>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Poker Danciosa!

D 10

dancios

Użytkownik
Witam!
W pokera gram od niedawna, dopiero się uczę, ale przyświeca mi chyba taki sam cel jak każdemu kto &quot;bawi&quot; się kartami: zarobić gruby hajs i zwiedzać świat grając (zdrowo pojechałem, nie ma co :cool:) Narazie skupiam się nad tym pierwszym założeniem ????
Na grube wpisowe mnie nie stać, dlatego gram sobie freerolle lub satelity z małymi wpisowymi, czasami zawitam na cash tables (zwykle by przegrać to co udało mi się wcześniej ugrać w turniejach :razz ????

Gram na 2 pokerromach:
1)William Hill Poker - grywam satelity do 200k Mega, czasem freeroll lub sng dla nowych graczy (2 dziennie za darmo, 50 centów dla zwycięzcy)
Stan konta: 9,63$

2)Betsafe Poker: bardzo fajny 300$ turbo-freeroll codziennie o 19:30 (wymagana jedna rake ręka na 24h), a w niedziele 3000$ freeroll o 18:00 (wymagane 100 rake rąk na tydzień)
Stan konta: 24,93 PLN

Mam nadzieję na ciekawy blog, wygrane nie będą 5-cio cyfrowe, ale każdy jakoś zaczynał i budował swój bankroll.

Trzymajcie więc kciuki i niech HAJS SIĘ ZGADZA!
 
D 10

dancios

Użytkownik
Podsumowanie niedzieli:

William Hill Poker:
- New Player SNG: 1/8; 0.5$✅

BetSafe Poker:
- Daily E300 Freeroll: 147/1308; 0.66E✅

Może nic specjalnego, ale na plusie. Wydam na jakieś ciekawe satelitki! ????
 
N 0

neseserr

Użytkownik
hej nie wież moze w jakich firmach internetowych jest tak ze przy 1 stole zasiada 10 graczy z czego zostaje 5 graczy i miedzy nimi dzielona jest kasa?? wiem ze kiedys tak bylo na pokerstars ale juz od jakiegos dluzszego czasu nie gralem i wiem ze ten system zostal usuniety tam wiec szukam innej teraz firmy...
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Chodzi Ci chyba o turnieje typu Double or Nothing tzw. DoNy, gdzie połowa graczy zostaje zwycięzcami i podwaja swoje wpisowe. Znajdziesz je na wszystkich poker roomach z sieci Ipoker, czy OnGame tak na szybkiego.
 
N 0

neseserr

Użytkownik
to jaka firme polecasz najlepiej zeby byla uczciwa i wyplacalna?? ja gralem ostatnio 2 lata temu i teraz nie mam obeznania na rynku internetowym
 
D 10

dancios

Użytkownik
Podsumowanie poniedziałku:
Betsafe Poker:
- Daily E300 Freeroll: 54/1308; 0.99E✅
Dodatkowo dorzucam jeszcze jeden pokerroom, mianowicie BetOnline Poker.
Ugrałem tam kiedyś 2$ z freerolla, posiedziałem za nie na cash-tables i aktualnie mam 5,22$. Osobiście nie polecam, jakieś chore stawki minimalnych wypłat i prowizje (moim zdaniem), ale jak już mam tam parę dolców to się pobawię ????
 
D 10

dancios

Użytkownik
Coś z środy:
Betsafe Poker:
- Daily E300 Freeroll: 110/1165; 0.81E✅
- Ticket do Weekly Bankroll Builder (0.2E + 0.05E)
Betonline Poker:
- stan konta: 6.51$
Trochę mało czasu na grę, ale coś udało się ugrać! Cały czas do przodu! W sobotę pchamy się do Sunday 200k ???? (przez satelity oczywiście)
 
D 10

dancios

Użytkownik
Dziś tylko 0.5$✅ na William Hill ???? za to dość ciekawie wyglądała gra w tym SNG.

W heads upie mniej więcej po równo żetonów, trochę przepychanek bez rewelacji. Ja dostaję parę asów. Flop świetny J, 10, 6. Dostaję bet na flopie, sprawdzam, na turnie 8, przeciwnik wchodzi all in. Sprawdzam, przeciwnik pokazuje J, 9. Liczyłem, że trzyma jakieś QQ lub KK, ewentualnie AJ. Na river spada 9 co daje mu wygraną. Niezależnie jakie karty by spadły i tak nie spasowałbym (tak zadecydowałem jeszcze przed flopem). Zostaję z 300 żetonami na jego 11,700. I tu dzieje się magia ???? Kilka rozdań all in z mojej strony, on sprawdza i dochodzimy do stanu 7,800 do 4,200 dla mnie ????
Rozdanie finałowe:
Ręka: 10,10
Przeciwnik z SB wchodzi all in (wcale mu się nie dziwię, chyba stracił cierpliwość, też bym się zdenerwował przegrywając mając wcześniej 39 razy więcej żetonów od przecwnika ???? )
Jego ręka: K, 5
Flop: Q, Q, 3
Turn: 2
River: 10

Tak więc jak widać dziś na niesamowitym farcie (albo pechu przeciwnika).

Lekcja z dziś: póki są żetony, jesteśmy w grze!
 
D 10

dancios

Użytkownik
Nie udało się załapać do 200k Sunday, ale też jest się czym pochwalić ????
Niedziela na wielkim plusie! (jak na wielkość mojego bankrolla ???? )
Podsumowanie weekendu zatem:

William Hill Poker:
- New Player 25$ Daily Freeroll: 3/?; 4$✅

Stan konta: 14,77$

Betsafe Poker:
- Daily E300 Freeroll: 54/1198; 1.14E✅
- Sunday E3000 Freeroll: 187/1824; 5.70E✅
- Ticket to Monthly Bankroll Builder (0.9E +0.1E)
Dodatkowo ugrałem około 1.25E na cash tables.

Stan konta: 69.85 PLN

BetOnline Poker:
Stan konta: 8.37$

Jak widać cały czas do przodu! Oby tak dalej ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 10

dancios

Użytkownik
Bez szału, cały dzień przesypiam, noc pracuję więc czasu na grę brak :p
Mimo to 0.5$✅ na William Hillu w SNG, i kilka dolarów na Betonline (konto: 11,72$).
Trzeba zagrać jakąś satelitkę na WH plus poszukać jakiegoś ciekawego turnieju na Betonline.
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Co mozesz dokladnie poweidziec o tym Betonllinne? Jak duze prowizje przy wyplatach , jaka minimalna wyplata i czy sa w ogole wyplacalni? Cos tam troche czytalem na angielskim forum ale sie juz pogubilem.
 
D 10

dancios

Użytkownik
Co do Betonline to tak:
- sporo freerolli, ale zapchane (wygląda to na boty), ciężko się dorwać do wypłat
- na stołach cash niewiele osób (chyba tylko tam można coś ugrać)
- pozostałe turnieje niezbyt oblegane
- opłaty i prowizje: http://www.betonline.ag/banking (ja się mogę nie znać ale żeby pobierać 20$ za wypłatę przez Skrill? )
- co do softu: moim zdaniem wygląd fajny, nie wiem czy działa to pod jakąś większą siecią
- mam dziwne wrażenie, że łatwiej jest tam złapać drawa niż utrzymać dobrą rękę na flopie

Podsumowując: gram bo mam tam nieco pieniędzy, nie polecam.
 
D 10

dancios

Użytkownik
Cisza, spokój, ale już wracamy z wielką mocą!

Dziś udało się wygrać największy hajs w turnieju jak do tej pory, mianowicie:
- New players Daily 10 cent on William Hill: 2/51; 11$✅

Daję to prawie podwojenie gotówki na William Hill!
Szkoda tylko finałowego rozdania, moje JJ na 99 przeciwnika, który na turnie złapał seta.

Idę celebrować sobotę! :cool:????
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
gratulacje, dobre podejscie do gry oby tak dalej
Czy dobre podejście do gry to bym się spierał. Moim zdaniem dobre pod takim względem, że się chłopak nie spina tylko sobie spokojnie gra te swoje freerolle bez względu na to co się stanie, złe pod takim, że takie granie jest mało rozwojowe i nie uczy praktycznie niczego, bo część graczy podchodzi do nich poważnie inni dla jaj i będzie wciskało all-ina z any two. Ja osobiście proponowałbym przeznaczyć jakąś kwotę (nie musi być duża) i zacząć grać real money np. s&amp;g 10 osobowe. Ale to tylko moje zdanie, sam zdecydujesz jak CI wygodnie. Pozdro
 
D 10

dancios

Użytkownik
Lothar masz rację. Wiem, że taka gra niewiele uczy i zjada dużo nerwów. Póki mogę korzystać z freerolli dla nowych graczy na WH będę to robił i budował bankroll.
Jak widać gram też za pieniądze (choćby ostatni turniej z wpisowym 0.10$, ale zawsze).
Przy moim stanie konta nawet gry z wpisowym w granicach 1$ to dużo, a na S&amp;G z najniższym wpisowym też dzieją się cuda nie widy ???? Gdy skończy mi się status nowego gracza na pewno przerzucę się na turnieje za real money, póki co gram za darmoszkę głównie ????
 
D 10

dancios

Użytkownik
Niedziela mniej owocna od soboty, przynajmniej jeśli chodzi o gotówkę.
Udało się za to ugrać takie cudeńko:
Token to Super Series 2,500 Thursday wart 16.5 funta ????
W czwartek 17.10 będzie się działo ????
 
Do góry Bottom