>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kazdy chce cos miec, tanim kosztem.

mayestic 31

mayestic

Użytkownik
Siemka,
W sumie jestem tu nowy, jako uzytkownik, lecz jako gosc odwiedzalem forum wiele razy. Przyznam, ze ten temat zawsze wzbudzal we mnie najwieksze zainteresowanie, wiec i ja chce pokazac co potrafie. Nie gram dlugo bo mam zaledwie 19 lat, ale gram skutecznie. Oczywiscie bukmacherka to nie jest latwy kawalek chleba, wiec tytul tematu sie raczej nie pokrywa z tym co robimy tu wszyscy zgromadzeni ???? Ok. Dosc gadania, czas grac.
WAZNE: Przy statystykach nie biore pod uwage zwrotow. Traktuje kupon jakby go nie bylo.
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
1. Djokovic vs Del Potro @1,149
Stawka: 100 zł
Pinnacle ✅14,90 zł
Numer 1, podejmie bodajze numer 8 swiatowego rankingu ATP, lecz tutaj nie gra to duzej roli. Djoko mial latwa drabinke, ale idzie przez nia jak burza. Ostatnie dwa spotkania Haas 0-3, oraz Berdych 0-3. Serb gra dobrze, regularnie, lubi Wimbledon. Delpo wraca po przerwie, bodajze mial ja od finalu Indian Wells z Nadalem. Na Wimbledonie gra ok, wczesniej nieco slabsza w turniejach przygotowywawczych.
Wiem ze kursy nie powalaja, ale jestem tego zdania, iz lepiej 15 zlotych w przod niz, X zl w tyl ????
2. Murray vs Janowicz @ 1,215
Stawka: 100 zł
Pinnacle ✅21,50 zł
Tutaj rowniez gram faworyta, zdaje sobie sprawe ze przeciwko Jurkowi, i ktos moze powiedziec: &quot; Ale cap, kasa wazniejsza od patriotyzmu &quot;. Wcale tak nie jest, osobiscie slyszalem o JJ&#39;cie wiele zlych rzeczy od ludzi ktorzy za malolata z nim grali. Biznes to biznes, niestety forum jest po to zeby pokazac jak zarobic, a nie kiedy jest swieto niepodleglosci. Rozumiem ze wiele ludzi moze mnie za to karcic, ich sprawa. Wracajac do tematu, skoro Andy wygral z tak dysponowanym Verdasco, a mecz widzialem, to chyba w finale bede stawial na niego, zobaczymy jak pojdzie mecz z Jerzym.
3. Murray vs Janowicz @1,16 &amp; Djokovic vs Del Potro @1,12
AKO: 1,29 Stawka: 150 zł
Bet365 ✅46,88 zł
 
strzelec1910 0

strzelec1910

Użytkownik
Ryzykujesz bardzo grajac po takich kursach w tej fazie. Polfinal wszystkp moze sie zdarzyc, widziales jak Del Potro gral ostatnio ?
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
4. Lisicki vs Bartoli @1,481
Stawka: 100 zł
Pinnacle ⛔100 zł
Swietny wystep niemki w tym turnieju watpie ze potezna pod wzgledem gabarytow ciala Bartoli zdola ja zatrzymac. Jezeli Sabine zagra tak jak ostatnie mecze, wygra gladko w dwoch setach.
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
6. Bogomolov vs Klahn @1,53
Stawka: 100 zł
Bet365 Zwrot
Doswiadczony Bogomolov podejmie w polfinale challengeru mlodszego od siebie o 8 lat Bradleya. Bogomolov wyglada dobrze, najwyzsze miejsce w rankingu ATP mial 31, teraz jest 81, natomiast zyciowy wynik Klahna to 178, i na takim miejscu sie teraz plasuje. Po takim kursie warto pograc, gdyz wszystko przemawia za Ruskiem.
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
7. Bryan/Bryan vs Dodig/Melo @1,199
Stawka: 100 zl
Pinnacle ✅19,99
Chyba nie najlepszy typ, z tego co analizowalem spotkanie. Dodig&amp;Melo to troche niespodzianka w finale. Osobiscie wolalbym pograc +2,5 seta na panow wymienionych wczesniej, ale na bukach ktorych gram nie ma takiej opcji. Z drugiej strony zwyciezcy RG napewno beda chcieli siegnac po najbardziej prestizowy tytul. Ich szanse sa nieco wieksze, doswiadczenie, sa bracmi co usprawnia komunikacje, nawet po najprostszych bledach w najbardziej krytycznych chwilach. Bedzie ciekawy mecz.
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
10. Kuznetsov, A vs Harrison, C @ 1,40
Stawka: 150 zł
Bet365 ✅60 zł
Nie ma sie co rozpisywac, fajny kurs na Alexa, a gra z mlodym Christianem ( rodakiem ) Roznica miejsc w rankingu to grubo ponad 100, Christian dopiero zaczyna zabawe, Kuznetsov jest juz graczem 26-letnim wiec nie mlodym w tenisie, bez wiekszych sukcesow, ale tutaj powinien gladko wygrac w 2 setach.
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
11. Zemlja, G vs Fischer, M @ 1,25
Stawka: 200 zł
Bet365 ✅50 zł
Ciekawe spotkanie, wyrazny faworyt, przyjemny kurs do takiej stawki. Roznica rankingowa to 200 miejsc, carer prize money ok. 300 tys $. Ogolnie Zemlja to bardzo dobry zawodnik plasuje sie bodajze na 51 miejscu w rankingu ATP, a to cos znaczy. Natomiast Fischer otwiera 300. Dyspozycja dnia moze tu nawet nie grac roli, bo zemlja jest poprostu lepszy.
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
12. Mahut vs Williams @ 1,299
Stawka: 120 zł
Pinnacle ✅35,88 zł
Fajna promocja, Francuz ktory jest w wysmienitej formie, 31 letni doswiadczony, kochajacy grassa, prezetujacy styl gry S&amp;V, wygrywajacy juz tego roku pierwszy swoj turniej na trawie podejmie Williamsa, ktory niczym nie zaskakuje, nie znam go dobrze, ale znam Nicolasa. Taki kurs to naprawde promocja.
13. Roger-Vasselin vs Karlovic @ 1,54
Stawka: 50 zł
Pinnacle ⛔50 zł
14. Hewitt vs Ebden @ 1,407
Stawka: 150 zł
Pinnacle ✅60 zł
Kolejna promocja, byly numer 1 podejmuje swojego rodaka, o wiele slabszego, tu znow skupie sie na wymienieniu atutow Leytona czyli faworyta. Ostatnio wspaniale wyglada, pokazuje sie w turniejach z dobrej strony, tez ma juz kariere za soba, i mam takie wrazenie ze chce wygrac jakis turniej zeby ja przypieczetowac. Niestety ma swoje lata wiec jak nie teraz to pytam kiedy ? Zawodnik All around, tak jak i Ferdek. Lubi trawe, powinno pojsc gladko w dwoch setach.
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
15. Przysiezny vs Kozlov @ 1,169 &amp; Sijsling vs Viola @ 1,148
AKO: 1,342 Stawka: 20 zł
Pinnacle ✅6,84 zł
Troszke patriotycznie w przeciwienstwie do wczesniejszej gry ???? i na dorzutke Sijsling, lekko ????
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
18. Monfils vs Mayer @ 1,541
Stawka: 150 zł
Pinnacle ✅81,15 zł
Jezeli ma byc krotko, to dla mnie wczorajszy przeciwnik Gaela, rowniez francuz P-H, jest lepszy niz Mayer i dzis kurs chyba datego taki ze Mayer to gospodarz.

19. Sijsling vs Sugita @ 1,242
Stawka: 100 zł
Pinnacle ✅24,20 zł
20. Hewitt vs Amirtraj @ 1,142
Stawka: 100 zł
Pinnacle ✅14,20 zł
Slyszalem opinie ze Hewitt wczoraj gral slaby mecz. Wiec chyba ktos go nie widzial. Ebden stanal na wysokosci zadania i praktycznie kazda pilke wrzucal na strone Leytona, dzis bedzie napewno latwiej. ????
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
21. Mahut vs Smyczek @ 1,339
Stawka: 100 zł
Pinnacle ✅33,90 zł
Panow przedstawiac chyba nie trzeba, Mahut jest bdb formie, jak pisalem wyzej, wygral swoj pierwszy singlowy turniej w karierze w tym roku, na grassie góruje, dzieki stylowi gry. Watpie ze Tim sobie z nim poradzi.
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
Statystyki:
Kupony: 21
Trafione: 17
Nietrafione: 3
Zwroty: 1
Zysk: 357,62 zł
Yield: 14,96%
Skutecznosc: 85%

22. Haas vs Gulbis @ 1,518
Stawka: 100 z
ł
Pinnacle ✅51,80 zł

23. Mayer, L vs Fognini @ 1,417
Stawka: 100 zł
Pinnacle ✅41,70 zł
 
Do góry Bottom