>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

POLOWANIE NA SURBETOWCÓW

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Witam !
Nie wiem czy ktoś to przeczyta, ale ponieważ się przejechałem na kilku bukmacherach, w mojej opinii, celowo zastawiającym pułapki na surebetowców, ale też po prostu graczy szukających dobrych kursów podam czego doświadczyłem dotąd. Zapraszam do dyskusji i podawania pułapek z którymi inni się spotkali.
Sportingbet
Kurs np 1,90 klikam po czym jest informacja o zmianie kursu, ale bez jego podania - po kliknięciu ok ZAKŁAD ZOSTAJE PRZYJĘTY po kursie 1,40 - nie było tzw. podwójnej weryfikacji. Powtórzyłem to jeszcze raz z mniejszą stawką - tak samo. Nieistniejący kurs 1,90 utrzymywał się ok kilka godzin i przyciągał graczy jak pszczoły do miodu.
RADA: Zawsze przy jakimkolwiek komunikacie o zmianie kursu wychodzić z wyskakującego okienka poprzez anuluj. Nie ma możliwości sprawdzenia kursu lub zawierać na początku zakład za małą stawkę.
UWAGA: Zdarzyło mi się to tylko raz, ale raz też zmienił się kurs. W rezultacie awantura, limity, ale ostatecznie mi cofnęli, więc buk mimo wszystko ok

Expekt
Raptem bez żadnego ostrzeżenia stawka 300zł została przyjęta częściowo po kursie 2,00: 10zł od razu i do akceptacji 290zł, po czym po 10 min w wyniku akceptacji zmienił się kurs na pozostałą część na 1,50. Na szczęście mogłem go odrzucić tym nie mniej wiadomo jak trzeba było kontrować i ile się straciło.
RADA: omijać szerokim łukiem firmę Expekt
UWAGA: nie gram tam już i nie zamierzam

Betsafe
Obstawiłem spotkanie w baseballu MBL Jankesi vs Orlando na under 9 pkt. W momencie obstawiania nie było podanych pitcherów. Po czym okazało się, że na godzinę przed spotkaniem, podani byli niewłaściwi miotacze. Zwykła pomyłka czy lep na graczy widzących Surbet ok 9,5% spadający do ok 3% ? Oczywiście Pinnacle i Bet365 mieli podanych właściwych. Dyskusja z supportem nic nie przyniosła, regulamin jasno mówi, że unieważnią jak są inni miotacze (szczególnie jak się przegrywa) i nie ważne, że na godzinę przed spotkaniem, mimo oficjalnych nazwisk na MBL na 12 godzin wcześniej byli podani inni. Support zalecił mi każdorazowe sprawdzanie czy sami właściwie wpisali pitcherów (!)
RADA: Najpierw pograć małą stawką i sprawdzić w historii jacy są miotacze.
UWAGA: Daję mimo wszystko jeszcze szansę temu bukowi.
MAŁA ERRATA: SPRAWDZAŁEM OSTATNIO I NA GŁÓWNEJ STRONIE SĄ PODANI PITCHERZY WIĘC GRACZ WIE, CHOĆ JAK JUŻ WEJDZIE W ZAKŁAD TO TEGO NIE MA. PRZY OKAZJI ZAUWAŻYŁEM, ŻE TERAZ BYLI PODAWANI WSZYSCY PRAWIDŁOWO DO KILKUNASTU SPOTKAŃ, A WTEDY PRZY SURBECIE - NIE, WIĘC JAK NAJBARDZIEJ CWANIACY POLOWALI NA BŁĘDY SURBETOWCÓW !!!
To tyle ode mnie, może ktoś przytoczy inne historie.
 
Do góry Bottom