>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 29: Binghamton, Granby, Eskisehir, Poznań, Recenati

Status
Zamknięty.
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Location: Binghamton, USA
Type: $50,000
Surface: Hard
Starting Date: 15-21 July
Tournament website: http://binghamtonchallenger.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/670/mds.pdf

Location: Granby, Canada
Type: $50,000 +H
Surface: Hard
Starting Date: 15-21 July
Tournament website: http://web.tenniscanada.com/provincialCMS/fr
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/877/mds.pdf
Location: Eskisehir, Turkey
Type: €42,500
Surface: Hard
Starting Date: 15-21 July
Tournament website: http://www.ttf.org.tr/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/6791/mds.pdf
Location: Poznan, Poland
Type: €30,000 +H
Surface: Clay
Starting Date: 13-21 July
Tournament website: http://www.poznanopen.pl/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/786/mds.pdf
Location: Recenati, Italy
Type: €30,000 +H
Surface: Hard
Starting Date: 13-21 July
Tournament website: http://www.atprecanati.com/default.aspx?Lang=ITA
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/1743/mds.pdf
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Beck - Veger 1,27 unibet✅

Do dubla w sam raz. Kurs nie jakiś tragiczny, a panów dzieli co najmniej 2 klasy różnicy. Beck wraca, wraca po kontuzjach, idzie mu całkiem niezle. W zeszłym tygodniu przegrał dopiero z Gabashvili po trzech TB. Obecnie to na pewno czołowka challangerowa, a rywal? Przeszedł tutaj kwale, a na nic wiecej trudno liczć, miał naprawde ciezkie losowanie. Beck gra na maxa w kazdym turnieju, aby zbliżyć sie w okolice 150 miejsca, rywal 675- i tam jego miejsce...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Beck - Veger 1,27 unibet
Do dubla w sam raz. Kurs nie jakiś tragiczny, a panów dzieli co najmniej 2 klasy różnicy. Beck wraca, wraca po kontuzjach, idzie mu całkiem niezle. W zeszłym tygodniu przegrał dopiero z Gabashvili po trzech TB. Obecnie to na pewno czołowka challangerowa, a rywal? Przeszedł tutaj kwale, a na nic wiecej trudno liczć, miał naprawde ciezkie losowanie. Beck gra na maxa w kazdym turnieju, aby zbliżyć sie w okolice 150 miejsca, rywal 675- i tam jego miejsce...
Z całym czacunkiem ale pomyliłeś Adreasa z Karolem - ten pierwszy wraca po kontuzji i gra w każdym turnieju na maksa... Veger gra dziś z KAROLEM Beck (Słowakiem a nie Niemcem)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nie pomyliłem, ale Beck, mało w tym sezonie grał, pozno zaczal sezon miał jakies problemy, nie wiem dokładnie co i jak, ale takie miałem wrazenie, ten ranking tez mial przez dłuzszy czas tragiczny, po woli wraca i teraz reprezentuje odpowiedni poziom, czyli jak przegrywa to z czołowka challangerowa ????
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Carreno-Busta- Krajinovic 1,30 Bet365✅
Pablo na mączce czuje się najlepiej w tym sezonie rewelacyjnie spisywał się właśnie na tych kortach, trzyma pewien poziom i nie powinien mieć problemów z Krajinovicem, ten drugi coś tam próbuje grać w challengerach ale to będzie za mało na wybieganego i walczącego o każdy punkt Hiszpana, porażki z Dustovem, Arnaboldim Kravchukiem i Jaroslavem Pospisilem a tutaj rywal o półkę wyżej

Rufin-Dzumhur 1,35 bet365⛔ Rufin dołącza do listy nieudaczników????
Rufin niezle poczynał sobie na trawie wygrana z Matosevicem, urwany set Almagro, teraz wraca na swoją ulubioną nawierzchnię czyli mączke, dosyć rzadko grywał challengery w tym sezonie i jeśli zdecydował się zagrać w Poznaniu na pewno nie po to by odpaść w 1 rundzie, rywal to gracz głównie ITF lecz w tym sezonie był i finał w Koszycach gdzie miał bardzo łatwą drabinkę, wydaje mi się że Rufin to półka wyżej i jeśli potraktuje ten mecz poważnie to wygra
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Ilhan Pavic
Wg. mnie, to nie turniej w Eskisehir będzie priorytetem dla Ilhana. W przyszłym tygodniu będzie bronił finału z Astany. Na dodatek turniej w Kazachstanie ze zdecydowanie lepszą pulą. 125 000 do 42 500 w Turcji. Mam wrażenie, że Ilhan może być tu jedynie przelotem. Zatem zaczynam polowanie
Pavic 2.70 Fortuna
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Ilhan z reguły przed własną publicznością stara się jak może, zresztą dotyczy to większości zawodników. A przy jego aktualny rankingu musi walczyć o punkty gdzie tylko się da, więc mocno wątpię w jakiekolwiek odpuszczanie.
 
