże cztery 1:1 z rzędu nie pojawiają się co chwilę.
Mecz Vicenza odpuściłem, zakończyło się 2:2 w regulaminowym czasie spotkania pucharowego. Zresztą, również w lidze (gdyby nie liczyć pucharu), Vicenza pokonała AlbinoLeffe 1:0.
Seria trzech wygranych 2:1 HamKam przerwana została remisem 2:2 ze Strommen. Z uwagi na zbyt wysoki lay, czekałem na 2:1 krótko przed końcem - nie doczekałem się, dwie bramki Strommen załatwiły sprawę.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Wczoraj spojrzałem na spotkanie Radnicki - Crvena. Pojawiło się więcej opcji do gry, także - Correct Score. Zagrałem za drobne. Crvena pokonała Radnicki 3:0, zatem nie dane mi było zobaczyć sześciokrotnego 1:1 z rzędu. Zgodnie z planem.
Wziąłem się za przeglądanie serii Correct Score. W sobotę, 02.11, o godz. 13.30 czasu polskiego odbędzie się spotkanie FK Napredak - Rad. Napredak notuje trzykrotne 1:1 z rzędu.

Ciekawie zapowiada się niedzielne spotkanie Sarpsborg - Molde (godz. 18 czasu polskiego). Ostatnie trzy spotkania Molde zakończyły się ich zwycięstwami 1:0. Co prawda gospodarze okupują doły tabeli, podczas gdy Molde zajmuje czwartą pozycję, ponadto dwa ostatnie ich spotkania zakończyły się wygraną Molde 3:1, ale myślę, że warto lay&#39;ować w trakcie spotkania, jeśli Molde prowadziłoby 1:0 w drugiej połowie.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Podsumowanie weekendu.
Zgodnie z planem, lay&#39;owałem 1:1 w spotkaniu Sheff Wed - Reading. W 25 min było już 2:0, mecz skończył się wynikiem 5:2, seria przełamana.
Obserwowałem również spotkanie Sarpsborg - Molde. Molde było lekkim faworytem, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. Postanowiłem czekać i włączyć się na lay 0:1, gdy Molde strzeli. Lay spadł już do poziomu 5.5, ale czekałem dale. Niestety (stety) Sarpsborg strzelił w 58 min i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0. Seria trzech zwycięstw Molde 1:0 została przełamana.
Spotkania Napredak - Rad nie grałem, zakończyło się wynikiem 0:1, zatem seria trzykrotnego 1:1 gospodarzy została przełamana.
Co możemy zagrać w tym tygodniu...
RNK Split notuje serię trzech zwycięstw 1:0. W sobotę 09.11 o 15.00 czasu polskiego zagra na wyjeździe z Osijek. Dwa ostatnie spotkania tych drużyn zakończyły się wynikami 4:0 i 4:1, także myślę, że można zaryzykować lay&#39;a.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Spotkanie Osijek - Split zakończone wynikiem 0:0, także typ wszedł.
Udało mi się ugrać kilka groszy na spotkaniu Parana - Chapecoense. Goście notowali serię trzykrotnego 0:0, nie powiem - była nerwówka, bowiem gol padł dopiero w 77 min, a layowałem ok. 20 minuty. Niestety, przypomniałem sobie o spotkaniu krótko przed owym, także nie zdążyłem wrzucić.


Niestety, aktualnie nie widzę żadnych serii trzykrotnych Correct Score. Co prawda Luarca z hiszpańskiej Tercera notuje trzykrotne 0:0, podobnie jak portugalska Caraphineirense, ale nie sądzę, żeby choćby tę pierwszą można było grać na Betfair.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Nie chciałem tworzyć nowego tematu dlatego od razu przepraszam autora wątku za offtop.
Czy sprawdzał kiedyś ktoś jak często pada wynik meczu, na który przed spotkaniem był najniższy kurs?
Np Legia - Zagłębie najmniej płacili 2:0 i grać na LAY takiego wyniku.
Mogłoby to zdać egzamin?
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Nie ma za co przepraszać ???? Sprawdzałem, co prawda nie była to próba rzędu kilkuset/kilku tysięcy spotkań, a mniejsza, ale wychodziło tak, jak większość podobnych testów - kręciło się wokół zera, lekkiego minusa, w zależności od tego, jaka akurat szła seria. Szału nie było ????
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Z uwagi na większą ilość wolnego czasu, sprawdziłem kilkanaście sezonów dla większych lig, co łącznie dało ponad 67 tysięcy spotkań - moim zdaniem spora baza.
13 sezonów z kawałkiem aktualnego.
Argentyna (760), Brazylia (760), Anglia1 (760), Francja1 (760), Niemcy1 (612), Włochy1 (760), Hiszpania1 (760):
wynik/liczba powtórzeń - po myślniku podane, ile razy padło
0:0- 4x- 6, 3x - 53
0:1- 4x - 3, 3x - 36,
0:2- 3x - 11,
0:3- 3x - 2,
0:4- 3x - 1,
1:0- 5x, 4x - 10, 3x - 74,
1:1- 4x - 22, 3x - 112,
1:2- 4x - 3, 3x - 17,
1:3- 3x - 4,
2:0- 4x - 5, 3x - 26,
2:1- 4, 3x - 27,
2:2- 3x - 12,
3:0- 3x - 3,
3:1- 3x - 5,
3:2- 3x - 2,
4:0- 3x - 2.
Ruszam ponownie z propozycjami. Co prawda zwykle nie gram z podziałem na mecze dom/wyjazd, ale dzisiejsze spotkanie Varese - Cesena, które zaczyna się za kilka minut jest bardzo ciekawe: goście notują serię czterech remisów 0:0 na wyjeździe. Odczekam co najmniej 20 minut i jeśli będzie utrzymywał się wynik bezbramkowy - leci lay 0:0.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Krótkie podsumowanie statystyk, które wkleiłem wyżej: dotychczas wychodziłem z założenia, że im dłuższa seria dokładnego wyniku - tym rzadziej pojawia się kolejny, przedłużający ową. Obrazowo: wychodziłem z założenia, iż po załóżmy trzykrotnym 0:0 z rzędu kolejne 0:0 pojawi się rzadziej niż wynikałoby to z prawdopodobieństwa odwzorowanego przez kurs bukmachera. Statystyki pokazują, że było to błędne założenie. Jak widać, trzykrotne 0:0 z rzędu pojawiło się 53x. Z kolei czterokrotne - 6x, czyli na równi z kursem 9.0 - jak najbardziej normalnym, jeśli chodzi o zespoły z tendencją do notowania wyników bezbramkowych. Kontynuując - zastanawiam się, czy - jeśli dokonalibyśmy sprawdzenia na próbie kilkuset tysięcy spotkań - stosunek pięciokrotnego 0:0 z rzędu w stosunku do czterokrotnego byłby podobny? Moim zdaniem odpowiedź brzmi - tak. To, iż nie zanotowałem podczas mojego sprawdzania pięciokrotnego 0:0 jest wynikiem tylko i wyłącznie zbyt niskiej próby.
Mimo wszystko kontynuuję wrzucanie spotkań, ich odpowiednia selekcja i włączanie się na odpowiednim progu przy progresji lub grze &quot;płasko&quot; z podbiciem stawki ma szansę być opłacalne.
Spotkanie Varese - Cesena przerwało serię czterech 0:0 na wyjeździe gości. Nie zdążyłem jednak wbić się, gdyż gol padł już w 3 min.

Ciekawą propozycją na dzisiaj może być spotkanie Portimonense - Beira Mar (godz. 17). W historii dotychczasowych potyczek gospodarze ostatnio czterokrotnie z rzędu wygrywali 1:0. W chwili obecnej lay 1:0 na Betfair wynosi 7.4. Moim zdaniem - warto zagrać.

 
Do góry Bottom