>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu V

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
W tym temacie proszę wpisywać wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.


Zanim jednak zgłosisz problem, przeczytaj regulamin :!:

==============

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum.bukmacherskie.com oraz posiadać konto gracza w William Hill
Jeżeli nie masz konta w William Hill, a chcesz wziąć udział w konkursie załóż je teraz jak najszybciej z tego linku


 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Zapisy idą całkiem dobrze ;) Szkoda, że w najbliższy weekend grają reprezentacje ale z drugiej strony będzie więcej czasu na zapisy.
Start konkursu przewidziany jest na 14 Września
 
mkr 32

mkr

Użytkownik
Czy do William Hill należy sie zapisać przed oddaniem pierwszego konkursowego typu czy przed zapisem do konkursu, głupio sie przyznać ale nie mam tam jeszcze konta ???? )
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dzieki za chęci ;)
Forum prowadzone przez: ModTeam, Kuba86, Dutchman Robin, bułeczka
Myślę że damy rade we 4. W poprzedniej edycji z Kubą i Robinem daliśmy radę. Zaleglosi wielkich nie było raczej. Ale jakby co będę pamiętał ;)
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Jak da radę to prosiłbym o poprawienie mojego pierwszego meczu ,przez pomyłke napisałem że Sunderland gra z Tottenham a gra z Arsenalem poza tym wszystko się zgadza.
pozdro
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jak da radę to prosiłbym o poprawienie mojego pierwszego meczu ,przez pomyłke napisałem że Sunderland gra z Tottenham a gra z Arsenalem poza tym wszystko się zgadza.

pozdro
da radę. Tylko taka prośba na przyszłość aby dodawać linia z postem który ma być poprawiony ;) Usprawni to pracę
 
arek666 29

arek666

Użytkownik
&quot;3. Każdy uczestnik konkursu w każdej kolejce podaje łącznie 7 typów o maksymalnym kursie każdego z nich 5,00. Każdy większy kurs traktujemy jako 5,00. W siedmiu podanych spotkaniach musza się znaleźć dokładnie:
- 2 typy z League One oraz League Two.&quot;
Tutaj dla mnie jest coś niezbyt zrozumiałego... Jeden typ ma byc z League One i jeden z League Two, czy mogą być dwa typy z League One, albo dwa typy z League Two?
 
arek666 29

arek666

Użytkownik
Niestety mam kolejne pytania.
&quot;1. Każdy może dostać tylko jedną wygraną, czyli z jednego IP adresu może korzystać tylko 1 user!&quot;
Czyli co? Nagrody są za całokształt i za poszczególne kolejki. Uwzględniając punkt regulaminu powyżej nagroda może byc tylko jedna? Co z ludźmi, którzy w ogólnej klasyfikacji będą na miejscu 1-12 i kilka razy uda się byc w pierwszej 3 w poszczególnych kolejkach? Według obecnego regulaminu dostana tylko jedna wygrana.
Kolejny punkt regulaminu, który jest niezbyt ściśle określony według mnie to punkt 3, który mówi &quot;Każdy uczestnik konkursu w każdej kolejce podaje łącznie 7 typów o maksymalnym kursie każdego z nich 5,00. Każdy większy kurs traktujemy jako 5,00. W siedmiu podanych spotkaniach musza się znaleźć dokładnie:
- 3 typy z Premier League,
- 2 typy z nPower Championship,
- 2 typy z League One oraz League Two.&quot;
Niby wszystko fajnie, ale
&quot;Przykład rozliczenia typów oddanych przez użytkownika:

1. Arsenal Londyn - Manchester Untied 1 - 3,25 ⛔
2. Fulham Londyn - QPR X - 3,20 ✅ 3,20
3. Everton - Tottenham 2 - 3,00 ⛔
4. Leeds - Doncaster 1 - 1,50 ✅ 1,50
5. WHU - Blackpool 1 - 2,21 ✅ 2,21
6. Notts County - Brentford X - 3,30 ✅ 3,30
7. Swindon - Crewe 2 - 5,20 ⛔

Chelsea Londyn - Liverpool
Typ: 1
Kurs: 2,10 ✅ 4,20&quot;
O ile dobrze liczę to łącznie w podanym przez Was przykładzie jest 8 typów. Przegladajac podane juz typy widać, ze większość wie o co chodzi, ale już taki halun6666 do tych 7 typów, które miały być łącznie zaliczył Hit kolejki. Fajnie jakbyście poprawili to.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Niestety mam kolejne pytania.
&quot;1. Każdy może dostać tylko jedną wygraną, czyli z jednego IP adresu może korzystać tylko 1 user!&quot;
Czyli co? Nagrody są za całokształt i za poszczególne kolejki. Uwzględniając punkt regulaminu powyżej nagroda może byc tylko jedna? Co z ludźmi, którzy w ogólnej klasyfikacji będą na miejscu 1-12 i kilka razy uda się byc w pierwszej 3 w poszczególnych kolejkach? Według obecnego regulaminu dostana tylko jedna wygrana.
Punkt ten odnosi się do oszustów, którzy niejednokrotnie zakładają kilka kont na forum, aby zwiększyć swoją szansę na wygraną. Taka osoba nagrody nie dostanie, bo jedna nagroda na jedno IP. Możesz dowolną ilość razy być w TOP3 kolejki, i na koniec znaleźć się jeszcze na miejscu premiowanym nagrodą. I wszystkie freebety dostaniesz. Pod warunkiem oczywiście, że bawisz się uczciwie ;)
A koledze halun po prostu HIT policzymy jako HIT, a resztę normalnie. Pierwsza kolejka więc nie będziemy robić kłopotów.
O ile dobrze liczę to łącznie w podanym przez Was przykładzie jest 8 typów. Przegladajac podane juz typy widać, ze większość wie o co chodzi, ale już taki halun6666 do tych 7 typów, które miały być łącznie zaliczył Hit kolejki. Fajnie jakbyście poprawili to.
Hit kolejki nie jest obowiązkowy. Choć wiadomo, że każdy podaje bo jest bonifikata punktowa. Kolega halun pewnie trochę nie doczytał, bo wcześniej z tym problemów nigdy nie było. W dalszej części regulaminu masz zapis mówiący, że typy 1-3 ( te z premier League) muszą być inne niż hit kolejki. To też daje do myślenia. Tak więc: 7 typów jest obowiązkowych. Hit kolejki wedle uznania,
 
szyma2 22

szyma2

Użytkownik
A ja mam pytanie odnośnie nagród. W regulaminie słowem wspomniane nie jest aby konieczne było dokonanie depozytu na William Hill. Natomiast w w temacie &quot;Nagrody w konkursie - 4500PLN&quot; widnieje taki oto zapis:
W celu otrzymania nagrody gracz musi aktywne konto! Oznacza to, iż w ciągu ostatnich 40 dni musiał dokonać minimum 1 depozytu o dowolnej wartości!
A więc jeśli dobrze rozumiem ten zapis ma się także do nagród przyznawanych dla zwycięzców danej kolejki ? Tak więc mam pytanie czy nagroda dla zwycięzcy kolejki jest wypłacana od razu czy po zakończeniu konkursu. Bo jeśli od razu to chyba logiczne jest, że nikt z osób, których namawialiście hasłam: WYSTARCZY ZAŁOŻYĆ KONTO tej nagrody nie otrzyma. No może pod koniec konkursu jeśli bo tego depozytu dokonał dziś.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Witam, zawisłem i 2 razy dodałem typy, proszę o usunięcie 1 posta.
Ok ale następnym razem pamiętaj o linku do posta.
A więc jeśli dobrze rozumiem ten zapis ma się także do nagród przyznawanych dla zwycięzców danej kolejki ?
Tak, tak samo.
Tak więc mam pytanie czy nagroda dla zwycięzcy kolejki jest wypłacana od razu czy po zakończeniu konkursu. Bo jeśli od razu to chyba logiczne jest, że nikt z osób, których namawialiście hasłam: WYSTARCZY ZAŁOŻYĆ KONTO tej nagrody nie otrzyma. No może pod koniec konkursu jeśli bo tego depozytu dokonał dziś.
Nagrody są wypłacane przeważnie kilka dni po podliczeniu kolejki. PRzeważnie nikt nagrody nie otrzyma? Nie zgodzę się. WilliamHill to na tyle duży bukmacher, że przeważnie każdy gracz ma tam aktywne konto, gdzie gra, albo przynajmniej od czasu do czasu puści jakiś kupon. Po za tym w czym problem? Łapiesz się do top3. Wpłacasz minimalny depozyt i po problemie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
szyma2 22

szyma2

Użytkownik
Może przesadziłem z tym, że nikt nie otrzyma ale jednak jest sporo osób, które specjalnie założyło konto do konkursu. Tak czy inaczej uważam, że punkt w regulaminie z obowiązkowym wpłaceniu depozytu powinien być zamieszczony aby było wszystko jasne.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jeżeli podałem typ: Robin van Persie i Danny Welbeck strzel. w dowolnym czasie @ 2,60, a ten drugi w ogóle nie zagrał (zakładam, że u bukmachera byłby zwrot) to mogę podać coś w zamian?
 
Do góry Bottom