>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour Kitzbuhel (Austria) & Washington (USA)

Status
Zamknięty.
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
???? Rath Marc - Cervenak Pavol
Typ: Rath Marc ⛔ (nie dal rady choc rywal w szczytowej formie nie jest)
Kurs: 2.50
Witam, dzisiaj przedstawiam swoj typ na 1 dzien kwalifikacji a jest to typ na Ratha, ale moze zaczne od Cervenaka ktory prezentuje sie ogolnie srednio. Potrafi przegrac ze slabszymi teoretycznie rywalami takimi jak Topic czy Panfil... Rath nie notuje wpadek ze slabszymi rywalami, a dzisiaj przekonamy sie jak gra z graczami swojego poziomu lub deczko wiekszego... Kolejnym atutem Ratha jest to ze rozegral duzo wiecej spotkan na Clayu w tym sezonie bo az 37 (24 wygrane) do 20 (9 wygrane) Cervenaka. Zaznaczmy jeszcze ze Rath pochodzi z Austrii, czyli gra na swoim terenie ;)

???? Fischer Martin - Brkic Tomislav
Typ: Fisher wygra 2;0 ✅
Kurs: 1.66
W tym pojedynku roznica klas jest wieksza i znowu sugeruje sie iloscia rozegranych spotkan na clayu. Fisher rozegral ich 21 w tym 13 wygranych. Nie jest to moze rewelacyjny wynik ale w porownaniu z Brkiciem ktory rozegral 7 i tylko 1 wygral to widac roznice. Jak widac Fisher tej pochodzi z Austrii wiec bedzie to dodatkowym atutem grania na niego ;)
Pozdrawiam
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
A co sądzicie o pograniu w stronę Harrisona? Ograł Falle, dobrze grał z Isnerem.. A Marchenko ostatnio formą nie świeci. Do tego własna publiczność.
Harrison C. @ 2.10 bet365
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
pisze z autokaru
przejrzalem wstepnie oferte i w oko wpadly mi dwa typy
pierwszy przeciwko stepankowi ktory nie gral od wimbledonu wiec mysle moZNa sprobowac podzukac niespodzianki
drugi typ to garcia lopez. w moim mniemaniu kursy powinjy byc naodwrot, bellucci w slabef formie nie powiniem byc faworytem, lopez lepsza dyspozycja, wiec dostrzegam lekkie value
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#31#
Lukas Lacko - Alejandro Falla ⛔
Kurs: 1.66​

W zdecydowanie lepszej formie znajduje się aktualnie leworęczny Falla. Bardzo dobry turniej w Bogocie, gdzie przegrał dopiero w finale z Karlovicem. W Atlancie niespodziewanie szybko przegrał z młodszym Harrisonem i pożegnał się w I rundzie. Lacko nie imponuje od początku sezonu i grywa częściej challengery, bądź szybko odpada na poziomie ATP.
Lukas nie pokazuje tego co w zeszłym sezonie, drugie podanie jest katastrofalne, a masa błędów jakie popełnia aż nie do pomyślenia. Falla to typowy przebijacz. Wyczekuje na błąd przeciwnika, a jeśli długo takiego nie ma szuka okazji do przejęcia kontroli i atakuje. Na pewno u obu tenisistów lepszy jest forehand. Potrafią precyzyjnie wykończyć wymianę i zdobywać kolejne punkty.
Nie sądzę, aby Słowak nagle się odrodził w tej części sezonu i zaczął seryjnie wygrywać. Alejandro na pewno nie pozwoli mu się rozpędzić i zdusi jego intencje już w samym zarodku. Wyrzucający leworęczny serwis na pewno da mu dużą kontrolę przy jego podaniu i ciężko Lacko będzie go przełamać. Z drugiej strony to Lukas będzie bił mocno i precyzyjnie, jednak z jego regularnością pierwszego podania jest bardzo różnie i może to być wada niż atut. Wszystko rozstrzygnie forma dnia, lecz uważam, że Falla powinien spokojnie wygrać to spotkanie.
Tak jak wspomniałem w Bogocie wspaniale spisał się Kolumbijczyk, który po drodze do finału pokonał Tipsarevica, Malisse czy Pospisila. Wszyscy ci gracze są na pewno w lepszej formie lub mają większe umiejętności od Lukasa. Ten zaś wystąpił dobrze w challengerze w Granby, gdzie także uległ w ostatnim meczu i nie zdobył tytułu. Przeciwnicy, z którymi wygrał są mi nie znani, jedynie Ward, który próbuje swoich sił w ATP i Dancevic, z którym przegrał w finale.
Moim zdaniem rywalizacja zakończy się w dwóch setach i to Alejandro będzie się cieszył z awansu do II rundy w Waszyngtonie. Tak jak wspomniałem będę bardzo zaskoczony, jeżeli Lukas się tutaj odrodzi i zacznie grać swój najlepszy tenis.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Washington
???? Ebden M. - Fish M.
Fish M. ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 3/10
O Amerykaninie pisałem już przy okazji jego meczu z Russellem którego przegrał po 3 setach. To był dobry mecz, a Panowie ganiali się po korcie niczym &quot;Wilk i Zając&quot;. Warto napisać, że wtedy to był jego pierwszy oficjalny mecz po bardzo długiej przerwie. W Waszyngtonie liczę na jego pierwsze zwycięstwo i pełną mobilizację, bo oglądając jego mecz z turnieju w Atlancie nie było widać ani śladu po kontuzji bądź jakichkolwiek problemów zdrowotnych. Ebden to człowiek z poza rankingowej setki, jeżeli w meczu nie idzie mu gra po jego myśli, ten łatwo odpuszcza punkty i traci wysoko sety. Warto spróbować bo przy normalnych okolicznościach mielibyśmy kursy na Fisha po 1,20-1,30.
Wynik: 6:2 1:6 3:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
???? Ebden M. - Fish M.
Fish M. ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 3/10
O Amerykaninie pisałem już przy okazji jego meczu z Russellem którego przegrał po 3 setach. To był dobry mecz, a Panowie ganiali się po korcie niczym &quot;Wilk i Zając&quot;. Warto napisać, że wtedy to był jego pierwszy oficjalny mecz po bardzo długiej przerwie. W Waszyngtonie liczę na jego pierwsze zwycięstwo i pełną mobilizację, bo oglądając jego mecz z turnieju w Atlancie nie było widać ani śladu po kontuzji bądź jakichkolwiek problemów zdrowotnych. Ebden to człowiek z poza rankingowej setki, jeżeli w meczu nie idzie mu gra po jego myśli, ten łatwo odpuszcza punkty i traci wysoko sety. Warto spróbować bo przy normalnych okolicznościach mielibyśmy kursy na Fisha po 1,20-1,30.
Wynik:
W pełni się zgadzam, sam się zastanawiałem nad typem, ale wolę nie ryzykować jeszcze. Fish naprawdę długo walczył z kontuzją i na pewno nie jest jeszcze w najwyższej formie. Kurs jest odpowiedni do ryzyka, jednak nie wpadałbym w taki huraoptymizm. Ebden to przeciętniak i w normalnych warunkach Amerykanin łyknąłby go w dwóch setach. Zapowiada się ciekawe spotkanie, ale myślę, że z korzyścią dla Fisha ;)
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Powie mi ktoś co sie dzieje z kursami w meczu Fischer - Zeballos ? Jezeli patrzec na wzgledy sportowe to Zeballos powinien go osbie szybko ogarnac ,ale fakt ze Fischer gra u siebie troszke mnie niepokoki. Rano w fortunie na Zeballosa bylo 1.40 ,teraz zlapalem go po 2.60 i znowu spadlo do 2.20 . Moze ktos ma jakies info ;)
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Powie mi ktoś co sie dzieje z kursami w meczu Fischer - Zeballos ? Jezeli patrzec na wzgledy sportowe to Zeballos powinien go osbie szybko ogarnac ,ale fakt ze Fischer gra u siebie troszke mnie niepokoki. Rano w fortunie na Zeballosa bylo 1.40 ,teraz zlapalem go po 2.60 i znowu spadlo do 2.20 . Moze ktos ma jakies info ;)
ja z góry nie gram przeciwko gospodarzom ,,,nieraz sie skusze ale rzadko zawsze moga byc cuda
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Żadnych cudów nie będzie, co roku w Austrii w 1r odpadają gospodarze bo są po prostu gorsi, kurs na Zeballosa 2,4 biorę z pocałowaniem ręki, wydaję się być w formie i jego ofensywy Fischer nie powstrzyma
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
O czymś chyba nie wiemy, bo kurs na Zebę poszedł ostro do góry. Na bet365 można pograć już za 2.50.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Po prostu buki mysla ,ze bedzie handel a nie wydaje mi sie. Fortuna @2.60 :razz:
Buki takiego czegoś nie przewidują ;) Po prostu pewnie idzie masówka na gospodarza. Także wolę nie stawiać takich meczów. Wszystko może się stać, ale lepszym zawodnikiem na pewno jest Zeballos. Bez żadnych przekrętów powinno się szybko w dwóch setach skończyć.
 
adi777 386

adi777

Użytkownik
Zeballos miał przeciez krecz w meczu z Seppim i ma uraz mięśnia,który bedzie mu przeszkadzał a Fisher nie bedzie się bawił bo 3 rundy kwali poszedł jak burza i Zeballos bedzie kolejnym do odstrzału.. Organizatorzy widać,że chcą pomóc Fisherowi i jego mecz zaplanowali na dzisiaj a nie jutro a to 1 dzien mniej odpoczynku dla Zeballosa i jego urazu.. Ja pobrałem Fishera @ 2.00 i czekam.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
1. Zeballos kreczował 3 dni temu
2. Fischer gospodarz, przebrnął kwale bez problemu
3. Grali ze sobą raz i po mega zaciętym meczu 3:2 wygrał Zeballos
4. Żadnych punktów tutaj nie bronią, bo obaj odpadli w 1r, ale na pewno bardziej zależeć na zwycięstwie będzie Martinowi
5. Jaka dobra forma Zeballosa? O czymś nie wiem chyba
http://www.tennisexplorer.com/player/zeballos/?annual=2013&amp;amp;surface=2 &lt;- Jesli to przedstawia sie jako dobra forma Zeballosa to gratuluje.
Nie wiem skad wasz hurraoptymizm w kierunku Horacio tymbardziej, ze ostatnio kreczowal no ale ok. Ja jak mialbym tu cos grac to tez w strone Austriaka niz Argentynczyka.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
1. Zeballos kreczował 3 dni temu
2. Fischer gospodarz, przebrnął kwale bez problemu
3. Grali ze sobą raz i po mega zaciętym meczu 3:2 wygrał Zeballos
4. Żadnych punktów tutaj nie bronią, bo obaj odpadli w 1r, ale na pewno bardziej zależeć na zwycięstwie będzie Martinowi
5. Jaka dobra forma Zeballosa? O czymś nie wiem chyba
http://www.tennisexplorer.com/player/zeballos/?annual=2013&amp;amp;surface=2 &lt;- Jesli to przedstawia sie jako dobra forma Zeballosa to gratuluje.
Nie wiem skad wasz hurraoptymizm w kierunku Horacio tymbardziej, ze ostatnio kreczowal no ale ok. Ja jak mialbym tu cos grac to tez w strone Austriaka niz Argentynczyka.
Nikt nic nie pisał o dobrej formie Zeballosa (albo przeoczyłem). Po prostu Horacio jest o wiele lepszym tenisistą, na mączce radzi sobie bardzo dobrze. Co do urazu, gdyby nie był pewien, że już wszystko dobrze raczej by nie startował, tym bardziej jak powiedziałeś nie broni tutaj punktów. Po wpisowe raczej by nie ryzykował.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Nikt nic nie pisał o dobrej formie Zeballosa (albo przeoczyłem). Po prostu Horacio jest o wiele lepszym tenisistą, na mączce radzi sobie bardzo dobrze. Co do urazu, gdyby nie był pewien, że już wszystko dobrze raczej by nie startował, tym bardziej jak powiedziałeś nie broni tutaj punktów. Po wpisowe raczej by nie ryzykował.
Racja, ponadto ogladam mecz i Zeballos przyzwoicie sie prezentuje
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
A teraz zaczynam nowy temat z udziałem graczy z Indii Devermanem oraz Williamsem. Moim zdaniem 2.25 na Amerykana to chyba jakis absurd? Devverman ostatnio bez formy a Williams mlody talent Jankesowego tenisa ;) wydaje mi sie ,ze buki sugerowaly sie przegrana Ryana z Grothem..leczi tak Williams byl LL. Ja gram dzis Williamsa i nie widze inneej mozliwosci ! :O
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
No i prosze mamy sensacje tak jak pisałem wyzej lepiej uwazac grajac przeciwko gospodarzom Thiem ogrywa Kuznetsova 2:0 kurs około 4.00 na reprezentanta gospodarzy a na Andreja poleciała msówka smieszny kurs 1,25
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
No i prosze mamy sensacje tak jak pisałem wyzej lepiej uwazac grajac przeciwko gospodarzom Thiem ogrywa Kuznetsova 2:0 kurs około 4.00 na reprezentanta gospodarzy a na Andreja poleciała msówka smieszny kurs 1,25
dlatego gra sie dodatnie HC na gospodarzy i bardzo dobrze sie na tym wychodzi :cool:

ode mnie Johnson +1,5 - uwielbia ta nawierzchnie, mocny serwis da mu wiele punktow, stepanek od wimbledonu nic nie gral, ale mysle ze jakis TB i tam urwie punkty steve ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom