>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W tym temacie składamy ewentualne prośby, zgłaszamy swoje nieścisłości oraz propozycje.

Ale przed zadaniem pytania, dokładnie przeczytaj regulamin :!:
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
H2H w typach długoterminowych gramy w parach zawartych we wzorze zawartym w pierwszym poście w temacie, czy też samemu wybieramy pary od buków (a jeśli tak to jaki jest kurs minimalny)?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jeszcze jedno ogłoszenie jeśli ktoś jest chętny by pomóc przy podliczaniu by sprawniej wszystko szło to zapraszam do mnie na PW ;)
 
dzordzo 43

dzordzo

Użytkownik
Możecie usunąć 1 mój post na jutrzejszy etap? Komputer mi coś ściął i kliknęło &#39;wyślij&#39;... Odpowiednie moje typy na jutro to te z drugiego postu. Z góry dzięki!
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jak ktoś napisał post w dziale i nie umieścił go w temacie z typami to może jeszcze to uczynić, podając link do postu w dziale oraz link do typów konkursowych.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
I jeszcze jedno pytanko, czemu zarówno za pierwszy, jak i drugi etap nie otrzymałem punktów za analizę?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
I jeszcze jedno pytanko, czemu zarówno za pierwszy, jak i drugi etap nie otrzymałem punktów za analizę?
Ponieważ nie podałeś linku do swojej analizy w dziale przy swoich typach. Na ewentualne poprawki czekam do jutra, można jeszcze podać linki do analiz w dziale za zaległe dwa etapy.
 
U 45

ucho12

Użytkownik
wydaje mi się, że mam źle policzone punkty za 2. etap - wyniki w temacie powinny być na odwrót - proszę o ponowną weryfikację
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Ponieważ nie podałeś linku do swojej analizy w dziale przy swoich typach. Na ewentualne poprawki czekam do jutra, można jeszcze podać linki do analiz w dziale za zaległe dwa etapy.
Sorki, bo czegoś nie rozumiem. W obu przypadkach są podane linki do moich analiz w dziale merytorycznym, identycznie jak dokonali tego inni użytkownicy. Oni mają dodane punkty ja nie.
Nie rozumiem co robię źle, czy braknie słówka link czy czegoś innego. Postów w dziale konkursowym edytować nie można wiec poprosiłem o dodanie linków w tym dziele.
Przepraszam za problem, ale naprawdę nie wiem (albo nie rozumiem) co jeszcze mógłbym poprawić.
Z góry dzięki za cierpliwość i wyrozumiałość.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Sorki, że post pod postem, ale nie wiem czy oto chodzi:
Link do postu za etap1:
http://forum.bukmacherskie.com/f204/kolarstwo-2013-100-tour-de-france-29-06-21-07-a-93414-2.html#post3710210
Link do postu za etap2:
http://forum.bukmacherskie.com/f204/kolarstwo-2013-100-tour-de-france-29-06-21-07-a-93414-2.html#post3712368
Link do postu za etap3:
http://forum.bukmacherskie.com/f204/kolarstwo-2013-100-tour-de-france-29-06-21-07-a-93414-3.html#post3714392
Jeżeli to o te linki chodzi to proszę o dodanie w/w do moich typów.
dawid// Dodane. Musisz zrozumieć i każdy gracz że w Waszym interesie jest pilnowanie dodatkowych punktów za analizy ???? Gdybym ja musiał za Was jeszcze szukać postów z typami i doklejać analizy to nie wiem ile mi by to czasu zajmowało. Pozdrawiam. Konkurs ma być przyjemnością dla każdej ze stron także szanujcie nasz czas - podliczających i prowadzących konkurs ;)
 
Do góry Bottom