>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PROWIZJA ZA WYPŁĄTE W SKRILL

S 674

slukasz123

Użytkownik
Dzis zlecilem wyplate na skrill i uwaga wiecie jaka prowizje biora jest to min 12zl plus 3% krotko mowiac dla wyplaty na kwote 100zl macie prowizje uwaga 15ZL

czy oni sa naprawde normalni napisalem do nich e-mail w tej sprawie i zobaczymy bo dzwonic nie zamierzam jesli admin moze niech wyjasni ta sprawe bede wdzieczny za pomoc!!!!!!!
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
dlatego nikt normalny nie gra w bwin ;) Też lepiej uciekaj
surka gralem 4% ale nie chcialo pojsc za calosc i reszte zlecilem no coz potraktujcie to jako ostrzezenie juz bardziej oplaca sie przelewem bankowym zlecac jak widze przynajmniej biora 2 euro.....

A oto odp od bwina na moj e-mail:
Dziękujemy za e-mail.
Uprzejmie informujemy, że opłata za wypłatę na konto Skrill (moneybookers) została wprowadzona w wyniku decyzji biznesowej. Wysokość opłaty jest uzależniona od kwoty wypłaty, a dodatkowo doliczona jest prowizja w wysokości 12 PLN.
Wszystkie informacje o przelewach znajdują się w zakładkach &quot;Wpłaty/Wypłaty&quot;. Może Pan sprawdzić wysokość prowizji za dany przelew klikając na ikonę z informacją znajdującą się po prawej stronie przy każdej metodzie płatniczej.

Skomentuje jednym slowem ZŁODZIEJE
 
A 10

artroza

Użytkownik
Też zostałem niemiło zaskoczony. Najgorsze, że nie poinformowali wcześniej, że planują wprowadzić taką opłatę. Teraz mam tam kilka tysi i przy wypłacie nieźle sobie odliczą. W przypadku bwin-u można oczywiście wypłacić przelewem z 10złotową opłatą. Ale już w przypadku gamebookers przelewy bankowe realizowane są w euro a wiadomo jakie kursy wymiany potrafią sobie banki zastosować. Masakra.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Też zostałem niemiło zaskoczony. Najgorsze, że nie poinformowali wcześniej, że planują wprowadzić taką opłatę. Teraz mam tam kilka tysi i przy wypłacie nieźle sobie odliczą. W przypadku bwin-u można oczywiście wypłacić przelewem z 10złotową opłatą. Ale już w przypadku gamebookers przelewy bankowe realizowane są w euro a wiadomo jakie kursy wymiany potrafią sobie banki zastosować. Masakra.
zaloz sobie konto walutowe i zlec na nie ja tak zrobilem a potem kaske wymien w kantorze internetowym co prawda za przelew do takiego kantoru bank zyczy sobie 5zl(gdyz robisz przelewe do unii europejskiej)......Ale suma sumarum sie to oplaca... na 1000 euro tj ok 100zl zysku na plus ????
 
A 10

artroza

Użytkownik
Niestety w gamebookers mam konto w złotówkach. Więc przy wypłacie na konto oni sobie przeliczają na euro. Dziś np. po kursie 4.33 a w kantorze internetowym na chwilę obecną nie dostane więcej niż 4.22 więc i tak generalnie w plecy.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Ale to każda wypłata jest teraz płatna czy dopiero któraś z kolei w miesiącu ?
Ile dokładnie wynosi ten koszt na MB ?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
To jest jakaś kpina i złodziejstwo w biały dzień !! 12pln i 3% oddawać im za nic !?
A z ciekawości - ktoś spoza Polski może sprawdzić, czy to dla każdego, czy tylko Polaków spotkał ten &quot;zaszczyt&quot; ?
 
A 10

artroza

Użytkownik
Powinno być tak jak choćby w pinnacle, że jedna wypłata w miesiącu jest darmowa. Dla surbetowców granie tam przestaje mieć większy sens.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Granie w tym buku stało się po prostu nieopłacalne. Z tego co pamiętam to doxxbet ze wszystkich buków w których gram ma najwyższą opłatę za wypłatę ale tylko za przelew na konto mianowicie 11 zł, a teraz bwin go przebił.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Już tak nie narzekajcie. 95% z nas ma swoje konta bankowe, wystarczy wpłacać i wypłacać na kartę. Wypłata na kartę to 7.74zł. Także nie jest strasznie, podobnie jak wypłata ze skrill na konto/z bankomatu.
 
Do góry Bottom