>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Do osob z Poznania i okolic...

K 358

koeman66

Użytkownik
Niedlugo przeprowadzam sie do Poznania, a jestem w tej chwili osoba bezrobotna. Wiem, ze zwieksze wam statystyki bezrobotnych (ktos powie, przyjechal z centrum pogorszyc nam statystyke;)). Podobno w Poznaniu jest najmniejsze bezrobocie w kraju i w zwiazku z tym wieksze szanse na znalezienie pracy. Jakie mam szanse na znalezienie pracy? Staz pracy powyzej 5 lat (powinien byc wiekszy ale zwazywszy na rynek pracy w moim miescie, dobre i te 5 lat). Pracowalem przede wszystkim na produkcji jako: operator maszyn, monter, pracownik wysylki - uprawnienia na wozek widlowy, mam wyksztalcenie techniczne. Moj brat zlozyl CV do firm poznanskich i odezwali sie do niego... na drugi dzien, a za kilka dni zacznie pracowac. Sek w tym, ze poskladal CV przede wszystkim do posrednikow, typu Randstad itd. Jak to wyglada w Poznaniu? Chodzi mi o zatrudnianie pracownikow, czy zdecydowana wiekszosc z nich robi przez firmy posredniczace i kariera wyglada tak, ze robisz przez posrednika pol roku, potem adios i szukasz kolejnej roboty? Nigdy w zyciu nie robilem przez posrednika. Prosze o odpowiedz.
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
Mieszkam w Poznaniu i to czy znajdziesz pracę zależy tylko od Ciebie. Trzeba pochodzić, popytać się, poskładać CV. Kilku moich znajomych znalazło pracę dzięki firmie pośredniczącej i są zadowoleni.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Mi robota przez posrednika srednio pasi, zwazywszy na to, ze nigdy przez posrednika nie pracowalem, nawet w moim pozbawionym perspektyw miescie. Martwi mnie przede wszystkim to, ze posrednik moze okazac sie nieuczciwy, a zdarza sie tak u nas. Skoro piszesz, ze znajomi sa zadowoleni z pracy przez posrednika, to znak ze ci posrednicy sa uczciwi. Szkoda, ze Poznan jest obecnie tak rozkopany, nie znam dobrze tego miasta i mam problemy nawet gdy jezdze po nim z nawigacja ????
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Wiem, bo brat pracowal przez Randstad. No to ladnie, widze ze umowy przez posrednika staly sie prawdziwa plaga, a na przyjecie do pracy bezposrednio trzeba czekac i starac sie dlugo nawet w tak duzym miescie. ????
 
Do góry Bottom