>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Niższe Ligi Angielskie 2013/2014

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zapraszam do dawania propozycji z pozostałych lig Angielskich, wierze że znów będziemy równie aktywni jak w poprzednim sezonie. Nie wklejam kursów bo zbyt wiele lig jednak wierze że pojawi się wiele propozycji na pierwsze kolejki :!: Pozdrawiam.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Do gry wracają niższe ligi. Na sam początek wybrałem dwa spotkania :
Wrexham -Welling
Wrexham walijski klub wraca do gry tak można czytać na forach, po niespodziewanym braku wywalczenia awansu podobno robią kolejną próbę co z niej wyjdzie zweryfikuje sezon.Dodatkowo sponsorem tytularnym ligi został Skrill więcej pieniążków idzie do klubów co daje się odczuć w tym okienku transferowym. W drużynie Morrela sporo się zmieniło trener co prawda jest w kadrze jednak jego występy będą już rzadsze. Zespół nie doznał żadnych osłabień ostatnio odbyło się spotkanie przed pierwszym meczem by ustalić premię podobno są okazałe trzeba wygrywać i zdobywać bonusy a najlepiej zacząć od wygranej na Racecourse Ground. Goście to beniaminek ich celem będzie utrzymanie także w jutrzejszym spotkaniu Wrexham nie powinno miec klopotow.
Win Wrexham @@ 1,60 ✅

Dodatkowe typy z Conference :
Grimsby - Aldershot 1 @@ 1,55 ⛔
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Southport - Luton
Kurs 1.95 (bet365) na gości biorę w ciemno. Luton jest typowany do walki o awans i zdaje się potwierdzać to transferami przed sezonem. Sześć w miarę dobrych transferów, w tym filar pomocy Southport z ostatnich sezonów Shaun Whalley. Z ubytków należy odnotować przejście napastnika Stuarta Fleetwooda do Eastleigh. Do tego Luton znacząco odchudziło skład pozbywając się dwunastu graczy z szerokiego składu, którzy niewiele wnieśli do gry w ostatnim czasie. Gospodarze natomiast będzie walczył o utrzymanie i raczej wyżej niż miejsce nad strefą spadkową nie podskoczy. Zakupili pięciu graczy, ale wartymi odnotowania są tylko dwaj byli gracze z Barrow - 32 letni bramkarz Danny Hurst i 26 letni pomocnik Paul Rutherford. Ze składu odeszło pięciu graczy, w tym czterech z podstawowej jedenastki (głownie z linii pomocy) i na daną chwilę Southport ma tylko czterech nominalnych pomocników z których pod uwagę można wziąć tak naprawdę tylko dwóch. Wiadomo, że to początek sezonu, sypnie niespodziankami, ale o Luton jestem spokojny.
Luton @ 1.95 1-0 FT / kretyńska czerwona kartka dla gości ⛔
Grimsby - Aldershot
Goście mają w składzie tylko jednego napastnika, przed sezonem odeszło 11 graczy i nikt nie doszedł. Grimsby powalczy o playoffy. Wnioski chyba proste.
Grimsby -1 @ 1.975 / 1-1 FT szkoda słow ⛔
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Grimsby – Aldershot 1 AH-1 1,9 8/10 bet365
Grimsby w tamtym sezonie walczyła w play-offach , gdzie klubowi niewiele brakował aby awansować. Aldershot to z kolei spadkowicz z League Two, zespół nie funkcjonowałby ponieważ miał mega problemy finansowe i tylko dzięki kibicom którzy wsparli klub gra w tej klasie rozgrywkowej. U gości z klubu odeszło Az 20 piłkarzy, tylko 5 zostało, klub także uzyskał embargo transferowe i do zespołu dołączył tylko jeden junior. Ponadto klub otrzymał do federacji angielskiej -10ptk. Jeśli chodzi o Grimsby wydaje mi się że jest trochę silniejszy niż w tamtym sezonie i klub będzie walczył o play-offy. W tamtym sezonie zespół bardzo dobrze radził w domu(13-5-5), Aldershot na wyjeździe (4-11-8). W meczach przed sezonowych też klub nie imponował bo przegrał wszystkie mecze.. Jeśli Grimsby chcą awansować to z taki rywali u siebie po prostu msza wygrać.​
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Luton - Salisbury
Konsekwentnie na gospodarzy. To co przydarzyło się w meczu z Southport było lekkim szokiem, ale z drugiej strony Southport zagrał konsekwentnie i grał w przewadze. Teraz Luton gra u siebie i podrażniony porażką pokaże na co ich stać. W ostatnim sezonie rozbili dzisiejszych rywali 4-0 i myślę, że dziś będzie podobnie. Salisbury to typowa dolna część tabeli i będzie walczył o utrzymanie. Dziś im szans nie daję.
Luton -1 @ 1.95 ✅ 2-0
Inne na faworytów (nie ma co się rozpisywać) :
Hyde - Southport Southport @ 2.55 ✅ 1-2
Alfreton Town - Kidderminster Kidderminster @ 2.05 ⛔ 3-1
Nuneaton - Forest Green Forest @ 2.00 ⛔ 1-1
//edit
pół na pół.. ciekawe że Wrexham zawodzi, ale Grimsby się pozbierało, a Aldershot walczy dzielnie mimo strasznie nieciekawej sytuacji w klubie
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Znalazłem jeszcze ciekawy typ w meczu Aldershot-Dartford bet365 daje 2,62 ze Adam Birchall w klubie pokładaj w nim wielkie nadzieje, miał bardzo dobry start sezonu gdzie strzelił bramkę i jest chwalony na wyspach za grę. Piłkarz jest wypozyczony z Gillingham, jest to także wychowanek Arsenalu i piłkarz zagrał 12 meczy w U21 Walii
 
shagrath 45

shagrath

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Anglia/Konferencje Narodowe
Spotkanie: Braintree ₋ Woking
Typ : 1
Kurs : 2.40
Bukmacher : WilliamHill

Analiza:
Rozpocznę może od bezpośrednich spotkań miedzy oboma zespołami,
gdzie wygląda to następująco :

19/03/13 Braintree Town 1 - 1 Woking
28/08/12 Woking 1 - 4 Braintree Town ✅
29/01/11 Braintree Town 2 - 0 Woking ✅
02/10/10 Woking 0 - 1 Braintree Town ✅
30/01/10 Braintree Town 1 - 0 Woking ✅
31/10/09 Woking 0 - 0 Braintree Town

Dziś rozpocznie się w w/w lidze 2 kolejka gdzie po pierwszych spotkaniach
obie drużyny zarobiły po 1 pkt do tabeli :

Hereford United FC 1 - 1 Braintree Town
Hereford United -&gt; 6 miejsce na koniec sezonu 2012/2013
* * * * * * * * * * * * * *
Woking 0 - 0 Lincoln City FC
Lincoln City -&gt; 16 miejsce na koniec sezonu 2012/2013

Na koniec sezonu 2012/2013 w owej lidze drużyny zajęły kolejno miejsca :

9. Braintree Town
12. Woking &lt;-- w meczach wyjazdowych bilans wyglądał tak : 5/5/13
gdzie strzelecko wyglądało to że 26 strzelonych / 47 puszczonych
(mowa tu o meczach wyjazdowych)

Dzisiejszym meczem gospodarze tego meczu Braintree Town inaugurują sezon
2013/2014 przed własną publicznością &amp; przyglądając się statystykom z
ubiegłego sezonu to Woking jest słabo grającą drużyną na terenie rywala, a
druga przesłanka jest taka że jest to jak widać po wynikach wygodny rywal
dla Braintree .​
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Aldershot - Cambridge 1DNB 2,0 6/10 bet365⛔
Goscie jest to zespół z wieloma problemami brak najlepszego strzelca, dwóch obrońców, ogólnie rzec biorąc trener ma do dyspozycji 14 zdrowych piłkarzy. Aldershot jak narazie pozytywnie mnie zakasuje i myślę ze może dzisiaj wygrac.

Worcester - Altrincham 2 2,0 5/10 bet365✅
Dwa zespoły rożnych celach, gospodarze walczą o utrzymanie, z problemami finansowymi, które zmusiły klub na przeprowadzkę na stadion gdzie gra Kidderminster. Altrincham jest uznawany za jednego z kandydatów do awansu.

Barrow - Brackley Town 2DNB 5/10 bet365✅
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Boreham Wood-Stortford 1 1,8 7/10 bet365⛔
Dzisiaj mój typ dnia powędrował do Anglii a konkretnie do ligi Blue Square. Na angielskich forach wielu obserwatorów jest wręcz zachwycona wygrana w pierwszej kolejce Boreham Wood z Tonbridge, gdzie zespół na wyjeździe wygrał 2-0 a powinien 5 nawet 6. Co ciekawe w tamtym meczu gospodarze zagrali w tamtym meczu bardzo mądrze w defensywie, a ich rywal wystawił az 5 obrońców. Ball błysnął skutecznością i dzisiaj tez na niego liczą. Z tego co wyszukałem wydaje mi się że warto pograć w stronę gospodarzy.
ehkm.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Maidstone – Lewes 2 3,4 2/10 bet365
Dla mnie bardzo fajny kurs na gości. Lewes bardzo dobrze zaczęli sezon, kluczem tej gry jest bardzo dobra gra defensywy, dzisiaj na pewno poprzeczka będzie postawiona wysoko bo Maidstone ma bardzo dobry atak, i gra u siebie, ale wydaje mi się ze że Lewes nie będą tutaj bez szans zakład można wziąć z podpórką.​
Bromley – Tonbridge 1 1,7 7/10 Willam Hill
Bromley fantastyczny start sezonu, strzelając 6 goli nie tracąc żadnego. Doskonałe przygotowanie przed sezonowe, zespól wygrał z Millwall, Dartford &amp; Welling i zremisował z Charltonem. Goście wręcz przeciwnie bez żadnego zwycięstwa w lidze z bardzo słaba grą.​
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hereford - Aldeshot
Gospodarze na ostatnie trzy spotkania na własnym terenie zaliczyli dwie wygrane i jedną porażkę, Goście natomiast rozpoczynali sezon z bilansem ⛔ 10pkt. Udało się to już odrobić jednak nadal znajdują się na ostatnim miejscu albowiem mają 0pkt. Udało się zredukować minusowy bilans teraz trzeba walczyć o dodatnie jednak będzie bardzo ciężko jadą na spotkanie z Herefordem który na własnym terenie gra ładny ofensywny futbol. Szkoleniowiec gospodarzy Martin Foyle ma bardzo ciekawy system taktyczne, odbywał kiedyś praktyki u samego Svena Gorana kiedy ten prowadził kadrę. Teraz czas by przekazać tę wiedzę graczom.
Win Hereford @@ 2,70 ⛔ Grać taką padakę... i oni mają 11pkt. jest dla mnie porazką.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nuneaton - Hereford
Ostatnio zaufałem Herefordowi niestety zawiedli grali fatalnie udało mi się obejrzeć obszerny skrót tego spotkania Foyle po spotkaniu powiedział że jego piłkarze zawiedli jednak to nie zadowoliło na pewno kibiców drużyna grała beztroski futbol a gra przypominała naszą II Ligę, Piłkarze gospodarzy których prowadzi Wilkin który utrzymuje się na stanowisku od 2008 roku i dostał spokój pracy zespół pod jego wodzą w tym sezonie prezentuje się wyśmienicie wprowadził do gry Moulta który już strzelił 7 bramek i już obserwuje go kilka klubów Premier League podobno Fulham i Arsenal obserwują młokosa. Fajnie uzupełnia go Brown. Dzisiejsze spotkanie powinni gospodarze wygrać.
Win Nuneaton @@ 2,05 ✅
-------
Gloucester - Brackley
Goście mocno to moi faworyci do awansu prowadzi ich od 2009 roku Jon Brady zaledwie 38letni szkoleniowiec który ma świetną taktykę co widać po systemie gry drużyny.Co ciekawe drużyny mierzyły się ze sobą sześć razy i sześć razy wygrywał zespół przyjezdnych :!:. Dzisiejsze zwycięstwo gości wydaje się dość pewne.
Win Brackley @@ 2,15 ⛔
-----
Farnborough FC - Boreham Wood
Gospodarze rozegrali jak dotąd trzy spotkania po których zdobyli 3pkt. natomiast ich rywal lokuje się tuż nad nimi, rozegrali siedem spotkań zdobyli siedem punktów. Mocno osłabieni brakiem dwóch środkowych pomocników goście mogą mieć ogromne problemy.Gospodarze natomiast muszą się obudzić i kiedy jak nie dziś.
Win Farnborough @@ 2,20 ✅
---------
Liverpool - Sunderland U21
Wystarczy popatrzec na sytuację w tabeli i składy Liverpool niema zbytnio mocnej drużyny w tych rozgrywkach Sunderland solidny zespół trzyma się w czubie tabeli i wydaje mi się że w tym spotkaniu można śmiało zaryzykować wygraną gości.
Win Sunderland @@ 3,40 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zaczynamy weekend :
Guiseley - Hednesford
GUiseley z którego przed sezonem wycofał się główny sponsor ma drobne kłopoty finansowe jednak zespół nie jest zagrożony upadkiem. Przyjeżdża Hednesford który ma całkiem przyzwoity system premii za zwycięstwa zanotował ich 6 najwięcej w lidze.Rob SMith wykonujący bardzo dobrą pracę w tym klubie postawił na graczy doświadczonych stąd mamy w ataku Harveya czy Reya. Świetnie wkomponował się tuż za nimi Durrell 24-letni pomocnik który ma już 11 bramek w tym sezonie dziwi mnie że Telford puścił go tak lekką ręką. W dodaktu goście na ostatnie 14 spotkań wyjazdowych zaledwie ponieśli jedną porażkę.
Win Hednesford @@ 2,00 ✅ ✅ ✅
-----
Vauxhall - Oxford
Goście ogromne problemy kadrowe w dodatku ich styl gry przypomina naszą A klasę grają poniżej oczekiwań i są jednym z faworytów do spadku. Gospodarze natomiast mają solidny fundament drużyny problem leży po stronie bramek a raczej ich brak w jutrzejszym spotkaniu będzie o nie niezwykle łatwo.
Win Vauxhall @@ 2,00 ✅ ✅ ✅
------
Eastleigh - HAyes and Yeading
Na ten mecz czekałem cały tydzień gospodarze grają fantastycznie przypominają mi Crawley kiedy wchodził przebojem do League Two. Fantastyczna obrona jedyny problem że wygrywają skromnie ale częśto dopisują 3pkt.W dodatku ich stadion to istna twierdza w tym roku rozegrali na tym stadionie 27 spotkań z czego przegrali zaledwie 1 mecz :!:. O wygraną będzie niezwykle łatwo przyjeżdża niezwykle dziurawa defensywa.
Win Eastleigh @@ 1,80 ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Witam,

ANGLIA: League One

Brentford - Leyton Orient
1X2
Typ: Leyton Orient
Kurs: 3.20✅
bwin

Zaciekawiło mnie powyższe spotkanie. Kurs na gości bardzo wysoki.
Goście na 7 spotkań wszystko wygrane i zajmują pierwsze miejsce.
Gospodarze 3-3-1.
Nie rozumie dlaczego jest tak wysoki kurs na gości, kontuzje, rotacje w składzie?

Może wypowie się ktoś, kto zna/obserwuję powyższa ligę.


Analiza nie była owocna, ale śmiało mogę postawić ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
witekunia 4

witekunia

Użytkownik
Witam,

ANGLIA: League One

Brentford - Leyton Orient
1X2
Typ: Leyton Orient
Kurs: 3.20
bwin

Zaciekawiło mnie powyższe spotkanie. Kurs na gości bardzo wysoki.
Goście na 7 spotkań wszystko wygrane i zajmują pierwsze miejsce.
Gospodarze 3-3-1.
Nie rozumie dlaczego jest tak wysoki kurs na gości, kontuzje, rotacje w składzie?

Może wypowie się ktoś, kto zna/obserwuję powyższa ligę.
Leyton ma po prostu rewelacyjny początek sezonu i tak naprawdę nie wiadomo, jak długo będą w stanie grać na tym poziomie praktycznie co 3 dni. W zeszłej kampanii dzisiejsi goście zajęli ostatnią, bezpieczną lokatę w lidze (20), natomiast Brentford skończył w pierwszej dziesiątce (9). Następna sprawa - Leyton Orient jeszcze nigdy nie wygrało na Griffin Park - stadionie, który z kolei jest prawdziwą twierdzą gospodarzy - większość spotkań u siebie wygrywają, bardzo rzadko oddają całą pulę rywalom.

Kurs rzeczywiście może kusić, ale jednak nie odważyłbym się postawić tutaj na gości. Znacznie bardziej opowiadałbym się tu za overem po również bardzo fajnym kursie podchodzącym pod 2.00. Tutaj ciekawa analiza: http://www.goonersguide.com/football-pick-19333-Brentford-v-Leyton-Orient.htm

Brentford FC - Leyton Orient over 2.5 @1.90 ComeOn
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Brentford slabo dzis, chociaz mieli pare okazji. Leyton pierwszy gol z karnego - nie wiem co myslal obronca szarpiac koszulke az tak na rogu pola karnego. Drugi gol miodzio podanie i gol. I to wlasciwie byla jedyna akcja gosci porzadna, ale wystatczylo dzis.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
JEDZIEMY :!:.
Kingstonian - Leiston

Gospodarze pewnie zmierzają drogą z napisem awans świetnie grają w ofensywie w defensywie pewnie zaledwie 6bramek straconych przyjadą goście z dziewiętnastej lokaty.W Szeregach gości nie zobaczymy filara defensywy Heada. W zespole jest dużo graczy z &#39;&#39;doświadczeniem wiekowym&#39;&#39; niestety nie idzie to w parze z doświadczeniem boiskowym i niema sensu zagłębiać się w ich zaangażowanie jedynie wspomniany Head potrafi wykorzystać swoje doświadczenie gospodarze zagrają pełnym składem. Napastnik Libanu Ali Chaaban potrafi zrobić z przodu wielką różnicę. Faworytem są gospodarze i mój typ jest właśnie na nich.
Win Kingstonian @@ 1,55
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Z dzisiejszego dnia w Conference Wybrałem dwa spotkania ;
Aldershot - Luton

Gospodarze rozpoczynali sezon z ⛔ 10pkt. Jednak udało im się odrobić stratę i wyjść na ✅ 8 pkt. Jednak w ostatnich spotkaniach ich forma jest daleko od dobrej. W dzisiejszym spotkaniu w roli faworyta występuję Luton który zanotował ostatnio świetną formę nie przegrywając od pięciu spotkań z czego cztery okazały się zwycięskie natomiast jedno zremisowali. Piłkarze Johna Stilla prezentują świetny atak pozycyjny w dzisiejszym spotkaniu mają ułatwione zadanie ponieważ Aldershot zagra bez podstawowego stopera.
Win Luton @@ 2,30 ⛔ słaba postawa
Inne typy :
Braintree - Welling @@ 2,00 ⛔
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Chester - Cambridge
Lider pojedzie do beniaminka z Chester który nieoczekiwanie zajmuje tak niskie miejsce w tabeli zapłacili przysłowiowe &#39;&#39;frycowe&#39;&#39; za brak konkretnych transferów celem była górna część tabeli i włączenie się o baraże tymczasem jak dotąd plątają się w dolnej części tabeli. Natomiast ich rywal jest liderem dość nieoczekiwanym wszyscy liczyli na Luton czy Nuneaton to oni wyszli na prowadzenie z przewagą już 8pkt. Piłkarze Moneya grają świetnie w ofensywie 23 bramki strzelona przy zaledwie 6 straconych robi wrażenie jak na ten etap rozgrywek. Podobnie jak brak porażki w 14 spotkaniach. Dzisiejszy mecz to powinno być kolejne z wielu ciekawych w wykonaniu graczy Moneya.
Zwycięstw Cambridge @@ 2,15 ⛔ były okazję ale niestety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom