>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
W związku z tym,że do konkursu nie zgłosiła się wystarczająca liczba użytkowników zapisy zostają przedłużone do 8 września lub do momentu gdy uzbiera się 128 userów. Start konkursu jest przewidziany zatem na 9 września.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Pytanie - jeśli nie mam konta, a chcę skorzystać z bonusu powitalnego, to czy jeśli założę konto, przypuśćmy, że wygram coś, dostanę to, ale czy z bonusu powitalnego od pierwszego depozytu będę mógł skorzystać?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Pytanie - jeśli nie mam konta, a chcę skorzystać z bonusu powitalnego, to czy jeśli założę konto, przypuśćmy, że wygram coś, dostanę to, ale czy z bonusu powitalnego od pierwszego depozytu będę mógł skorzystać?
Poczytaj najpierw zasady. Żeby dostać bonus powitalny musisz zrobić odpowiedni obrót - uzyskać oringi.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Poczytaj najpierw zasady. Żeby dostać bonus powitalny musisz zrobić odpowiedni obrót - uzyskać oringi.

Spoko, ale najpierw musisz wpłacić 200, by ubiegać się o 400 bonusu, 300, by ubiegać się o 600 bonusu ;], o to się rozchodzi
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No przecież odpowiedziałem. Będziesz mógłskorzystać z bonusu powitalnego, który zostanie odpisany do konta po zdobyciu odpowiedniej ilości tzw. oringów czyli po wyrobieniu odpowiedniego obrotu zależnego od tego ile wpłacisz.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
No przecież odpowiedziałem. Będziesz mógłskorzystać z bonusu powitalnego, który zostanie odpisany do konta po zdobyciu odpowiedniej ilości tzw. oringów czyli po wyrobieniu odpowiedniego obrotu zależnego od tego ile wpłacisz.
Dalej nie jestem pewny twojej odpowiedzi, poczekam na potwierdzenie. A propos, wiem jak się zdobywa oringi i za pierwszym razem nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Inaczej je sformułuję, jeśli założę konto, wygram coś w konkursie i zostanie mi nagroda dopisana do konta, to czy mogę dopiero później wpłacić depozyt by móc ubiegać się o maksymalny bonus? Czekam na potwierdzenie odpowiedzi @dawczana
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Ciężko zrozumieć o co ci chodzi...Może niech spróbują inni.
A więc po kolei - chcę skorzystać z bonusu 200% do 600pln, rozumiem jak go odebrać, jak zbierać oringi itd. Natomiast chcę zapytać, czy konkurs nie koliduje z bonusem, otóż:

1. Robię konto (bo jest wymagane do udziału w konkursie)
2. Wygrywam jakąś nagrodę w konkursie np. 10zł (nie ważne, to przykład)
3. Nagroda zostaje dopisana do mojego konta (wcześniej nie robiłem depozytu)

I teraz pytanie - czy nagroda wyklucza mnie z bonusu powitalnego, czy nie? Czy teraz mogę wpłacić 300pln i zbierać oringi, aby bonus 600pln odebrać?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
I teraz pytanie - czy nagroda wyklucza mnie z bonusu powitalnego, czy nie? Czy teraz mogę wpłacić 300pln i zbierać oringi, aby bonus 600pln odebrać?
Wg mnie nagroda tylko pomaga, bo masz dodatkowe środki na obrót oringami (który mały nie jest), chyba, że nagroda z konkursu nie liczy się do obrotu oringami, ale tego to już nie wiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
MAm takie pytanie, regulamin czytalem, ale chce mieć pewność ;).
Dzisiaj wyzerowałem konto w oddsring , ostatnia wpłata była tam w maju. Czy muszę coś wpłacić, żeby dostać ewentualną nagrodę czy już nic nie muszę robić?
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
MAm takie pytanie, regulamin czytalem, ale chce mieć pewność ;).

Dzisiaj wyzerowałem konto w oddsring , ostatnia wpłata była tam w maju. Czy muszę coś wpłacić, żeby dostać ewentualną nagrodę czy już nic nie muszę robić?
W celu otrzymania nagrody musi zostać dokonany minimum jeden depozyt w ciągu ostatnich 60 dni.
Jeśli gracz nie dokonał w ostatnich 2 miesiącach depozytu należy to zrobić w ciągu najbliższych 30 dni od zgłoszenia.
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
mam pytanie. jak wejdzie typ kupon do +100j?
to np. over 0.5 wejdzie to + 100j? bo taki typ latwiej trafic a +100j by bylo.
 
Do góry Bottom