>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Temat służy do zadawania pytań czy też wyjaśniania wszelkich niejasności.
Postaramy się na nie jak najszybciej odpowiedzieć.

Zanim zadacie pytanie zachęcam do dokładnego przeczytania Regulaminu konkursu !!!
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Witam. Mam pytanie odnośnie sposobu wyboru składów drużyn. Rzecz w tym, że jak zauważyłem kilku uczestników konkursu podało w składzie jako &quot;przyjmującą&quot; M.Kozuch. Na stronie CEV informują że jest to &quot;przyjmująca&quot;, natomiast tak naprawdę gra na pozycji &quot;atakującej&quot; (mało zorientowanych odsyłam do statystyk niedawno zakończonego WGP ), a jak wiadomo z reguły zawodniczki &quot;atakujące&quot; zdobywają najwięcej punktów w meczach w swoich zespołach i najprawdopodobniej Kozuch w kadrze będzie grała na &quot;ataku&quot;. Wychodzi więc na to że w składach w/w uczestników konkursu mamy 2 &quot;atakujące&quot; i w związku z tym zdobycze punktowe tychże będą większe. Gdyby ktoś złożył zespół z samych &quot;atakujących&quot; z czołowych drużyn to miałby bardzo dużą przewagę nad tymi, którzy tego nie zrobili, ale chyba nie o to tu chodzi. Proszę o wyjaśnienie tej sprawy. W regulaminie na ten temat nie znalazłem żadnych informacji.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Witam. Mam pytanie odnośnie sposobu wyboru składów drużyn. Rzecz w tym, że jak zauważyłem kilku uczestników konkursu podało w składzie jako &quot;przyjmującą&quot; M.Kozuch. Na stronie CEV informują że jest to &quot;przyjmująca&quot;, natomiast tak naprawdę gra na pozycji &quot;atakującej&quot; (mało zorientowanych odsyłam do statystyk niedawno zakończonego WGP ), a jak wiadomo z reguły zawodniczki &quot;atakujące&quot; zdobywają najwięcej punktów w meczach w swoich zespołach i najprawdopodobniej Kozuch w kadrze będzie grała na &quot;ataku&quot;. Wychodzi więc na to że w składach w/w uczestników konkursu mamy 2 &quot;atakujące&quot; i w związku z tym zdobycze punktowe tychże będą większe. Gdyby ktoś złożył zespół z samych &quot;atakujących&quot; z czołowych drużyn to miałby bardzo dużą przewagę nad tymi, którzy tego nie zrobili, ale chyba nie o to tu chodzi. Proszę o wyjaśnienie tej sprawy. W regulaminie na ten temat nie znalazłem żadnych informacji.
Cześć
Kilku uczestników podało Kozuch jako przyjmującą i te osoby dostały już ode mnie wiadomość. Myślę, że nikt tutaj nie chciał iść na łatwiznę tylko, CEV trochę pewnie wprowadził zamieszania, ale Kozuch będzie grała na ataku i takie wpisanie jej jako &quot;przyjmującej&quot; w konkursie nie przejdzie.
Oczywiście osoby, które się pomyliły, czy chcą po prostu dokonać jakąś zmianę w składzie (z różnych powodów) mogą to zrobić. Do momentu pierwszego spotkania w turnieju jest to dozwolone i nie będę z tym robił żadnego problemu ;)
Jak macie jeszcze jakieś pytania to piszcie.
Pozdrawiam Redwitz
 
Z 610,3K
Prosze o zmiane przyjmujacej

Finalista: Serbia
Zwycięzca Mistrzostw Europy: Rosja

MVP: Natalia Goncharova


Skład:
Rozgrywająca: Naz Aydemir (Turcja)
Atakująca: Natalia Goncharova (Rosja)
Środkowa: Milena Rasic (Serbia)
Środkowa: Christiane Furst (Niemcy)
Przyjmująca: Tatiana Kosheleva (Rosja)
Przyjmująca: Brankica Mihajlovic (Serbia)


Przyjmująca: Brankica Mihajlovic (Serbia)
zmiana za
Margareta Kozuch (Niemcy)
Dzieki i pozdrawiam


Redwitz // Zrobione.
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Ja też poproszę o zmianę przyjmującej z Margarety Kozuch na Tatiana Kosheleva.

Redwitz // Zrobione.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Finalista: Rosja
Zwycięzca Mistrzostw Europy: Niemcy
MVP: Tatiana Kosheleva (Rosja)
Skład:
Rozgrywająca: Naz Aydemir (Turcja)
Atakująca:Natalia Goncharova (Rosja)
Środkowa: Milena Rasic (Serbia)
Środkowa: Christiane Furst (Niemcy)
Przyjmująca: Tatiana Kosheleva (Rosja)
Przyjmująca:Lucia Bosetti (Włochy)
Proszę o zmianę typów ????
Typy powyżej są poprawione za Kozuch Bosetti a za Wensink Furst

Redwitz // Zrobione.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Żeby później nie było pytań na ten temat.
Pierwsza aktualizacja tabeli pojawi się po fazie grupowej. Kolejna przed półfinałami.
Razem z tabelką za typy bieżące będę również wrzucał aktualną punktację za skład.
 
Do góry Bottom