>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 06.09.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
lantz 183

lantz

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na piątek - 6 Września

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Europa kwalifikacje MŚ
Spotkanie: Polska - Czarnogóra
Typ: Obie strzelą
Kurs 2,0
Bukmacher: Bet365
Godz. 20:45
Analiza:
Witam. Dziś proponuję mecz naszej reprezentacji z Czarnogórą. Główna rzecz jaka przemawia za tym typem to, że gramy u siebie. Znowu liczymy na sukces naszej reprezentacji, reklamy na kanale TVP1, że to mecz o wszystko pełna determinacja wśród kibiców, piłkarzy. Zobaczymy... Jednak myślę, że nasi kopacze będą chcieli zrehabilitować się po przegranym dla Nas remisie z Mołdawią i będą chcieli dać Nam chociaż cień matematycznych szans na awans. Dlatego myślę, że jesteśmy w stanie strzelić tą bramkę. Teraz trochę o Naszych rywalach. Są liderem naszej grupy jednak mają o jeden mecz rozegrany. Dla Ukrainy jutro formalność - San Marino, Anglicy trochę trudniej Mołdawia ale dla nich pewnie to też formalność. Wynika z tego, że w razie przegranej Czarnogóry Anglicy są 1, a Ukraina ma tyle samo pkt co Czarnogóra. Naszym rywalom został mecz z Anglią i Mołdawią więc jutrzejsza przegrana z Nami mocno skomplikuje im wygraną grupy a może nawet wyjście z niej. Więc dla Czarnogóry to może nie mecz o wszystko jak dla Nas, ale na pewno, który może przesądzić o ich awansie. Więc śmiało mogę stwierdzić, że bramkę powinni zdobyć na pewno. Pierwszy mecz pomiędzy Polską a Czarnogórą zakończył się 2-2. Mam nadzieję na 2-1 dla Polski. Lecz pewniejszy dla mnie zakład to obie strzelą i dla mnie najpewniejszy jeśli chodzi o ten mecz. Dodam, że Czarnogóra w każdym ze swoich meczy w tych eliminacjach zdobywała bramkę, tak samo jak Polska. Powodzenia Polsko ????
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lantz 183

lantz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje do ME 21
Spotkanie: Szwecja U21 – Polska U21
Typ: Szwecja U21
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bwin
W pietek nie tylko pierwsze reprezentacje walczyc będa o punkty. Tez drużyny młodzieżowe rywalizować będą w meczach o stawkę – awans do Mistrzostw Europy. Szwedzi zagrają z Polakami. Dla mnie faworytem tego spotkania będą gospodarze. Polacy mają za sobą dwa mecze – oba wygrane (Malta 2-0, Turcja 3-1). Pamietamy mecz z Turcją – świetna pierwsza połowa i brak mocy po przerwie. Wysoki triumf na wyrost. W Malmo polski zespół zagra bez Pawła Wszołka, który dostał powołanie do Waldemara Fornalika (był bardzo, bardzo wazna postacią w ostatnim spotkaniu). Miał nie zagrac także Bartłomiej Pawłowski, ale jednak okazalo się, ze będzie w kadrze U21. Nie da się ukryć, że mamy fajną drużynę, grupę ludzi, którym zależy i chce się grać, ale martwi mnie ta niemoc w II połowie z Turkami. Szwedzi przeżywają w ostatnim czasie kryzys (reprezentacji U21 zabrakło na dwóch ostatnich ME – awans przegrywali zawsze dopiero w barazach), ale u siebie są naprawdę niewygodnym rywalem. Teraz zmieniła im się drużyna (pozostali Mattias Johansson, Oscar Hiljemark oraz przede wszystkim Mikael Ishak, na których opierać się ma obecna kadra) i ma o coś powalczyć. Mam też wrażenie, że polski zespół nie ma w sobie tego spokoju, który mógłby pomóc w decydującym momencie. Ponadto na ta reprezentacje jest za duże ciśnienie i cos mi się zdaje, ze chłopaki mogą nie wytrzymac napecia. ✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 42

seon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje do MŚ
Spotkanie: Czechy - Armenia
Typ: Czechy (-1)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bwin
Czesi już w zasadzie bez szans na awans wg mnie ???? ALe patrząc na ostatnimecz z Włochami można odnieść wrażenie, że nie odpuszczą rundy rewanżowej. Niestety wtopa w dwumeczu z niedawnymi rywalami Polaków- Duńczykami postawiła nasztch południowych sąsiadów w bardzo trudnej sytuacji. 5pkt straty do Włochów i 1 pkt do bułgarii, która w tych eliminacjach jeszcze nie przegrała. Odnośnie Armenii to wszyscy zapewne słyszeli o meczu z Duńczykami wygranym 4:0 na wyjezdzie- musi robić wrażenie- jednak dla mnie to jednak swoisty wypadek przy pracy ???? wcześniejsze porażki z Maltą u siebie i Czechami właśnie 3:1 oraz ostatni mecz towarzyski z Albanią 0:2 pokazują miejsce w szeregu Armenii. Nie spodziewam się tutaj cudu chociaż zdaję sobię sprawę, że nie będzie to dla Czechów spacerek, ale powinni wcisnąć najmniej 2 brameczki gościom. Mój tym Czechy (-1).
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna – el. MŚ
Spotkanie: Polska-Czarnogóra
Typ: 1/1
Kurs: 3.30
Bukmacher: William Hill
Analiza
: o godzinie 20:45 odbędzie sie spotkanie eliminacji do mistrzostw świata w 2014 roku. Zagrają ekipy Polski oraz Czarnogóry. Faworytem wytypowanym przez bukmacherów w tym spotkaniu jest drużyna gospodarzy która będzie grała kolejne spotkanie o wszystko co bardzo często nam się ostatnio zdarzało w podobnych kwalifikacjach. Aktualnie Polska ma 9 punktów po 6 spotkaniach i zajmuje dopiero 4 pozycję w grupie, dlatego to zwycięstwo jest im niezbędne ponieważ goście mają w tej chwili po 7 spotkaniach 14 punktów na koncie i są liderem grupy. Polska po wygranej będzie miała 12 punktów i spotkanie mniej od Czarnogóry. Stawiam na wygrana gospodarzy do połowy jak i na koniec spotkania , uważam że pomimo tego że goście maja takich zawodników jak Jovetić czy Vucinić to nasza reprezentacja jest w stanie szybko strzelic gola , a potem kontrolować przebieg spotkania. Stawiam na 1:0 do połowy i 2:1 na koniec meczu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, AZJA: SAFF Championship
Spotkanie: Afghanistan - Malediwy
Typ: Malediwy
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. Jak już wkroczyliśmy w egzotyczne klimaty to przy nich zostaniemy. Na jutro proponuje spotkanie w ramach mistrzostw SAFF, a dokładnie Afghanistan : Malediwy. Moim faworytem jest zespół reprezentacji Malediwów tak jak i bukmacherów i to na nich polecam zagrać. Oba zespoły mają już zapewniony awans, ponieważ oba wygrały już z Bhutanem i Sri Lanką. Uważam, że lepiej w tych meczach zaprezentowały się Malediwy - strzeliły łącznie 18 bramek i straciły tylko 2. Są w odpowiedniej formie, nie ma problemów ze stwarzaniem sytuacji bramkowych, to stwarza wielką szansę na mistrzostwo i powtórzenie sukcesu z 2008 roku. Na pewno będą chcieli wygrać to spotkanie, aby nie trafić na rywali z Nepalu, którzy są gospodarzami. Z drugiej strony barykady stanie zespół Afghanistanu. Finalista sprzed dwóch lat jest jednak w tym turnieju w gorszej formie. Tylko 6 strzelonych bramek &quot;chłopcom do bicia&quot; i tylko jedna stracona. Myślę, że nie są w stanie zagrozić jutro zespołowi z Malediwów, na pewno nie z taką formą. Na poparcie typu dodam jeszcze, że oba zespoły spotkały się wcześniej w 2009 roku i tamte spotkanie wygrały właśnie Malediwy 3-1. Powodzenia!
⛔100
 
szyma2 22

szyma2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Europa kwalifikacje MŚ
Spotkanie: Bośnia i Hercegowina - Słowacja

Typ: Handicap: Bośnia i Hercegowina -1
Kurs:
2.25
Bukmacher: Bet365
Godz. 20:15
Analiza:

Krótko i na temat. Bośniacy są liderem swojej grupy, 16pkt po 6 meczach. Słowacy zajmują 3 pozycję z 9pkt także po 6 spotkaniach. Bośnia komplet zwycięstw przed własną publicznością natomiast rywale na wyjazdach zanotowali tylko 2 remisy ze słabą Litwa i jeszcze słabszym Liechtensteinem. Bośnia na pewno tego meczu nie odpuści bo za plecami czają się Grecy, którzy czekają tylko na ich potknięcie. Szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie jak Bośniacy mogliby tego meczu nie wygrać, co prawda to tylko sport i wszystko jest możliwe ale nie tym razem, dodatkowym plusem jest własne boisko choć i na wyjeździe byliby zdecydowanym faworytem. Tego, że gospodarze ten mecz wygrają jestem prawie pewien a, że ich statystyka bramkowa przedstawia się następująco 23:3 to postanowiłem zagrać handi i mam nadzieję, że po strzeleniu pierwszej bramki pójdą za ciosem i dołożą kolejne trafienia. Przewiduje tu minimum 3 trafienia Bośniaków.
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis ziemny, US Open WTA
Spotkanie: Serena Williams - Na Li
Typ: będzie tie-break w meczu
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Oczywiście Serena Williams jest faworytką tego meczu, ale Na Li na pewno tanio skóry nie sprzeda. Chinka jest niesamowicie waleczną tenisistką, ona walczy o każdą piłkę, do samego końca. Na Li naprawdę dobrze serwuje na tym turnieju, jeśli chodzi o return, to też jest bardzo dobrze. Ogólnie Chinka jest w świetnej formie. W ostatniej rundzie pokonała po pięknym meczu będącą w wielkiej formie Makarovą i w tym meczu był tie-break w drugim secie. W tym sezonie Na Li grała już dwa razy z Sereną Williams. Jeden mecz wygrała Serena Williams 6:3, 7:6, więc był w tym spotkaniu tie-break. W drugim meczu Serena wygrała 7:5, 7:5, więc było bardzo blisko tie-breaka. W 2012 roku zawodniczki te grały ze sobą jeden raz i tam był tie-break w pierwszym secie. Jak widać na trzy ostatnie mecze pomiędzy Sereną Williams a Na Li w dwóch z nich był tie-break. Całkiem możliwe, że i tym razem go zobaczymy chociaż w jednym z setów, bo mecze pomiedzy nimi ostatnio są zacięte.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna – Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Spotkanie: Polska - Czarnogóra
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Kursy na Polskę podskoczyły powyżej 2,00 i uważam, że warto coś próbować pod naszych. Od razu zaznaczam, że po tylu blamażach, które nasi już nam zaserwowali to nic a nic od nich nie oczekuje, ale myślę że są szanse aby akurat ten mecz wygrali.
Trzeba zaznaczyć, że cała nasza obrona + Fornalik na ławce robią wszystko abyśmy te eliminacje przegrali a wyjątki ciągną ten wózek w drugą stronę (problem jest taki, że w każdym meczu jednostka, która gra dobry mecz ma inne nazwisko). I nie będę tutaj pisał, że nasi znowu obiecują, że będą walczyć itp itd bo to ich gadanie nijak ma się do rzeczywistości.
Uważam, że jest szansa wygrać ten mecz przez odpowiednie jednostki (bo drużyny póki co nie mamy) albo inaczej przez kilka jednostek. Na pierwszy plan Waldek Sobota. Mega forma w ostatnich tygodniach, w 100% w największym gazie z naszych reprezentantów. Do niego na drugim skrzydle Kuba, który mam nadzieję pobiega 90 a nie 45 minut i będziemy mieli mega wiatr na skrzydłach. Na rozegraniu Zieliński lub Mierzejewski. Który by nie był to i tak mega plus w porównaniu z hamulcowym Ludo. Zielu mimo czasem niedokładności po prostu cały czas próbuje grać do przodu, to jak na nasze warunki duża zaleta. A Adrian w formie, gra w podstawie w klubie, strzela bramki. I to wszystko co napisałem powinno dać w rezultacie więcej podań, akcji i wsparcia Robertowi. A wtedy powinien wreszcie pokazać na co go stać grając z orzełkiem na piersi. To moje argumenty jeśli chodzi o przód.
W tyłach nie ma tyle zalet ale jakieś można znaleźć. Po pierwsze Krychowiak. Czasami brakuje umiejętności ale ambicji nigdy a poza tym to na ten moment nasz najlepszy defensywny pomocnik jakiego mamy. W obronie wg. mnie powinien na prawym skrzydle zagrać Rzeźniczak. To na ten moment najlepszy obrońca Legii i powinien dostać szansę. Chodzą słuchy, że w środku ma zagrać Szukała. Ja jestem na tak. Gra w podstawie Steauy i mimo, iż Hajto mówi, że to zwykły wybijak to nam chociażby w meczu z Ukrainą i takiego brakło. Ostatnim już plusem będzie bramkarz. Boruc lub Szczęsny będą podporą - w to nie wątpię.
Aaa i jeszcze jedno, wszyscy pisząc o Czarnogórze piszą tylko Vucinić i Jovetić. Ten pierwszy niby gra w podstawie Juve ale wcale nie jest w najwyższej formie a ten drugi jeszcze nie powąchał murawy Premier Leauge. I ja wiem, że będą zagrożeniem, dla naszej obrony każdy atak jest zagrożeniem ale też nie przesadzajmy znowu. Jeśli chodzi o obronę to też, przegrana u siebie 4:0 z Ukrainą (tracąc wszystkie bramki w 45 minut) nie świadczy o nich najlepiej. I co mnie obchodzi argument, że kończyli w 9 (Ukraina w 10) jak sami się wykartkowali już w pierwszej połowie.
Podsumowując myślę, że jednak nasze + przeważą te - i będziemy się cieszyć ze zwycięstwa z trudnym rywalem. Powodzenia !
⛔100
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Piłka nożna Eliminacje MŚ Europa
Kazchstan- Wyspy Owcze
Wynik pierwszej połowy - 1
1,9
Expekt
Obie ekipy trafiły na bardzo wyrównaną grupę i pełnią w niej rolę dostarczających punkty. Jednak spotkanie jest ważne dla obu drużyn. Wybierając ten typ sugerowałem się przede wszystkim odległością do pokonania aby rozegrać mecz przez drużynę gości. Mają oni do pokonania ponad 4600 km! Pokonanie kilku stref czasowych na pewno będzie odczuwalne i dyspozycja może nie być za dobra. Warto tutaj wsponieć rozgrywki klubowe w europejskich pucharach, gdzie sam nadziałem się na kilka niespodzianek, które sprawiły drużyny z Kazachstanu. W drużynie gospodarzy zagrają właśnie Ci zawodnicy, którzy w klubach pokazali charakter ogrywając ekipy z zachodu Europy. W mojej ocenie również poziom prezentowany przez obie reprezentacje jest znaczący, Kazachstan może nie robić wrażenia ale są to na pewno lepsi zawodnicy od amatorów z Wysp Owczych. Myślę że Kazachowie pokażą jaki zrobili postęp i pewnie wygrają to spotkanie prowadząc już do przerwy. Zmęczenie podróżą jest tu kluczowym czynnikiem powodującym oddanie takiego typu. Dodam jeszcze, że obie ekipy zajmują kolejno 5. i 6. miejsce w grupie. Kazachowie mają jeden punkt a Wyspiarze okrągłe 0. Czas na pierwsze zwycięstwo Kazachów. Powodzenia.
⛔100
 
M 185

marcin_uk

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, U.S. Open
Spotkanie: Djokovic - Youzhny
Typ: Youzhny (+2.5 sets)
Kurs: 2.990
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
No i drugi ćwierćfinał dzisiejszego dnia. Wczoraj było ciekawie, dziś może być jeszcze ciekawiej. Po zwycięstwie Stasia nad Murray&#39;em trochę spuściłem z tonu, bo zapewne pograłbym typy na Rosjanina mocniej i odważniej, ale żeby nie zarzucać sobie po meczu, że dałem się ponieść emocjom, zdecydowałem na bezpieczniejszą i zagraną nieco &quot;delikatniej&quot; opcję. Co do meczu, Djokovic w turnieju nie musiał na razie pokazać nic, toż atut bycia numerem jeden. 22 stracone gemy mówią same za siebie. Ktoś pisał, że Nole woli sesje nocne, czuje się wtedy lepiej... Guzik prawda, sam czając się na over w meczu z Granollersem, zakładałem taki scenariusz, rzeczywistość rozwiała wszelkie wątpliwości, bo Djoko z najtrudniejszym rywalem w turnieju, zagrał najlepszy mecz, niepozostawiająca suchej nitki na walecznym na ogół Hiszpanie (dwa sety do zera). Novak dysponuje przewagą w przygotowaniu kondycyjnym nad każdym (Nadala stawiam na równi), w turnieju idzie jak burza, ale czas na pierwszy sprawdzian. Tenis a szczególnie obstawianie wyklucza schematy, ja w ostatniej rundzie stawiałem przeciwko Rosjaninowi, ale dobrą grą przekonał mnie do siebie. Zresztą co tu dożo mówić podobnie jak Stan Wawrinka gra dobry sezon, może nie tak dobry jak Szwajcar, bo regularnością nie grzeszy, ale gdy jest w formie potrafi walczyć z każdym, szczególnie na szybkim korcie, szczególnie w Nowym Jorku (to tu zaliczył swoje dwa życiowe wyniki, czyli półfinału 2006 i 2010). Nie przypadkiem H2H wynosi 5:3 a nie 8:0. Niby serwis Jużnego jest słaby... Ale zastanówcie się dobrze? Kto widział Miszkę w ciągu ostatnich kilku miesięcy więcej niż raz/dwa wie, że gdy jest w dobrej formie, gdy wierzy w siebie i po prostu mu &quot;idzie&quot; to i serwis jest solidnym elementem jego gry. W bukmacherce i analizie tenisowych stylów, trzeba iść z biegiem czasu i nie można klasyfikować zawodnika raz na zawsze, bo każdy się rozwija. A serwis Miszki na przestrzeni ostatnich 5 lat poprawił się niesamowicie i dla mnie to właśnie Rusek zrobił największy progres w tym elemencie w ostatnich latach z całego Touru (z uwzględnieniem Nadala, który wcale nie zaczął serwować dobrze w tym roku, ani nawet dwa, trzy wcześniej, on zawsze posiadał wielki atut w postaci pewnego podania). Co do typu to nie wierzę by Youzhnemu zabrakło motywacji a to podsatawa do tego by podjąć walkę z Djokovicem, tym bardziej, że argumentów (ofensywnych, ale kombinacyjnych skillsów) mu nie brakuje.
✅199
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Eliminacje Mistrzostw Europy
Spotkanie: Polska - Czarnogora
Typ: Polska (handicap 0-1)
Kurs: 3.70
Bukmacher: bwin
Analiza:

Juz dzisiaj dojdzie do meczu ostatniej szansy naszej kochanej druzyny narodowej w eliminacjach Mistrzostw Europy, w ktora tak zawsze wierzymy. Orly Fornalika zagraja z Czarnogora. W grupie prowadza nasi rywale z 14 punktami na koncie. My zajmujemy 4 miejsce z 9 punktami. Szanse na awans nadal zachowujemy ale musimy wygrac ostatnie 4 mecze. Nie bedzie latwo, wrecz jest to nie mozliwe, ale szczerze mowiac w pilce wszystko jest mozliwe i nawet w awans trzeba wierzyc. Co z tego ze w zespole Czarnogory gra Stevan Jovetic (Manchester City), Mirko Vucinic (Juventus Turyn). My mamy przeciez Roberta Lewandowskiego i Jakube Blaszczykowskiego, ktorzy beda wspierani nasza zdolna mlodzierza. Czarnogora reprezentuje podobny poziom co nasza reprezentacja. Wystarczy przypomiec pierwszy mecz tych eliminacji, ktory zagralismy wlasnie w Czarnogorze i ktory nasie reprezentanci powinni wygrac, ale niestety skonczylo sie podzialem punktow. Na Stadionie Narodowym w Warszawie bedzie prowadzony doping, ktory powinien ponisc chlopakow do pewnego zwyciestwa. Stawiam zwyciestwo reprezentacji Polski miniumum 2 bramkami.
⛔100
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Europa kwalifikacje MŚ
Spotkanie: Bośnia i Hercegowina - Słowacja

Typ: Bośnia i Hercegowina
Kurs 1.53
Bukmacher: Bet365
Godz. 20:15
Analiza:
Kolega wyżej typuje zwycięstwo z handicupem BiH. Najprawdopodobniej tak się stanie, podzielam jego zdanie. Miałem przyjemność oglądać dwa mecze BiH. Ostatni mecz jaki pamiętam to wygrana na wyjezdzie z Litwą 0-5 gdzie bramki dopiero padły w 2 połowie. Pjanic, Ibisevic, Dzeko, Lulic, Misimovic robią różnicę i świetnie współpracują. Dzeko jest głodny bramek, jest w dostatecznej dyspozycji i myślę, że w tym meczu ma coś do udowodnienia, być może strzeli bramkę. Do rzeczy. Bośnia prowadzi w grupie z 16 pkt, bramki 23:3 (!) podejmuje 3 Słowację 2-3-1, 7:5, 9pkt i 4 pkt straty do Grecji. Bośniacy to zespół, który od dawna zasługuje na grę w wielkim turnieju, niestety zazwyczaj trafiają do grupy z bardzo silną drużyną, mimo tego grają w barażach, gdzie nie są rozstawiani i nie są w stanie pokonać mocarzy, ale nie tym razem. Trafili do grupy z Grekami,czyli drużyną w ich zasięgu. Każdy mecz jest dla Bośniaków jak finał o wejście do mistrzostw, oni znają ból gry w barażach, tym razem zrobią wszystko aby awansować z pierwszego miejsca, żeby to się tak stało muszą dziś wygrać i zrobią to. Zamiast handicupy polecałbym BiH wygra, a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola, po kursie 2,3 Bwin. Osobiście gram wygraną Bośni, jak dla mnie po przyzwoitym kursie 1,53. Będzie demolka i kolejne 3 pkt dla Bośniaków, Grecja też wygra i walka będzie trwać dalej
⛔100
 
funias 691

funias

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje.
Spotkanie: Szkocja - Belgia
Typ: Obie drużyny strzelą? TAK
Kurs: 2,05
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Dzisiaj jak większość userów wybrałem coś z Eliminacji MŚ. Pod lupę biorę mecz Szkocja - Belgia. Patrząc na tabelę faworyta nie trudno wskazać. Belgowie przez eliminację idą jak burza i przewodzą w tabeli grupy A. Mają trzy punkty przewagi nad Chorwacją, która jest druga. W siedmiu rozegranych meczach mogą pochwalić się świetnym bilansem 7-1-0 oraz bramki 13-2. Szkocja natomiast już praktycznie bez szans na awans. Zaledwie 5 punktów w 7 spotkaniach i kiepściutki bilans 1-2-4 i bramki 4-9.
Forma Belgów w meczach wyjazdowych jest wyśmienita. Na trzy rozegrane mecze wygrali wszystko, strzelili siedem goli nie tracąc żadnego. Szkoci u siebie z kolei nie wygrali jeszcze spotkania czym na pewno rozczarowani są ich zagorzali fani. Dwa razy remisowali i raz przegrali. W dwóch na trzy spotkania w Szkocji zdobywali bramkę.
Czym zatem kieruję się grając BTTS skoro na wyraźnego faworyta wygląda Belgia? Otóż ostatnie meczę Szkocji pokazały, że reprezentacja ta wychodzi nieco z dołka. Sensacyjna wygrana w Chorwacji oraz pojedynek jak równy z równym z Anglikami na ich terenie (koniec końców Szkocja przegrała 3-2) świadczą, że coś się ruszyło. Dzisiaj są u siebie przed własną publicznością. Na pewno zagrają ambitnie, a każdy wie jaki ambitny i waleczny jest ten team. Za wszelką cenę będą chcieli trafić do siatki i wygrać to spotkanie. Belgia to z kolei duża jakość w ofensywie. Nazwiska takie jak Benteke, Lukaku, Hazard, Fellaini czy De Bruyne mówią same za siebie.
Podsumowując ambicja, waleczność Szkotów i gorący doping po jednej stronie... Po drugiej natomiast najlepsza drużyna grupy A i duża piłkarska jakość. Czuję, że zobaczymy tutaj bramki z obu stron. Belgia nie może w nieskończoność grać na 0. Pachnie mi tu remisem 1-1. Zobaczymy jak będzie. Powodzenia.
⛔100
 
leniuszek 21

leniuszek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Kwalifikacje MŚ
Spotkanie: Polska - Czarnogóra
Typ: 1. połowa over 1.5
Kurs: 3,4
Bukmacher: bet365
Analiza:
W ostatnich 5 meczach naszej reprezentacji typ zostałby pokryty 4 razy:
Polska - Dania 3:2 (1:2) ✅
Mołdawia - Polska 1:1 (1:1) ✅
Polska - Lichtenstein 2:0 (0:0) ⛔
Polska - San Marino 5:0 (2:0) ✅
Polska - Ukraina 1:3 (1:3) ✅
Trzeba zauważyć, że w jedynym meczu w którym typ nie wszedł Polska wyszła drugim składem.
Typ został także pokryty w pierwszym meczu z Czarnogórą, gdzie do przerwy Polska przegrywała 2:1.
Nie ma co ukrywać, że Polska musi ten mecz wygrać, spodziewam się że Polacy wyjdą bardzo ofensywnie nastawieni na to spotkanie, za co może ich spotkać kara w postaci groźnych kontrataków. Do tego dochodzi niska jakość naszych zawodników w obronie, z którą mamy problemy od początku tych eliminacji. Trzeba zauważyć, że także Czarnogóra nie powinna być zadowolona z remisu w tym meczu, chociaż ma 14 pkt na koncie i 2 pkty przewagi nad Anglią i 1 pkt nad Ukrainą, to Czarnogórcy rozegrali jeden mecz więcej, nie mogą więc być jeszcze absolutnie pewni awansu, ani nawet 2 miejsca, dającego możliwość ubiegania się o awans.
Podsumowując, typ opieram głownie na statystyce, słabej obronie Polski i chęcią zwycięstwa po obu stronach.
Powodzenia!
✅240
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje MŚ, grupa H
Spotkanie: Polska – Czarnogóra
Typ: over 2.5
Kurs: 2.29
Buk: Pinnacle
Godz. 20:45
Analiza:
No to gramy dziś naszych kopaczy mam nadzieje że dadzą przynajmniej zarobić bo na korzystny rezultat nie liczę.
Krótko o sytuacji w grupie Polacy są na czwartym miejscu z 9 punktami na koncie i by liczyć się w dalszej walce muszą wygrać. Czarnogóra jest liderem ale porażka z Ukrainą popsuła im sytuacje dziś ani Ukraina ani Anglia nie straci punktów a to oznacza że w przypadku nie zdobycia czegoś w tym meczu spadną na trzecie miejsce.
O grze Polaków można napisać wiele jedno się nie zmienia w defensywie jest katastrofa bramek nie traciliśmy tylko z takimi „potęgami” Lichtenstein czy San Marino (chociaż tu było blisko). Ostatnio dwie stracone z Duńczykami ale zadziała też ofensywa 3:2, pamiętny remis z Mołdawią w eliminacjach 1:1 gdzie gospodarze mieli jeszcze ze dwie setki. Jedyną siłą jaką widzę w tej reprezentacji to jedynie skrzydła w postaci Soboty i Błaszczykowskiego. Goście po remisie 1:1 z Anglikami poczuli się chyba zbyt pewnie po następnie przegrali i to u siebie z Ukrainą 0:4 to też pokazuję że w defensywie silnią też nie są. Chociaż trzeba przyznać że jak na razie na wyjazdach w eliminacjach radzą sobie bardzo dobrze 0:1 na Ukrainie tyle samo w Mołdawii i wygrana z San Marino 0:5. Ukrainę załatwili z kontry z nami zrobią to samo bo to my będziemy musieli prowadzić grę.
W tym spotkaniu remis nikogo nie urządza i nie będzie gry na taki wynik, nasi Reprezentanci jeśli chcą jeszcze liczyć się w walce o Mundial muszą wygrać, goście po ostatnim laniu od Ukraińców komplikowali sobie sytuację i też dla nich trzy punkty są najważniejsze. Wszyscy wiemy jak Polacy wyglądają w defensywie i nie będę tutaj nic więcej pisał. Ofensywa też rewelacyjnie nie wygląda ale w tej formacji jest potencjał, szczególnie liczą dziś na skrzydła które z Danią bardzo dobrze funkcjonowały. Czarnogóra też dużo więcej ma do zaoferowania w ataku Jovetic i Vucinic to silni i bardzo dobrze znani w świecie napastnicy. Wszyscy wiemy jak Czarnogóra potrafi grać ostro zresztą z obu stron tego nie zabraknie, będzie dużo stałych fragmentów gry i na pewno trenerzy dużo nad tym pracowali mam przeczucie że właśnie jedna z bramek padnie po stałym fragmencie. Nie ma co ukrywać bramka dla którejś z ekip otworzy ten mecz a jeśli będą to pierwsi goście to Polacy nie będą mogli czekać tylko od razu trzeba będzie przejść do ofensywnej gry .
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurobasket
Spotkanie: Belgia - Wielka Brytania
Typ: Belgia (- 5,5 pkt)
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betgun
Analiza: Witam. Trzeba jednak uderzac na tym turnieju w bezpieczne opcje. Za taką dzisiaj uważam handi na Belgów, którzy w fajny sposób zagrali z Niemcami i ich pokonali. Belgowie graja dobrze od początku turnieju w 1 meczu pechowo przegrywając z Ukrainą. Wygrana sensacyjna WB z Izraelem wywindowała nam kursy i dobrze. Myślę że takie handi jak marzenie, wczoraj pokazali Z Francuzami jak słabą są ekipą i dostali solidny oklep, mało tego w 2 połowie Francja już grała rezerwowymi nawet. Różnica klas straszna na korzyść Belgów i sensacji drugiej tutaj bym się już nie dopatrywał. Jak dla mnie fajny kurs i pewny bet. Pozdro
Jestem tutaj dla Was ????
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Kwalifikacje MŚ
Spotkanie: Polska - Czarnogóra
Typ: Polska powyżej 1,5 gola
Kurs: 2.25
bukmacher: expekt
analiza:
Z bogatej oferty na dziś ja decyduje się zagrać patriotycznie. Szanse na awans mamy niewielkie. Jeśli dziś uda się wygrać z Czarnogóra, a jest to bardzo prawdopodobne, to nie sądzę by Anglicy i Ukraińcy oddali nam punkty w późniejszych meczach.
W Czarnogórze znam tylko dwóch zawodników, Jovetić i Vucinić. Są to gracze ofensywni, którzy owszem mogą &quot;ukąsić&quot; naszych rywali, ale za to obrona pozostawia wiele do życzenia. I właśnie dziś liczę na Sobotę i Lewandowskiego, że wykorzystają w pełni swój potencjał.
Czytałem wywiad z Vukoviciem, który zdecydowanie uważa, że Czarnogóra to zespół za słaby na grę na MŚ, i sam wskazuje Polaków na faworytów dzisiejszego meczu.
Co do składów naszych to nie ma sensu spekulować, Bóg jeden wie co wymyśli dziś Waldek, który co mecz wymienia połowę garnituru.
⛔100
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje Mistrzostw Świata
Spotkanie: Polska - Czarnogóra
Typ: 2
Kurs: 4.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tak czytam sobie wasze analizy i zastanawiam się czy nie jesteście szaleni. Rozumiem patriotyzm ale trzeba trochę obiektywnie spojrzeć.
Po pierwsze reprezentacja Czarnogóry ma wszystko to czego nie ma Polski. Serce, zaangażowanie, honor. W rankingu FIFA Czarnogóra jest na 28 miejscu, my na 72! Wiadomo rankingi nie grają ale nasi piłkarze w żadnym meczu nie pokazali przesłanek żeby sądzić, że mielibyśmy wygrać z taką reprezentacją jak Czarnogóra.
Mamy trenera bez jaj, nieskutecznego napastnika, dziurawą obronę, złą atmosferę i ogromna presję mediów i kibiców z która piłkarze sobie nie radzą. W kadrze nie ma prawdziwych twardzieli, którzy pociągnęli by za sobą innych a na boisku gryźli trawę. Bo chyba nie jest nim Kosecki który chodzi w koralach i z dekoltem. Wyrazistą postacią jest Kuba Błaszczykowski ale piłka to gra zespołowa i sam meczu nie wygra.
Sytuacja przypomina mi mecz z Ukrainą gdzie też przed spotkaniem dopisywaliśmy sobie 3 punkty (na Ukrainę płacili 4:1) a jak się skończyło każdy pamięta.
Nasza piłka jest na samym dnie i szczerze mówiąc, cieszę się że nie pojedziemy na mundial bo znów narobiłbym sobie nadziei a potem wstydziłbym się, że przegraliśmy 3 mecze.
Dla ryzykantów polecam hdc +1 na Czarnogórców, kurs 9.5
Pozdrawiam
⛔100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia Division 2 grupa 4
Spotkanie: MO - Tromsdalen
Typ: over3.5
Kurs: 1.68
Bukmacher: unibet
Godzina: 15:30
W cieniu dzisiejszych emocji związanych z el.MŚ wybrałem spotkanie z trzeciej ligi norweskiej.
Czwarte w tabeli MO podejmuje dzisiaj lidera rozgrywek, gospodarze nie mają już szans na awans a goście raczej już nie mają szans nie awansować, więc mecz będzie chyba na luzie.
MO w ostatniej kolejce pokonało na wyjeździe walczące o utrzymanie przedostatnie Skedsmo 2-0, wcześniej wygrali z Lørenskog u siebie 4-1 i dzieki temu wyprzedzili ich w tabeli. Do trzeciego Levanger tracą 2 punkty. MO nie jest drużyną bardzo overową w tej bramkostrzelnej lidze, maja &quot;zaledwie&quot; średnia 3.5 gola na mecz.
O Tromsdalen pisałem tutaj już kilka razy, pewnie zmierzają do powrotu do drugiej ligi, w ostatniej kolejce pokonali 4-2 rezerwy Rosenborga, wcześniej zaliczyli dwa bardzo cenne remisy wyjazdowe 1-1 z walczącym o utrzymanie Eidsvold i najważniejszy szczęśliwy remis 2-2 z drugim K.Oslo, gola wyrównującego strzelili w 90 minucie, gdyby piłkarze z Oslo wygrali to walka o awans była by bardziej ciekawa.
Goście maja najwięcej strzelonych goli w lidze (53), średnia 4.2 gola na mecz.
Lider jest niepokonany od 14 spotkań! Przewaga nad KFUM to bezpieczne 8 punktów na 7 kolejek przed końcem sezonu.
MO pałają żądzą zemsty, w poprzednim spotkaniu w maju wygrywali już 2-0 żeby w drugiej połowie stracić 3 gole i przegrać całe spotkanie 2-3. Dzisiaj mogą pójść na wymianę, nikt tutaj nie będzie murował bramki, obie ekipy będą chciały wygrać.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom