>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 19.07-22.07.2013

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP

Tobet
Przed nami start nowego sezonu. Długo czekać nie musieliśmy, bo nadchodzący sezon będzie kolejnym testem w reformie rozgrywek. Czy wyjdzie to wszystkim na dobre, a przede wszystkim czy wpłynie to na podniesienie jakości naszej ligi będziemy mogli ocenić dopiero po sezonie.
Pierwszy gwizdek usłyszymy w Lubinie, gdzie Zagłębie będzie podejmować Pogoń Szczecin. Gospodarze są tu faworytem, ale trzeba mieć na uwadze to, że przed każdym kolejnym sezonem Zagłębie jest stawiane w roli &quot;czarnego&quot; konia. Kolejny sezon jednak za nami, a Miedziowi dalej w pucharach nie grają. Do tego z klubu odeszła największa gwiazda zespołu - Szymon Pawłowski. Jakość gry zespołu mają jednak poprawić nowo sprowadzeni zawodnicy, a są to m.in Łukasz Piątek, Miłosz Przybecki (obaj przyszli z tonącego okrętu zwanego Polonia Warszawa) i Aleksander Kwiek.
Pogoń w tym sezonie o żadne wyższe cele walczyć nie będzie. Historia naszej Ekstraklasy wielokrotnie pokazywała, że dla zespołów, które awansowały do najwyższej ligi często drugi sezon jest tym najgorszym (wiele zespołów spada do I ligi). Czy Dariusz Wdowczyk zmieni oblicze zespołu na tyle, by spokojnie nie martwić się o ligowy byt i wejść do grupy mistrzowskiej w końcówce sezonu?
Najlepiej zapowiada się jednak mecz Legii z Widzewem. Mecze pomiędzy tymi klubami od zawsze elektryzowały. Legioniści są tu bezwzględnym faworytem. Z Widzewa odeszło wielu kluczowych zawodników, a Łodzianie przed sezonem stawiani są w gronie kandydatów do spadku. Problemy finansowe klubu, zakazy transferowe, ograniczenia, samowola zawodników sprowadza się do tego, że o tym klubie nie mówi się ostatnio zbyt dobrze.
Zespoły, które awansowały z I ligi zagrają na własnych stadionach. Zawisza podejmować będzie Jagę, która ma nowego trenera - Piotra Stokowca. Zespół Zawiszy ciężko ocenić. Wielkich transferów nie przeprowadzili i na pewno ich celem będzie utrzymanie. Trzeba jednak pamiętać, że już w I lidze mieli kilka ciekawych nazwisk, których większość zespołów z Ekstraklasy by się nie powstydziło. Na pewno zajmują topowe miejsce pod względem osoby prezesa klubu, bo Radosław Osuch obok Bogusława Leśnodorskiego to najbardziej &quot;medialny&quot; zarządca w Polsce.
Cracovia będzie podejmować rewelację poprzedniego sezonu, Piasta Gliwice. Ostatnie sezony przyzwyczaił nas do tego, że Cracovia cały czas broni się przed spadkiem. Piast natomiast w minionych rozgrywkach zaprezentował szalenie ofensywną piłkę, która potrafiła zagwarantować udział w europejskich pucharach. Jeden z najrozsądniej zarządzanych klubów w Polsce zagra z zespołem z Krakowa, gdzie często nie liczono się z wydawanymi pieniędzmi. Czy kolejny powrót do elity przyniesie jakiekolwiek zmiany?
Waszym zdaniem, który mecz zapowiada się najciekawiej?
Zapraszam do merytorycznej dyskusji​
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Pod lupę wziąłem spotkanie

Korona Kielce vs Śląsk Wrocław​

Over 2.5 @ 2.15
BTS @ 1.8
Expekt
Over 3.0 @ X.XX
Bet365​

W Śląsku dokonała się nie jako rewolucja kadrowa.
Odszedł m.in. Diaz, Voskamp, Gikiewicz, Ćwielong, Kowalczyk(tutaj sprawa w FIFA).
W ich miejsce zakontraktowano Plaku, Paixao, Hołotę oraz Dudu.
Mówi się też o transferze Soboty do Włoch, jednak ze źródeł własnych wiem, że obiecał, że zostanie ;).
Czyli tak w skrócie bilans jest na minus.
Trener Levy podczas ostatniej konferencji stwierdził, że nie podoba mu się taki stan rzeczy, no ale co zrobić musi grać &quot;tym&quot; co ma.
W ostatnim sparingu na kilka miesięcy z powodu kontuzji wykluczony został Rafał Grodzicki, obrońca, który wg opinii wielu miał być tym podstawowym.
Mowa jest też o tym, że prawdopodobnie będzie testowany przez najbliższe dni środkowy obrońca, informacja od dyrektora sportowego Śląska (gazeta Wrocławska). Nie wiadomo o kogo chodzi, ale na pewno o kogoś wolnego z kartą w ręku, bo Śląska nie stać.
Środek obrony Śląsk na chwilę obecną to Kokoszka, który przeplatał występy dobre/złe i to koniec. Z konieczności na środku obrony może grać Pawelec - tykająca bomba, nie pewny i to bardzo, Spahic - pojechał na testy do Drezna i szybko wrócił, bo tam nikt z nim nie chciał grillować, wolny i zapuszczony. Zostają młodzi Wasiluk, Menzel. Może i warto byłoby na nich stawiać, ale o ile Wasiluk sporadycznie grywał w T-ME, to Menzel ani inni młodzi już nie.
Jeśli chodzi o Koronę Kielce , tutaj trochę mnie wiem na ich temat, ale odszedł Kijanskas, na pewno ważna postać w obronie. Przyszedł za to Gołębiewski oraz Kiełb, którzy powinni straszyć z przodu.
Moim skromnym zdaniem. Śląsk osłabiony w obronie, popełniający błędy z tyłu straci gola, ale jestem też prawie pewny, że coś strzelą, Levy ustawia swój zespół ofensywnie i fajnie to wygląda. Dodatkowo Śląsk zagra w czwartek czyli 18 lipca, (mecz z Koroną 21.07) mecz eliminacyjny z Rudarem, tam pewnie skoncentrują wszystkie siły.
Dlatego BTS oraz Over 2.5 jak najbardziej do grania. To jest w ofercie.
Jak Bet365 wstawi azjany to polecam zagrać Over 3.0
Poprzedni sezon pokazał, że pierwsze kolejki ekstraklasy obfitują w bramki.

Dodatkowo taśma w Bet365 - we wszystkich meczach Over 1.5 kurs 9.08.
Warto pograć za drobne moim zdaniem.


Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Ja na pierwszy ogień wybieram spotkanie Legii z Widzewem, odwiecznych rywali.
Legia wiadomo, dobry skład, walka o najwyższe cele, a wygrana z Widzewem powinna być formalnością, jednak jest jedno &quot;ale&quot;.
Warszawska Legia w środę jedzie do Walii aby zmierzyć się z Walijską drużyną TNS w eliminacjach Ligii Mistrzów.
Wróćmy jednak do naszej ekstraklasy. Mecz w Widzewem odbędzie się niecałe 3 doby później, moim zdaniem jest to mało czasu na regenerację już na początku sezonu (Mecz z TNS + podróż), co na pewno odczują to piłkarze Legii. Legia już trochę ograła się w Deyna Cup z mocnymi rywalami.
Widzew jak to Widzew, walka o stadion, drobne transfery stawiające głównie na młodych i tanich polskich piłkarzach. Sparingi również wiele nie wnoszące, testowanie piłkarzy i decyzja o ich dalszym losie. Jednak dla Widzewa (niekoniecznie właściciela Widzewa, pana Cacka i Jego Syna (fani Legii), Legia jest odwiecznym rywalem i &quot;tanio skóry nie sprzedadzą&quot;, co już nieraz pokazali grając z faworyzowaną Legią.
Patrząc na kursy, faworyt jest jeden... jednak mimo wszystko mam nadzieję że będzie to zacięty mecz, a Widzew &quot;nie wystraszy&quot; się Warszawiaków już na początku spotkania.
Nie będę tutaj przytaczał H2H, bo co sezon inna forma, inny mecz.
No i jestem ciekawy występu Brozia (transfer z Widzewa do Legii)
Ja tutaj z pewnością gram :
Legia Warszawa - Widzew Łódź (+1) @3.10 Betsson
Legia Warszawa - Widzew Łódź (+2) @1.63 Betsson
Legia Warszawa - Widzew Łódź BTS @2.07 Betsson

W tygodniu przyjrzę się reszcie spotkań 1 kolejki ekstraklasy.
 