D 0

dario17

Użytkownik
Witam, od bardzo długiego już czasu typuję tenis, forum przeglądam regularnie. Taka mała rada dla osób chcących coś stawiać na turnieju Eskisehir w Turcji. Własnie oglądąłem Chena z Jakupovicem i to był dramat. Turniej wygląda jakby był rozgrywany na jednym z osiedlowych orlików, zaangażowanie Chena - żenada. Zapewne część z tych &quot;lepszych&quot; zawodników może ten turniej celowo odpuścić (pula nagród nie jest oszałamiająca ???? ). Dlatego przestrzegam przed typowaniem zdarzeń z tego turnieju. Pozdrawiam
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Melzer @ 1,5
Melzer ostatnio mi zaimponował w meczu z AHM, grał agresywnie, czyścił linie i biegał do każdej piłki. Panfil to słaby tenisista nie oszukujmy się, będzie podobny mecz jak z Munozem, 2-3 strzały i siatka lub aut.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Melzer @ 1,5
Melzer ostatnio mi zaimponował w meczu z AHM, grał agresywnie, czyścił linie i biegał do każdej piłki. Panfil to słaby tenisista nie oszukujmy się, będzie podobny mecz jak z Munozem, 2-3 strzały i siatka lub aut.
Podpisuję się pod typem ! Też oglądałem tamto spotkanie i Melzer wyglądał całkiem dobrze... Mógł w zasadzie wygrać tamto spotkanie ...
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Nocne challengery fajnie wchodzą, może dlatego że nie patrzymy na przebieg meczu bo śpimy ? ????
Do rzeczy, USA i Kanada. Turnieje na hardzie, opiszę 2 mecze które wybrałem.
19:45 Greg Jones (AUS) - John-Patrick Smith (AUS) @ 1.67 bwin ⛔ [2:6, 7:6, 4:6] Za dużo nie wymuszonych błędów :/ Głupio tracone podania... Zabrakło gemów.

Greg, bardzo dobrze radził sobie w ostatnim turnieju na twardej nawierzchni w Ekwadorskiej Mancie, gdzie poległ dopiero w finale z Russelem który ostatnio notuje fantastyczne wyniki. Porażka wstydu nie przynosi, wygrany 1 set nieco rozkojarzył Kangura, w drugim szybkie 6:0. 7:5 w 3 pokazuje że Russell łatwo nie miał. Po drodze w półfinale wyeliminował mojego faworyta turnieja, Argentyńczyka Arguello. W tym roku na hardzie potrafił wygrać z Melzerem, Hanescu, ale i przegrał też mecze ze słabszymi przeciwnikami jak Diaz-Figueroam, czy z talentem Kyrgiosem.
A co słychać u drugiego Kangura ? M.in 1 runda w Busan i Mexico City, dużo turniejów w ojczyźnie m.in wygrana z Haider-Mauerem. Według mnie będzie to szybki mecz.
Ranking ATP: Jones - Smith: 244 - 334

2:00 Frank Dancevic (CAN) - Adam El Mihdawy (USA) @ 1.28 bwin
Pierwszy raz o Franku usłyszałem podczas turnieju rozgrywanego 14 dni temu w Słowenii. Zaimponowała mi jego gra zwłaszcza w drugim secie kiedy wybił Erikowi Crepaldi jakiekolwiek nadzieje na wygranie meczu.
Turniejowa ósemka, kontra 428. Amerykanin o egipskich korzeniach, który potrafił osiągnąć finał ITF&#39;a w Pueble przechodząc kwalifikacje, oraz 1/2 finału w Cordobie.
Dancevic potrafił pokonać wyżej notowonego Tobiasa Kamke, i Kennyego de Scheppera, to gracz &quot;ligi&quot; niżej od Challengerów nie powinien przeszkodzić mu w dojściu do drugiej rundy domowego turnieju ???? .
Wygrywał również z rodakami Levine i Pospisilem. Jest trzecią rakietą w kraju po Raoniciu i Pospisilu.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Challenger Poznań Open
Haider-Maurer A. - Veic A.
H2H 0:3 dla Veicia, więc może być coś na rzeczy. Na dodatek wszystkie 3 wygrane na mączce, na której będą mierzyć się i dziś. Austriak jest niby w dobrej formie, sporo meczy wygranych w ostatnim czasie, ale Veic też radzi sobie nie najgorzej. Rumun nawet zakwalifikował się do turnieju ATP w Szwedzkim Bastad, ale tam już odpadł w pierwszej rundzie z Laaskonenem. Stawka rekreacyjna z racji, że to challenger.
Typ: Veic A. @2,42 Marathonbet ⛔ 6-3,6-3
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Bagnis – Menendez 2 1.36 Bet365✅ 3-6 6-7
Menendez ostatnio dwa bardzo dobre występy na challengerach w Stambule i Portorozie. W tym pierwszym ograł m.in. Goffina i stawił dzielny opór w półfinale Beckerowi, który w ostateczności wygrał turniej. Hiszpan lubi grać na szybkich nawierzchniach w przeciwieństwie do jego dzisiejszego oponenta Facundo Bagnisa, który to poza nawierzchnie ziemnie nie stara się wybiegać. Bagnis w tym sezonie jeszcze nie grał na hardzie a bilans, jakim się legitymuje na tej nawierzchni to tylko siedem wygranych spotkań spośród dwudziestu czterech. Kurs zdecydowanie przesadzony.
Novikov – Garanganga 2 1.53 Bet365 ✅ 6-7 2-6
Tutaj to jest kurs totalnie przesadzony. Garanganga preferuje grę na hardzie i większość swoich spotkań właśnie rozegrał na tej nawierzchni. W tym sezonie wygrał futures w Turcji (hard).Przez kwalifikacje przeszedł jak burza nie tracąc seta. Novikov jest to młody tenisista i zdecydowanie mniej doświadczony od swojego rywala. Co ciekawe obaj Panowie ze sobą się mierzyli dwa razy i dwa razy lepszy był Garanganga ogrywając Novikova bez większego problemu dwa razy 2-0 ostatni raz miało to miejsce właśnie w tym roku. Zawodnik z Zimbabwe dużo czasu spędza w Stanach i gra w tutejszych turniejach, więc nie spodziewałbym się, aby tutaj tylko „tankował”.
Jenkins – Krajicek 2 1.36 Bet365 ✅ 2-6 4-6
Polecam również pograć Krajiceka w spotkaniu z Jenkinsem.Obaj Panowie u siebie a więc będą chcieli się dobrze zaprezentować. Krajicek na fali wznoszącej wygrał ostatni futures w Kanadzie ogrywając w finale, Tennysa Sandgrena więc nie byle kogo. Na hardzie czuje się jak ryba w wodzie w przeciwieństwie do Jenkinsa, który raczej preferuje grę na nawierzchni ziemnej. Bez większego opisywania bo czas mnie goni. Austin zdecydowanym faworytem tego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ciekawie sie zapowiada spotkanie glowne dzis w Binghamton pomiedzy Williamsem a Meisterem. 24-latek w obecnym sezonie tylko dwa turnieje w czyms powyzej Futures. Jedna wygrana 6-4 6-4 z Jimmym Wangiem. Reszta to same futuresy, glownie Stany i Meksyk. Sukcesow brak, z pojedynczych wynikow mozna wyroznic chyba tylko wygrana z Pavicem i El-Mihdawym. Wygral jeden F slabo obsadzony w Mexico pod koniec maja. Rywale kosmiczni. Williams na tym tle wyglada jak tenisowy bog. Dwa lata mlodszy gracz walczy o ranking 100 na koniec sezonu. Byl juz 117, obecnie 129. Wyniki zdecydowanie lepsze, potrafil w tym sezonie ograc kilku ciekawych grajkow np. Karlovica, Dancevica, Ramireza Hidalgo, Pelle, Smyczka itd. Strata seta bylaby sporym zaskoczeniem. Typow nie moge podawac ale sugestii nikt nie zabroni, 1.66 na 2-0 nie jest zle ;)

✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Granby
Diez-Mitchell@1.66 b365 ✅
Australijczyk w tym roku grał praktycznie tylko i wyłącznie na kortach twardych.Rozegrał kilka turniejów z czego wygrał dwa,w zeszłym miesiącu w Korei Południowej i wcześniej w Bangkoku.
Jego przeciwnik na tej nawierzchni zagrał tylko na AO odpadając w 2 rundzie.Zdecydowanie woli mączkę,na której trochę już w tym roku pograł,ale wyników żadnych nie osiągnął.
Kanadyjczyk mieszka i trenuje w Hiszpanii,dlatego nie ma styczności z kortami twardymi.
Według mnie to Australijczyk zamelduje się w następnej rundzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
seboes 507

seboes

Użytkownik
tenis Binghamton 21.15
mecz: F.Nielsen - F.Dustov
typ: over 22.5 gem Niestety zwrot a over był pewny.
kurs:1.83
bet365
Analiza:
Na dzisiejszy późny wieczór obstawiam over gemowy w powyższym spotkaniu. Nielsen to 29- letni duński tenisista. Jest to znany deblista, który plasował się w tym rankingu nawet na 17 miejscu i to w tym roku. Czymś oczywiście musiał zapłacić dlatego też nie występował za często w singlu i spadł znacząco w rankingu. Ten tenisista lubi twarde nawierzchnie, przebrnął w tym turnieju już przez trzy rundy kwalifikacyjne dlatego sądzę, że łatwo pokonać go nie będzie. Dustov to wielka nie wiadoma. Czasami przegrywa z takimi ogórkami by w drugim meczu notować kilkanaście asów i zdecydowanie wygrywać. Ma świetne warunki, mocne forhend dlatego jeżeli nie popełnia zbyt dużej ilości błędów oraz trafia pierwszym podaniem to sprawa jest jasna- trzeba grać z nim tie breaka. Jest w dobrej dyspozycji bo obecnie przebił się do drugiej setki rankingu więc to on jest tutaj faworytem. Podsumowując liczę tutaj na co najmniej dwa długie sety a być może trzysetowy pojedynek.
PS
Za takie oddawanie meczy gdy nie idzie i nie ma szans już dogonić rozpędzonego rywala to powinny być takie kary, żeby następnym razem gościu nawet nie pomyślał o takim czynie ;/
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Recenati
Buk:bet365
Soeda vs Gianessi 1 ✅
Kurs:1.20
Soeda vs Gianessi 2:0 ✅
Kurs:1.57
Włoch, nie oszukujmy się, występuje w tym turnieju tylko i wyłącznie, iż ma blisko i nie musi nigdzie latać. Ostatnie 11 meczów rozegrał na clayu. Na hardzie ostatni mecz grał w marcu, ogólny jego bilans na hardzie w tym roku 2/4 więc kiepściutko, zwłaszcza, że przegrywał z G.Jones, Gicquel czy Chidunellim. Jego przeciwnik to doświadczony 28-letni Japończyk z bilansem na hardzie w 2013 13/10. Na jego dosyć przeciętny bilans gier na hardzie głównie wpływały mecze przegrywane w kwalkach do AO i paru mniejszych turniejach ATP. Na szczeblu challengerowym prawie zawsze dochodził do 1/4. Myślę, że Japończyk to zawodnik bardziej kompletny od swojego przeciwnika i powinien spokojnie go pokonać w 2 setach.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Poznań
Eysseric-Carballes Baena@1.72✅
Francuz wczoraj grał z naszym rodakiem Kapasiem,który głównie występuje w futuresach.Mimo to nie było widać wielkiej różnicy w grze.Eysseric był zdecydowanym faworytem tego meczu,ale jeśli ktoś śledził jego ostatnie poczynania to z pewnością tego meczu nie tykał.Tak jak już wspominałem pod którymś z typów jest to gracz,który może seta wygrać bez problemu,ale w następnym na korcie widzimy całkiem innego zawodnika,który psuje piłkę za piłką.Bardzo nieprzewidywalny zawodnik.
Meczu może i bym nie ruszał,ale oglądając większość wczorajszego spotkania Francuza grzechem jest nie spróbować pograć w stronę Carballesa,który sprawił wczoraj niespodziankę wygrywając z faworytem Huta-Galungiem 6-4,6-1.
W ostatnich turniejach Hiszpan odpadał równie szybko co jego dzisiejszy przeciwnik.
Myślę,że można delikatnie pograć w stronę Hiszpana(3/10).
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Granby
Ito-Kondo@2.20⛔ b365
Obaj zawodnicy grali ze sobą w zeszłym tygodniu w Beijing.W dwóch setach zwycieżył Kondo.Na tym turnieju doszedł do finału przegrywając w nim z faworytem Lu.
Ito w tym roku zupełnie bez formy.Najwyżej gdzie doszedł to 3 runda w Busan Park.Wczoraj męczył się w 1 secie z młodziutkim Mottem z Australii,zwyciężając dopiero w Tie Breaku.
Myślę,że warto tutaj pograć w stronę starszego z Japończyków,który tak jak tydzień temu jest w stanie zrobić niespodziankę i wygrać.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Recanati
Ouanna-Guez@2.00 b365 ✅
Guez na hardzie świetnie się czuje.W tym roku jeden turniej już wygrał i 2 razy meldował się w finale.Tutaj w Recanati 2 pierwsze rundy przeszedł bez straty seta pokonując gospodarza Arnaboldiego i swojego rodaka Martina,który w tym meczu grał w roli faworyta.
Ouanna bez formy.Najwyżej gdzie doszedł to 3 runda w Montpellier.Niby nie pałętał się po futuresach tak jak Guez,ale to gracze raczej zbliżeni poziomem do siebie.W rankingu jeśli dobrze pamiętam to dzieli ich tylko kilka miejsc.
Obaj Francuzi spotkali się już w tym roku na hardzie.Zwyciężył Guez 2-0.
Trzeba dodać,że panowie dobrze się znają,grali bowiem razem w deblu ????
Oprócz zwycięstwa Gueza zagram jeszcze delikatnie over i dw.2-1.Nie spodziewam się tutaj jakiegoś szybkiego rozstrzygnięcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom