>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe czy?

cock 756

cock

Użytkownik
Wczoraj wieczorem spotkałem się ze znajomym na emigracji, który odwiedził rodzinę i przyjaciół - gracz - tyle że tylko stacjonarny. Gdybaliśmy, wymienialiśmy uwagi itd. Doszliśmy do ciekawej konkluzji, za którą pewnie zbyt wielu z Was nie pójdzie, choć wielu z Was tak właśnie grało - all in, a potem kurs zależnie od odwagi grającego.

My ubzduraliśmy sobie, by bankroll podzielić na 100 - 200j a te każde z osobna oddelegować do walki z bukmacherem...

Gdyby tak grać tylko maxymalny total z Pinnka: to 1j x 2,12^7 należy poprowadzić by uzyskać blisko 92% zwrot... Ile takich ścieżek uda się doprowadzić do 7go etapu all in, gdy wypuścimy na starcie 200 nitek?

Z kolejnym(?) piwkiem i ledwo żywej baterii w telefonie przyszedł śmielszy pomysł by pójść w szranki na CS 2:1... Podobno najczęstszy wynik... Ciekawe ile progów doszłoby do np 3 etapu...

Macie z tym jakieś doświadczenia? Teoria wygląda obiecująco... Zapraszam do KRYTYKI! ;)
 
cock 756

cock

Użytkownik
Albo nikt nie ma zdania ani doświadczenia, albo nie ogarnia o co mi biega.
1. Bank 100j
2. Puszczamy 100 kuponów po 1j z kursem 2,12
3. Powiedzmy weszło 40
4. Każdą wygraną 2,12j grany all in, czyli 40 zakładów za 2,12j na kurs 2,12
...
Jak uważacie, czy taka dywersyfikacja pozwoli na dojście choćby 1go ciągu do 7 etapu?
Tak? No to ok, jest 92j do przodu. Jedna ścieżka pokrywa wszystkie 100 ślepych uliczek.
Skuteczność na dowolnym progu &gt;50% to gwarantowany zysk...
Czekam na krytykę i sugestie...
 
A 13

atak.

Użytkownik
Nie sprawdzałem -to tak na wstępie ,ale mam takie 2 sugestie:
DW 2:1
1. To ze 100 puszczonych po 1j chyba patrzysz zbyt obiektywnie na 40/100
jak będzie +10 to już bdb. biorąc po uwage ,że kurs bedzie ok 5-8 (też nie sprawdzałem więc mogę sie mylić)
2.Wygrana jakiejś drużyny powiedzmy z kursem 2 jeśli typy są przemyslane to powinieneś przy 50% skuteczności na każdym progu na 7 etapie osiagniesz poniżej 1 (+,- 0,75 ) co oznacza przegraną ,lecz jeśli na którymś etapie bedziesz maił skuteczność powyzej 50% ,powinieneś conajmniej 1 dociągnać do 7.
100 puszczonych 50 trafonych
50 puszczonych 25 trafionych itd.
nie wiem czy to słuszne bo nawet jak dojdziesz do 7 progu po kursie 2 , ze 100 jednostek osiągniesz 128.
Jeśli sie mylę poprawcie mnie.
 
cock 756

cock

Użytkownik
To ze 100 puszczonych po 1j chyba patrzysz zbyt obiektywnie na 40/100
To się odnosiło do kursów ok 2,00, dwudrogowych. Wiadomo, raz będzie lepiej, raz gorzej... Zakładałem podnoszenie spreada i totali, wtedy nieraz wyrywa się 2,12 do 2,3 i co miałoby się stać by się to opłaciło.
Gadaliśmy sobie, jak by połączyć zdywersyfikowany kapitał z prawdopodobienstwem 50/50 i dutchingiem. Dutching miałby dotyczyć wyrównanego meczu z kursami 2,7 3,2 2,7... Ale wtedy ryzykując trafienie remisu, sukcesem byłby wyższy próg kosztem sąsiedniej, rownoległej i jednocześnie przeciwstawnej nitki... 33% ryzyka za połowiczny sukces? Zrezygnowaliśmy z dutchingu (chyba niesłusznie, ale pewność będę mial , jak policzę % remisów w meczach gdzie kurs na faworyta wynosi więcej nniż 2,1 - wtedy już na samym dutchu jest 35-38% zysku)...
CS`a starczy 3ci etap...
PS. fajnie ze dyskusja się zawiązuje. Krytykować więcej ????
 
S 49

slon89

Użytkownik
Panie Cock ponieważ kocham matematykę policzyłem wszystko a moje wyniki prezentują sie tak kurs 2.12 to około 45% szans trafienia, około ponieważ jest marża. Trafienie 7 pod rząd z kursem 2.12 z 100nitek jest na to szansa równa 37,37% a wygrywamy 192,46 stawiając na szali 100. 192 można wygrać stawiając 100 na kurs 1.92 na trafienie takiego kursu szansa wynosi~47% więc na pan 10% w plecy. Trochę to chaotycznie opisałem ale Pan to kumata bestia więc napewno zrozumie mój przekaz. To jest tylko matematyka teoria która nie musi iść w parze z praktyką życzę powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
cock 756

cock

Użytkownik
Trafienie 7 pod rząd z kursem 2.12 z 100nitek jest na to szansa równa 37,37% a wygrywamy 192,46 stawiając na szali 100. 192 można wygrać stawiając 100 na kurs 1.92 na trafienie takiego kursu szansa wynosi~47% więc na pan 10% w plecy. Trochę to chaotycznie opisałem ale Pan to kumata bestia więc napewno zrozumie mój przekaz. To jest tylko matematyka teoria która nie musi iść w parze z praktyką życzę powodzenia.
KK. 10% mniej szans za 100 prób to dużo czy mało, bo w głównej mierze o to chodzi... ;)
 
S 49

slon89

Użytkownik
10% to różnica między trafieniem kursu 1.9 a trafieniem 7razy pod rząd kursu 2.12 z 100prób, zysk ten sam a szanse trafienia bardzo różne więc jeżeli chodzi o wyliczenia to już Pan przegrał a jak będzie w praktyce to sie okaże po Pana teście.
 
cock 756

cock

Użytkownik
10% to różnica między trafieniem kursu 1.9 a trafieniem 7razy pod rząd kursu 2.12 z 100prób, zysk ten sam a szanse trafienia bardzo różne
Nie żebym bronił swoje/nasze założenia, ale NIE. Czysto teoretycznie, choć praktycznie niemożliwe, mam szanse wprowadzić na 7my etap i 100 nitek. Wiem, wiem..., ale gdyby doszły do finału 2-3? ;) Pomijam ryzyko ekspozycji, ale zależności u mnie nie ma w spotkaniach A-B i C-D. Jak policzyłeś prawdopodobieństwo, że wyszło 37,37%?
 
S 49

slon89

Użytkownik
No tak na Pan szanse trafić kilka nitek ale tak samo na pan szanse trafić kilka razy wspomniany kurs 1,92. Trochę sie na Panu zawiodłem że niewie Pan jak policzyć to prawdopodobieństwo. Napisze może jeszcze komuś sie to kiedys przyda jeżeli mamy na kurs 2.12 szanse 45% to mnożymy 0.45 może być na kalkulatorze i tak 7razy czyli 0.45 do 7. potęgi a że jest 100 nitek należy pomnożyć jeszcze przez 100 ot i cała tajemnica.
 
S 49

slon89

Użytkownik
0.5 mógłby Pan brać gdyby gra była na to kto zacznie mecz, czy punkty w kwarcie będą p/np, itd. itp. W takich zdarzeniach napewno mamy 50% kurs jest ~1.9. Ale grając np. faworyta w piłce to większość zapomina że kurs może być zaniżony lub zawyżony. Dla kursu 2.12 i tak 45% to więcej niż będzie w rzeczywistości niechciałem aby obliczenia wyszły jeszcze bardziej źle. Niech niezapomni Pan o aspekcie czasu ile straci sie go bawiąc w taka grę a a jak wiemy czas to pieniądz. A jeżeli już z czystej matematyki wychodzi że 10% szans w plecy to chyba nic z tego.
 
S 49

slon89

Użytkownik
Tak na marginesie dodam że ta gra to nic innego jak 100prób na taśmę z 7 zdarzeń kursy po 2.12 tylko trochę inaczej zagrane mniejsze prawdopodobieństwo trafienia tego wzięło sie z mnożenia przez siebie marży tych 7 spotkań co jest wadą taśm jak. Więc temat mógłby nazywać sie 100taśm z ako 192. Na trafienie jednej taśmy mamy 37.37%szans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
cock 756

cock

Użytkownik
Tak na marginesie dodam że ta gra to nic innego jak 100prób na taśmę z 7 zdarzeń kursy po 2.12 tylko trochę inaczej zagrane mniejsze prawdopodobieństwo trafienia tego wzięło sie z mnożenia przez siebie marży tych 7 spotkań co jest wadą taśm jak. Więc temat mógłby nazywać sie 100taśm z ako 192. Na trafienie jednej taśmy mamy 37.37%szans.
Takiej krytyki oczekiwałem, to nam umknęło. Dzięki - tym samym temat i test uważam za zamknięty.
 
Do góry Bottom