K 0

kolarz3

Użytkownik
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Typ : Wisła Kraków
Buk i kurs : Bah 2.0

Franciszek Smuda ma przed sobą pierwszy mecz o stawkę. Myślę, że będzie chciał wygrać ten mecz. Wszyscy zawodnicy w wywiadach podkreślają, że jeszcze nigdy nie trenowali tak ciężko jak u Smudy. Pomimo braków transferów i ciężkiej sytuacji finansowej drużyna będzie przygotowana dobrze fizycznie. To aspekt którego od dawna brakuje w naszej ligowej piłce. Myślę że zawodnicy Wisły zabiegają drużynę z Zabrza.
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Haha, zabiegają powiadasz? Drużynę, która od dobrych kilku lat jest pod okiem tego samego sztabu szkoleniowego, którym dowodzi trener Nawałka słynący chyba z najcięższych treningów na naszych boiskach. Zresztą wielokrotnie podkreślało się to w ostatnich latach w wywiadach przedmeczowych, że co jak co, ale kondycję lepszą od Zabrzan mieć ciężko. Dla mnie ta analiza do kasacji...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Według mnie najciekawszy mecz to nie wymieniona przez Ramzesa para Wisła Kraków - Górnik Zabrza. Wszyscy wiemy co teraz dzieje się w Wiśle, takiego bałaganu nie było w tym klubie od kilkunastu lat. Można się już domyślać jak będzie wyglądała pierwsza jedenastka u Franciszka Smudy: Miśkiewicz - Burliga Głowacki Bunoza Stolarski- Garguła Wilk Sarki Małecki - Boguski ???? Będzie to raczej żelazna jedenastka, Franek nie lubi eksperymentować. O ile pierwszy skład jeszcze jakoś ujdzie, to rezerwy złożony z samych juniorów wyglądają dramatycznie. W Górniku też się za dobrze nie dzieje, przyszedł Radek Sobolewski nie chciany w Wiśle, dzisiaj zostało potwierdzone że odchodzi Skorupski do Romy, chociaż i tak sytuacja kadrowa jest o niebo lepsza niż w Wiśle. Z typem poczekam jeszcze bo Wisła gra 2 sparingi dziś z Ruchem i w środę z Herthą II, na dziś najlepszą opcją wydaje mi się remis.


W drugim hicie Widzew zagra z Legią i mam podobne zdanie co Daamiano1, na papierze Legia powinna wygrać z 3:0. Ale to pierwszy mecz sezonu, będą po ciężkim meczu z TNS, więc myślę że Widzew powalczy chociażby o punkt
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Franciszek Smuda ma przed sobą pierwszy mecz o stawkę. Myślę, że będzie chciał wygrać ten mecz. Wszyscy zawodnicy w wywiadach podkreślają, że jeszcze nigdy nie trenowali tak ciężko jak u Smudy. Pomimo braków transferów i ciężkiej sytuacji finansowej drużyna będzie przygotowana dobrze fizycznie. To aspekt którego od dawna brakuje w naszej ligowej piłce. Myślę że zawodnicy Wisły zabiegają drużynę z Zabrza.
To, że mają ciężkie treningi jeszcze o niczym nie świadczy. Zobaczymy jak będą wyglądać kondycyjnie w końcówkach spotkań, bo trening też musi być dobrze dobrany.
Ogólnie Franz po tym jak był selekcjonerem mocno podważył sobie szacunek u wielu osób. Ja sam na początku miałem trochę ubaw z niego, ale po dłuższym zastanowieniu myślę, że jeszcze z tej Wisły coś wyciągnie. Nie mówię tu o pucharach, bo do tego nie mają składu, ale powinni być w stanie zagrać czasami jakiś dobry mecz z prestiżową drużyną i grupa mistrzowska jest w ich zasięgu. Druga linia fatalnie nie wygląda. Sarki z Małeckim na pewno będą szarpać do przodu i chyba najsłabszym ogniwem jest tu Garguła, który bierze nieproporcjonalne pieniądze do tego co gra. Może przy Smudzie trochę się ruszy.
Ogólnie bym przestrzegał przed jechaniem Wisły przed sezonem. Ocenimy to po kilku meczach. Ośmieszyli się mocno w tej przerwie letniej, ale boisko samo wystawi rachunek.
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Ja jestem ciekaw postawy Lechii pod dowodztwem Probierza, a takze postawy Matsui, badz co badz uznanego niegdys gracza Ligue1. Podbeskidzie stracilo swoje &quot;zadlo&quot; - Demjana i nie wroze im nic poza walka o druga polowke tabeli.
Lechia - Podbeskidzie 1 @2.05 Expekt
Lech wydaje sie byc znow glownym konkurentem Legii do tytulu. Mlody trener Rumak wykonuje tam dobra robote. Rozwijaja sie Kaminski, Teodorczyk i kilku innych mlodych. Fin Hamalainen i Wegier Lovrencics to &quot;gwiazdki&quot; T-ME. Martwi duzo kontuzji... W Ruchu caly czas balagan, na wiosne byla to najgorsza druzyna ligi...
Ruch - Lech 2 @2.10 Unibet
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Pierwsze śliwki robaczywki, ja widzę tylko jedno.

Lechia -Podbeskidzie 1 kurs około 2 w zależności od buka

Polski Mourihno kontra Polski Guardiola - hahaha. Śmieję się z tych porównań, bo do warsztatów tych Panów mam spory dystans. Argumenty za Lechią są dwa. Po pierwsze bielszczanie po odejściu Demjana będa mieć strasznie pod górkę w ofensywie. Nie wróżę im zbyt wielu goli. Po drugie... mała teoria spiskowa, ostatnio co Bielsko potrzebowało wygrac, to Lechia uprzejmie oddawała u siebie. Czas na mały rewanż ? ;-). PZPN jeszcze im wyraźnie pomógł, wystawiając mecz na początku sezonu.

PS. Swoją drogą ciekawi mnie, jak Czesiu przygotuje drużynę, nie dostając takiego prezentu, który zrobił mu Kubicki.
Dla mnie wygrana gospodarzy, można spróbować też jakiegoś łamańca, albo czekania na live aż kurs będzie odpowiedniejszy ;-).
Powodzenia !
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Poprzedni sezon dopiero co się zakończył a startujemy już z nowym. Jak dla mnie fajnie wygląda dubel Zawisza &amp; Lech. Całkowity kursik takiego zestawienia w bet365 wynosi 4,75 jednak polską ligę gram przeważnie z podpórką bądź też w przypadku remisu otrzymuje zwrot.

Ale przejdźmy do analizy poszczególnych spotkań.

Ruch Chorzów - Lech Poznań

Kolejorz w minionym sezonie królował na boiskach rywali. To właśnie w Chorzowie Lech w znakomitym stylu zaczął rundę wiosenną wygrywając 4:1. Mam dziwne przeczucie, że teraz może być podobnie. Poznaniakom udało się zatrzymać między innymi Lovrencicsa, który obok Kaspra Hamalainena był wiodącą postacią Kolejorza oraz resztę zespołu. Z klubu ubył jedynie Aleksandyr Tonew - a szkoda bo był to jeden z najlepszych jak nie najlepszy lewy pomocnik w lidze. W jego miejsce ściągnięto Szymona Pawłowskiego, którego przedstawiać chyba nie muszę. Wzmocniona została także formacja obronna. Tyły zabezpieczać ma Barry Douglas, który póki co leczy uraz. Podobna sytuacja ma się u Pawłowskiego, zatem oboje na start ligi raczej nie zdążą. W Ruchu mała rewolucja kadrowa. Z klubem pożegnało się ,aż 8 zawodników, którzy zostali zastąpieni graczami głownie z niższych lig. Ciekaw jestem tego co pokaże Brodziński. W Arce prezentował się bardzo przyzwoicie i trochę szkoda, że go już u nas nie ujrzę. Chorzowianie zakupili również Łukasza Surmę - zawodnika wiekowego jednak z sporym bagażem doświadczenia. Reszta nazwisk jest mi obca tak więc ciężko mi przybliżyć ich sylwetki. Sam skład Ruchu wygląda mizernie dlatego gram w kierunku Lecha.

Zawisza - Jagiellonia

Beniaminek z Bydgoszczy na start dostał dość wygodnego rywala. Jagiellonia herosem ligi nie jest, na wyjazdach prezentuje się przeciętnie, tak więc punkty powinny pozostać nad rzeką Brda. Fakt faktem drużyna z Podlasia dokonała ciekawych transferów a ich szeregi zasilili między innymi Martin Baran oraz Jakub Tosik. Karierę zakończył Tomek Frankowski, a w jego miejsce sprowadzono Mateusza Piątkowskiego z Dolcanu Ząbki. Nazwiska może i znane ale umiejętności co najwyżej przeciętne. Do Zawiszy przybyło, aż 7 zawodników. Najbardziej znany z nich to Sebastian Dudek, który powinien solidnie wzmocnić środkową linie pomocy oraz Igor Lewczuk. Dziwi mnie trochę zatrudnienie Piotrka Kuklisa. Miniony sezon miał bardzo słaby i to bardziej takie &quot;uzupełnienie&quot; składu aniżeli jego wzmocnienie. Jak dla mnie kurs na Zawisza DNB bardzo dobry więc z niego skorzystam.

Moje typy:

Zawisza DNB - 1,72
Lech DNB - 1,50
AKO: 2,59
 
K 889

kresowiak1993

Użytkownik
Co to się stało, że Wisła przegrała 0:2 z Ruchem u siebie sparing. Miałem postawić na wiślaków w meczu z Górnikiem, a teraz zaczynam się zastanawiać, czy zamiast Wisły do kuponu nie dołożyć wygranej Lecha.
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Co to się stało, że Wisła przegrała 0:2 z Ruchem u siebie sparing. Miałem postawić na wiślaków w meczu z Górnikiem, a teraz zaczynam się zastanawiać, czy zamiast Wisły do kuponu nie dołożyć wygranej Lecha.
Ktoś kiedyś w HP napisał, czy są gdzieś wystawione kursy na spadek Wisły z ekstraklasy. Po ciuchu się śmiałem z tego, jednak czytając o tym, co prezentuje aktualnie Wisła, nie dziwię się że padło takie pytanie.
Jak zobaczyłem kurs @ 1.65 na X2, bez głębszego zastanowienia mam to ulokowane na kuponie. Ktoś wcześniej napisał, że Wisła zabiega Górnik bo Smuda ich &quot;tyra&quot;, się uśmiałem :grin::grin: Zabrzanie pod wodzą Nawałki zawsze są dobrzy kondycyjnie.
Zatem Wisła Kraków - Górnik Zabrze X2 @1.65
I też jestem za tym, aby zagrać taśmę over 1.5 w całej kolejce, tak jak zaproponował to Robson1416.
Także miałem pisać analizę do tych meczów co Pestka, ale zrobił to bardzo dobrze i typy są godne gry, które ja również gram w podpórce DNB.
Kupon, który wyślę wstawię do swojego działu, jak tylko Betclic wystawi pełną ofertę na ekstraklasę, korzystając przy 100zł zwrocie przy nietrafionym kuponie ;)
Więcej informacji tu : http://forum.bukmacherskie.com/f22/promocja-betclic-zaklad-bez-ryzyka-do-100zl-oferta-bez-obrotu-73043-11.html#post3651507
 
leniuszek 21

leniuszek

Użytkownik
Ruch Chorzów – Lech Poznań
W zeszłym sezonie Lech na wyjeździe stracił zaledwie 7 bramek, co było zdecydowanie najlepszym wynikiem w Ekstraklasie.
Wiele osób może wysunąć jednak błędny wniosek, że w meczu z Ruchem gra obronna Lecha może wyglądać krucho, tak jak krucho wygląda sytuacja kadrowa. Wątpliwy jest przecież występ Henriqueza i Ceesaya oraz ich nominalnych zmienników – Douglasa i Kędziory, a także Murawskiego, który ma znaczny wpływ na grę obronną. Obejrzałem wszystkie mecze sparingowe Lecha i czwórka Wołąkiewicz – Arboleda – Kamiński – Możdżeń spisywała się bardzo poprawnie. Teoretycznie najsłabszym ogniwem jest Możdżeń, który najczęściej grał w pomocy, ale już w zeszłym sezonie łatał on dziurę na tej pozycji po odejściu Wojtkowiaka i w przypadku absencji Ceesaya. W miejscu Murawskiego wyjątkowo dobrze spisywał się także Drewniak. Dobrze grali też bramkarze. Kotorowski i Buric kilkakrotnie popisali się bardzo dobrymi interwencjami i jak zawsze przed sezonem, nie jest pewne który z nich będzie numerem 1.

Jeśli chodzi o atak, to bezsprzecznie siłą napędową Lecha jest para Hamalainen-Lovrencsics i to głównie od ich dyspozycji będzie zleżeć gra ofensywna Lecha. W sparingach w 5 na 7 bramek, któryś z tych dwóch zawodników strzelał, albo asystował.
Z Wisłą:
1’ Lovrencsics asystuje, Hamalainen strzela
2’ i 3’ Hamalainen asystuje
Z Nordsjaelland:
2’ i 3’ Lovrencsics asystuje
W końcu odpalił też Łukasz „Mercedes” Teodorczyk, który zdobył w meczu z wicemistrzem Danii hat-tricka.

Mecz z Ruchem zostanie rozegrany zaledwie trzy dni po meczu Lecha w kwalifikacjach do Ligi Europy, w Finlandii, z Honką Espoo, ale dla tak doświadczonej drużyny w pucharach (jak na ekstraklasowe warunki) nie powinno być to większym problemem, tym bardziej, że to dopiero początek sezonu. Można się jednak z tego powodu spodziewać rotacji w ofensywie.

Przejdźmy teraz do Ruchu Chorzów.
Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę karę/ograniczenia nałożone przez komisję licencyjną – Ruch mógł podpisywać tylko kontrakty z zawodnikami nie związanymi umową z innymi klubami (wolne transfery) i na kwotę poniżej 15 tysięcy złotych. Z tego powodu też nie dokonał znacznych wzmocnień. Z Ruchu za to odeszli Kikut, Panka, Lewczuk, Peskovic, Djokic, Tymiński (wypożyczenie). Mówi się o odejściu Jankowskiego.

W przeciwieństwie do Lecha, nie widziałem żadnego sparingu Ruchu, dlatego mogę jedynie przytoczyć wyniki:
Wisła Kraków – Ruch Chorzów 0:2
Ruch Chorzów – MFK Karvina 0:0
Ruch Chorzów – Zagłębie Sosnowiec 1:0
Ruch Chorzów – Polonia Bytom 1:0
i wywiady z trenerem:
„Ważne jest również to, że rozegraliśmy kolejne spotkanie, w którym nie straciliśmy bramki. W pierwszej połowie i momentami w drugiej też dyktowaliśmy warunki na boisku. Niepotrzebnie w końcówce, już po wprowadzeniu zmian trochę odpuściliśmy i stanęliśmy w miejscu i wdarł się w nasze poczynania chaos, czego konsekwencją był karny dla Wisły.” (po meczu z Wisłą)
„Nieźle wyglądała nasza gra, zwłaszcza w pierwszej połowie. To był nasz trzeci mecz sparingowy na zero z tyłu. Widać nasi obrońcy mają głowy dobrze &quot;zresetowane&quot;. Dalej mamy natomiast problem ze strzelaniem bramek. Brakuje nam jakości gry z przodu. Nie mamy siły uderzeniowej. To na ligę nam nie wystarczy. W tym aspekcie jesteśmy w dużym niedoczasie” (po meczu z MFK Karvina)

Biorąc pod uwagę bardzo dobrą obronę oraz rozważną grę Lecha na wyjazdach i nieskuteczność, a przede wszystkim niską jakość Ruchu w ataku wybieram typ:
Lech Poznań – Czyste konto @ 2,75 Bet365
Jest to według mnie większe value, niż zwycięstwo Lecha @ 2,0 mając na względzie prawdopodobne mniejsze zaangażowanie w akcje ofensywne Lecha po meczu w kwalifikacjach LE i obronę Ruchu, o której mówi Jacek Z.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Co to się stało, że Wisła przegrała 0:2 z Ruchem u siebie sparing. Miałem postawić na wiślaków w meczu z Górnikiem, a teraz zaczynam się zastanawiać, czy zamiast Wisły do kuponu nie dołożyć wygranej Lecha.
To się stało, że Wisła jest jedną z najsłabszych polskich ekip (ofc z ekstraklasy). Trzeba odzwyczaić ludzi od tego, co słowo &quot;Wisła&quot; znaczyło kilka lat temu.

A o ich spadek pytałem ja. Unibet płaci na to zdarzenie 20, a na mistrzostwo 15 - chyba bardziej prawdopodobne jest to pierwsze :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
D 0

dawid8602

Użytkownik
A o ich spadek pytałem ja. Unibet płaci na to zdarzenie 20, a na mistrzostwo 15 - chyba bardziej prawdopodobne jest to pierwsze :grin:
Liga nie jest na tyle mocna, żeby Wislę stawiać na równi z Pogonią, Podbeskidziem, Jagiellonią czy Cracovią, więc spadek jest raczej niemożliwy - będzie jak rok temu - wszystkie będą tracic punkty - a do Legii i Lecha nie sądze aby która kolwiek drużyna mogła dołączyć w walce o mistrzostwo.
Wisła - Górnik - X (bo u siebie grają, a Wisła na pewno nie zabiega Górnika)
 
K 889

kresowiak1993

Użytkownik
W przypadku Jagielloni, o spadku nie mówmy. Wisła natomiast myślę, że zaskoczy wielu i będzie się biła o czołową piątkę. Smuda zrobi porządek. A Legia niech zdobywa mistrzostwa jak najbardziej, 7 lat to stanowczo za dużo czekałem.
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
W przypadku Jagielloni, o spadku nie mówmy. Wisła natomiast myślę, że zaskoczy wielu i będzie się biła o czołową piątkę. Smuda zrobi porządek. A Legia niech zdobywa mistrzostwa jak najbardziej, 7 lat to stanowczo za dużo czekałem.
Miała być prowadzona merytoryczna dyskusja a Ty podajesz tylko jakieś swoje wnioski niczym nie podparte... Co to, Smuda jakieś cuda czyni ? EkaGa ma racje, &quot;teraźniejsza&quot; Wisła to nie jest ta sama Wisła co parę lat temu. Jestem jeszcze ciekawy co pokaże Wisła w środowym sparingu. Jednakże i tak utrzymuję swój typ X2.
 
K 889

kresowiak1993

Użytkownik
To jest jasna sprawa, że nie ma takiego mocnego składu, jak kilka lat temu w czasie supremacji w lidze. Kto wie, może napastnik Romo okaże się trafionym transferem, a trzeba brać pod uwagę kolejne wzmocnienia. Mają Sarkiego i Małeckiego na skrzydłach i to jest bardzo mocne, dynamiczne zestawienie. Problemem jest brak szerokiej kadry, bo w przeciwieństwie do Legii trudno mówić o pełnowartościowych zmiennikach. A Smuda nie raz udowodnił, że w lidze się sprawdza, w kadrze zresztą też się nie skompromitował w takim stopniu, jak obecny selekcjoner...
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
W przypadku Jagielloni, o spadku nie mówmy. Wisła natomiast myślę, że zaskoczy wielu i będzie się biła o czołową piątkę. Smuda zrobi porządek. A Legia niech zdobywa mistrzostwa jak najbardziej, 7 lat to stanowczo za dużo czekałem.
Wisła będzie się biła o czołówkę bo ?
Przecież tam prawie nie ma żadnych argumentów za a tylko same przeciw
Brak napastnika nie mówiąc o większych ilościach
Obrona wygląda słabo
Bramkarza porządnego też brak
W pomocy brak zmienników
I czym mają zaskoczyć ? Mlodzieżą drewnianą ?
Bardziej trzeba myśleć żeby walczyli o utrzymanie niż myśleć o pucharach.
 
mazek 35

mazek

Użytkownik
Przeczytałem powyższe wypowiedzi z wielką uwagą. Prawda jest dla Wiślackiej części Krakowa dość bolesna - kibice Białej Gwiazdy, w tym ja, muszą z niepokojem oczekiwać na nowy sezon. Franek Smuda nie jest cudotwórcą, ale zdolności trenerskie na pewno ma. Tyle, że z pustego i Salomon nie naleje. W Wiśle pieniędzy póki co nie ma, priorytetem jest przetrwanie sezonu 13/14, ewentualny awans do grupy mistrzowskiej. Nazwa &quot;Wisła&quot; na pewno działa na rywali mobilizująco, gdyż niektóre ekipy pamiętają porażki sprzed lat i będą się chciały odgryźć.

Kadra pozostawia wiele do życzenia, wykonano zaledwie jeden transfer ( Stjepanović z Vardaru Skopje - ale czy on dużo lepszy niż Sobol? ). Burdenskiego nie liczę, bo przyszedł dzięki kontaktom ojca z Franzem.

W bramce Miśkiewicz, dawniej zawodnik rezerw Milanu, niestety, nie jest on zbyt mocnym punktem ekipy z Krakowa. W obronie tak na prawdę jest Stolarski, Uryga i Głowacki. Chavez ma ofertę z Meksyku i pewnie z tego skorzysta. Bunozy i Jovanovicia nie uznaję i miałem głęboką nadzieję, że odejdą gdzieś z grodu Kraka. Śmiesza mnie opinie o Gordanie Bunozie, że to zawodnik perspektywiczny, zdolny - chyba tylko dlatego, że jest stosunkowo młody. Niewielkie umiejętności w defensywie, starty piłki, głupie faule - równie kiepsko w ataku.

Pomoc to na dzień dzisiejszy najlepsza formacja Wisły . Małecki, Sarki, Stjepanović, Garguła, Wilk i Chrapek - na papierze wygląda to dość okazale. No ale co z tego, skoro nie mamy ataku ? Owszem, jest Rafał &quot;Szklanka&quot; Boguski, ale w ostatnim sparingu znowu nie zagrał. Testowany jest Jose Romo Perez, który pewnie angaż w Wiśle dostanie, ale to zdaje mi się dwumetrowa wersja Daniela Sikorskiego.

Mimo wszystko Wiślackie serce ciągle wierzy, że w Krakowie będziemy walczyli o coś więcej niż utrzymanie.

Oglądane przeze mnie sparingi nie napawają optymizmem - porażki 0-2 z Ruchem, wcześniej 1-3 z Lechem, generalnie im dalej w mecz tym gorzej . Powiem nawet, że pierwsze 15 minut sparingu z Ruchem mnie mile w wykonaniu Wisły zaskoczyło - jakby nowe stroje wyzwoliły ambicję i motywację, było &quot;klepanie piłki&quot;, wyjście na pozycję, ale brak skuteczności nie pozwoliły na umieszczenie piłki w siatce &quot;Niebieskich&quot;.

Tyle o Wiśle. Dlatego stawiam, że w meczu ligowym, w piątek, z Górnikiem, nogi będą &quot;mniej ciężkie&quot;, podstawowy skład optymalny do walki o trzy punkty. Liczę, że przy Reymonta 22 kibice zobaczą gole gospodarzy.

Górnik latem raczej sprzedawał niż kupował . Bez żalu pożegnano się z Tomaszem Zahorskim i Grzegorzem Boninem, którzy byli w Zabrzu od samego początku niechciani. Ze znacznie większym rozrzewnieniem pożegnano Łukasza Skorupskiego, który zasilił szeregi AS Roma, a pewnie za moment wreszcie zakończy się saga z Nakoulmą, trwająca już drugi rok.

Po stronie wzmocnień - przede wszystkim skrzydłowi. Maciej Małkowski i Łukasz Madej mają dać zabrzanom jakość na bokach, ale nie oszukujmy się - ich głównym atutem było to, że gwarantują jako taki poziom, będąc jednocześnie do wzięcia za darmo. Wobec zakazu transferowego Górnika to właśnie brak przynależności klubowej zapewnił im angaż w Zabrzu. Oprócz wspomnianej dwójki, o doświadczenie na boisku i w szatni zadbać ma Radosław Sobolewski, a o poprawę dorobku bramkowego Górnika - król strzelców 2. ligi z KS Polkowice, Szymon Skrzypczak. Nie należy także zapominać o Pavelsie Steinborsie, który na testach podczas obozu w Zakopanem zachwycił swoją postawą i wielce prawdopodobne, że od pierwszej kolejki wskoczy do bramki &quot;Trójkolorowych&quot;. Poza tym sprowadzono Kamila Cupriaka z Akademii Piłkarskiej ŁKS Łódź, a do Górnika z wypożyczeń wrócili: Mańka, Płonka i Wodecki.

Wyniki sparingowe raczej nie napawały optymizmem

MKS Trzebinia/Siersza - GÓRNIK ZABRZE 0:6 (Łuczak x2, Mączyński, samobójczy, Skrzypczak, Mańka)
Tatran Presov - GÓRNIK ZABRZE 0:5 (Łukasiewicz, Danch, Małkowski, Łuczak, Szeweluchin)
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - GÓRNIK ZABRZE 0:1 (Zachara)
Huragan Waksmund - GÓRNIK ZABRZE 0:8 (Kowalski, Skrzypczak x3, Wodecki x4)
MFK Rużomberok - GÓRNIK ZABRZE 0:0
GÓRNIK ZABRZE - Ilcziwiec Mariupol 0:1
GÓRNIK ZABRZE - Ilcziwiec Mariupol 0:1
NK Alumnij - GÓRNIK ZABRZE 0:0
Ceahlaul Piatra Neamt - GÓRNIK ZABRZE 1:1 (Mańka)
GÓRNIK ZABRZE - FK Donji Srem 0:3

Stawiam, że zespół A. Nawałki potrzebuje czasu na zgranie się i myślę, że nie wywiezie zwycięstwa spod Wawelu.

Mając na uwadze w/w czynniki stawiam na zwycięstwo Wisły do przerwy.

Wisła - Górnik HT 1 2,88 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom