>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Karta Kibica

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
KARTA KIBICA

W związku ze zmianami w Ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz. U. z 2007 roku, Nr 99 poz.663), która nakłada na klub sportowy obowiązek identyfikacji wszystkich osób będących na imprezie (meczu piłkarskim) większość klubów wprowadza od sezonu 2007/2008 Karty Identyfikacji Kibica. Karty przypominać będą swoim wyglądem karty płatnicze. Na każdej będą zakodowane następujące dane: Imię i nazwisko oraz PESEL. Nie będzie natomiast adresu zamieszkania.

W przypadku utraty karty żadne dane nie będą wykorzystane przez osoby niepowołane. Na karcie znajdzie się również unikalny numer.

Karta upoważniać będzie do zakupu karnetów oraz biletów na mecze piłkarskie rozgrywane na stadionie gospodarzy oraz na wyjazdach. Karta pełni rolę wejściówki na stadion i razem z karnetem lub biletem upoważnia do wejścia na obiekt. Bez niej nie będzie można kupić biletu/karnetu.

Karty rozprowadzane będą w sieci salonów prasowych Kolporter. Każdy kto będzie chciał nabyć Kartę będzie musiał przy zakupie pokazać dokument tożsamości wraz z numerem PESEL. W przypadku braku dokumentu tożsamości będzie można &quot;warunkowo&quot; zakupić Kartę a następnie uzupełnić dane. Osobom, które nie doniosą do 31.08.07 numeru PESEL, zostaną zablokowane Karty i będą zmuszone do zakupu nowych. Taka sytuacja dotyczy meczów z Bełchatowem i Wisłą Kraków.

Organizacjynie powoli zaczynamy dorównywać klubom z zachodu Europy.Zdania ś a podzielone czy Karta powinna być czy nie.Moim zdaniem są tego plusy i minusy

PS.Wiem że karta kibica dotycząca klubu Widzew Łódź kosztuje 5,99 zł do 29 lipca a później
9,99 zł
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
W Poznaniu takiego czegoś nie będzie chyba, jak kupowałem karnet to musiałem podać imię i nazwisko i pesel, więc chyba na to samo wychodzi, tylko że tej karty nie będzie u nas, tak mi się wydaje.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
W Poznaniu takiego czegoś nie będzie chyba, jak kupowałem karnet to musiałem podać imię i nazwisko i pesel, więc chyba na to samo wychodzi, tylko że tej karty nie będzie u nas, tak mi się wydaje.
W Poznaniu Karty Kibica na ten sezon jeszcze nie wprowadzono,potwierdzam.Niestety u nas czyli w Widzewie taka Karta już istnieje.Podobno za rok takie coś będzie już OBOWIĄZKIEM każdego klubu
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Na Wiśle od trzech sezonow jest juz taka karta,oczywiscie jak chce się miec karnet,jezeli chodzi o identyfikacje to jest to raczej lipa bo wejść na karte innej osoby moze wejsc kazdy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom