>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tempobet

krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Tempobet - ma tam ktos konto? Gra/gral? Slyszal jakies opinie? Z tego co widze to buk z ciekawymi kursami, bardzo czesto lepsze nawet niz na Pinnacle. Czekam na jakies opinie od was.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Nie ma żadnych opinii, to może ja zostanę królikiem doświadczalnym. Założyłem konto, ale tak jak u każdego buka nie wpłacę ani 0,01€ dopóki nie otrzymam informacji jakie co trzeba wysłać aby zweryfikowali konto. Wysłałem e-maila, czekam na odpowiedź. Jak coś to was poinformuje jak to tu wygląda, ale ja gram za małe stawki i nie wygrywam kokosów więc raczej szybko nie zlimitują.
Na początek duży + za to, że mają w swojej ofercie szachy. Wprawdzie tylko mecz o mistrzostwo świata, ale dobre i to. Kiedyś bawiłem się w typowanie wyników meczów szachowych na forum. Ustaliliśmy punktacje 1pkt za trafiony remis 3pkt za trafiony wynik inny niż remis i całkiem dobrze mi szło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
A mogą tam grać Polacy? ja załozyłem konto i nie mogłem kasy wpłacić :/
Jak to w końcu jest? Mogą tam grać Polacy, czy nie? Ja w ich regulaminie znalazłem taki zapis:
Residents of the USA, Germany, Spain, UK, Ireland, Malta, Greece, France and Bulgaria are not allowed to open an account.
Z tego wynika, że tylko rezydenci wyżej wymienionych krajów nie mogą zakładać tam konta. Nie ma na liście Polski.
 
yam 93

yam

Użytkownik
Zalozylem konto (z EUR), ale mam opcje wplaty jedynie przez Nettelera, ktorego nie uzywam.
Zobaczymy czy odpisza co ze Skrillem.
Edit:
Zamiast odpowiedzi mam zablokowane konto - nie da sie zalogowac.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
A szkoda, że taki syf, bo od kilku dni jak sobie duble sklejam dla porównania na oddsportalu to u nich wychodzi na każdym ako większe o jakieś 0.15-0.30 od innych buków :eek:
 
oski1929 853

oski1929

Użytkownik
Prawda Polacy nie moga, ale nie macie kogoś kto siedzi za granicą, niech założy Wam konto i szafa gra ???? Wyplacacie na jego konto, i ta osoba przelewa wam pieniążki ????
Bukmacher wypłacalny.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Tak angielski wystarczy, dzieki Panowie. A gral tam ktos z Was?? Nie ma problemow z wyplata?? Kursy bardzo atrakcyjne, bukmacher pozno reaguje na zmiany kursow w stosunku do calorocznego i Pinka.
 
yam 93

yam

Użytkownik
Jak nie mozna bylo wplacic tak dalej nie mozna.
A support jak nie odpisywal tak nie odpisuje dalej.
Ktos puscil plotke i tyle.
 
Do góry Bottom