>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W tym temacie składamy ewentualne prośby, zgłaszamy swoje nieścisłości oraz propozycje.

Ale przed zadaniem pytania, dokładnie przeczytaj regulamin :!:
 
Z 46

zur555

Użytkownik
Nie jestem pewień więc się wolę zapytać.W Typach długoterminowych można dawać tylko te 7 pojedynków:
1. Samuel Sanchez - Ivan Basso
2. David Arroyo - Daniel Moreno
3. Jerome Coppel - Thibaut Pinot
4. Sergio Henao - Alejandro Valverde
5. Chris Horner - Miszele Scarponi
6. Vincenzo Nibali - Joaquim Purito Rodriguez
7. Rafał Majka - Diego Ulissi
Czy każdy może inne dać pod warunkiem ze są na jakimś buku w ofercie?
 
Z 46

zur555

Użytkownik
Zapomniałem podać super typ na dziś: Jak by to nie był problem to proszę dodać to mojego typu na dziś:
&quot; etap wygra: Farrar&quot;

S/ OK. Następnym razem podaj link, żeby nie szukać.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
wczorajsze i dzisiejsze typy nr69 zostały podane po rozpoczęciu etapów, wczoraj kolarze ruszali o 12:57, dziś o 13:12.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
wczorajsze i dzisiejsze typy nr69 zostały podane po rozpoczęciu etapów, wczoraj kolarze ruszali o 12:57, dziś o 13:12.
Skąd mogłem wiedzieć kiedy kolarze ruszają, jak na antenę wchodzą późnym popołudniem? Nie ma żadnej transmisji, ani lajfskora, więc nie ma to wpływu na podane wyniki.

Tutaj chodzi o zabawę, bo nagród jako takich nie ma, więc parę minut spóźnienia, chyba można komuś wybaczyć?
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Skąd mogłem wiedzieć kiedy kolarze ruszają, jak na antenę wchodzą późnym popołudniem? Nie ma żadnej transmisji, ani lajfskora, więc nie ma to wpływu na podane wyniki.
tak, oczywiście, ale skądś te typy bierzesz i podajesz tu, a oferta buków jest już niedostępna (oprócz live)
Tutaj chodzi o zabawę, bo nagród jako takich nie ma, więc parę minut spóźnienia, chyba można komuś wybaczyć?
jeśli chodzi o zabawę to ok, ale co to za zabawa skoro oferty już nie ma i po prostu kopiujesz typy od innych osób, co to za zabawa w takim razie :cool:
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
malin157 czemu donosisz? Ładnie to tak?:grin:
To nie pierwszy przypadek, że ktoś oddaję typy po rozpoczęciu etapu. Dla mnie kilka minut to żaden problem, ale i tak o tym co zrobić w takiej sytuacji decydują organizatorzy...
 
Do góry Bottom