>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NBA Fantasy

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Kontynuacja gry.
No dobra. To zaczynamy.
Najpierw poproszę od każdego gracza uprawnionego do gry w 1 lidze czyli dotychczasowych graczy o adres e-mail (czy to poprzez PW lub poprzez upublicznienie na fantasy) i login/nazwa drużyny żebym mógł wysłać zaproszenia. Póki co tylko 4 graczy ma upubliczniony adres i tylko oni dostali zaproszenia ;)
Wszyscy chętni do gry w II lidze, zarówno starzy gracze jak i nowi niech też się zgłaszają. Zobaczymy ilu będzie chętnych i być może stworzymy też 3 ligę. Ale miejsce w II lidze w pierwszej kolejności otrzymają oczywiście dotychczasowi gracze. W zeszłym roku było już 16 drużyn. Jeśli w tym roku będzie porównywalna liczba chętnych to po prostu odnowimy tylko ligę. Ale chyba już pora żeby zmienić zasady na te z 1 ligi, bo w zeszłym roku było sporo nowych graczy i dlatego był tylko podział na G/F/C i mniejsze rostery ;)
Dodatkowo chcę wprowadzić forumową ligę roto z bardziej zaawansowanym draftem i jak największą liczbą drużyn, więc kto chętny niech też się zgłasza. Ale to dodatek i te ligę stworzę dopiero jak zorganizujemy wszystko w ligach tradycyjnych.
Oczywiście zapraszam też do dyskusji na temat zmian regulaminowych, a także terminu draftu. Były pomysły żeby zmienić rodzaj draftu, zasady, ktoś tam nawet mówił żeby grać bez PO. Także dyskutujmy. Ale 1 ligowców proszę o pisanie na forum ligi yahoo. Niech ten temat posłuży nam póki co tylko na zgłoszenia kandydatur do II ligi. Oczywiście ci, którzy sobie olali zeszłoroczną zabawę w tym roku nie dostaną już takiej szansy (nieliczne przypadki) także proszę zgłaszać się tylko wtedy jeśli rzeczywiście macie czas i chęci by grać do z nami do samego końca, a nie tylko do czasu gdy macie szanse na PO.
No to na razie tyle. Pozdrawiam
// Zgłoszenia:
II liga:
- Zimon Green Team
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
To i ja jestem chętny ????
W zeszłym sezonie, zająłem 2 m-sce w nieoficjalnej lidze, pod &quot;batutą&quot; Alanexa, dla tych chętnych, którzy albo się nie zmieścili albo nie zgłosili się do ligi forumowej ????
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Zgłaszam się: [email protected] ,w zeszłym sezonie II liga - miejsce 5
Zgłaszam się także do wspomnianej ligi roto, jesli takowa będzie tworzona

Co do zmian- jest chyba tylko jedna kwestia w której można/powinno się coś zmienić:
- Awans z ligi II do I..dotychczas awansowały 2 najlepsze ekipy z RS. Jak co roku było z tym sporo kontrowersji,bo PO toczyło się właściwie o pietruszkę. Moja propozycja: awans do I ligi otrzymują 2 najlepsze ekipy po RS + zwycięzca PO[jeśli zwycięzca PO= jedna z dwóch najlepszych ekip w RS, to awans otrzymuje finalista PO]. Analogicznie - z I ligi spadają 3 ekipy. Powinno to wprowadzić nieco więcej ożywienia i zwiększyć poziom rywalizacji w obu ligach.
I proszę nie pisać, że PO jest bez sensu,bo polega na farcie, czy zawodnik wstrzeli się z formą w te 3 tygodnie... Od tego jest rynek FA i możliwośc wymian, by umieć odpowiednio rotowac składami i już na 1-2 tygodnie przed PO[gdy match-up sa praktycznie rozstawione] rozpocząc przygotowania do rywalizacji z danym rywalem, znając jego słabe punkty.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
też dostałem zaproszenie do I ligi. Teoretycznie nie powinienem awansować, bo miałem 3 miejsce w RS. Chyba, że wskakuje jako pierwszy, bo ktoś zrezygnował z I ligi lub Toudi czy oki się nie zgłoszą.
/// Jacques

Widzisz, wysłałem zaproszenie najlepszym w PO. Do tej pory awansowały 2 najlepsze po RS? Będę musiał sprawdzić. Ale możesz zaakceptować zaproszenie, najwyżej Ciebie kicknę ???? a jeśli będzie za mało chętnych na III ligi to I liga i tak najpewniej zostanie powiększona do 16. Zobaczymy.
 
H 0

hrycek14

Użytkownik
ja dostałem zaproszenie ale w zapro jest wpisany zły team. Mój team to rookies a na zaproszeniu jest Olo&#39;s Lotos. Proszę o nowe zapro dla Rookies na maila daglik14 @ interia.eu
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Poszło pw, ale dla pewności dopiszę się też tu.
Po rozczarowującym 4 miejscu Backrus Vsyuks są zmobilizowani jak nigdy, I ligo drżyj! ;)
[email protected]

Co do zmian:
- też jestem za 3 spadkowiczami, awans 2 najlepsze drużyny rs (nagradzamy regularność, 2 dlatego że różnice często są niewielkie) i zwycięzcy po
- liga, tak jak było, 14 zespołów to jest max - idealnie byłoby 10/12, ale gramy tyle lat, format się sprawdza, nikogo nie wyrzucimy/zredukujemy
- maksymalna ilość ruchów taka jak w zeszłym roku, komisarz pilnuje żeby nie było wałków przy trejdach
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom