>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

16. Kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 4.08.2013r.

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Kolejna porcja spotkań na żużlowych owalach, oto jakie mecze przed nami jutro:

Stal Rzeszów - Stal Gorzów godz. 16:00
Polonia Bydgoszcz - Włókniarz Częstochowa godz. 16:00
Falubaz Zielona Góra - Start Gniezno godz. 18:00
Sparta Wrocław - Apator Toruń godz. 18:30
Unia Leszno - Unia Tarnów godz. 18:30

Na antenie nSport zobaczymy konfrontacje z Rzeszowa oraz Leszna, które zapowiadają się najciekawiej patrząc przez pryzmat walki o korzystne miejsca w tabeli. Co poza tym? Włókniarz przyjeżdża po 3 punkty do tonącej Bydgoszczy, Falubaz pogrąży do reszty ekipę z Gniezna, a także debiut Sullivana w tym sezonie na wrocławskiej arenie.

Zapraszam do dyskusji i podawania istotnych informacji.
 
funias 691

funias

Użytkownik
To ja szybko i krótko
Z.Góra - Gniezno (+18) Typ: 1 Milenium 1,65
Gniezno tonie w długach, na mecz zakontraktowany Sitera, który zmieni któregoś obco. Nie mam info kto to będzie, ale sama obecność w składzie Czecha nie wróży dobrze. Na juniorce Gała, który jedzie jak wiadomo. Start jedzie to spotkanie tylko i wyłącznie odjechać. Po drugiej stronie Falubaz co tu dużo pisać? Gniezno polegnie moim zdaniem spokojnie różnicą większą niż 18 oczek. Jedyne co martwi to pogoda w Z.Górze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Nermark - Gapiński @2 2.10 Tobet
Gapa w ostatnich tygodniach to jest bardzo solidny punktator na poziomie 10 punkta na mecz , waleczny na dystansie itp. Nermark robi swoje dowozi pary i nic wiecej , jeśli też przegra start nie jest w stanie powalczyć
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Stal Rzeszow-Stal Gorzow 2 @ 3,00 Tobet
Stal Rzeszow-Stal Gorzow(+6) 2 @ 1,85

Dziwi mnie, ze mamy takie kursy na gosci z Gorzowa ale gramy wobec tego na nich. Oczywiscie, ze nie bedzie tego samego, co z Unia Tarnow czy Apatorem, bo to bylo w Gorzowie ale mimo wszystko stac ich na wyjazdowa wygrana. Odzyli Gapa i Nermark i to oni beda kluczem do wygrania nad Wislokiem. Do tego liderzy w osobach Puka, KK i Zmarzlika, to naprawde solidny kapital. Cyfer do tego Gaschke powinien objechac, a Hlib z Lampartem tez ma szanse jakby nie patrzec. A u gospodarzy kto pojedzie? Nicki swoje przywiezie, Walasek nawet poobijany pewnie dyche zrobi, Sowka u siebie tez jedzie fajnie i przywiezie troche oczek, ale co dalej? Okon w tragicznej dyspozycji, a Pavlic w sumie tez nie lepszy i ta para jest najwieksza bolaczka Darka Sledzia i Martusi. Lampart i Gaschka niczego nie gwarantuja. Zatem gosci stac jak najbardziej na wygrana, a im musi zalezec, tym bardziej, ze pierwszy mecz u siebie przegrali wiec okazja odwdzieczyc sie i zrobic 3pkt.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
To ja szybko i krótko
Z.Góra - Gniezno (+18) Typ: 1 Milenium 1,65
Gniezno tonie w długach, na mecz zakontraktowany Sitera, który zmieni któregoś obco. Nie mam info kto to będzie, ale sama obecność w składzie Czecha nie wróży dobrze. Na juniorce Gała, który jedzie jak wiadomo. Start jedzie to spotkanie tylko i wyłącznie odjechać. Po drugiej stronie Falubaz co tu dużo pisać? Gniezno polegnie moim zdaniem spokojnie różnicą większą niż 18 oczek. Jedyne co martwi to pogoda w Z.Górze.
ktoś ma informacje za kogo pojedzie Sitera? to ważne do obstawiania meczu ???? może za Zagara jeśli wobec niego są zaległości? a może po prostu zastąpi będącego w fatalnej formie Watta ?
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Słyszałem że pojedzie za Zagara ale nie jestem pewien. Mimo tego i tak zagrałem handicap +18 w tym meczu za 1,85 , dołożyłem Lwy po 1,07 i wyszło AKO praktycznie 2. Oczywiście w Tobecie
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Przem.Pawlicki-Artiom Laguta: Pawlicki @1,70 Betsafe✅✅8-6,nawet taki twardy tor to dla Laguty za duże wyzwanie,starczyło sił na 1,5 biegu.Ale Pawliccy epicko przegrali ten mecz w ostatnim biegu,niech sobie odpalą YT i zobaczą jak bracia G. takie biegi rozgrywali..
Pary z braćmi Lagutami najczęściej wychodzą mi bokiem,ale spróbuję jeszcze raz.W tej parze,jak i w całym meczu wszystko zależy od jednego człowieka-komisarza toru,którym dziś będzie pan Janas.Jeśli pozwoli gospodarzom zrobić tor choćby w 20% przypominający ten z lat poprzednich-jestem spokojny o wygraną Leszna i Pawlickiego w tej parze.Przemo na torze w Lesznie poniżej pewnego poziomu nie schodzi,bez względu na rywali i sposób przygotowania toru.Najgorszy jego wynik to 8 pkt,a średnia biegowa to 2,0 pkt/bieg.Laguta jedzie kosmicznie,zwłaszcza u siebie gdzie ma średnią 2,5 pkt/bieg.Sam jednak powtarzał sto razy,że na przyczepnym nie umie i nie lubi jechać,potwierdził to w meczu w Bydgoszczy.Dziś może być podobnie,ale tak jak pisałem-wszystko zależy od toru.Ja zagram ten bet dopiero jak zobaczę w tv jak wygląda tor;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Pedersen - Walasek 1 @ 1,48
Protasiewicz - Ułamek 1 @ 1,25
AKO: 1,85
Betsson

Pedersen w gazie, dzisiaj jako jedyny jest pewniakiem złotej drużyny Marty P. Walasek jedzie z groźną kontuzją, moim zdaniem niepotrzebnie ryzykuje bo przy upadku może już w najlepszym przypadku zakończyć sezon. Z kręgosłupem nie ma żartów i szkoda że Greg tak się poświęca. Nie miej Nicki wczoraj w GP bardzo szybki w lidze też nie zawodzi, dzisiaj ok 13 łyknie. Walas max 10.
Protasiewicz jeden z 3 liderów Zielonej, cały czas wysoki równy poziom i swoje robi. Dzisiaj też nie ma z kim przegrywać i ok 12-13 punktów spokojnie zdobędzie. Ułamek nie dość że na swoich będzie tracił to jeszcze z Hampelem, Dudkiem, Jensenem wygrywać nie będzie, a i nawet te łamagi Davidsson i Jabol mogą go objechać.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jurica Pavlic-Bartosz Zmarzlik 2 @ 2,10 Betsafe
Kolejny ciekawy kurs na spotkanie w Rzeszowie. Zmarzlik ostatnio w swietnej formie, wiec i dzisiaj na jego barkach spoczywa spory ciezar. Moim zdaniem troche nie potrzebnie dano mu numer 7, bo pojedzie w ciezkim biegu 4, a w takim biegu 12 byloby duzo latwiej mu o punkty ale nie wykluczone, ze tam zastapi Cyfera. Pavlic troche lepszy od Okonia ale wcale nie jest w jakiejs wysokiej formie, co potwierdza w ostatnich wystepach w barwach Zurawi, a takze tydzien temu w SEC, gdzie byla bieda. Value spore wiec warto grac.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Odnośnie wcześniejszych pytań, to awizowanie pod nr 4 Zagara może właśnie wskazywać na to, że dzisiaj Słoweńca w barwach Startu nie ujrzymy. Są to oczywiście domysły, nie jest to pewne info.
 
italiano_m 39

italiano_m

Użytkownik
Widze, ze jeszcze nikt nie dal meczu Wrocław - Toruń. kurs 1.57 na Wrocław to moim zdaniem dosyc ladny kurs. Jesli Wroclawianie wygraja to oddala sie od strefy spadkowej, Rzeszów dzisiaj ciezki mecz sie szykuje u siebie z Gorzowem, wiec jest to dobra okazja na odskoczenie.

Sparta Wrocław - Apator Toruń 1 @1.57 Tobet 49-41 ✅

Mam nadzieje, ze ktos pobral ????
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Tripelek z Milenium dający ako 2,10

Nicki - Iversen 1 za 1,40
Tajski - Gollob 1 za 1,40
Zielona Góra za 1,08


Zielona wiadomo, nic się nie może wydarzyć.
Jeżeli chodzi o H2H, to we Wrocławiu pomimo iż Tomek śmigał w ostatnich latach bardzo solidnie, to nie ma opcji, by w aktualnej dyspozycji położył miejscowego asa. Woofinden jest w niesamowitej dyspozycji i jeżeli tylko nie fiknie orła, to musi kręcić maxa, by utrzymać Wrocław w lidze.
W Rzeszowie zapowiada się niesamowicie zacięty mecz i jeżeli gospodarze chcą go wygrać to potrzebują 14-15 punktów Nickiego. Puk po wygranej w Terrezzano pewnie dostanie skrzydeł, ale dzisiaj ma w parze Zmarzlika i dwa razy pojedzie z prawej strony Nickiego. Sądzę, że bardziej doświadzcony Duńczyk ogarnie temat.

powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Hampel under 12.5 @ 2
Tobet
kurs i linia fajna z kilku względów:
- Falu o nic nie jedzie, nie ma sensu nabijać dodatkowo KSM-u.
- cztery wygrane starty nie przekreślają powodzenia zakładu, w nominowanym Jarek może nie pojechać, widzę tutaj jazdy treningowe MBJ, JD i Jabłońskiego + Alexa
- zmęczenie po Terenzano - nie ma sensu fatygować lidera drużyny w meczu o nic.
Podsumowując : nie wierzę, aby Jarek był na torze dziś pięciokrotnie, stabilny sezon wywindował mu średnią i dziś jest najlepsza okazja, aby zbić ten współczynnik co jest wszystkim na rękę. Dla mnie linia na under bardzo fajna, zawsze możliwa jakaś &quot;przypadkowa&quot; taśma albo defekt i już w ogóle na spokojnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Suchecki - Sullivan +3 2 @ 1,72 Bet365
Suchy to zawodnik na max 8 punktów, ale to już szał. Dzisiaj w parze z Woffim więc o punkty będzie ciężko. Saletra wraca do gry, jedzie w parze z Wardem, ale ja uważam że on zrobi dzisiaj przynajmniej 9 punktów. Na dodatek mamy handi +3. Gram na kangura bo mimo rozbratu z żużlem nie zapomniał jak się jeździ i dzisiaj pokaże klasę i zagra na nosie sternikom z Torunia że zrezygnowali z jego usług w zamian za Tomaszka G.
Przedział:
Zielona Góra -18,5 @ 1,65 Betsson/Betsafe
Gniezno +30 @ 2,10 Bet365
 
B 0

bdgmichal

Użytkownik
Cześć,
Bukmacher: Totomix

Leszno - Tarnów 1 1.60
Leszno wie o co jedzie, w przypadku przegranej może się zdarzyć tak, że lądują poza play-off i kończą sezon z czapką śliwek. Tarnów na wyjazdach traci połowę ze swojej wartości: Łaguta sikający po nogawkach na widok przyczepnego toru, Vaculik jak to Vaculik, ostatnio bez błysku a do tego dochodzi dzwon na mistrzostwach Europy i wczorajsze marne GP. Madsen podobnie jak Vaculik, u siebie punkty ciuła na obczyźnie wygląda to gorzej. Jedynie Janowski i momentami Kołodziej powinien postraszyć. Pozycje 6 i 7 na korzyść Leszna.
Zielona Góra - Gniezno (H 0-18) 1 1.80
Start bez Zagara, z Siterą pod 4, nawet z Jensenem, Jabłońskim i Davidssonem w Składzie Falubaz 55 pkt. uzbiera, z całym szacunkiem dla Gniezna, cięzko im będzie uzbierać 30 pkt, bo Adamczak, Watt, czy właśnie Sitera to nie są armaty na ekstraligę.
Bydgoszcz - Częstochowa (H 12-0) 2 1.8
I ligowa Polonia podejmuje na ten moment pewniaka do medalu, jedyny pozytyw to powrót Emila Sajfutdinowa, który ugotuje Bydgoszcz do końca. On, Łaguta, Jensen czy nawet Holta to zawodnicy zdecydowanie lepsi niż bydgoscy &#39;liderzy&#39;. Juniorzy na równo, bo to co ostatnio wyprawia Curyło to aż strach się bać. Jedynym który nawiąże walkę będzie wyśmiewany Andersen i momentami poszarpie Buczkowski, to tyle.
 
galgan 219

galgan

Użytkownik
- Falu o nic nie jedzie, nie ma sensu nabijać dodatkowo KSM-u.

Podsumowując : nie wierzę, aby Jarek był na torze dziś pięciokrotnie, stabilny sezon wywindował mu średnią i dziś jest najlepsza okazja, aby zbić ten współczynnik co jest wszystkim na rękę.
Wszystko pięknie, ale po co zbijać KSM skoro od 2014r. będzie on zniesiony?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom