>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

xmarcinx

xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Póki co za dużo typów tu nie będę wrzucał,sezon w kosza się skończył a nie śledzę za bardzo rozgrywek młodzieżowych. Jak zaczną grać seniorzy to na pewno coś się pojawi.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Długoterminowy. Miałem jeszcze nie wrzucać ale kurs zaczął spadać.
Eurobasket Gr.C
Betcity
Gruzja Brak kwalifikacji do następnej rundy 1.8
10/10
W mojej ocenie typ wejdzie na 95-100%.

Na taki właśnie typ czekałem od dłuższego czasu i warto było a betcity daje mi kolejną zajebistą promocję.Po pierwsze moim zdaniem Gruzja jest dopiero piąta w kolejce do awansu po Hiszpanii,Chorwacji,Polsce i Słowenii.
Kompletnie nie potrafię zrozumieć czemu szanse Gruzinów wg buków są wyższe niż naszych? Jedyne co mogę wymyślić to to,że jeden buk wystawił kursy długoterminowe a reszta zmałpowała.
Gruzja wcale nie ma takiego zajebistego składu. Jakby jeszcze byli zawodnicy z NBA to powiedzmy,że rozumiem takie kursy a nie inne,ale oni nie zagrają.Gruzini mają kilku niezłych zawodników ale to są Europejscy średniacy i to na pewno nie wystarczy żeby walczyć w tej mocnej grupie o TOP3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Dobra to już podam swoje pozostałe pomysły na Eurobasket.

Izrael Awans 1,62 tempobet
Szansa wejścia ok. 90%
nie ogarniam tych stawek. ale powiedzmy 4/10
Żydzi mają słabą grupę.Francja to nr 1 a pozostałe teamy o klasę gorsze. Izrael ma kilku zawodników z Euroligi+Casspiego więc baardzo powinni spokojnie uplasować się na 2 miejscu. Podobno niemcy mieli być nieźli ale mają sporo osłabień(J.H.Jagla, T.Ohlbrecht, S.Hamann, Ph.Schwethelm) i skład z rodzimej ligi. Nie wróżę im nic wielkiego. Ukraina też bez tych lepszych a Belgia to leszcze.


I mój patriotyczny typ.
Polska awans 4,5 betsson
szanse oceniam na jakieś 55-60%
1/10
Szanse są całkiem spore. Nie rozumiem co za debile wyżej cenią Gruzję niż nasz zespół,ale to pokazuje jak bardzo jest to niedoceniana ekipa. Tak naprawdę do awansu musimy ograć Słowenię w ostatnim spotkaniu. Moim zdaniem mamy lepszy zespół. W zespole gospodarzy będzie brakować kilku znaczących nazwisk,pod koszem mają dziurę a nasz zespół prawdopodobnie będzie forsował grę inside na Gortata i Lampe. Najważniejsza będzie dobra obrona szczególnie przy wejściach pod kosz Dragica (Bauerman chce mieć najlepszą obronę i bardzo mnie ta zapowiedź cieszy) . Jeśli to będzie wyglądało w porządku to zaskoczymy wszystkich i wyeliminujemy gospodarzy ????
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Brazylia-U R Gay
Brazylia -6,5 ✅
1,57 betcity
2/10

Nie wiem skąd te kursy. Buki chyba nie mająnajlepszych statów bo wynika z nich jakoby oba zespoły grały tylko 1m w tym sezonie.
Ale kilka dni temu był turniej super 4 i tam Brazylia gładko rozwaliła Urugwaj.
Granie powinno być już poważne bo niedługo mistrzostwa Americas i czas ogrywać najlepszych

http://basketball.latinbasket.com/Brazil/news/Brazil_cruise_past_Uruguay_at_Copa_Super_4/327259
skład Brazylii. Całkiem przyzwoicie.
http://www.cbb.com.br/PortalCBB/Noticias/Show/11611

Jakby ktoś jeszcze zdołał znaleźc boxscore z meczu BRA-Uru/BRA-Mex to będe bardzo wdzieczny bo coś czuję,że wtedy kilku lepszych było oszczędzanych. Ale sam szukam i nic póki co.

Coś tam znalazłem wreszcie i porównuję.
W pierwszym meczu nie zagrali a teraz są w składzie:
João Paulo Batista (w Le mans śr 10pkt w lidze i 16 w eurocup)
Scott Michael Machado (NBA)
Czyli troszkę na +.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Brazylia-Meksyk
Brazylia -12,5⛔
1,85 bwin
2/10

Ostatnio Brazylia rozwaliła Meksyk 94-68 i nie sądzę,że coś zmieni się w tej materii.Zwłaszcza,że grają w Brazylii.

Argentyna-U R Gay
ARG -11,5⛔
1,85 bwin
1/10
Tu ta sama sytuacja. Ostatnio Argentyna przegrała z Meksykiem grając bez Scoli ale później wygrali z Urugwajem 91-75. No a kilka dni temu wygrali różnica 20 z Meksykiem. I to spotkanie powinno się skończyć podobną różnicą
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Australia -Nowa Zelandia
poł/kon 1/1
1,4 oddsring
2/10

Nie chce mi się wierzyć,że Australia tego spotkania spokojnie nie wygra. Tych kilku zawodników z s5 powinno zrobić bardzo dużą różnicę.
Można by wspomnieć,że NZ gra bez swoich 2 najlepszych zawodników Penneya i jakiegoś Adamsa co go OKC w drafcie wzięli.

A no i warto dodać,że w składzie NZ jest 16 i 17 -latek + 20latek,który średnio rzucał 4pkt/mecz w lidze
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Tym razem zdaje się,że znalazłem naprawdę zajebisty typ.
Nigeria-Mali
Nigeria -14 1,86✅ pinnacle stawka powiedzmy 9/20
Nigeria pow 75,5⛔ 1,86 marathon
+nigeria -14,5✅ marathon
(w marathonie stawka max do limitu,czyli całkiem niewiele)
http://www.oddsportal.com/basketball/africa/african-championship-2013/nigeria-mali-SC3pt8Lu/#ah;1
A teraz do rzeczy. Nasiedziałem się nad tymi składami sporo czasu i bardzo pomogło mi forum o koszykówce interbasket.
Gość wrzucił tam skład Nigeryjczyków:
Ben Uzoh
Richard Oruche
Stanley Gumut
Stanley Okoye
Chamberlain Oguchi
Al Farouq Aminu
Jamal Olasewere
Andy Ogide
Ike Diogu
Alade Aminu
Gani Lawal
Olumide Oyedeji

Pogrubieni:2 zawodników z przeszłością w NBA(Uzoh,Diogu) jeden robi niezłą karierę w NBA i możecie go kojarzyć(Al Aminu) no i bestia podkoszowa Lawal,zresztą też z przeszłością w NBA pamiętamy go z Zielonej Góry a ostatnio w Romie potrafił rzucać po kilkanaście pkt/mecz i mocno przyczynił się do 2 miejsca w kraju.
Dla mnie takie zestawienie prezentuje się fenomenalnie mocno,jak na Afrykę ale w Europie też by mogli spokojnie powalczyć.Reszty zawodników już nie chciało mi się tak dokładnie sprawdzać,mniejsza z nimi.
Z reprezentacji Mali udało mi się znaleźć to,że prawdopodobnie najlepszy zawodnik notuje 10pkt/mecz w ProB(2 liga francja).
Oba zespoły grały ze sobą w 2011 i Nigeria mając w składzie tylko Diogu z tych najlepszych wygrała baardzo łatwo:
http://madagascar2011.fiba.com/pages/eng/fe/11/fafcm/p/gid/2/grid/A/rid/8554/game.html

Jeszcze taki tam artykuł bo też gdzieś mi się przewinął ???? http://sportdivang.blogspot.com/2013/08/afrobasket-2013-will-win-trophy-al.html

E: Ciężko mi dobrać stawkę. Po prostu pograłem do limitu w marathonie(ok.110zł)+pinnacle (222zł).
Moim zdaniem typ powinien wejść co najmniej na 90%. te 10% to ewentualne roztrownienie przewagi wypracowanej na początku+ jakaś nieprzewidziana przez mnie okoliczność.


E2:Ciężko mi opisać to co widziałem.To była parodia koszykówki.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
W nocy zostanie rozegrane spotkanie towarzyskie między portoryko a Kanadą.
Składu portoryko jeszcze nie jestem pewien na 100%
Bwin daje na Kanadę kurs 4 co wg. mnie jest trochę za dużo. W porotryko grę będzie ciągnąć kilka gwiazd(Barea,Arroyo,Balkman) ale większość zawodników jest z rodzimej ligi której poziom nie jest za wysoki.
Kanada ma Nicholsona i T.Thompsona z NBA. Kilku zawodników ocierających się o NBA (cory Joseph,Rautins) kilku niezłych graczy z Europy i 3 raczej do zapełnienia składu(2 ze szkoły 1 z niższej ligi włoskiej)
Niestety nie zagra Carl English ale mimo to wydaje mi się,że będzie to wyrównany mecz i Kanadyjczycy mogą pokusić się o zwycięstwo.
kurs 4 zachęca i można próbować za 0,5j.
Czekam aż handicapy się pojawią a pewnie kurs poleci więc prawdopodobnie uda się zrobić surebeta ????
Wprawdzie turniej rozgrywany jest w Portoryko ale myślę,że to nie ma aż takiego znaczenia.

E: betcity dało handi na kanadę.
Kanada +7,5 ✅
betcity 1,9
1j

E: Mozna by rzec,że trochę na farcie ale jak będzie English to Kanada ich pyknie a po raz kolejny będą dogami.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Kolejny typ na Eurobasket. może trochę &quot;szalony&quot; ale tak z 50% szans jest na wejście.

Belgia top3 Gr.A
10 unibet(coś się powaliło i nie mogłem postawić)
9,75 betsson
0,75j

Do rzeczy. Taki kurs to kompletna głupota buków i nie wiem jacy debile to wystawiają.
Grupa jest bardzo łatwa. O ile 1-sze miejsce jest zarezerwowane dla Francji,drugie prawdopodobnie dla Izraela( już tam gdzieś o tym pisałem) tak o 3-cie będą walczyć szalenie osłabieni Niemcy,słabi Ukraińcy i po znaturalizowaniu jednego zawodnika całkiem nieźli Belgowie.
Skład niemców to wszyscy z rodzimej ligi+Pleib(który był zmiennikiem Lampe),Ukraińcy to też liga+Jeter,(który coś tam kiedyś grał a teraz bawi się w chinach)+Kravtsov który gra w Pistons ale go zupełnie nie kojarzę.
Belgowie to 4 całkiem niezłych zawodników Van Rossom+Tabu+Lojeski+Hervelle.Rossom i Hervelle grają w Hiszpanii i sobie radzą przyzwoicie,Tabu we Włoszech i też nie grzeje ławy a Lojeski wprawdzie pogrywał w Belgii(widziałem go w akcji z którymś z naszych zespołów[Turów?] ale już nie pamiętam którym i grał naprawdę dobrze. Od nowego sezonu będzie grał w Olympiakosie(mistrz Euroligi)
Nie ukrywam,że Belgowie mogą mieć problemy z obroną pod koszem.Beghin to tylko rzemieślnik i Pleib+Kravtsov mogą go ogrywać ale na pozostałych pozycjach powinni nadrabiać.
Fajnie szło im na turnieju u siebie. Nieoczekiwanie ograli Włochów i Izrael(z którym zmierzą sie w grupie) z nami szans już nie mieli ale na 2 tak dobrych wysokich nie oni jedni nie będą mieli odpowiedzi(Ukraina i Niemcy mają po 1 Lampe i Gortacie dla ubogich,a kluczem była ich współpraca).
Po 2 zwycięstwach na własnym terenie mogą być mocniejsi psychicznie bo bardzo łatwo ograli wyżej notowane zespoły.


No i po tym krótkim wstępie (z litości pomijam UK) przychodzi czas na kursy.
tutaj betsson
Awans:
Niemcy 1,08
Ukraina 2,1
Belgia 9,75
Belgowie są nawet niżej niż UK! czyli mniej więcej to samo co Gruzja-Polska(tyle że buki już się trochę ogarnęły).

No i jeszcze coś do poczytania(fajnie że się parę dni temu natknąłem na tę stronkę)
http://www.polskikosz.pl/news/108417/eurobasket_2013__niemcy_przed_turniejem.html
http://www.polskikosz.pl/news/108374/eurobasket_2013__ukraina_przed_turniejem.html
http://www.polskikosz.pl/news/108364/eurobasket_2013__belgia_przed_turniejem.html
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Bośnia-Niemcy
Bośnia 2,65✅
tonybet
1/10

E:
Bośnia +5,5✅
pinnacle 1,79
5/20


Skąd ten kurs? Może i bośnia przegrywa sparingi ale niemcy też nie powalają. już o niemcach pisałem 100 razy więc tylko wspomnę o kilku bośniakach. Teletovic,zack Wright,Kikanovic,Gordic i kilku innych to naprawdę nie tak słabo żeby dawać na nich kurs ponad 2. Liderami powinni być Teletovic i wright a usupełniać ich cała reszta w miarę solidnych zawodników.
Myslę,że to że niemcy są gospodarzami nie będzie miało wielkiego znaczenia bo są po prostu słabi.
http://www.oddsportal.com/basketball/world/beko-supercup/
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ostatni typ długoterminowy na Eurobasket.

Niemcy nie awansują
4,5 betcity
3/10

Tym razem na odwrót,po co szukać sensacji w awansie Belgów skoro można też postawić na brak awansu u faworyta.
Ostatnio Miemcy mieli u siebie mocno obsadzony turniej no i zakończyli bez zwycięstwa.Przegrali 3 mecze średnio różnicą 15pkt,nawet z wyżej notowanymi rywalami ale na własnym parkiecie jest to marny wynik.
Oczywiście betcity nie przeszkadza takie rozstrzygnięcie i nadal widzi faworyta do awansu.
W Lublinie obejrzałem 2 mecze Ukrainy i muszę się wycofać ze swoich słów,że to słaby zespół. Murzynek grał bardzo dobrze,nic na siłę a na deser trafił game winnera po bardzo dobrym podaniu Łukasza Koszarka,który jest juniorem i grał w reprezentacji swój pierwszy mecz.Oczywiście Jeter nie będzie sypał co mecz 5 trójek ale pokazał,że potrafi też nieźle podawać oraz wejść pod kosz we właściwym momencie.
Reszta zawodników jest na wyrównanym poziomie i brak lidera nie przeszkadzał,bo każdy dorzucał coś od siebie. Ciężko powiedzieć co się będzie działo jak nie będą mieli dnia na dystansie bo pod koszem mieli tylko jednego zawodnika.
Z taką grą Ukraina jest w stanie powalczyć nawet o 2-gie miejsce w grupie.

Tak więc w tym momencie kolejność w tej grupie powinna być nast:
Francja
Izrael
Ukraina
Belgia
Niemcy
UK
Wiadomo,może być tu przetasowanie pomiędzy Ukraina/Belgią/Izraelem(chociaż Izael nie powinien spaść poniżej top3) ale jednak skład Niemców nie pozwala im liczyć na nic więcej niż tylko win z UK.

http://www.livesports.pl/tabela/6X1DwDJl/0EJCKNss/#table
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Mała aktualizacja. Jeden z liderów Belgii Matt Llojeski doznał kontuzji i nie jedzie na Eurobasket. Teoretycznie więc rosną szanse szwabów na awans,a Belgowie mają teraz za mało argumentów zeby ograć Ukrainę i awansowac z grupy.


Na pocieszenie bwin wystawił ofertę na Eurobasket.
Polska+Francja+Izrael
Ako:2,05
3/10
Izrael gra przeciwko mega słabej UK,Francja przeciwko bardzo słabym Niemcom a porażki Polski sobie po prostu nie wyobrażam.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
No no no,ktoś w betssonie się wyłożył.
H2h
Gruzja-Polska
Polska 1,86
betsson
3/10

Prawdopodobnie wszystko sprowadzi się do jednego meczu. Zakładając,że żaden z zespołów nie urwie zwycięstwa faworytom,oraz oba pokonają Czechy to decydować będzie pierwszy mecz grupowy. Na Polskę kursy są średnio na poziomie 1,42 czyli w uproszczeniu mamy jakby kurs 1,86 na zwycięzcę tego meczu.
Jakby się zdarzyło,że Gruzja wygra jeszcze z kimś,a Polska nie to jest szansa w małych pkt(chyba,że się mylę).
Osobiście mam nadzieję,że urwiemy jeszcze jakieś zwycięstwo faworytowi i spokojnie wyprzedzimy Gruzję.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Podliczenie Wrzesień. Sorki,że tak późno ale kompa mam od 2 dni.

Wrzesień

Podane: 7
Trafione 3
Stawki 24,75j
Zysk 14,06j ✅
Yield: 56,8%
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Heat-Phila
Clippers-Lakers
Ako:1,54 bwin
2/10

Mam dziwne przeczucie związane z meczem Lakersów jednak nie mogę tego odpuścić. Niby Clippers powinni być znacznie lepsi ale LAL mają kilku zawodników,którzy chcą coś udowodnić.
Nieobliczalny Young,Meeks który potrafi seryjnie za 3 trafiać. Gasol który teraz będzie liderem a ostatni sezon miał słaby.
Clippers mają jednak lepszego trenera, szerszy skład i liczę że wygrają ten mecz.
Heat to formalność. Na pewno wezmę na nich jakiś handicap jeszcze. Phila
jest słabiuteńka a wypoczęci liderzy Miami powinni się po nich przejechać bez problemów.

http://www.rotoworld.com/headlines/nba/214809/kobe-%28achiles%29-ruled-out-for-season-opener?rw=1

Indiana też nie powinna popełnić falstartu w pierwszym meczu i można by ich dorzucić na podbicie ako.
 
Do góry Bottom