>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

7. kolejka Ligue 1 [ 24.09 - 26.09.2013 ]

Status
Zamknięty.
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Unibet:


We Francji tak jak w innych europejskich ligach w środku tygodnia rozgrywana jest następna kolejka. Większość spotkań rozegrana będzie w środę, jednak już jutro mamy dwie konfrontacje Lille z Evian i Marsylii z Saint-Etienne. Drugie spotkanie będzie niewątpliwie ciekawsze, gdyż zmierzą się ze sobą trzecia i czwarta drużyna obecnego sezonu. Ten mecz zobaczymy z polskim komentarzem na kanale nSport. W środę najciekawszym meczem będzie pojedynek Monaco z Bastią tzw. Derby Stefana Białasa (który w niedzielę trąbił podczas meczu PSG o czekających Monaco w tygodniu derbach, zapewne chodziło mu o derby jego imienia ???? ). Ten mecz również pokaże C+ na swojej platformie (Kanał 36 i nSport). 7 kolejkę zamknie pojedynek Montpellier z Rennes.
Zapraszam do komentowania także innych spotkań tej kolejki. Analizy będą mile widziane.​
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Lille Evian
Do trzech razy sztuka? Może za trzecim razem Lille uda się pokonać u siebie Evian. W dwóch poprzednich sezonach konfrontacje pomiędzy oboma zespołami kończyły się remisem oraz wygraną gości. Lille w ostatniej kolejce dokonało już jednego przełamania i po dwóch meczach bez zdobyczy bramkowej wreszcie byli w stanie znaleźć skuteczną drogę do bramki rywala. Z kolei Evian udanie zakończyło pościg za Montpellier, które prowadziło już 2-0, a ostatecznie mecz zakończył się remisem 2-2. Po raz kolejny skarbem okazuje się jakże aktywna ofensywa Evian. Tyle, że teraz już może nie być tak kolorowo. Lille traci bardzo mało bramek, na 6 kolejek w czterech spotkaniach zachowali czyste konto. Ofensywa Evian w starciach z teoretycznie mocniejszymi ekipami już nie było tak skuteczne, aktywni, ale nieskuteczni. Mam tu na myśli starcia z Marsylią czy Rennes. Oba przegrane. Co prawda z Lyonem wbili dwa gole, ale Lyon w tym zcasie przeżywał trudne chwile i załamanie formy. Z kolei defensywa Evian jest niestabilna i sporo tracą, więcej straciło tylko Valenciennes, a napad Evian nie będzie wiecznie tak aktywnie funkcjonował. Evian ostatnio przysparza sobie coraz więcej problemów, mam tu na myśli mecz z Ajaccio, gdzie prowadzili już 3-0 i wydawało się, że jest po meczu, natomiast w końcówce Ajaccio zdobyło dwa gole i było nerwowo czy wspomniane Montpellier, kiedy musieli gonić wynik, a rywal nie prezentował się okazale, a mimo to wbił im dwa gole. W obu szczęśliwie dla nich punktowali, ale nie było gładko i przyjemnie. Teraz poprzeczka powinna powędrować znacznie wyżej. Nie wiem czy przy takiej postawie formacji obronnej Evian znowu to udźwignie i będzie w stanie przeskoczyć. Lille po ostatniej wpadce u siebie z Nicea nie powinien dopuścić do kolejnej straty punktów na Grand Stade Lille Metropole .
Lille 1.62 Paddy Power
Nantes Nicea
W przypadku Nantes nic się nie zmieniło, więc ponownie wkleję co o nich pisałem
Z kim jak z kim, ale z Nantes po za domem Lyon już musi wygrać. Ogólnie postawa beniaminka nie powala na kolana i nie spodziewam się, żeby wysoko postawili poprzeczkę. Ich ofensywa w dalszym ciągu pozostawia wiele do życzenia. Sochaux zagrało fatalne spotkanie, niemalże zerowe zagrożenie pod bramką rywala, a mimo to tylko 1-0 dla Nantes.
Ja bym tam uważał na Nantes po takim kursie. W pierwszym meczu u siebie z Bastią to goście prowadzili grę, ale nic z niej nie wynikło, bo razili celnością swoich strzałów, po za jednym, samóbójczym trafieniem... W drugim meczu Lorient ich całkiem stłamsiło. Nie ma co sugerować się, że było 1-2, bo bramka dla Nantes padła po samobójczym trafieniu, a w ogólnym rozrachunku meczowym Morszczuki gniotły. Z PSG kolejny rezultat 1-2 i znowu samobójcze trafienie na korzyść Nantes. W meczu z mistrzem kraju byli bardziej aktywni w ataku, ale co z tego skoro sami ponownie nie potrafili zdobyć gola. W meczu z Reims ofensywa znowu nie błysnęła i nic nie ustrzeliła. Choć wiadomo, że Soszo to drużyna własnego boiska to przy takiej postawie ofensywy mało atrakcyjny kurs na Nantes, przynajmniej dla mnie.
Póki co beniaminek ma więcej szczęścia niż umiejętności.
I skończyło się farcenie Nantes i przegrali 1-3 z Lyonem.
Patrzę na kursy i nie dowierzam. Nantes dość wyraźnym kursowym faworytem. Nicea przegrała tylko 1 mecz w lidze i to na inaugurację z Lyonem. Obecnie ofensywa znajduje się w świetnej dyspozycji, defensywa nie traci. Czego nie można powiedzieć o Nantes. Jedynie odległe h2h przemawia na korzyść gospodarzy, ale obecnie tu już zupełnie inna rzeczywistość.
Nicea remis zwrot 2.30 Unibet gram w tej opcji bo super kurs, choć kursy na &quot;czystą 2&quot; też kuszą
Lyon 2.15 Sportingbet
Wreszcie się przełamali ! Teraz kolejny rywal, który prezentuje się kiepsko, więc wypada pójść za ciosem, bo kolejny mecz z Lille, a tam o korzystny wynik będzie jeszcze trudniej
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Na mecz o 21 kompletnie nie mam pomysłu. Oglądałem Marsylię w ostatniej kolejce i na tle Bastii nie wyglądali na zespół lepszy, a na pewno w pierwszej części meczu to Marsylczycy byli słabsi i powinni ją przegrać - Mandanda jednak w paru sytuacjach okazał się zaporą nie do przejścia. Martwi bardzo kiepska skuteczność w ataku. Po dobrym początku sezonu Olympique ostatnio strasznie wyhamował i zdobywanie każdego gola przychodzi z wielkim trudem. Akurat w meczu z Bastią tą nieudolność można zrzucić na karb nieobecności w jedenastce Marsylii dwóch atakujących tj Gignaca i Payeta. Gignac wszedł pod koniec spotkania ale niczego nie wniósł, wyniósł z niego natomiast kontuzję stopy i dzisiaj z Saint-Etienne na pewno nie zagra. Payet wraca i można spodziewać się go w wyjściowym składzie ale czy Marsylia wygra szczerze wątpię. Ich najbliższy rywal - Zieloni przeplata co prawda lepsze mecze z tymi gorszymi ale mają wystarczające atuty by z Velodrome wywieźć nawet ten jeden punkt. Zwłaszcza że w tym sezonie jeszcze nie zremisowali ;) Najbliżej mi właśnie do takiego typu ale generalnie obstawianie tego meczu odpuszczam.

W meczu o 19 widzę za to ciekawy bet po niezłym kursie. W drużynie Lille przełamał się bowiem Nolan Roux. Francuz jeszcze za panowania Rudy&#39;ego Garcii stracił uznanie i przestal być pewniakiem do gry. Dość powiedzieć że do ubiegłej soboty Roux ostatni raz zagrał w wyjściowym składzie 2.02.2013 ... Mecz z Sochaux był w zasadzie debiutem Roux w meczu o punkty pod wodzą nowego szkoleniowca. Wcześniej był bowiem zawieszony za naplucie na sędziego w meczu sparingowym ???? W końcu mecz w pierwszej jedenastce i dwie strzelone bramki. W Lille każdy zaciera ręce żeby z tą formą coś było na rzeczy bo w ataku Lille jest bieda aż piszczy. Wcześniej pisałem już że wygląda to wszystko bardzo bardzo słabo bo jest Kalou a potem długo długo nic... De Melo jest kontuzjowany, Rodelin nie gra tak jak w ubiegłym sezonie a Origi to jeszcze dzieciak. Ostatnio doszła także kontuzja skrzydłowego Mendesa. Dobra forma Roux jest w tej chwili ratunkiem dla ofensywy Lille. Z Evian będize miał na pewno okazje do trafienia. Goście są okropni w defensywie, w każdym meczu tracą co najmniej gola. Jak oglądał ktoś bramki z ostatniej kolejki (vs Montpellier) to musi przyznać że włos sie na głowie jeży oglądając poczynania obrony Evian ????
Jeśli Evian podejdzie tak jak do swoich poprzednich meczów to bts także może siąść ale jest z tym trochę ryzyka bo Lille, szczególnie u siebie raczej się pilnuje przed utratą goli. Lepiej chyba spróbować over 2.0 w meczu. Jak Lille nie strzeli tutaj dwóch goli to może tego spotkania nie wygrać. Z drugiej strony być może Evian coś wsadzi. Zwłaszcza że na nowym stadionie Lille już sobie z gospodarzami poradzili (wygrali wiosną 3-1). Oba typy bts i over 2 polecam na live bo brnąć w to przed meczem to trochę loteria ???? Póki co gram tylko strzelca.
Roux strzeli @ 3,40 ComeOn ⛔ / ale niefart z tym zakładem :|
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ode mnie dwa pomysły na dziś, tyle, że ten pierwszy lepiej atakować na live po paru minutach tak jak pisał Mati.

Lille - Evian | over2 (LEPIEJ NA LIVE)✅

Tak nietypowo, nie będę grać przed meczem zwykłego overa choć mi najbardziej pasuje do tego meczu mimo, że jest kilka niedogodności.Atakowałbym ten over ze względu na to, że jestem przekonany, że Evian strzeli i starci - na ich szczęście aż takiego spadku jakościowego w ataku nie ma po stracie Khlify i Sagbo bo radzą sobie fajnie i strzelają - w Ajaccio, z Montpellier, Lyonem, Rennes.Nie mniej nie chcę grać przed meczem tego overa bo Lille gra bardzo zachowawczo.U siebie potrafią wybić z głowy piłkę każdej drużynie m.in jak to było w meczu z ASSE, sami nie prezentują jakiegoś wybitnie fajnego futbolu, ale są skuteczni.Dlatego też raczej coś strzelą, a liczę, że przy słabej obronie gości będzie tego więcej.W ogóle jakby Evian strzeliło pierwsze to zapewne mecz by się otworzył.Nie mniej obniżonego overa na live polecam i sam zagram na początku meczu bo jak już ktoś strzeli w pierwszej połówce to raczej nie skończy się na jedynym golu.

Olympique Marsylia - Saint Etienne | under2.5 - 1,72 (Marathonbet)⛔

Na ten mecz pomysł jest prosty, ja już zagrałem i uważam za najlepsze rozwiązanie na Velodrome.Tak jak Mati napisał, OM wyhamowało, ja dodam od siebie, że bardzo gwałtownie.Od meczu z Monaco zaczęło się coś psuć, później na Tuluzie bardzo słabe spotkanie (dobry mecz tfc), teraz mizerny wynik na Korsyce.Słabo to wygląda w ofensywie na ten moment, wiele zależy od Payeta, a jeśli ten nic nie wymyśli to nikt nie potrafi stworzyć okazji.Dziś nie będzie Gignaca, zaś w pierwszym składzie ma zagrać Khlifa - solidny ligowiec.Obrona w stałym, bardzo dobrym zestawieniu także tutaj nie ma się o co martwić - nawet jak nie strzelają to blok defensywny z Mandanda trzymają poziom.Dziś przyjeżdża ASSE, do którego mam mieszane uczucia - potrafią zagrać nieźle, ale ostatnio ich mecze to równie przeciętne i nudne.Zmiana bloku ofensywnego chyba jednak odciska piętno i Galtier musi sobie to zgrywać na nowo z Hamoumą, Mollo, Erdingiem oraz Tabanou bez formy, a Brandao kontuzjowany.W ogóle więcej ludzi u Les Verts kontuzjowanych bo wypadło pół bloku obronnego - nie ma Perrina, Brisona, na szczęście bardzo solidni są zmiennicy i nie będzie wielkie różnicy przy grze Bayal Salla i Ghoulama.Wypaść ma też z pierwszej jedenastki Congret, który nie przekonuje od początku sezonu, to samo Tabanou.Stara się zmieniać trener gości i wcale mnie to nie dziwi patrząc na przeciętną grę swoich podopiecznych.W takim meczu właśnie under najlepszy w mojej opinii bo oby dwie ekipy bezzębne, a w obronie zawsze solidnie przez co nie liczę na wiele goli w meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 3

rrivaldo

Użytkownik
Valenciennes - PSG
Krótko i na temat . Valenciennes bez formy , PSG wręcz przeciwnie . W tamtym sezonie może i Valenciennes było mocne na swoim boisku , ale w tym jest już inaczej . Na własnej murawie wygrali raz , w meczu inaugurującym z Toulusą na początku sierpnia , lecz od tego czasu wiele się zmieniło i Valenciennes przegrało 5 kolejnych meczy ( na własnym boisku przegrali z ASSE i OM ). A goście ? W tym sezonie bez porażki , na początku zaliczyli lekki falstart ,ale teraz zaczyna to wszystko wyglądać tak jak powinno . Myśle , że jeśli PSG chce znów być najlepszą drużyną we Francji to spotkania takie jak z Valenciennes powinni spokojnie wygrywać. Wątpie , żeby PSG z takim potencjałem ofensywnym po strzeleniu jednego gola na tym poprzestali , liczę tutaj na minimum 2 bramki dla drużyny z Paryża.
Wyścig do 2 bramek - PSG @1.7 bukmacher: WilliamHill
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Ajaccio vs Lyon

Mecz na Korsyce wygląda bardzo ciekawie dlatego też zdecydowałem się napisać parę słów o nim. Lyon przyjeżdża bardzo umotywowany po ostatniej odbudowującej wygranej nad Nantes 3:1 chodź musieli gonić w tym meczu wynik wygrali dla mnie zasłużenie bo wiemy jaki fatalny początek sezonu miał Lyon . Do składu wrócił Gomis i jest to duże wzmocnienie co pokazał w ostatnim meczu dla mnie ten zawodnik w lidze Francuskiej będzie strzelał na zawołanie i nie zdziwię się jeśli w dzisiejszym meczu strzeli bramkę. W składzie Lyonu zabraknie Gaela Danica, Rahida Ghezzala czy Yoana Gourcuffa. Drużyna Ajaccio ,która obecnie można szukać w dolnych rejonach tabeli radzi sobie dość przeciętnie aby nie pisać słabo po 6 kolejkach mają tylko 3pkt po trzech remisach. Ostatni mecz drużyna z Korsyki przegrała na wyjeździe w Rennes ale ciężko było się tam dopatrzeć czegoś pozytywnego z ich strony natomiast cofając się tydzień wstecz zagrali całkiem niezłe spotkanie przegrywając u siebie z Evian ale w tym meczu gospodarzą zabrakło chyba szczęścia bo gdyby nie poprzeczki i niewykorzystane sytuacje wygrali by ten co prawda piłkarze Evian mieli dzień konia bo wszystko im wychodziło ale to nie umniejsza faktu iż Ajaccio przed własną publicznością nie gra aż tak źle jak wskazują na to ostatnie wyniki . Dużym osłabieniem będzie na pewno brak Pedrettiego . Mecz powinien być ciekawy z kilkoma bramkami i scenariusz może być taki iż Lyon będzie prowadził grę a Ajaccio będzie czekało na kontrę i tutaj upatruję ich szansę na bramkę . Ostatnia potyczka tych zespołów skończyła się zwycięstwem gospodarzy aż 3:1 zresztą tam Lyonowi zawsze ciężko się grało. Dlatego też zdecydowałem się w tym meczu postawić na over 2,5 gola ,myślę że Ajaccio strzeli bramkę a o resztę się nie boję bo Lyon w napadzie z Gomisem coś ustrzeli .

Typy:
-over 2,5 | 2.20 bet365 | wynik 2:1 ✅
-Gomis strzeli | 2.50 betsson | ⛔
 
sztandi 66

sztandi

Użytkownik
Toulouse - Lorient
Typ: under 2,5 goals @ 1,74 MarathonBet
✅
Dzisiaj pod lupę wziąłem mecz 16 drużyny Ligue 1 z 14 zespołem tej ligi. Jak wskazują miejsca, które zajmują oba zespół w ligowej tabeli nie możemy raczej spodziewać się widowiska na wysokim poziomie. Od razu może napiszę, że mój typ opiera się w dużej mierze na statystykach, ale są one tak jednoznaczne, że moim zdaniem warto dzisiejszego wieczoru zaryzykować.
Toulouse, czyli gospodarz dzisiejszego spotkania notuje całkiem niezłe wyniki. Zwycięstwo w ostatniej kolejce, a w 5 ostatnich meczach tylko 1 porażka i remis z faworyzowanym Monaco. Poza ostatnim meczem z St. Etienne nie strzelają w meczu więcej niż 1 bramki. U siebie w tym sezonie 2 remisy po 1:1.
Z drugiej strony Lorient przeplata wygrane mecze z remisami i porażkami. O ile u siebie idzie im całkiem nieźle, ostatnio wygrana i 2 remisy tak wyjazdy nie są ich najmocniejszą stroną. Zanotowali w roli gości 3 porażki bez strzelonej bramki. Poza Monaco nie grali z czołówką ligi, bo były to zespoły Guingamp i Lille.
Historia spotkań między tymi zespołami nie obfituje w zdobycze bramkowe. Ostatnie 5 spotkań to wyniki poniżej 3 bramek, a ostatnie 2 zakończyły się wynikami 1:0. Jeśli spojrzymy na spotkania rozgrywane na obiekcie Toulouse to poza meczem z grudnia 2010, gdzie gospodarze wygrali 3:0 ostatni mecz z przynajmniej 3 bramkami mamy w roku 2006. Dodać można do tego, że oba zespoły w tym sezonie wszystkie spotkania odpowiednio u siebie i na wyjeździe kończyły wynikami poniżej 2,5 gola.
Podsumowując myślę, że oba zespoły prezentują pewną niemoc strzelecką. Szczególnie Lorient na wyjazdach wygląda słabo. Dodając do tego historyczne wyniki z meczów między tymi zespołami wychodzi duża szansa na kolejny wynik poniżej 2,5 gola. Ja osobiście spróbuję też za mniejszą stawkę zakładu poniżej 1,5 gola @ 3,10 MarathonBet. ✅
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Valenciennes - PSG
Krótko i na temat . Valenciennes bez formy , PSG wręcz przeciwnie. W tym sezonie bez porażki , na początku zaliczyli lekki falstart ,ale teraz zaczyna to wszystko wyglądać tak jak powinno . Myśle , że jeśli PSG chce znów być najlepszą drużyną we Francji to spotkania takie jak z Valenciennes powinni spokojnie wygrywać.
Wyścig do 2 bramek - PSG @1.7 bukmacher: WilliamHill
Typu nie neguje. Nie zgadzam się jednak co do formy PSG, grają strasznie w kratkę. Z Nantes, Guingamp i Monaco mówiąc delikatnie nie zachwycili.
Potencjał owszem jest ogromny, ale jeszcze nie ma chemii w ataku.
Pozdrawiam.

Toulouse - Lorient
Typ; Powyżej 2 goli ⛔
Kurs; 1,72 Bet365​

Niby Under jak się patrzy z H2H, ale ja obok takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. Toulusa dopiero na 15 miejscu i dziś mogą wreszcie u siebie zdobyć 3 pkt. Co ciekawe ostatnio wygrali nie byle gdzie, bo w St Etienne. Morale myślę są na dobrym poziomie. Szczególnie mam w pamięci mecz z Bordeux, gdzie Tuluza w końcówce miała realne szansę na wygraną. Brakuje skuteczności pod bramką.
Zagrają z Lorient, podopieczni Gourcuffa są po remisie 3;3 z Bordeux i kto wie może przypomnieli sobie jak strzelać bramki, bo z tym są problemy. Kontuzje Aladiera i Traore trochę komplikują mój typ, liczę jednak na Abubakara (Bardzo dobry poprzedni sezon). Lorient gra u siebie na sztucznej murawie i na wyjazdach mogą czuć mały dyskomfort. Oba zespoły mają znacznie większe aspiracje, dlatego dziś powinno być ciekawie z golami.
PS; Gram jeszcze Bastie +1,5.

Edit; Statystyka wzięła górę. Co do PSG to potwierdziły się moje słowa, są bez formy.
 
1kulik1 42

1kulik1

Użytkownik
Co do meczu Valenciennes - PSG myślę że warto postawić na Valenciennes strzeli gola (kurs w granicach 1,7). Drużyna po tylu przegranych meczach będzie chciała się przełamać (nie mówię o zwycięstwie - co mogło by być trudne z takim rywalem - ale o trafianiu do bramki przeciwnika) a najlepiej jest to zrobić z wymagającym rywalem przed własną publicznością. Pozdrawiam ;)
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów 25.09.2013 godz. 19:00
Wydarzenie: Valenciennes - PSG
Typ: Goście powyżej 1,5 goli
Kurs: 1,53
Bukmacher: Unibet


W siódmej kolejce francuskiej Ligue Ones Valenciennes zmierzy się na własnym boisku z faworyzowanym zespołem PSG. Gospodarze są na dziewiętnastym miejscu w tabeli z trzema punktami na koncie po zwycięstwie u siebie z Touluse, reszta meczów jak łatwo się domyśleć to same porażki. Ostatnie dwie przegrane świadczą o sporym kryzysie w zespole Valenciennes tylko jedna strzelona bramka i aż siedem straconych. Goście natomiast to jeden z faworytów do końcowego triumfu w rozgrywkach, obecnie zajmują czwartą pozycję z dwunastoma punktami, wygrali trzy mecze i tyle samo zremisowali. Na początku mieli trochę problemów ze zdobywaniem pełnej puli punktów, jednak z meczu na mecz ich gra ulegała poprawie i po remisach w pierwszych kolejkach zaczęli zdobywać komplety punktów, nie licząc meczu z ostatniej kolejki z rewelacyjnym beniaminkiem z Monaco z którym osiągnęli wynik jeden do jednego. Patrząc w przeszłość na mecze rozgrywane na boisku dzisiejszych gospodarzy to wyglądają one zdecydowanie na korzyść gości, gdzie odnieśli oni trzy zwycięstwa (0-4, 3-4 i 1-2), jak widać strzelali oni minimum dwie bramki w meczu i na tym opieram swój dzisiejszy typ, sądzę, że drużyna z Paryża przynajmniej dwa razy pokona bramkarza Valenciennes.
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Valenciennes - PSG
PSG powyżej 2,5 gola 2,90 @ Betsson
Mecz już za chwilę się rozpocznie, ale może gdzieś na live można złapać. Uważam, że PSG powinno w końcu efektownie wygrać. Gospodarze grają bradzo słabo w obronie i nie sądzę, że sprawią przyjezdnym problemy. Atak Lavezzi, Ibra, Cavani powinien dzisiaj postrzelać.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
I kolejna wygrana PSG, po której narzuca sie jedna myśl - jak można za tak grube miliony stworzyć tak żałosną ekipę. Męczarnie i szczęśliwa wygrana z druzyną na poziomie Ligue 2, bo żeby w Valenciennes był choć jeden poważny zawodnik w ofensywie, to spokojnie by mogli ugrać tutaj jakieś punkty. PSG to tylko nazwiska, które w pojedynke potrafią wygrac mecz. W lidze niestety nie mają przeciwników, ale w LM popłyną już z pierwszą klasową drużyną.
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Myślę, że się mylisz. Jest wiele ekip, które męczy się z autobusem. Prosty przykład autobus Chievo kontra i prowadzenie z Juve, które wymęczył zwycięstwo, ale jak Lazio wyszło cios za cios to dostało dwa razy baty. To samo jest z PSV, zwłaszcza że Blanc nie chce grać innym systemem przeciw autobusom i grywa dwoma DM często i nie chce grać trzema obrońcami. Monaco też, by się męczyło ale mają Reviera w formie i genialnego Falcao. W PSG Cavani nie może sobie znaleźć miejsca albo Blanc nie może mu znaleźć. Ibra grywa co drugi mecz jak zawsze. Lavezzi jest przereklamowany - to walczak, ale nie kreator.
Znam jednak ekipy, które mają wybitny skład, a dostają z autobusami bęcki z kontry. Dodatkowo PSG nikt nie pomaga karnymi z kapelusza, jak to się dzieje z Realem, czy Barcą, chociażby. Kolejny przykład to City, który męczył się z kolejnymi ogórami, ale jak przyszło zagrać cios za cios z Manu to ich zmiażdżyli i tak można mnożyć.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dodatkowo PSG nikt nie pomaga karnymi z kapelusza, jak to się dzieje z Realem, czy Barcą, chociażby. Kolejny przykład to City, który męczył się z kolejnymi ogórami, ale jak przyszło zagrać cios za cios z Manu to ich zmiażdżyli i tak można mnożyć.
Nie, w ogóle im sędziowie nie pomagają haha.
Popatrz na poprzedni sezon i mecz z Lille jak grali u siebie, co tam sędzia odwalił. To najbardziej jaskrawy przykład jaki mi się teraz przypomniał. A było ich znacznie więcej.
Ale co to w ogóle za sens takiej dyskusji ?
PSG to zlepek gwiazdek i tyle, grają cały czas bez błysku, za Carlo to jeszcze rozumiałem, bo on miał stojją &quot;taktykę&quot; którą teraz zaczyna wprowadzać do Realu, czyli trzech defpomów i bronienie wyniku 1-0... wczoraj mu się to udało fartem niestety. A w PSG zależne od kaprysu gwiazd, zero stylu w dalszym ciagu, aż głupio sie patrzy na ich mecze, wymagania spore a meczów bardzo dobrych w ich wykonaniu szukać ze świecą.
Monaco dużo lepiej sie ogląda, widać zgranie, błysk na skrzydłach Ocamposa czy Carrasco, Falcao nie gwiazdorzy, Riviere tez strzela na zawołalnie.
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Nie twierdzę, że PSG w ogóle sędziowie nie pomagają, aczkolwiek w tym sezonie jeszcze się to nie zdarzyło.
Piszesz, że PSG to zlepek gwiazd, co ma być argumentem wobec czego, że Monaco to nie zlepek gwiazd ściągniętych w jednym okienku. ManC to nie zlepek gwiazd, Real, Barca to nie zlepki gwiazd, bo nie rozumiem wobec kogo porównujesz PSG. Nie twierdzę, że mają oni jakiś piękny styl. Mają poważne problemy w defensywie i są znacznie mniej skuteczni, choćby w Ligue 1 od Monaco, które wcale nie gra pięknie dla oka, ale skuteczniej.
Z drugiej strony gdyby przyrównać PSG do tego, co gra na początku sezonu Real - oprócz meczu z Galatą, ManC - oprócz meczu z ManU, Juve, to PSG gra niezgorzej, jeśli chodzi o styl. Fakt, że ich skuteczność nie powala i to jest ich poważny problem.
Jak będą strzelali po 3 bramki na mecz to zapewne nikt się nie będzie przyczepiał do stylu.
Z tego, co widziałem oglądasz Brasil A, więc zwróć uwagę czym się może kończyć brak skuteczności na przykładzie Corinthians oraz częste zderzanie się z autobusem bez umiejętności grania przeciw kontrze, bo nie powiesz mi, że nie mają oni żadnego stylu w wielu meczach nawet ładnego dla oka - dla przykładu z Cruzeiro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom