>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda eliminacji Ligi Mistrzów 20-21.08.2013

Status
Zamknięty.
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Dinamo Zagreb -0,5 2,00 - Steaua Bucarest -0,5 1,86 - Psv dnb 2,13 - Celtic -0,25 2,02 - Fenerbache +0,25 1,80 - Basilea dnb 1,82


Austria Wien naislaba druzyna co wizauem ze ten 4 rounda,u Islanda prawie przegrali nawet kiedy bylo 11 ze 11 nie szelali ras do bramek gospodarcy a robili ciagle blad tracili duzo ras pilka dla mnie tutaj powinno byc -1 a nie -0,5.

Steaua juz pisauem tan,Psv masz dobra forma druzyne wloske sierpien jescze nie byc 100% gotowe a Psv juz jest dlatego zagrauem dnb.Fenerbache bardzo dobrze zagrali ze Red Bull u cebie i to jest cieski teren dla kazdego riwalu nie myslem kto Arsenal bede tutaj wygrac.Basilea nie bede przegrac u Bulgaria,Ludo awansowali bo Partizan slaba druzyna za nie duzo risikowali nawet ze Shirak,Basel u Maccabi ze kontra robili duzo boli a u Bulgaria bede tak samo.Kazdi wiesz dlatego Karagandy awansowac do ten 4 round,Bate ten sezonu bardzo slabi a tan Krivests na 0-0 druga polowa marinowac rzut karnego a oni szeli glupi kontra,Skenderbeu tan robili fixed LIVE zagrali super ostro -1 i over 2,5 ale u cebie wygrali,dla mnie Karagandy i Austria Wien nie maion jadna szanz.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Austria tragiczna forma, po zmianie trenera Piter Stoger zostawil druzyne i poszedl trenowac FC Koln i wszystko sie sypnelo. Austria w niczym nie przypomina druzyny z poprzedniego sezonu, a obrona to istny dramat 5-1 przegrana ostatnio w lidze z Salzburgiem...Nowy trener Nenad Bjelicia zle przygotowal druzyne, jesli nie nastapi jakas znaczacy wzrost formy w druzynie mistrza austrii to pozegnaja sie z LM.
typ Dinamo Zagrzeb 1,90
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Kursiwo na Zenit ponad 2.00 dla mnie bardzo dobre rozwiazanie. Rosjanie grali juz swoje pierwsze mecze w lidze mistrzow gdzie zdemolowali swojego rywala i niepozostawili watpliwosci, ktora druzyna byla lepsza w tym pojedynku. Teraz dostaja kelnerow[?] z Portugalii i wydaje mi sie, ze kolejny raz powinni odniesc zwyciestwo na wyjezdzie. Kadra bez porownania, Zenit jest juz w rytmie meczowym= naprawde nie wiem co by sie musialo wydarzyc by goscie nie dali rady Portugalczykom ????
ZENIT win
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 326

kurekq

Użytkownik
(Bet365) Awans:
Schalke 1,33
Zenit 1,25
Plzen 1,44
AKO: 2,39
Te trzy zespoły to moje pewniaki. Na pierwszy ogień idzie Schalke, które pokazało w ostatniej edycji ligi mistrzów jak jest silne i jak silna jest Bundesliga. Charków jeśli chodzi o doświadczenie w europejskich pucharach, siłę zespołu i poziom ligi to inna galaktyka i 1,33 można uznawać za value.
Zenit zmierzy się z Pacos Ferreira, czyli... moim zdaniem 5 z kolei zespołem w Portugalii. Różnica klas tych zespołów jest tak duża, że nie widzę tutaj innego wyniku niż spokojne przejście Rusków, którzy szczególnie mocni są u siebie, a zeszły rok (Liga mistrzów i europejska) dał im solidny zastrzyk doświadczenia w europejskich pucharach.
Wreszcie Plzen, czyli zespół na który patrzę z podziwem odkąd ograli jak chcieli nasz Śląsk po czym świetnie zaprezentowali się w lidze europejskiej. Myślę, że Maribor jest słabszym zespołem i 1,44 to fajny kurs na dokładkę do dwóch pierwszych pewniaków.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
value na schalke w meczu z metalistem? naprawde? value to jest na steaue i chociazby basel, jedni i drudzy maja &quot;ogorkow&quot; i otwarta droge do ligi mistrzow
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 3

mlody-tygrys

Użytkownik
Nie zgadzam się z opinią, że Zenit będzie miał łatwo z drużyną Portugalii. OK w tym kraju są dwie znane klasowe drużyny i to one zajęły dwa pierwsze miejsca, ale czy naprawdę jest ktoś wstanie uwieżyć, że amatorzy wywalczyliby trzecie miejsce (cyt.: &quot;Teraz dostaja kelnerow[?] z Portugalii&#39;&#39;) chyba nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
A jak dla mnie to awans Zenitu to pewniak. Pacos de Ferreira co prawda w zeszłym sezonie było rewelacją rozgrywek, jednak teraz stracili swoich najważniejszych graczy i będzie im ciężko uzupełnić tą lukę. Zenit to ekipa doświadczona i bardzo silna. Porugalczycy mają mizerne szanse.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Mysle, ze Czesi powinni dac rade (ok.1.35 na awans);
Zgadzam sie, ze 1.35-1.40 na awans S04 to raczej nie &#39;value&#39;, niemniej spodziewam sie ich awansu...;
1.40 na awans AC Milan z PSV oraz 1.80-1.90 na awans Zagrzebia z Austria W. to dobre propozycje moim zdaniem plus 1.15 na Celtic ewentualnie.
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Naprawdę nie mam pojęcia jaki jest powód wystawienia takiego kursu na Schalke, które tak naprawdę jest nieobliczalne. Raz zagra bardzo dobrze, a raz piach. Teraz Draxler doznał kontuzji, nie wiadomo na ile poważną. Kto oglądał ostatni mecz z HSV widział jak ważny to zawodnik. Do tego tragiczny bramkarz, niepewne interwencje, bramka może wpaść z niczego. Poza tym Metalist to nie są ogórki do bicia.
BTS | 1.72 Bet365 to dla mnie obecnie najlepsza opcja na to spotkanie.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Naprawdę nie mam pojęcia jaki jest powód wystawienia takiego kursu na Schalke, które tak naprawdę jest nieobliczalne. Raz zagra bardzo dobrze, a raz piach. Teraz Draxler doznał kontuzji, nie wiadomo na ile poważną. Kto oglądał ostatni mecz z HSV widział jak ważny to zawodnik. Do tego tragiczny bramkarz, niepewne interwencje, bramka może wpaść z niczego. Poza tym Metalist to nie są ogórki do bicia.
BTS | 1.72 Bet365 to dla mnie obecnie najlepsza opcja na to spotkanie.
Tylko ze Schalke nie zagra z Metalistem tylko z PAOK-iem, bo Metalist zostal zdyskwalifikowany przez UEFA.
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Trener Schalke jest naprawdę pod ścianą i wynik tego dwumeczu zadecyduje o jego być albo nie być. Dodatkowo zamiast solidnego Metalista dostają PAOK - jak tego S04 nie wygra, zwłaszcza pierwszego meczu u siebie, będzie źle. Chyba jedyny pewny bet tych dni. Może jeszcze Pilzno, ale tam zbyt dobrze nie orientuję się w sytuacji. 1.42 w Pinnacle na win Schalke jest naprawdę warte wzięcia. A kontuzja Draxlera mocno wyolbrzymiona, przecież wczoraj już grał. Na pierwszy mecz eliminacji na pewno będzie gotowy. W ogóle w Gelserkirchen, po nieciekawym starcie ligi (3:3 u siebie z HSV i 4:0 na wyjeździe z Wolfsburgiem co było szokiem) mówią tylko o LM. Mając takiego przeciwnika, nawet będąc w przeciętnej formie, muszą wywalczyć awans.
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Panowie jak wiemy w środę eliminację do LM. Mnie osobiście zastanawia jedno zdarzenie, a mianowicie Fenerbahce - Arsenal Londyn. Czy orientuje się ktoś czy mecz będzie rozegrany bez udziału publiczności ? Ostatnio z Salzburgiem publiczność była, ale z UEFA nigdy nie wiadomo, po przywróceniu Turków do turnieju. Wogóle jakie macie przemyślenia na ten mecz. Wiem, że Arsenal zagrał słabo w lidze i przegrał (nie wygrali meczów otwarcia już 5 rok z rzędu, a przegrali 1 od 24 lat sic!) , ale to jest Liga Mistrzów i oni muszą tam zagrać, a jeśli Arsenal coś musi to to robi. Ostatni raz Arsenal mierzył się w play-off do LM w sezonie 2011/2012 z Udinese. W domu wygrali z nimi 1-0 po bramce Walcotta, a na wyjezdzie 1-2, bramkę też strzelił Walcott. (może postawić teraz też na niego?)
W fazie grupowej któregoś z sezonów Arsenal na wyjezdzie z Fenerbahce wygrał 2-5, a w domu 0-0. W ostatnich eliminacjach Arsenal Londyn nie mierzył się z byle kim, bo z Udinese która w tym roku w domu przegrała tylko 2 razy. 13-4-2 (serieA). Moim zdaniem Arsenal jest w stanie wygrać z Turkami, którzy nie powinni tutaj być, a kurs 2.5 oferowany przez bukmacherów to dobry powód, żeby zaryzykować. W sezonie 2012/2013 w fazie play-off Fenerbahce nie potrafiło ograć Spartak Moskwa w domu (1-1), na wyjezdzie przegrali 2-1. Kurs na awans 1.33 to dobra inwestycja, ale jak dla mnie za niska.
Arsenal 2. kurs: 2.5
Steaua Bukareszt - Legia Warszawa
Rezultat po 1. połowie : Bukareszt 2.3
Legia w każdym meczu wyjazdowym przegrywała do połowy. Myślę, że nerwy znów zjedza graczy Urbana, a Steaua wpakuje w tym czasie bramke. Obawiam się wyniku 1-1, dlatego zagram 1polowe.
Awans: Steaua 1.7 jak dla mnie value.
Pacos - Zenit
Portugalczycy sprzedali swoje 4 gwiazdy, maja nowego trenera. Przegrali 1 mecz w sezonie. Zenit w pełni sezonu, grają swoje, wygrywają, mają potencjał, pieniądze, grali w LM już nie raz. Jeśli Zenit awansował w innych sezonach do LM to wygrywal wszystkie swoje mecze. W sezonie 2009/2010 grali pierwszy mecz z Auxerre i wygrali 1-0d, a na wyjezdzie drugi mecz przegrali 2-0 i odpadli. teraz grają pierwszy mecz na wyjezdzie i tego blędu nie popełnią, wygrają pewnie i spokojnie zagrają w domu, a bać się nie ma kogo.
Zenit 2 kurs: 1.8
Karagandy - Celtic
Szkoci awansują na pewno do LM. Kurs 1,2 na awans to dobra lokata na 2 tygodnie, gwarantująca 20% zysku, który zobaczymy dopiero przy bardzo wysokim wkładzie, dlatego ja proponuję zagrać &quot;dwójkę&quot; w wyjazdowym meczu po kursie 2.00. Celtic już pokazał, że w eliminacjach potrafi grać a w ostatnim roku pokonali, nie byle kogo a mistrza Szwecji Helsingborg 2-0 i 0-2. Nie oglądałem, żadnego meczu w wykonaniu Karagandy, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć w tym temacie ? Moim zdaniem Karagandy nie mają tutaj czego szukać. Czy uważacie, że lepiej nie ryzykować i dać po prostu awans ?
Celtic 2 kurs: 2.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojtaz248 29

wojtaz248

Użytkownik
Ferreira - Zenit 2 @1,85 Williamhill ✅✅✅

Zenit gra w fazie grupowej LM praktycznie co roku. Jego skład po sezonie nie uległ istotniejszym zmianom. W lidze wiedzie im się całkiem dobrze, zajmują 3 miejsce w tabeli. Poza tym drużyna z Petersburga wygrała swoje 4 ostatnie mecze. Myślę, że Rosjanie będą chcieli zapewnić sobie awans już w pierwszym spotkaniu.

Lyon - Sociedad 1 @2,2 Williamhill ⛔⛔⛔

W tym meczu skłaniałbym się ku grze na gospodarzy. Lyon dobrze rozpoczął sezon Ligue1, formą imponuje szczególnie atak tej drużyny na czele z Lacazettem. Wydaje się, że Lyon ma większe doświadczenie w europejskich pucharach, a jeśli dołożymy do tego atut własnego boiska to na pewno szanse Francuzów na zwycięstwo rosną jeszcze bardziej.

Sociedad dobrze rozpoczął sezon, drużyna nie dokonała jakiejś masowej wyprzedaży. W zasadzie tylko transfer Illary jest godny odnotowania. Nie mniej jednak Baskowie dopiero wracają do gry w europejskich pucharach po latach. Wątpie czy uda im się od razu wskoczyć do Ligi Mistrzów mając na swojej drodze taką przeszkodę jak Olympique Lyon.
 
G 0

gosztu

Użytkownik
Legia, jak na razie nie zachwyca swoją grą. Z drugiej strony zwycięzców chyba nie należy osądzać, więc może i w środę dadzą radę?
 
baddorf 4

baddorf

Użytkownik
Legia, jak na razie nie zachwyca swoją grą. Z drugiej strony zwycięzców chyba nie należy osądzać, więc może i w środę dadzą radę?
Osobiście proponuje jakiś singiel na awans Steuy bo nawet niezły kurs ale ciągle spadają. Jak Legia przegra, będziemy cieszyli się z kasy co jest bardzo prawdopodobne z formą Legii, a jak Legia wygra to będziemy cieszyć się z awansu Polskiego klubu po 15 latach do Ligi Mistrzów co jest bardzo mało prawdopodobne ;)
Steua wie o co gra, duże pieniądze, za samo wejście do Ligi Mistrzów płacą tyle ile za wygranie Ligi Europejskiej.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Po tym co dzis czytalem nt Arsenalu mysle aby postawic cos w kierunku Fener.
To co sie dzieje w Arsenalu to w sumie nie jest jakas nowosc - slaby start,kontuzje i brak transferow = wszystko to by worek z pieniedzmi dalej byl wypchany.
Kurs na awans Fenerbahce to okolo 3.25-3.5 a na wygrana w pierwszym meczu to 2.75.
Oczywiscie warto zauwazyc ze Fener to tez nie sa w jakies mega formie , glupio przegrali ostatni mecz.Co jak co ale jest to ekipa zdolna pokonac Arsenal.
Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz czy aby kibice tak w glebi serca nie chca by Arsenal awansowal do LM? Byc moze tak bo to moze byc bardzo wazny argument w kwesti ewentualnych wzmocnien jak i zmian na stanowisku trenerskim.
 
K 46

karny

Użytkownik
Szukam w tych szalonych meczach eliminacyjnych jakiejś spokojnej lokaty, czegoś w rodzaju &quot;pefki&quot; - postanowiłem skonstruować taśmę z DNB na Bet365:
Zenit 1.28 + Plzen 1.14 + Zagrzeb 1.28 = 1.88
Nie wydaje mi się aby drużyny, które są przeciwnikami ww. uzyskały coś więcej niż remis (najwyżej będą zwroty ;) ).
Pacos w pierwszej kolejce przegrało u siebie z Bragą 0:2 + to co pisał master.mk1988, jednak z Rosjanami bywa różnie, mimo wydanych astronomicznych sum w zeszłym sezonie na transfery specjalnego sukcesu na arenie międzynarodowej nie było - DNB bo może się zdarzyć ta wpadka w postaci remisu ekipy z Petersburga ;)
Plzen gra od początku sezonu dobrze, strzela sporo goli i jest liderem ligi czeskiej jednak wg. mnie Maribor stawi opór - całkowicie dominują obecnie w swojej lidze: komplet 5 zwycięstw z bilansem bramkowym 19:3...dla świętego spokoju też gram tu DNB, kto wie co wymyślą Słoweńcy ;)
Zagrzeb obecny lider, wyrównanej jak na razie, ligi chorwackiej podejmuje zespół Austrii Wiedeń. Dinamo w poprzedniej rundzie bez problemu wyeliminowało mołdawski Sheriff, a po ostatniej kolejce ligowej, w której wygrali z lokalnym rywalem Lokomotiva wszyscy czekają na mecz z Austriakami. Austrii Wiedeń mimo męczarni udało się wyeliminować islandzki FH Hafnarfjördu, w lidze na wyjazdach bez zwycięstwa (bolesna porażka z Salzburgiem 5:1 i remis z Rapidem 0:0) jednak po sobotniej wygranej z SC Wiener Neustadt 5:0 u siebie nastroje w zespole są lepsze, na mecz wybiera się grupa 700 kibiców - jest mobilizacja &quot;Zagreb wir kommen!&quot; - ja wybieram bezpieczne DNB ;)

Edit. Jest ktoś zorientowany w realiach PSV - Milan ? Obecnie DNB na 1 i 2 stoi po 1.83, zastanawiałem się nad grą w kierunku PSV za jakąś mniejszą stawkę.
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Szukam w tych szalonych meczach eliminacyjnych jakiejś spokojnej lokaty, czegoś w rodzaju &quot;pefki&quot; - postanowiłem skonstruować taśmę z DNB na Bet365:

Zenit 1.28 + Plzen 1.14 + Zagrzeb 1.28 = 1.88

Nie wydaje mi się aby drużyny, które są przeciwnikami ww. uzyskały coś więcej niż remis (najwyżej będą zwroty ;) ).

Pacos w pierwszej kolejce przegrało u siebie z Bragą 0:2 + to co pisał master.mk1988, jednak z Rosjanami bywa różnie, mimo wydanych astronomicznych sum w zeszłym sezonie na transfery specjalnego sukcesu na arenie międzynarodowej nie było - DNB bo może się zdarzyć ta wpadka w postaci remisu ekipy z Petersburga ;)

Plzen gra od początku sezonu dobrze, strzela sporo goli i jest liderem ligi czeskiej jednak wg. mnie Maribor stawi opór - całkowicie dominują obecnie w swojej lidze: komplet 5 zwycięstw z bilansem bramkowym 19:3...dla świętego spokoju też gram tu DNB, kto wie co wymyślą Słoweńcy ;)

Zagrzeb obecny lider, wyrównanej jak na razie, ligi chorwackiej podejmuje zespół Austrii Wiedeń. Dinamo w poprzedniej rundzie bez problemu wyeliminowało mołdawski Sheriff, a po ostatniej kolejce ligowej, w której wygrali z lokalnym rywalem Lokomotiva wszyscy czekają na mecz z Austriakami. Austrii Wiedeń mimo męczarni udało się wyeliminować islandzki FH Hafnarfjördu, w lidze na wyjazdach bez zwycięstwa (bolesna porażka z Salzburgiem 5:1 i remis z Rapidem 0:0) jednak po sobotniej wygranej z SC Wiener Neustadt 5:0 u siebie nastroje w zespole są lepsze, na mecz wybiera się grupa 700 kibiców - jest mobilizacja &quot;Zagreb wir kommen!&quot; - ja wybieram bezpieczne DNB ;)


Edit. Jest ktoś zorientowany w realiach PSV - Milan ? Obecnie DNB na 1 i 2 stoi po 1.83, zastanawiałem się nad grą w kierunku PSV za jakąś mniejszą stawkę.
O ile Milan kadrowo niewiele zmienił się w stosunku do poprzedniego sezonu to taka mała rewolucja miała miejsce w PSV, odeszli Strootman, Marcelo, Mertens, van Bommel(chyba zakończył karierę), Lens. Na ich miejsce nowy trener Cocu stawia na młodzież i póki co na tym nieźle wychodzi ja w tym meczu spróbuję pograć over 2.5 po kursie 1.85.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom