>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III Liga - [Sezon 2013/2014]

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Temat przeznaczony na dyskusje, informacje oraz analizy rozgrywek polskiej III ligi.


Zapraszam do dyskusji
 
bycek 87

bycek

Użytkownik
Jeśli kogoś to interesuje to w Sts-ie jest dostępna oferta III ligi.
;))
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Liga: Dolnośląsko-Lubuska
Spotkanie: Formacja Port 2000 Mostki - Foto Higiena Gać ⛔ 0:1
Typ: Port
Kurs: 1,8
Buk: STS
Beniaminek podejmuje beniaminka z zeszłego roku. Stawiam na zespół z wioski pod Świebodzinem ponieważ bogaty właściciel jest ambitny i Port ma walczyć o awans do 2 ligi. W sparingach gra wyglądała dobrze, ostatnio wygrali z grającym w Okręgówce Santosem Świebodzin 4:0, ale grało wielu testowanych graczy, grali również z grającym w A klasie Błękitni Ołobok i wygrali 13:1, z rywali z wyższej półki to przegrali z Lechem Poznań II 1:3, oraz zremisowali z izraelskim Hapoelem Beer Sheva, który gra w tamtejszej ekstraklasie 1:1. Port brał udział w 1 rundzie Pucharu Polski, ale uległ na własnym boisku z Rakowem Częstochowa 0:1. Wiele transferów dokonanych: Adam Wójcik z Pogoni Szczecin, Kabir Ojikutu z Radomiaka Radom, Daniel Tomczak z Dąbu Dębno oraz Mateusz Świtała i Tomasz Pawliczak z nieistniejącej już Pogoni Świebodzin ???? . Dużo na temat gości nie wiem, ale Port na własnej stronie gdzie przedstawia rywala o wzmocnieniach nie pisze. Liczę że trema Portowców nie zje i pokażą swój potencjał i wygrają, każdy zawodnik doświadczenie w 3 lidze ma i to zaprocentuje! ????
 
maciejsokol92 49

maciejsokol92

Użytkownik
Mecz: Lechia Gdańsk II - Bałtyk Koszalin 15.08.13
Typ: 1
Kurs: 1.55
Buk: William Hill

W pierwszym meczu III ligi Lechia wygrała na &quot;wyjeździe&quot; z Polonią Gdańsk 0:3, natomiast Bałtyk przegrał swój mecz 1:0. Lechia dzisiaj zmobilizowana powinna spokojnie ograć swoich przeciwników wzmocniona zawodnikami z pierwszego zespołu.
 
hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
Na dzisiaj myślę, że warto zagrać w stronę Resovii z Orłem Przeworsk (grupa lubelsko-podkarpacka). Resovia po zdegradowaniu i udanym &quot;awansie&quot; do 3. ligi chce jak najszybciej wrócić do 2. ligi. Trochę zawodników odeszło z Resovii, jednak kilka nazwisk można znaleźć w składzie. Gospodarze jak na razie wygrali z Izolatorem i zremisowali z Lublinianką. Natomiast Orzeł Przeworsk w pierwszej kolejce wygrał w Radzyniu Podlaskim 3:1, po to by przegrać u siebie ze Stalą Sanok 0:2. Resovia chce awansować, więc Orzeł nie powinien robić problemów. STS wczoraj rano wystawił kurs 1,65, dzisiaj już ledwo 1,45.

Resovia v. Orzeł Przeworsk ✅ 2:0
Resovia win @ 1,45
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
IV Kolejka Grupy Lubelsko - Podkarpackiej

Przed nami bardzo ciekawa kolejka, a to za sprawą derbów nie tyle wojewódzkich co regionalnych, jak chociażby Hetmana Zamość z Omegą, Karpaty Krosno zagrają ze Stalą Sanok czy JKS Jarosław podejmie drużynę z Sieniawy. Warto również wspomnieć o meczu Izolatora Boguchwała z Polonią Przemyśl, gdzie na Izo Arenę wybiera sie liczna grupa z Przemyśla by dopingować swoją drużynę. Mecz w Boguchwale o 11.00, a następnie kibice z Przemyśla udadzą się do ... Krakowa na mecz Wisły.
Na 8 pojedynków kolejki moim zdaniem aż 7 to typowe &#39;no bet&#39;. A ten jeden to:

Podlasie Biała Podlaska v. Resovia
Resovia win @ 2,00 STS
✅ 0:1

Konsekwentnie w stronę Resovii, która, tak jak pisałem wyżej, chce szybko wrócić do II ligi. Po 3 meczach zgromadzili na swoim koncie 7 punktów, wygrywając 2 mecze domowe: z Izolatorem 3:1 i z Orłem 2:0, oraz remisując wyjazdowy mecz z solidną u siebie Lublinianką. Resovia zagra bez osłabień, a na meczu pojawi sie spora grupa kibiców z Rzeszowa. Podlasie w obecnym sezonie pierwszy mecz wygrała 2:0 w wyjazdowym spotkaniu z Omegą Stary Zamość, ale to jakiś specjalny wyczyn nie jest. Kolejne spotkanie Podlasie przegrało z Orlętami 2-5 i w 3. kolejce zremisowali na wyjeździe ze Stalą Sanok (stracili bramkę w 90+5&#39;). Warto zauważyć, że drużyna z Białej Podlaskiej gra słabo na swoim stadionie, przykładowo, w ubiegłym sezonie w meczach domowych wygrali zaledwie 2 razy, 4 mecze zremisowali, a aż 9 przegrali. Oczywiście poprzedni sezon to poprzedni sezon, ale już w 2. kolejce Podlasie potwierdziło anty-formę meczów domowych wynikiem 2-5. Resovia jedzie po 3 punkty, Podlasie gra otwartą piłkę i może zostać skarcone. Mecz jutro, ale warto już teraz pobierać, bo kursy na pewno spadną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bartez391 0

bartez391

Użytkownik
Polecam zagrać na Resovię w meczu z Karpatami. Jestem z Rzeszowa i słyszałem od piłkarzy że to dla nich najważniejszy mecz sezonu. I chcą go wygrać.
Sam będę grał grubo ten mecz.
 
hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
V Kolejka Grupy Lubelsko - Podkarpackiej
Resovia podejmie dzisiaj przy Wyspiańskiego Karpaty Krosno, drużynę, która w poprzednim sezonie walczyła o utrzymanie, a w obecnym jest jednym z faworytów ligi. Jak wyżej napisał @bartez391 Resovia jest szczególnie zmobilizowana do tego meczu. Ja oceniam szanse na zwycięstwo na około 50%. Czy warto grać? Teraz już pewnie nie, bo kurs, jak co weekend, spada szybko. Wczoraj STS wystawił kurs na poziomie 1,57, dzisiaj rano udało mi się złapać po 1,50, a w tym momencie kurs wynosi już zaledwie 1,35. Za kilka godzin pewnie spadnie poniżej 1,30, a i należy pamiętać o 12% podatku.
Resovia v. Karpaty Krosno
Typ: Resovia @ 1,35 STS 6/10

Zastanawiałem się również nad spotkaniem Stali Sanok z Tomasovią. Nie wiem dlaczego STS tak bardzo faworyzuje Stal Sanok. Dla mnie w tym meczu widzę przewagę gości. Tomasovia rozpoczęła sezon dosyć słabo, w 4 meczach 4 punkty, a przypomnę, że ten zespół w ubiegłym sezonie zajął 2. miejsce. Stal Sanok to typowa underowa drużyna. W 4 meczach strzelili 3 bramki i tyle samo ich stracili. Największym osłabieniem Stali jest brak Damiana Niemczyka, który jest kontuzjowany, a który w poprzednim sezonie zdobył 14 goli. Ja szanse na zwycięstwo Tomasovii oceniam na około 42%, podczas gdy, na zwycięstwo Stali proponuję 30%. Nie zdziwi mnie remis, chociaż ta liga jest wyjątkowo mało remisowa, ponieważ na 1 kolejkę przypada 1 remis (i nie są to dane tylko z tego sezonu).
Stal Sanok v. Tomasovia
Typ: Tomasovia @ 3,04 STS 1/10
 
maciejsokol92 49

maciejsokol92

Użytkownik
MECZ: Lechia II - Koral Dębnica
TYP: 1
KURS: 1.37
BUK: STS
Mecz za który dam sobie rękę uciąć, że wejdzie. Wystarczy spojrzeć na skład Gdańszczan. Kurs może i nie zachęca, ale do dubla w sam raz.
Lechia II: Rosa - Oualembo, Janicki, Bąk, Jaroszek - Łazaj, Zyska, Kostrzewa, Grzelczak - Tuszyński, Duda.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
MECZ: Lechia II - Koral Dębnica
TYP: 1
KURS: 1.37
BUK: STS

Mecz za który dam sobie rękę uciąć, że wejdzie. Wystarczy spojrzeć na skład Gdańszczan. Kurs może i nie zachęca, ale do dubla w sam raz.

Lechia II: Rosa - Oualembo, Janicki, Bąk, Jaroszek - Łazaj, Zyska, Kostrzewa, Grzelczak - Tuszyński, Duda.
Po pierwsze nie wiem po co podałeś 2 minuty przed meczem typ. I tak nikt nie zdąży z niego skorzystać ...
A po drugie jak będziesz odcinać rękę nagraj filmik i mi wyślij.
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
III liga, grupa lubelsko-podkarpacka
Spotkanie: Lublinianka vs Avia Świdnik ⛔
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: STS
Już w najbliższą środę zobaczymy kolejne spotkania III-ligowe. W Lublinie, miejscowa Lublinianka podejmie zespół Avii Świdnik. Faworytem meczu są gospodarzem, którzy w tym sezonie radzą sobie nadzwyczaj dobrze.
Zacznę od Lublinianki. Klub zajmuje 2. miejsce w tabeli, zdobywając 11 punktów w 5 meczach. Zespół nie poniósł jeszcze porażki podobnie jak drużyna Resovii. W sobotę piłkarze z Lublina bez żadnych problemów pokonali Polonię Przemyśl - 3:1.
Największym atutem w ataku gospodarzy jest Damian Ścibior, który w trwającej kampanii strzelił już 3 bramki.
Postawa Avii Świdnik, to największa niespodzianka w grupie lubelsko-podkarpackiej. W ostatnich 4-5 latach zespół ten zajmował miejsce w TOP 5. Świdnicka drużyna wymieniana była w gronie zespołów, które powalczą o awans do II ligi. Tymczasem prezentują się fatalnie. Zajmują przedostatnie miejsce, zdobywając tylko 3 punkty w dotychczasowych meczach (zwycięstwo z Izolatorem).
Po zwolnieniu trenera widać, że coś ruszyło do przodu, ale Lublinianka to jednak zespół mocniejszy.
Moim zdaniem zdecydowanym faworytem jest zespół gospodarzy. Na swoim terenie powinni bez problemu zainkasować kolejne 3 punkty i nie pozwolić rywalom z Rzeszowa na ucieczkę w tabeli.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
III liga łódzko-mazowiecka
Broń Radom - Żyrardowianka Żyrardów STS 1 1,60 8/10 ⛔ 0:0
Jak to się mówi, to powinna być lokata. Broniarze rewelacyjnie zaczęli sezon wygrywając pewnie ze słabym Huraganem Wołomin (1:3), zawsze solidnym Startem Otwock (1:2) i równie niezłym MKS Kutno 3:1, zanotowali też dwa remisy, jeden na własne życzenie z Wartą Sieradz (prowadzili 2:0 i zamiast dążyć do zdobycia kolejnych bramek, zaczęli jak większość polskich drużyn &quot;bronić wyniku&quot;, skończyło się to przypadkową bramką w doliczonym czasie gry dającej remis gościom), i ostatnio na wyjeździe z liderem Lechią Tomaszów Maz. 0:0, co jest bardzo dobrym wynikiem. Wyróżniającymi postaciami w ekipie z Radomia jest młody 18-letni napastnik Jakub Chrzanowski strzelec 5 goli w obecnym sezonie (póki co najwięcej w III lidze łódz-maz., na drugim miejscu zawodnicy mające po 3 gole) oraz doświadczony 30 letni Mariusz Marczak były zawodnik Jagielloni Białystok z którą w sezonie 2007/2008 rozegrał 11 spotkań w Ekstraklasie, strzelec 3 goli w obecnym sezonie, warto wspomnieć także o bramkarzu z USA Kevinie McMullenie, zagrał w ostatnim spotkaniu wielokrotnie ratując swój zespół przed utratą gola zebrał świetne recenzje (wcześniej nie mógł grac bo czekał na certyfikaty ze Stanów). Żyrardowianka to beniaminek, która awansował po barażu z IV ligi mazowieckiej południowej, póki co gra mówiąc krótko przeciętnie, jedyna wygrana 0:5!, ale z ekipą GKP Targówek która z bilnasem 3:15 i zerowym dorobkiem punktowym zamyka stawkę, to było jedyne zwycięstwo ekipy z Żyrardowa, dalej zremisowali ze słabą w tym sezonie Omegą Kleszczów 3:3 i z rezerwami Widzewa zajmującymi 3 miejsce od końca 0:0, ponadto zanotowali 2 porażki ze wspomnianym liderem Lechią Tomaszów Mazowiecki 4:1 oraz 4:0 z 4 w tabeli Sokołem Aleksandrów Łódzki. Wszystkie mecze ekipa z Żyrardowa póki co rozgrywa na wyjeździe, być może przez problemy z dostosowaniem swojego obiektu do warunków III-ligowych. Podsumowując, ostatnia forma, pozycja w tabeli, doświadczenie na tym poziomie rozgrywek, oraz indywidualności jakie posiada Broń przekonują mnie aby uznać ten mecz na bardzo pewny w skali 8/10
 
hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
VII Kolejka Grupy Lubelsko - Podkarpackiej
Resovia v. Hetman Zamość ✅ 5:0
Typ: Resovia @ 1,67 STS


Konsekwentnie gram w stronę Resovii, która 2 ostatnie mecze zremisowała, tracąc gole w ostatnich minutach meczów z Karpatami Krosno oraz Tomasovią. Po 6. kolejce Resovia zajmuje 1. miejsce w lidze z dorobkiem 12 punktów, natomiast Hetman Zamość zajmuje 8. miejsce z dorobkiem 8 punktów. W meczach domowych Resovia 2 na 3 wygrała 3:1 i 2:0 oraz zremisowała ze wspomnianymi Karpatami Krosno. Hetman Zamość, jak na beniaminka, radzi sobie całkiem nieźle, jednak jak dotąd nie miał trudnych rywali, może oprócz ekipy z Jarosławia. W meczach wyjazdowych Hetman Zamość zanotowali 2 remisy z Orlętami Radzyń Podlaski oraz z Sokołem Sieniawa. Zdecydowanym faworytem spotkania są gospodarze, którzy są zawiedzeni dwoma ostatnimi meczami, które przegrali w ostatnich minutach. Myślę, że zespół z Zamościa nie wywiezie z Rzeszowa choćby 1 punktu, a Resovia wygra pewnie.
 
S 0

selectlashes

Użytkownik
III liga Dolnośląsko-Lubuska
Piast Karnin - Formacja Port 2000 Mostki
2 1.75 STS
Bez dwóch zdań pewniak. Piast to drużyna która prezentuje poziom średniaka IV ligi (Lubuska IV liga jest naprawdę dramatycznie słaba). Formacja to bardzo ciekawa drużyna. Stworzona kilka lat temu przez gościa co ma full hajsu i bawi się w piłkę.
Mają klasowych graczy którzy liznęli już piłki na yższym poziomie.
W ostatnim meczu ligowym, nie dali szans GKS Kobierzyce wygrywając 5:1. a powinno być dwa razy tyle.
Z czystym sumieniem polecam dwójeczkę na Formację
 
S 0

selectlashes

Użytkownik
III liga dolnośląsko-lubuska
Promień Żary - Zagłębie II Lubin
2 1.45 STS
Promień to drużyna typowo młodzieżowa, 90% kadry to zawodnicy urodzeni w latach 90tych. Zagłębie zrobi sobie spacerek, tym bardziej że liga ma przerwę a wczoraj w sparingu pierwszoligowiec grał z Lechią Gdańk i trener dał pograć wszystkim.
Napewno dziś również jak ostatnio zagra w rezerwach Adrian Błąd który zapewni gościom 3 punkty
 
S 0

selectlashes

Użytkownik
III Liga dolnośląsko-Lubuska
Stilon Gorzów - Polonia Trzebnica
1 1.3 STS
Po prostu Stilon ma skład na 2 ligę, ma kibiców, ma parcie na awans. A Polonia ledwo wiąże koniec z końcem. Nie widzę tu innego rozstrzygnięcia jak jedyneczka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom