>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tydzień 36: Istanbul 2, Banja Luka, Petange, Cali, Seville, Meknes

Status
Zamknięty.
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Location: Istanbul 2, Turkey
Type: $75,000
Surface: Hard
Starting Date: 9-15 September
Tournament website: http://www.istanbulchallenger.org/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/6837/mds.pdf
Location: Banja Luka, Bosnia &amp; Herzegovina
Type: €64,000 +H
Surface: Clay
Starting Date: 9-15 September
Tournament website: http://www.banjaluka-challenger.com/novi/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/1607/mds.pdf
Location: Petange, Luxembourg
Type: €64,000
Surface: Hard
Starting Date: 9-15 September
Tournament website: http://www.rolleropen.lu/en-GB/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/6592/mds.pdf
Location: Cali, Colombia
Type: $50,000 +H
Surface: Clay
Starting Date: 9-15 September
Tournament website: http://www.tennissegurosbolivar.com/web/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/3994/mds.pdf
Location: Seville, Spain
Type: €42,500 +H
Surface: Clay
Starting Date: 8-14 September
Tournament website: http://copasevilla.tenisbetis.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/784/mds.pdf
Location: Meknes, Morocco
Type: €30,000 +H
Surface: Clay
Starting Date: 8-11 September
Tournament website: http://www.arryadia.com/mtt/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/3767/mds.pdf
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
kwalifikacje do czelka w turcji hard
David Rice -Henrique Cunha 6-4 6-3 ✅ 1 1,57 Bet365

24 letni Brytyjczyk gra przede wszystkim na hardzie. W tym roku bilans 25-7. kilka bardzo ciekawych rezultatów. Wysoka forma urywał sety Marco Chiudinelli oraz Kukushkinowi. Ostatnio 2 razy przeszedł kwalifikacje do czelków, ogrywając zawodników znacznie lepszych od Brazylijczyka. W tym turnieju ograł już swojego rodaka Sean Thornley 6-2 6-0, który myślę, że także pokonałby Brazylijczyka.

Przeciwko niemu stanie 23 leni Brazylijczyk, który w całej swej karierze półzawodowca wygrał 19 meczów na hardzie przegrał 16. Nigdy jeszcze nie grał w turnieju głównym na takim turnieju. W rankingu 400 miejsc niżej od Brytyjczyka. W tym roku co prawda sukces wygranie ITF w Turcji gdzie w 1 rundzie pokonał zawodnika pokroju Brytyczyka Jules Marie, który jednak w drugiej połowie roku gra fatalnie. Na tym turnieju pokonał już dwóch zawodników amatora z Turcji z dziką kartą i Egipcjanina, który preferuje nawierzchnie ziemne.
Każdy inny wynik niż pewne zwycięstwo Brytyjczyka będzie sporą niespodzianką.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Na pewno nie grałbym przeciwko Cunhrze, był jednym z większych talentów z Brazylii, dobre wyniki juniorskie + gra w NCAA
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Na pewno nie grałbym przeciwko Cunhrze, był jednym z większych talentów z Brazylii, dobre wyniki juniorskie + gra w NCAA
Trochę dziwne rozumowanie. Zgodzę się ze Brazylijczyk był 6 na świecie juniorem. Pokonywał wielu znanych teraz tenisistów. ale ostatni mecz juniorski rozegrał 5 lat temu. Kariera seniora po prostu żałosna. Jak tu go porównać z Tomiciem i Janowiczem z którymi grał jako junior. Po okresie juniorskim przez 4 lata wygrał 6 meczów na hardzie.
Rekord NCAA 151-31 ale to nie ma żadnego przełożenia do grania w challengerach. A turniej w dodatku w Turcji a nie w USA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nie ma kariery seniorskiej bo ciągle gra w USA, tylko później przychodzą takie mecze a ludzie ślepo grają przeciw takim zawodnikom jak on czy Quiroz bo widza na tennisexplorer &#39;żałosne&#39; wyniki
 
N 7

nrth

Użytkownik
Szybko bo mecz za pół godziny
Lobkov A. - Teixeira M. 2 @1,37 Marathon

Jest to dobry kurs do jakiegoś dubla. Francuz podejmuje sklasyfikowanego na 335 pozycji w rankingu Rosjanina. Teixeira w miarę dobry sezon, bilans na clau to 23/15 przy 16/11 Lobkova. Ostatnie 3 mecze francuza to 3 porażki także czas się odbić a z kim jak z kim ale z Lobkovem powinien uczynić to spokojnie.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Zopp-Neuchrist 1 @1.28
Gdzies tutaj jakis maly kurs w challengerach zazwyczaj mozna wyszukac i taki typ rzucil mi sie w oczy. Zopp dluga przerwe mial jeszcze nie tak dawno, ale gracz o wysokich umiejetnosciach. Zopp na US Open zagral w 1 rundzie 5-setowy mecz z Granollersem, wiec zakladam ze poprawa jest spora, a czas dziala niewatpliwie na korzysc Estonczyka. Rywal z Austrii wrazenia nie robi i nie moze sie poszczycic sukcesami na tle challengerowym, wiec trudno nie zakladac wygranej Zoppa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Daniel @ 1,3
Niesten gra padake, której dawno nie widziałem na poziomie chall, słabe przebijanie i nic więcej, Daniel podyktuje warunki i łatwo przejdzie do kolejnej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Golubev A. v Korolev E.
3,00 Unibet

Z jakiego powodu pytam dlaczego kursy są tak wystawione? Ja nie mam nic przeciwko, gdyż widzę przebieg tego meczu zupełnie inaczej niż bukmacherzy. Pojedynek dwóch Kazachów, którzy otworzą turniej w Petange. Faworyt bukmacherów to Golubev - jednak co za nim przemawia? Na to pytanie mogę odpowiedzieć tylko jednym słowem: nic. Nie warto się sugerować tegorocznym bilansem na hardzie (0/4) bo dwa z tych meczy musiał po prostu poddać. Głównym moim argumentem co do tego meczu jest bilans pojedynków bezpośrednich, który jest zdecydowanie na korzyść młodszego z Kazachów. Spotykali się na korcie cztery razy - cztery razy zwyciężał Evgeny, co pokazuje nam, że ma ten zawodnik patent na rodaka i nawet to, że jest w słabszej formie nie powinno przeszkodzić mu w zwycięstwie. Kurs jest bardzo wysoki, nie wiem czym się sugerują bukmacherzy, coś tam dolegało Korolevovi ale wrócił tydzień temu do gry i było wszystko ok, rywala miał wymagającego więc można przymrużyć oko na ten występ.
 
N 7

nrth

Użytkownik
Szybko bo mecz za pół godziny
Lobkov A. - Teixeira M. 2 @1,37 Marathon

Jest to dobry kurs do jakiegoś dubla. Francuz podejmuje sklasyfikowanego na 335 pozycji w rankingu Rosjanina. Teixeira w miarę dobry sezon, bilans na clau to 23/15 przy 16/11 Lobkova. Ostatnie 3 mecze francuza to 3 porażki także czas się odbić a z kim jak z kim ale z Lobkovem powinien uczynić to spokojnie.
✅
Andreozzi + Olivo AKO 1,45
Podobna sytuacja jak powyżej. Olivo notuje 5 porażek z rzędu, teraz trafia na 701 w rankingu Hiszpana. W tym sezonie na clayu solidnie bo 22/20. nie powinien mieć problemów.
Andreozzi gra z graczem z Gwatemali sklasyfikowanym na 440 pozycji w rankingu ATP. Guido dwa ostatnie spotkania przegrał, bilans 24/12 w tym sezonie na ziemi także nie widzę innej opcji niż jego wygrana.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Jedziemy dalej z tym wózkiem. Dzisiejszy dzień bardzo dobry, nerwówka trochę z kitajcem Danielem, ale wygrał i to się liczy. Jutro lecimy od 9:30 ze Stambułu. 1 sesja drugiej części drabinki turniejowej i dwa mecze które mnie zainteresowały. Jaziri ✅ + Devvarman ⛔, ale ich nie opisuję ponieważ nie jestem jeszcze do końca przekonany czy pobiorę te mecze.
Meknes, tutaj mecz wobec którego nie można przejść bokiem. Słaby zagra z kompletnym pajacem na korcie. Gerard Granollers vs Podlipnik Castillo. Hiszpan w cieniu swojego brata Marcela, Chilijczyk... szkoda pisać na jego temat...
Granollers @ 1.65 bah ⛔ [5:7, 4:6] Gerard No-bet.
Banja Luka, czyli Grzesiu Panfil vs Theodoros &quot;brodziaty&quot; Angelinos. W Libercu, Grzesiu ładnie pograł z Vagnozzim gdzie nie był faworytem, uległ Słoweńcowi Kavciciowi. W Tampere pech w losowaniu, Huta Galung 1 runda, wynik wiadomo... Od turnieju w Czechach nic nie grał. Grek zagrał w Brasov z LL i dostał po tyłku w 3 setach ???? H2H na korzyść Greka, ale mecz był w ramach ITF&#39;u 2 lata temu.
Panfil @ 1.55 bah ✅ [6:4, 6:4]
Sewilla
Victor Baluda (RUS) - Jose Checa-Calvo (ESP) @ 1.50 ⛔ Tragiczny mecz Hiszpana, mógł skreczować lepiej bym na tym wyszedł...
Pojedynek szykuje się na bardzo wyrównany. Na przeciw siebie staje, dwóch solidnych zawodników z ITF. Hiszpan świeżo po wygranej w Oviedo, w sierpniu wygrał w Bejar. Rosjanin wygrał w Moskwie, ale Challenger na hardzie w Astanie i Kazaniu to za wysoka półka dla Victora. Mecz w kraju Jose więc powinno mu się łatwiej grać. Nie lubię grać przeciwko gospodarzom, ale liczę na końcowy tryumf Hiszpana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 7

nrth

Użytkownik
✅
Andreozzi + Olivo AKO 1,45
Podobna sytuacja jak powyżej. Olivo notuje 5 porażek z rzędu, teraz trafia na 701 w rankingu Hiszpana. W tym sezonie na clayu solidnie bo 22/20. nie powinien mieć problemów.
Andreozzi gra z graczem z Gwatemali sklasyfikowanym na 440 pozycji w rankingu ATP. Guido dwa ostatnie spotkania przegrał, bilans 24/12 w tym sezonie na ziemi także nie widzę innej opcji niż jego wygrana.
✅
Basilashvili - Petzschner 2 @1,35 Marathon
Kolejna perełka do jakiegoś dubla. Niemiec w tym roku ładny bilans na hardzie bo 10 zwycięstw i 5 porażek. Na pewno wygląda lepiej przy reprezentancie USA która wygrał w tym roku 3 razy, ulegając zaś w 6 spotkaniach. Philipp kreczował ostatnio na US Open w pierwszej rundzie. Teraz startuje znowu także ufam, że uraz wyleczony i młody Basilashvili nie powinien być przeszkodą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szpil 313

szpil

Użytkownik
Mikhail Kukushkin wygra 2-0 @ 1.83 Bet365 ⛔
Kukushkin ostatnio nadzwyczaj dobrze gra, świetny występ na US Open, gdzie pokonał chociażby Delbonisa. Urwanie seta Ferrerowi, to też nielada wyczyn. Z drugiej strony McGee... oczywiście pokonał ostatnio R. Harrisona, ale jakoś ta wygrana do mnie nie przemawia, gdyż następny mecz przegrał w tragicznym stylu z Dustovem 6:1 6:2.
Kazach lubi grać w tym turnieju, w 2011 odpadł w 1/4 turnieju po walce z triumfatorem Istominem, w 2010 był w finale, w 2009 znowu 1/4.
Oczywiście nie możma przekreślać umiejętności McGee, potrafi napsuć krwii i od czasu do czasu zagrać świetny mecz, jednakże patrząc przez pryzmat obecnej formy Kazacha, oraz tego, że lubi grać w tym turnieju i osiąga tutaj całkiem przyzwoite wyniki, śmiem wątpić, że nie będzie wstrzymywac rakiety i szybko odprawi rywala.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Adrian Menendez-Maceiras - Martin Fischer dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 2.20
Stawka: 55 | Do wygrania: 66 PLN
Expekt

Delikatnie przesadzony kurs wg mnie na Adriana, który na HARDZIE jak już kilkakrotnie podkreślałem grać potrafi. W US OPEN był o krok od dostania się do turnieju głównego, a na jego drodze stanął tak dobrze zapamiętany Evans... Na HARDZIE w tym roku Adrian ma całkiem fajny bilans (Qualies &amp; CH 19-9) co dowodzi, że na tej nawierzchni czuje się najlepiej. W zeszłym roku przegrał tutaj w QF z Mannarino, po bardzo zaciętym meczu. Trochę punktów zatem do obrony jest a droga do QF w tym roku też nie jakaś najtrudniejsza, bo w kolejnej rundzie spotka się z Gojowczykiem, więc też jak najbardziej w zasięgu.
Fischer natomiast po ostatnim całkiem dobrym turnieju z St.Remy gdzie osiągnął SF tutaj może być delikatnie pisząc za bardzo rozluźniony, a grajka po drugiej strony będzie miał wymagającego. Czy Fischer jest aż takim faworytem ? Wg mnie nie i kursy powinny być bardziej wyrównane, ale w związku z dobrym ostatnim występem Austriaka mamy delikatne VALUE w stronę Hiszpana.
H2H na korzyść Fischera, grali ze sobą nie tak dawno temu i górą po 3 setach był Matrin. Czas na rewanż !
 
M 185

marcin_uk

Użytkownik
Ilhan - Setkic 1 @ 1.30 Bet365 (5/10) ⛔
Ilhan zatrzymał się w rozwoju (tenisowym oczywiście :p ) już jakiś czas temu. Miał być dobry grajek poziomu Tour, wyszedł challengerowy średniak. Niemniej jednak wciąż można na niego liczyć gdy rozgrywa turniej w Turcji. U siebie, szczególnie na szybkich kortach, staje się graczem na miarę oczekiwań. W tym roku finał w Eskisehir, w przeszłości kilka podobnych wyników. Tenisista to mogłoby się wydawać &quot;drewniany&quot;, obszerny zamach, płaskie uderzenia, skracanie wymian... Nie zawsze idzie to w parze ze skutecznością, ale jak wspomniałem, u siebie potrafi się &quot;spiąć&quot;. Setkić podoba historia, duże oczekiwania, też nie przełożyły się na rzeczywistość. Ogólnie Turek jest lepszym tenisistom a biorąc pod uwagę, że turniej grają w Stambule, gram mocno (max stawka dla chall) w stronę jego zwycięstwa. Jako ciekawostkę dodam, że akurat Stambuł nie jest szczęśliwy dla Marsela, trzy poprzednie występy kończył tu na 1 rundzie, przegrywając będąc faworytem (jak dziś). No, ale nie popadajmy w skrajność, czas na przełamanie, okazja do tego wyborna.
Dzumhur - Schoorel 1 @ 1.72 Bet365 (4/10) ⛔
Też całkiem solidna stawka. O Holendrze pisałem dużo w zeszłym tygodniu, dlatego pominę wzmiankę o nim tym razem. Dodam tylko, że spojrzałem na finał w Alphen i mimo, że rywal był klasowy, to Thom mi niczym nie zaimponował. Damir, 21 letni Bośniak, pokazał się ostatnio z dobrej strony w Poznaniu. Od tamtej pory na cegle tylko 3 mecze, z których 2 przegrał. Tym razem turniej w swoim kraju, warto byłoby się pokazać. Rywal wymagający, ale do ogrania spokojnie. Jeśli Dzhumur nie przestraszy się oczekiwań fanów, jeśli zagra na miarę talentu to powinien zdominować ten mecz. Schoorela wystarczy mocniej poruszać po korcie, by dostać się do &quot;kopalni&quot; punktów, którą są błędy Holendra. Z Gimeno-Traverem &quot;gryzł ziemię&quot; a mimo to nie potrafił nawet przez moment nawiązać walki, z Bośniakiem może być podobnie, jeśli tylko ten wykorzysta swoje atuty i sam nie będzie podejmował przesadnego ryzyka. Podobny mecz Damira przed tygodniem, wtedy przegrał z belgijską strzelbą - Bemelmansem, trudno powiedzieć czemu, ale na pewno zawyżyło to kurs na dzisiejszy mecz, moim zdaniem bezpodstawnie, bo raz że Damir zdobył dobre doświadczenie i nie liczyłbym na drugą, podobną wpadkę, w kolejnym tygodniu. Stąd też stawka mocna, kurs zawyżony, typ bardzo solidny.
:oops:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Spotkanie zaraz się zaczyna, więc na szybko
Melzer - Podlipnik Castillo 1 Betclic 1.45 ✅
Melzer mocno mnie zaskoczył wygrywając z Thiemem. Ostatnio finał w Brasov, gdzie po drodze pokonał Reistera. Dziś przeciwnik, który jest kompletnie bez formy. Chilijczyk notuję ostatnio sporo wpadek np.2:6 0:6 z Margea. Dziś powinien przegrać z Melzerem, który jest w naprawdę dobrej dyspozycji.
 
grabi83 283

grabi83

Użytkownik
Challenger Petange
Stephane Bolli - Andrey Golubev 1 ✅
11/09/2013
18:30
bet365
kurs 2.62
Typ raczej na podstawie statystyk. Panowie grali ze soba dwa razy i Stephane dwa razy wygral 2:0(wg bet365). W rankingu rozni ich okolo dwustu pozycji na korzysc Kazacha, ale ze to challenger to rozne rzeczy sie moga dziac, wiec widze value w kursie na starszego o 3 lata Szwajcara.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 160

peter42

Użytkownik
Alexander Ward-Renzo Olivo 6-7,6-1,6-7✅
typ Renzo Olivo
kurs 1,83 bet365

Po wczorajszym meczu Warda zastanawiałem sie jaki kurs wystawia buki na dzisiejszy cwiercfinał z Olivo.Spodziewałem sie z 1,4-1,5 na Argentynczyka a tu taka miła niespodzianka.Zwyciestwa Warda nie kwestionuje ale gre i zachowanie Kuznecova juz tak,bo jezeli byl kontuzjowany powinien poddac mecz a nie robic komedie w najwazniejszych gemach serwisowych 2 i 3 seta. Olivo to wielki talent,ostatnio jednak zgubił gdzies forme z poczatku roku ,gdzie doszedł do dwoch finałów challengerow. Wierze ze tym turniejem sie przelamie i zacznie grac na miare oczekiwań w nim pokładanych i nie bedzie juz robil takiej siary jak w meczu ze słabym Greulem gdzie ugral 2gemy.
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Farukh Dustov - Tobias Kamke 2 1.34 Unibet ✅
Pojedynek dwóch rówieśników, których dziali w rankingu 136 miejsc. Polecam grac Niemca z kilku prostych powodów. Po pierwsze hala to jego żywioł co pokazał rok temu wygrywając ten turniej. Forma i umiejętności również po jego stronie. Patrząc na wyniku Kamke, można zauwaczyc ze praktycznie nie przegrywa będąc faworytem. Uzbek z kolei ostatnio niezły turniej w Aptosie i to by było na tyle. W US open porażka z Donaldsonem potem z Przysiężnym. Nie widzę w tym meczu szans dla Dustova.

Benjamin Becker - Josselin Ouanna 1 1.3 Unibet ✅
Tutaj w dwóch setach powinien wygrać Becker. Obaj preferują hale, ale ostatnie wyniki zdecydowanie za Beckerem, który pogrywał ostatnio z powodzeniem w turniejach wyższej rangi odpadając dopiero z Nadalem i Djokoviciem. Potrafił wygrac m.in z Mannarino czy Rosolem, czyli z zawodnikami o klasę lepszymi. Tu w pierszej rundzie nie stracił nawet gema. Natomiast Ouanna ostatnio zawodzi. W ostatnich turniejach odpadał dosc szybko z przecietnymi graczami typu Guez, Daniel, Wu czy Viola. Z Beckerem nie ma argumentów by powalczyc chocby o seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
M 185

marcin_uk

Użytkownik
Panfil - Volandri 1 @ 4.75 Betclic (1/10)
Nie będę owijał w bawełnę, że Grzesia to ja już ze dwa lata na korcie nie widziałem, zresztą mało się pokazywał (niewiele challi a ciezko o stream z itfu). No, ale ogolnie to z niego jest calkiem fajny grajek. Okej nieułożony, zgadza się też że grający falami... No, ale gdy fala jest wznosząca to jest groźny dla każdego :] A na pewno kazdego na poziomie tego challengera :] 25 lat, zbliża się do najlepszego wieku dla tenisisty, jeśli jakimś cudem udałoby mu się wygrać całego challengera (nie koniecznie tu i teraz), albo chociaż dojść daleko w jakimś super stylu to mógłby zaskoczyć i powalczyć w końcu o TOP100... Wydaje się, że nie ma szans (aktualnie, koniec 4 setki), ale widziałem w przeszłości, o wiele gorszych graczy, którzy wykorzystali swoj czas i na spontanie wdarli sie do 100 a nawet wyzej. Poza tym co napisalem o przestojach i zrywach, dodam jeszcze ze nasz mańkut fajnie czuje backhand-side ;) O rywalu? Na pewno solidniejszy, równiejszy, niech będzie że dużo lepszy. No ale Filippo lubi przypajacować. Oddać mecz za darmo, ogólnie gra w kratkę (z tą różnicą że on miesza udane turnieje z klapami). No i jeszcze 75% startów we włoskich challach :] Tydzień temu finał właśnie w Italii, więc teraz liczę na wtopę. Pierwsza runda 2:0, ale 8 gemów oddanych NoNamowi, również z 5 setki ATP... &quot;dupy nie urywa&quot;
Pozdro!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom