>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroleague 2013/2014

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik


Już 16 października zaczynamy nowy sezon Euroligi!

Grupy rozlosowane. Do obsadzenia zostało ostatnie miejsce w grupie D - nazywanej grupą śmierci.

Gospodarzem turnieju kwalifikacyjnego będzie Rytas Vilno, a wiec gramy w hali Siemens Arena.
Obowiązuje normalny system pucharowy, tj. ćwierćfinały (1-2 października), półfinały (3 października) i finał (4 października).



Faworytem bukmacherów oczywiście Khimki Moskwa. Poniżej kursy z Betsson.

 
Otrzymane punkty reputacji: +19
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wczoraj odbyły sie 1wsze 2 spotkania:
1. ???? Varese - Oldenburg 74-79
2. ???? Lietuvos - Riga 80-71
Raczej jak dla mnie bez większych niespodzianek.
Dziś kolejne 2 spotkania i wyraźny - wg mnie - faworyt w postaci Khimki Moskwa, którzy grają z Oostende.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Włosi powinni wczorajszy mecz wygrać.Oldenburg grając bez Chubba miał duże problemy pod koszem ale niestety obecny sklad Varese to same indywidualności i te indywidualności sprawiły wczoraj że Varese grało chaotyczną i pozbawioną zespołowości koszykówke.
W drugim meczu Lietuvos rozbił na deskach grający bez wysokich zespół VEF Ryga.Sytuacja identyczna jak z Varese, jak sie wyprzedaje połowe gwiazd to nie ma szans na ugranie czegokolwiek.
Dzisiaj Khimki nie powinny mieć problemów z belgami a Banvit raczej wygra z Nymburkiem choć z czechami to nigdy nic nie wiadomo.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Banvit(-7.5) 1.95 6/10 Pinnacle ⛔
Banvit wygra te kwale i Banvit jest zdecydownie najlepszym zespołem.Mają cholernie głęboki i mocny sklad.Co ciekawe grają jak nie oni, porównując ich do teamu z poprzedniego sezonu wyglądają teraz na zajebiście poukładany zespół.Jest dzielenie się piłką, mądre i przemyślane akcje.
Oestende wygrał z Khimkami ale nie robi to na mnie większego wrażenie.Zagrali swoje i tyle.Za to Khimki zagrały cholernie chimerycznie, bez jaj i zaangażowania.Wydawało im się że mecz sam się wygra bo przecież gramy z średniakiem ligi belgijskiej.
Dzisiaj sen belgów się skończy, nie mają szans.
&lt;wow&gt;
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Musiałbym wypić litr na raz by jak tako zrozumieć to co odwalił Banvit.Tu już nie chodzi o to że uwalili typ ale o sposób w jaki przegrali ten mecz od stanu kiedy na początku IVQ prowadzili +8 to jakaś masakra.Dali że tak powiem dupy po całości.Błedy i jeszcze raz błędy, dziecinne błedy.W ciągu 3 minut zrobili 6strat, 3 chyba sam Meija.To jeszcze nic w porównaniu do offensów jakie łapał Davis, dziecinada.Kolejny raz turecka koszykówka została ośmieszona i zrównana z gó***.Mieć taki zespół i przegrać w tak debilny sposób to tylko potrafią kebaby.Nie mam pytań... oczywiście gratulacje dla belgów.Ponownie zagrali swój basket i to wystarczyło.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Czy to jest jakas nowosc, ze faworyci z Turcji zawodza? Chyba normalna sprawa od lat, Amerykanie tam graja dla kasy, a czy sie wygra cos czy nie to nie jest sprawa najwazniejsza. Ponadto nie widze zeby Banvit mial szeroki sklad, wyglada slabiej niz przed rokiem. Rowland, Gordon, Davis, Simmons, Mejia i koniec. Zaden szal. Ostanda budowana ciekawie, z glowa. Oni graja swoje i wykorzystuja bledy rywali. 8-9 sredniakow maja a to juz daje nadzieje na wygrywanie ze zmanierowanymi gwiazdeczkami.
 
kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
Witam panowie kursy na 1mecze wystawił już STS ????
Jakie są wasze przemyślenia co do 1 kolejki.
Niezłe value jest na Galate Strasbourg i Lokomotiv Kubań choć na Serbii gra się strasznie ciężko nie jedna drużyna się o tym przekonała. Wy jak widzicie 1 kolejke? Potem postaram się coś więcej napisać na temat meczy.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Nie widzę value na Strasbourg, to tylko kolejna ekipa z francji bez ławki która z kretesem odpadnie z tego turnieju.Ogromne value jest na Bayern który zagra w zielonej górze z naszym stelmetem.Bayern ma w tym roku bardzo mocny zespół, preznetuje się w lidze bardzo dobrze niszcząc kolejnych rywali.Stelmet jest zbudowany źle, transfery nie są trafione i nie widać w tej drużynie chemii.Bayern jest w tym starciu zdecydowanym faworytem.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Sroda:

1,30 na Brose to bankowo przeszacowe, Niemcy sa bardzo bezjajcznym zespolem, co pokazali chociazby w poprzednich rozgrywach wiec sedziowie podarowali im wygrana po dogrywce ze slabym wtedy Partizanem. Sig nie ma az tak zlego skladu, kadrowo to sa dosc rowne zespoly. 9 graczy cos tam potrafi, Ajinca Murphy Leloup Campbell Abromaitis Lacombe Greer Toupane nie ma poki co Diota wiec jest 8. Zapewne Brose wygra ale raczej nie za wysoko.

Podoba mi sie kurs na Siene prawie 1,7 z Galata, ktora jest przeszacowana. Siena ma calkiem nowy sklad ale w tym pierwszym meczu to atak wygladal swietnie. Carter English Hunter Nelson Green wszyscy wypalili, jest Taylor, zostali Ortner, Ress, Hackett Viggiano. Niezle i szeroko. Galata ma rozne skarby ale wedlug mnie to chaotyczny sklad bez wizji. W ligowym meczu 22 za 2, 31 za 3, czyli klasyczne debilne rzucanie bez sensu. Jawai, Erceg, Arroyo, Henry, Dagli, Gordan nie ma szalu, lawa slaba.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dlaczego Galata jest przeszacowana? Gdyby było 2.00 na Siene to wtedy można by pomyśleć ale w tym momencie kursy są ustawione odpowiednio.Siena to dosyć świeża drużyna w tym składzie.Kilku nowych grajków ma zerowe doświadczenie na poziomie euroligi.W Galatasaray większość to ograni gracze, zespół gra pukładaną koszykówke.Trzeba było oglądać ligowy mecz z Efesem kiedy to Galata zademonstrowała swoją siłę pozwalając rywalowi rzucić zaledwie 40pkt przez trzy kwarty.W Sienie zero pomysłu, zwykłe strzelanie bo też tacy gracze zostali ściągnięci.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zielona Gora - Bayern 1,75 6/10 willhill
Hala Stelmetu. Koniec argumentow przemawiajacych za Zastalem. Gram wiec Bayern, a czy ktos z was przekona osoby grajace Niemcow, ze nie warto? Sklad po stronie Bayernu. Mecze ligowe 4-0, 1-0 dogrywka z amatorami z Kotwicy. Skutecznosc w ataku Zielonych nie wymaga komentarza. Bayern i Stelmet maja podoba jakosc obrony wiec wedlug mnie zdecyduje atak. W tym elemencie Zastal to niewiadoma. Pierwszy mecz pokazal, ze chaotyczne budowanie pana trenera jest na niezwykle niskim poziomie. Bayern ma do gry pełną 10 jak nie wiecej.
http://basketball.eurobasket.com/team/Germany/FC_Bayern_Muenchen/219?Page=3
Srednie od 6.3 do 12 ma az 10 zawodnikow, poza Staigerem i Hamanem to ta 9 nadaje sie na rozgrywki Euroligi. No i teraz trzeba to porownac z tym dream teamem pana amatora Uwalina.

Red Star - Lokomotiv 1,82 3/10

Red Star troche bazuje na slawie i nazwie. Jesli jednak ktos oglada ich mecze to widzi sporo chaosu, wpadki i duze zagubienie. Bardzo mnie to zdziwilo przed rokiem kiedy gre prowadzil Rakocevic, mieli Savovica, Browna a grali przecietnie, byly swietne momenty, super mecze w ataku gdzie 100 rzucali a czasem to grali jak banda przyglupow. Teraz uwazam, ze RS Belgad jest slabszym zespolem niz w poprzednim sezonie. Przyszedl przecietny Nelson, Blazic i Jenkins. Dobry transfer to tylko Blake Schlib. Marjanovic, Mitrovic, Radenovic i Cetkovic to przecietny zawodnicy, Rasko Katic pokazal na ME w jakiej jest formie. Nie wyglada to dobrze.
Lokomotiv personalnie wyglada lepiej, Brown, Hendrix, Williams, Simon, Bykov, Jasaitis, Maric, Kalnietis, Likhodey. Z tym, ze Jasaitisa nie bylo w ostatnich meczach. Brown, Hendrix i Maric na 4/5, Williams, Simon, Bykov, Kalnietis odpowiadaja za akcje i punkty. Na pewno faworytami sa goscie. Kilka dni temu grali z Enisey Bykov 21, Brown 23, Kalnietis i Hendrix 13/14 , slabiej zaczeli sezon Simon i Williams ale jak Horwat odpali to bedzie to co ME trojka za trojka. Marcus tez potrafi dziurawic kosz a jeszcze jest Maric i Likhodey. Red Star bedzie miec problemy pod koszem, a 1-3 tez maja gobrszych wyraznie zawodnikow. Belgrad lubi isc z rywalami na wymiane ciosow i odpuszac defens, z Lokomotivem to sie nie sprawdzi. Paszutin lubi soldiny atak ale tez cos tam panowie bronia u niego.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Oddsmakerzy nie biorą zupełnie pod uwagę tego jak włoski klub zmienił się w porównaniu do poprzedniego sezonu.Odszedł trener który był cześcią sukcesu w lidze, ale odeszło też grono zawodników w tym gwiazda Bobby Brown.Nowy skład nie robi żadnego wrażenia.Uważam że na ligę może to wystarczyć ale w eurolidze wchodzi się na wyższy poziom.Jak pisałem wyżej nowe nabytki to gracze bez żadnego doświadczenia euroligowego.Siena wygrała swój pierwszy mecz ligowy w sezonie ale nie należy tego brać pod uwage.W tej lidze na pierwszym miejscu jet zdobywanie punktów a dopiero później defensywa.Co będzie kiedy Ci nie ograni zawodnicy stawią czoło jednej z najlepiej broniących drużyn w Turcji? Moim zdaniem egzamin obleją, ogranie na tym etapie to kluczowy element.Siena to dosyć świeży zespół stawiający raczej na szybką koszykówkę a to z kolei łatwy kąsek dla bardzo dobrze grającej ostatnio drużyny Galatasaray. Siena - Galatasaray Galatasaray 2.20 Bwin✅
 
river 148

river

Użytkownik
Zielona Gora - Bayern 1,75 6/10 willhill
Hala Stelmetu. Koniec argumentow przemawiajacych za Zastalem. Gram wiec Bayern, a czy ktos z was przekona osoby grajace Niemcow, ze nie warto? Sklad po stronie Bayernu. Mecze ligowe 4-0, 1-0 dogrywka z amatorami z Kotwicy. Skutecznosc w ataku Zielonych nie wymaga komentarza. Bayern i Stelmet maja podoba jakosc obrony wiec wedlug mnie zdecyduje atak. W tym elemencie Zastal to niewiadoma. Pierwszy mecz pokazal, ze chaotyczne budowanie pana trenera jest na niezwykle niskim poziomie. Bayern ma do gry pełną 10 jak nie wiecej.
http://basketball.eurobasket.com/team/Germany/FC_Bayern_Muenchen/219?Page=3
Srednie od 6.3 do 12 ma az 10 zawodnikow, poza Staigerem i Hamanem to ta 9 nadaje sie na rozgrywki Euroligi. No i teraz trzeba to porownac z tym dream teamem pana amatora Uwalina.
Kursy na Bayern w okolicach 1,6-1,7 to promocja. Zastal (lub Stelmet jak kto woli:razz ???? to na te chwile dramat. Widzialem sparing z Alba, mecz o Superpuchar z Treflem. Istna tragedia. Ta druzyna jest zle zbudowana i na te chwile nie wie co grac. Od poczatku tego lata zle sie zabierano za budowe tej druzyny po odejsciu Hodge&#39;a, Hosley&#39;a czy Stevicia. Teraz sie chyba opamietano i pozegnano Robinsona i Guinna a sciagnieto Dragicevicia. Czy to cos zmieni, na pewno nie od razu i nie od meczu z Bayernem. Z Kotwica znow bylo strasznie co tylko potwierdza, ze poki co jest zle i ten zespol przynajmniej na poczatku sezonu bedzie sie meczyl. W zwiazku z czym kurs na Bayern jest interesujacy a nawet mozna poszukac jakiegos handi w strone Bawarczykow.
Czy Zastal jest w stanie to wygrac? Chyba musialaby ich poniesc hala i euforia zwiazana z debiutem w Eurolidze ale watpliwe by to pomoglo. Ciekaw jestem jak bardzo spadnie kurs na Bayern do piatku.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Uważam, że w meczu Nanterre - CSKA handicap na rosjan do przerwy będzie dobrym typem.Oba zespoły dzieli ogromna przepaść, CSKA w tym sezonie za wszelką ceną bedzie chciała odbić sobie ubiegłoroczną klęskę w eurolidze.Mogę powiedzieć tylko jedno, w tym momencie Ettore Messina ma skład marzeń i widać po sparingach z klubami zza oceanu jego rękę.Z resztą on zna ten klub jak mało kto i jest najlepszą osoba do kierowania tymi chłopakami.Szczególnie widać jak okrzesał Teodosica który zaczyna grać mądrze a pajacowanie odstawił na bok.O Nanterre nie mam zdania, prawdopodobnie skończą jak rok temu Chalon.Tytuł mistrza kraju zdobyty rzutem na taśmę i już grają w eurolidze.Składem mi w ogóle nie imponują, trasfery zapchaj dziury robione na szybko i bez pomyślunku.Z pewnością będą chcieli rzucić się od samego początku do gardeł rosjan ale nie sądze by im się to udało. CSKA(-6.5 HT) 1.85 Bwin
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dawczan ja się temu nie dziwie, koszykówka to na ten czas najmniej opłacalny interes więc postaw się na ich miejscu.Każdy by chciał by interes się zwrócił a niestety koszykówka przyniesie tylko straty.Jeszcze rozumiem transmisję NBA ale polska liga czy to występ jedynaka w eurolidze gdzie i tak niczego nie osiągną jest totalnie nie opłacalne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom