>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Słowo Boże jedyną Prawdą!

izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Jestem Nowo Narodzonym Chrześcijaninem, który pod wpływem obejrzenego dokumentu &quot;Duch Epoki&quot; (w 2007 max 2008) właściwie zwątpił w Syna Bożego Naszego Zbawiciela Isusa / Jezusa Chrystusa.
Nigdy nie kochałem tego Świata.
Ale miłowałem bliźniego jak siebie samego.
Prawo i przykazania Boże były dla mnie najważniejsze.
Boga nigdy się nie wyparłem.
Zresztą od małego miałem przeświadczenie, że mnie obserwuje i wie wszystko o mnie.
Celem nad celami było stawanie się coraz lepszym dobrym człowiekiem, ku świętości.
Może to był mój błąd, ale nie chciałem mu zawracać głowy i nawet w nieszczęściach się mu nie żaliłem i nigdy o nic nie prosiłem.
Ale rok temu byłem w totalnej rozpaczy i nieszczęściu, i pierwszy raz poprosiłem o coś co jest niezwykle ważne dla Braci i Sióstr.
Od około 7roku życia mam 2główne zasady &quot;Myśl pozytywnie&quot; i &quot;Piepsze system w tym jestem Mistrzem&quot; oraz moją ulubioną liczbą jest 44 czego po dzień dzisiejszy nie mogę sam wytłumaczyć czemu.
Co do tej liczby to nawet jedną zabawkę określałem tą liczbą i wszystkie bitwy wygrywała z inny zabawkami. XD
Nie ma co ukrywać, moją największą słabością było picie alkoholu.
Ale od dawna rozwiązany już jest ten temat.
Z okresu 0-5lat (tylko te wydarzenie pamiętam z tego okresu życia, jakby to było wczoraj) w pewien piękny słoneczny dzień będąc na łące coś mi się wydarzyło / objawiło, ale jeszcze nie czas o tym pisać.
Od małego nie ufałem mass mediom, tv, prasie.
Byłem zagorzałym ministrantem (nawet wiele osób mi mówiło, że będę księdzem), ale przyszedł taki czas (introspekcja), że muszę przestać służyć i nie chodzić do kościoła oraz przestać słuchać rocku i metalu, więc tak zrobiłem po skończeniu 6podstawówki.
Lecz jeszcze w jak w gimnazjum byłem to jeszcze chodziłem do kościoła co jakiś czas stojąc na końcu kościoła, by jeszcze obadać tą kwestie i dzień bierzmowania (przyjąłem imię Paweł z nadzieją, że w przyszłości się nawrócę) był moją ostatnią wizytą z mojej inicjatywy w kościele.
Nie liczę pogrzebów i ślubów, gdzie raczej człowiek zmuszony jest, by być w kościele.
Jak dotąd, żyję to nie przypominam sobie bym słyszał w kościele, na religii czy w mediach coś na temat Biblii, gdzie głównym tematem jest Królestwo Boże.
Albo na przykład mój główny autorytet z ludzi co kiedyś żyli Nikola Tesla i też w szkołach/mediach o nim nic nie ma.
A on się opierał na Biblii na swoich wynalazkach i nie było większego geniusza i wynalazcy niż on w historii ludzkości.
On chciał dać ludzkości darmową energie, która prawdopodobnie jest przed nami skrywana.
Choć nie wielką mam moc to miewałem wizje dotyczące mnie i Polski, a nawet &#39;katastrofy&#39; Smoleńskiej, bo w od tamtego dnia moje zdrowie zaczeło szwankować w tym dniu pierwszy raz bardzo poważnie zachorowałem (ponad tydzień ciągłych wymiotów, bólów brzucha, pierwsze zachorowanie było najgorsze, ledwno przeżyłem to).
Ale to jeszcze nie czas bym o tym mówił.
Proroctwa z Biblii wszystkie co do jaty się spełniły i już zostało ich zdecydowanie mniej, więc zbliżamy się do czasów ostatecznych.
Rozmiary kłamstw, rzezi, pedofilii, rozpusty, przestępstw, homoseksualizmu oraz bałwochwalstwa są na takim poziomie, jak w przysłowiowej Sodomie i Gomorze.
Do tego dochodzi propagowanie aborcji, że rodzina i małżeństwo jest złe, zmuszanie do szczepień (Afryka w ten sposób jest zabijana), ukrywanie przed społeczeństwem szkodliwości w produktach spożywczych takich składników jak aspartam i inne.
Watykan, czyli Wielki Babilon wielbi największego wroga ludzkości czyli diabła, kościół rzymsko-katolicki to samo też czyni.
Nigdy nie byłem za żadnymi organizacjami typu ONZ, NATO i nie chciałem wejścia Polski do UE.
Świat zmierza ku szatańskiej globalizacji (NWO, New Age), gdzie będziemy zniewoleni finansowo i będziemy zapiepszać za pajdę chleba i taniej zupy, by tylko przetrwać.
Ja nigdy nie żyłem w wyścigu szczurów, a system nas do tego zmusza byśmy nie mieli czasu nad zastanowiniem się nad sobą i nad światem.
Tyle mamy technologii i dobrodziejstw, a jakoś większość populacji nie stać na potomstwo, a jakoś wiele wieków temu z tym nie było problemu.
Maklerzy władzy chcą do 95% populacji zamordować.
Głównym problemem nieszczęść tego Świata są Ci ludzie hybrydy (pozbawini wszelkich uczuć, moralności, miłości) co zarządzają Rezerwą Federalną w USA i Bankiem Światowym.
Jest nagonka na Boga, Biblię i Chrześcijan.
Jedynie biały człowiek może być rasistą, według tzw. politycznej poprawności.
Co mnie najbardziej boli to, że najbardziej bezbronnymi i niewinnymi ofiarami są dzieci.
Manipuluje się je, a w samym USA około 50000 dzieci co roku znika, prawdopodobnie na ofiarę dla szatana.
USA i Izrael (Synagoga Szatana) mają najwięcej głowic nuklearnych.
Ogółem jest taki zapas broni, że cała Ziemia mogła by pójść w pył.
III wojna światowa jest realna, ale nie koniecznie musi się wydarzyć.
Jeśli zobaczycie znaki na niebie i ktoś do Was zacznie przemawiać to nie dajcie się zmanipulować!
Wzywajcie Boga i Jego Syna!
Ja nie mówię, że mam monopol na prawdę.
Bo tylko monopol na prawdę ma Bóg i Jego Słowo oraz Jego Syn Isus/Jezus Chrystus.
Najlepsze jest to, że miałem wizje i rożne przeżycia (po bierzmowaniu wiedziałem, że mam czytać Biblię, ale jej nie ruszyłem, zdając się na intuicję i przeznacznie) zarejestrowałem w maju według mnie poteżne domeny internetowe (wydałem wszystkie swoje pieniądze na nie), a dopiero w czerwcu zacząłem karmić się Słowem Bożym.
Jak w tym miesiącu otworzyłem Biblię w ciemno to otworzyła mi się pierwsza strona Księgi Izajasza, a ona rozpoczyna proroctwa.
Ale ta Biblia co mam to jest Biblia Tysiąclecia z bierzmowania od kościoła, więc nie bardzo ufam jej.
Najlepiej by było sprawdzić najwcześniejsze wydania np. Septuaginta LXX bo prawdopodobnie Jezus jej używał.
Ogółem sami szukajcie Prawdy.
Co mnie właściwie trochę irytuje (bo tych wszystkich władców/polityków świata się nie boję) to to, że nie mam zbytnio czasu na to by ruszyć z Rewolucją z powodu tego że muszę coś robić/poświęcać czas swój, by mieć na przetrwanie i podstawowe potrzeby do życia.
Moja wizja/myśl była bym wstępnie ostrzegł z początkiem tego lata, więc nie usuwajcie tego postu.
W niczym tutaj nie kłamie, bo na kłamstwie się nigdy nie opierałem, a szukałem Prawdy i na niej się opieram przez całe swoje życie!
Jeśli coś mi się stanie, a DNA i odcisków palców (nawet wszystkie swoje śmieci palę) od bardzo dawna nie zostawiam w świecie realnym to za tym stoi policja, lekarze albo Ci co służą szatanowi.
A wystarczy głupi pet od papierosa podrzucony na miejsce zbrodni i człowiek idzie do więzienia za niewinność.
Zamiast bluźnierczych Amen i Alleluja stosujcie w modlitwach &quot;Niech tak się stanie&quot;!
I do Matki Boskiej, królowej niebios to się nie zwracajcie!
Tylko Bóg i Jego Syn Isus/Jezus Chrystus!!!
Oni są tylko naszą Zbawcami i Władcami!!!
Czytanie Biblii i stosowanie Prawa Bożego jest najmądrzejszą rzeczą, jaką człowiek może uczynić.
Jedynie Prawo Boga jest mądre, sprawiedliwe i pożyteczne.
&quot;poznacie Prawdę a ona was wyswobodzi.&quot; Jana 8:32
&quot;Mateusza 4:4 A On odpowiadając, rzekł: Napisano: Nie samym chlebem żyje człowiek, ale każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych.&quot;
Jana 3:16 - &quot;Bóg jest miłością.&quot;
&quot;Jana 5:21 Albowiem jak Ojciec wskrzesza umarłych i ożywia, tak również i Syn ożywia tych, których chce. 22 Ojciec bowiem nie sądzi nikogo, lecz cały sąd przekazał Synowi, 23 aby wszyscy oddawali cześć Synowi, tak jak oddają cześć Ojcu. Kto nie oddaje czci Synowi, nie oddaje czci Ojcu, który Go posłał.&quot;
Łukasza 21:8 Jezus odpowiedział: «Strzeżcie się, żeby was nie zwiedziono. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: &quot;Ja jestem&quot; oraz: &quot;Nadszedł czas&quot;.
&quot;Dzieje 4: 11 On to jest owym kamieniem odrzuconym przez was, budujących, On stał się kamieniem węgielnym. (12) I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.&quot;
&quot;Jak w Adamie wszyscy umierają, tak też w Chrystusie wszyscy ożywieni będą&quot; (1Kor. 15:22). !!!
&quot;Mateusza 7:14 Każdy, kto wytrwa do końca, będzie zbawiony.&quot;
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Gdyby to napisał jakiś forumowy nołnejm to bym miał niezły ubaw, ale to napisał użytkownik z 8 letnim stażem na forum ???? Generalnie jak to ma być Twoje świadectwo to przyznasz, że trochę chaotyczne. Nie popadaj w skrajność. Fajnie że się nawróciłeś, ale ochłoń trochę bo społeczeństwo Cię uzna za dziwaka.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Rozumiem Sphinx,
że chciałeś Twoje przeżycia wyrzucić z siebie i wyszło jak wyszło, lekki chaos bo chciałbyś powiedzieć wszystko.
Lekki, to mało powiedziane ;)
Najważniejsze, że się Nawróciłeś i pragniesz o tym mówić.
Mam nadzieję, że sobie to wszystko poukładasz i już będzie Ok.
Z Bogiem.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Z okresu 4/max. 5lat to Matka Boska lub Najświętsza Maria Panna/Maryja mi się objawiła na łące, nie przedstawiła się. Przyodziana w kolorze niebieskim lekko błękitnym unosiła się z 3-4m nad ziemią.
Był to piękny słoneczny dzień, nie przypominam sobie żadnej chmury na niebie, położenie słońca też pamiętam.
Mimo tego jakoś nie miałem do Matki Boskiej przekonania, bo za dzieciaka trochę przestudiowałem Prawdę i nic o niej nie znalazłem. Ostatnio sprawdziłem w Biblii, że Matka Boska/królowa niebios (egipska bogini Izyde, matka Horusa) nie jest pozytywną postacią.
Krótkie filmy o niej:
http://www.youtube.com/watch?v=TnEqPhG2log
http://www.youtube.com/watch?v=yE6FfcNDlMU&amp;amp;NR=1&amp;amp;feature=endscreen
http://www.youtube.com/watch?v=mY56ebNl6bY
Jan Paweł II był papieżem maryjnym i na dodatek też często stosował ohydny wykrzywiony krzyż, całkowita obraza dla Jezusa Chrystusa.
Będąc z wizytą na &#39;ziemi świętej&#39; był też krzyż odwrócony co jest już totalnie związane z satanizmem.
Światem rządzi szatan, a jego ludźmi na ziemi są zakon jezuitów, iluminaci, masoni, władcy, politycy, a w szczególności papież, który jest głównym dowodzącym na ziemi o czym może świadczyć, że wszelkie osobistości/politycy jak się z nim spotykają to całują go w pierścień lub nawet przed nim klękaj.
Słowo Boże określa Watykan jako Babilon Wielki / Wielka Nierządnica.
Apokalipsa św. Jana ukazuje karę i zagładę &quot;Wielkiego Babilonu&quot;. ????
Ponad 3lata temu położyłem się spać po chwili pojawiła mi się smolista twarz diabła przez około 10s. nie mogłem otworzyć oczu wpadłem w panikę czego było świadkiem parę osób, ktoś mnie szybko otrząsnął i otworzyłem oczy. To było dla mnie najokropniejsze przeżycie, nic mi nie powiedział.
Więc z mojej perspektywy i przeżyć nie jest bajką, że powyższe postacie nie istnieją.
To, że diabeł został zrzucony na ziemię:
&quot;Objawienie 12:9 I został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię, został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie&quot;
&quot;II Koryntian 11 ???? 14) I nic dziwnego; wszak i szatan przybiera postać anioła światłości. (15) Nic więc nadzwyczajnego, jeśli i słudzy jego przybierają postać sług sprawiedliwości; lecz kres ich taki, jakie są ich uczynki. &quot;
Nie znaczy, że ma jakąś władzę fizyczną nad człowiekiem, może przestraszyć, wodzić na pokuszenie i właściwie tyle.
Lecz najgorsze, że ma swoich sługusów (ludzie głównie z nasieniem węża) i oni są niebezpieczni.
Dzień tsunami w Japonii to u mnie był dzień kulminacyjny. Przed nim przez parę dni medytowałem w ciszy, by rozwiązać wszystkie swoje problemy, w celu samopoznania, w końcu też i nad światem się zastanowiłem.
Tuż przed rozpoczęciem tsunami w Japonii wrzuciłem w internet post/kod &quot;Sphinx&gt;FREE&quot; (już to usunięte, ale tam gdzie wrzuciłem nikt nie zaprzecza) i nastąpiło tsunami w Japonii.
Jak już tsunami było w TV na żywo to pisałem do ludzi na gg / może w Internecie (tego nie jestem pewny, nie pamiętam) jakieś kody, żeby ratowali, ale byłem bezradny, w końcu się położyłem (tsunami nadal trwało) i miałem od paru miesięcy w swoim pokoju mapy wszystkich kontynentów Ziemi przyklejone na ścianach i akurat mapa Azji się odkleiła (a nigdy się żadna mapa nie odkleiła) zacząłem ją przyklejać, ale ona nadal się odklejała.
W nocy około 23 tego dnia jeszcze otworzyłem książkę &quot;Znaczenie imion&quot; to zamiast imion to widziałem opis świętych.
Po tsunami około 3/4dnia wziąłem prysznic ciepły i odczułem, że ulatnia mi się moja dusza/duch, podniosłem oczy i widziałem obłok nad sobą, bardzo się trząsłem/ drżało całe moje ciało, w bardzo szybkim tempie, nie miałem na to wpływu.
Od razu coś się dowiedziałem, lecz to na razie musi zostać tajemnicą.
Co mogę na razie zdradzić, z części wizji to, że życie wieczne na Ziemi to nie bajka, lecz tylko dla wybranych, dobrych ludzi. I ja to widziałem jako piękny ogród z drzewami, którego liście/owoce mają uzdrawiać narody.
Wizja dotyczyła też mnie i Polski.
Co do wizji Polski to mogę napisać, że jest to coś co każdy naród świata by chciał, wręcz coś wspaniałego, coś najlepszego, co Bóg może dać dla narodu.
Zaryzykuję, bo co mi tam, chodziło o to, że Polska jest centrum świata, Narodem Wybranym. ????
Co do medytacji to od tamtego momentu jej nie robiłem, a może powinienem, gdyż medytacja to nic innego, jak nawiązanie kontaktu w relaksie z własną wewnętrzną istotą , z Bogiem, który pojawia się w ludzkim sercu.
Więc raczej się ją jeszcze zajmę w przyszłości.
Następnie w tym samym roku 2011 w Wielki Piątek około godziny 15 miałem najbardziej realistyczny sen w życiu, w którym widziałem bardzo ogromną powódź.
Następnie w lipcu 2011 przez cały ten miesiąc straciłem wszelkie uczucia, emocje, nic mnie nie denerwowało, nic nie smuciło.
Pierwszy raz w życiu wtedy bezsensownie oglądałem tv.
Nie żyłem i nie byłem wtedy człowiekiem.
W wyniku czego nawet pewnego dnia pojechałem na pewien most kolejowy, by się rzucić pod pociąg, lecz jak tam dotarłem to walczyłem, bo trapiła mnie przyszłość i to, że bym popełnił grzech śmiertelny oraz, że mam misje do spełnienia, a w szczególności pomyślałem o mamie, że to by ją mogło zabić, więc nawet nie wszedłem na ten most.
Następnie w lipcu 2012 ogarnął mnie gniew na wszystkich złych ludzi, myślami chciałem im wymierzyć karę.
Wrzuciłem znowu w internet poglądy i cele takie jak główny cel mój to pokój na świecie (ale też zostało to usunięte).
Potem miałem wizję dotyczącą prawa, które powinienem wprowadzić jakbym miał taką możliwość. Krótko mówiąc prawo miałoby polegać na Prawie Bożym. Oprócz tego, że miałem wizję, że powinniśmy zamknąć granice, że Polska powinna być głównie dla Polaków.
Następnie w sylwestra 2012/2013 miałem traumatyczne przeżycie około 1 w nocy i od razu popadłem w totalną depresje z ciągłymi myślami samobójczymi. W lutym już wszystko wracało do normalności i obecnie jest najlepiej psychicznie jak nigdy w życiu.
W maju znowu wizje, że muszę działać, bo najwyższy czas, więc zarejestrowałem trochę domen internetowych (bo to za mną chodziło od dnia tsunami w Japonii).
Miałem też ciekawą wizję dotyczącą kobiet rasy białej, lecz to na razie nie ważne.
W czerwcu w końcu otworzyłem po latach Biblię w ciemno jak już pisałem pierwsza strona z proroctwami mi się otworzyła. Dla mnie to znak. ???? Jak całkowicie zawierzyłem Bogu i Jemu Synowi. Tak raz zniknął mój sweter z samochodu, gdzie nikt nie miał wstępu i był zamknięty samochód. Potem pewnego dnia postanowiłem, że załatwię sobie 1sztukę palenia w razie choroby i podczas odbioru lekko spróbuję, więc wrzuciłem do plecaka fifkę (i tak lekarstwa nie było), wróciłem do domu otwieram plecak fifka znikła, a plecak był cały czas przy mnie, więc jak nie paliłem tak też nie będę palił. Parę dni później w nocy idę przed północą i patrzę w moim pokoju przez okno pulsuje czerwone światło jak z lasera (akurat takie coś to mnie niepokoi), już wiedziałem, że jak wpadnę do pokoju to tego nie będzie i tak było. Raz jakieś wybuchy jak z petard na zewnątrz domu cały czas w końcu wyszedłem i wszystko ucichło.
Miałem też takie sytuacje, że jak coś w nocy robiłem w terenie w poprzednim roku to były błyski na niebie, szczególnie jedną taką noc pamiętam i nie byłem sam, a błyski były w dość szczególnych momentach.
To by było tak w skrócie o mnie.
Pewnie niektórzy uznają mnie za szaleńca. Nic nie poradzę, że piszę prawdę.
Teraz przejdźmy do najważniejszego.
Jeśli o mnie to nie mam zamiaru przestać studiować Słowo Boże i każdemu to polecam.
Ogółem nic w życiu nie żałuje, oprócz tego, że dopiero nie dawno od dzieciaka w końcu ponownie otworzyłem Biblię.
Ale tak to czasami już jest, że tkwimy w jakiś schemacie, nawet ciągle poszukując prawdy i mając ją na wyciągniecie ręki dopiero po nią sięgniemy, gdy dojrzejemy.
Sam jestem zdania, by dobrze znać dobro trzeba też poznać zło.
Więc zarówno polecam czytanie Biblii jak i stron, gdzie możemy się dowiedzieć o działaniach wrogów Boga.
Odsyłam do dobrych stron:
http://zbawienie.com/
http://www.proroctwa.com/
http://www.biblia.info.pl/biblia.php
http://www.wezwaniedoprawdy.pl.tl
http://www.iluminaci.pl/
http://otworzumysl.com/index.php (tutaj chodzi mi głównie o ich magazyn KIT)
http://www.prisonplanet.pl/
http://wolnaludzkosc.pl/pl/
na pewno jest jeszcze sporo stron z prawdą, tylko trzeba poszukać.
Jedną z domen, które posiadam to:
http://www.wladca.com
resztę w przyszłości się dowiecie, bo sporo jest jeszcze według mnie lepszych niż podana tutaj.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
&quot;Trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi.&quot; Dzieje 5:29
&quot;Mateusza 22:37 ...Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. 38 To jest największe i pierwsze przykazanie. 39 A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego. 40 Na tych dwóch przykazaniach opiera się cały zakon (Prawo) i prorocy. &quot;
&quot;Przysłów 1: 7 Podstawą wiedzy jest bojaźń Pańska, lecz głupcy odrzucają mądrość i karność. &quot;
&quot;Przysłów 3 ???? 5) Zaufaj Panu z całego swojego serca i nie polegaj na własnym rozumie...&quot;
&quot;Mateusza 6:9 A wy tak się módlcie: Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, 10 Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. 11 Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, 12 I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom; 13 I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego; Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Amen. 14 Bo jeśli odpuścicie ludziom ich przewinienia, odpuści i wam Ojciec wasz niebieski. 15 A jeśli nie odpuścicie ludziom, i Ojciec wasz nie odpuści wam przewinień waszych. &quot;
&quot;Mateusza 12:34 Plemiona żmijowe! Jakże możecie mówić dobrze, będąc złymi? Albowiem z obfitości serca mówią usta. 35 Dobry człowiek wydobywa z dobrego skarbca dobre rzeczy, a zły człowiek wydobywa ze złego skarbca złe rzeczy. 36 A powiadam wam, że z każdego nieużytecznego słowa, które ludzie wyrzekną, zdadzą sprawę w dzień sądu. 37 Albowiem na podstawie słów twoich będziesz usprawiedliwiony i na podstawie słów twoich będziesz potępiony. &quot;
&quot;Kaznodziei 12:13 Wysłuchaj końcowej nauki całości: Bój się Boga i przestrzegaj jego przykazań, bo to jest obowiązek każdego człowieka. 14. Bóg bowiem odbędzie sąd nad każdym czynem, nad każdą rzeczą tajną czy dobrą, czy złą. &quot;
&quot;Galacjan 3:27 Bo wy wszyscy, którzy zostaliście ochrzczeni w Chrystusie, przyoblekliście się w Chrystusa. 28 Nie ma już Żyda ani poganina nie ma już niewolnika ani człowieka wolnego, nie ma już mężczyzny ani kobiety, wszyscy bowiem jesteście kimś jednym w Chrystusie Jezusie. 29 Jeżeli zaś należycie do Chrystusa, to jesteście też potomstwem Abrahama i zgodnie z obietnicą - dziedzicami.&quot;
&quot;Rzymian 2:27 I tak ten, który od urodzenia jest nie obrzezany, a wypełnia Prawo, będzie sądził ciebie, który, mimo że masz księgę Prawa i obrzezanie, przestępujesz Prawo. 28 Bo Żydem nie jest ten, który nim jest na zewnątrz, ani obrzezanie nie jest to, które jest widoczne na ciele, 29 ale prawdziwym Żydem jest ten, kto jest nim wewnątrz, a prawdziwym obrzezaniem jest obrzezanie serca, duchowe, a nie według litery. I taki to otrzymuje pochwałę nie od ludzi, ale od Boga.&quot;
&quot;Mateusza 4:4 A On odpowiadając, rzekł: Napisano: Nie samym chlebem żyje człowiek, ale każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych.&quot;
&quot;Jana 6:35 Odpowiedział im Isus: Ja jestem chlebem żywota; kto do mnie przychodzi, nigdy łaknąć nie będzie, a kto wierzy we mnie, nigdy pragnąć nie będzie.&quot;
&quot;I Jana 4 ???? 3) Każdy zaś duch, który nie uznaje Jezusa, nie jest z Boga; i to jest duch Antychrysta, który - jak słyszeliście - nadchodzi i już teraz przebywa na świecie.&quot;
&quot;Mateusza 24:21 Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie. 22 Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony.&quot;
&quot;Objawienie 2 ???? 10) Nie lękaj się cierpień, które mają przyjść na cię. Oto diabeł wtrąci niektórych z was do więzienia, abyście byli poddani próbie, i będziecie w udręce przez dziesięć dni. Bądź wierny aż do śmierci, a dam ci koronę żywota.&quot;
&quot;Oto stoję u drzwi i kołaczę; jeśli ktoś usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze mną&quot; (Obj. Jana 3:20).
&quot;Łukasza 14:26 «Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem. 27 Kto nie nosi swego krzyża, a idzie za Mną, ten nie może być moim uczniem. &quot;
&quot;Mateusza 16: 24 Wtedy Jezus rzekł do swoich uczniów: «Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje. 25 Bo kto chce zachować swoje życie, straci je; a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je. &quot;
&quot;Mateusza 18:20 Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich.&quot;
&quot;Łukasza 15:7 Powiadam wam: Tak samo w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia.&quot;
&quot;Mateusza 22 ???? 14) Albowiem wielu jest wezwanych, ale mało wybranych.&quot;
&quot;Mateusza 6:19 Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie je mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje podkopują i kradną: 20 Ale gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie podkopują i nie kradną. 21 Albowiem gdzie jest skarb twój - tam będzie i serce twoje.&quot;
&quot;Jakuba 1:12 Błogosławiony mąż, który w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia, obiecany przez Pana tym, którzy Go miłują.&quot;
&quot;Jana 6:53 Rzekł do nich Isus: &quot;Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Jeżeli nie będziecie spożywali Ciała Syna Człowieczego i nie będziecie pili Krwi Jego, nie będziecie mieli życia w sobie. 54 Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym.&quot;
&quot;Jana 3:16 Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne.&quot;
&quot;Jana 3 ???? 18) Kto wierzy w niego, nie będzie sądzony; kto zaś nie wierzy, już jest osądzony dlatego, że nie uwierzył w imię jednorodzonego Syna Bożego. (19) A na tym polega sąd, że światłość przyszła na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność, bo ich uczynki były złe. (20) Każdy bowiem, kto źle czyni, nienawidzi światłości i nie zbliża się do światłości, aby nie ujawniono jego uczynków. (21) Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego dokonane są w Bogu. &quot;
&quot;Jan 8:12 A oto znów przemówił do nich Isus tymi słowami: «Ja jestem światłością świata*. Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia».&quot;
&quot;Elezjan 5:19 Dziękujcie zawsze za wszystko Bogu Ojcu w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa.&quot;
&quot;Jeśli z Nim wytrwamy, z Nim też królować będziemy&quot; (2Tym. 2:12).
&quot;Lukasza 8:17 Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie miało być poznane i nie miało wyjść na jaw. &quot;
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Potem pewnego dnia postanowiłem, że załatwię sobie 1sztukę palenia w razie choroby
Nie żebym Ci wytykał jakiś grzech czy coś, ale akurat ten moment do całej opowieści pasuje jak wół do karety ;DDD

Teraz całkiem poważnie. Mam kilka pytań.
Tak więc nie uznajesz kościoła i papieża jako instytucji?
Co z sakramentami?
Jaki masz stosunek do wszystkich cudów eucharystycznych i innych?
Jesteś &quot;z tym wszystkim&quot; sam czy masz jakąś grupę &quot;podobnych sobie&quot; z którą się spotykasz w realu (sorry, wiem że zabrzmiało jakbym pytał alkona albo ćpuna) ????
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Nie żebym Ci wytykał jakiś grzech czy coś, ale akurat ten moment do całej opowieści pasuje jak wół do karety ;DDD
Teraz całkiem poważnie. Mam kilka pytań.
Tak więc nie uznajesz kościoła i papieża jako instytucji?
Co z sakramentami?
Jaki masz stosunek do wszystkich cudów eucharystycznych i innych?
Jesteś &quot;z tym wszystkim&quot; sam czy masz jakąś grupę &quot;podobnych sobie&quot; z którą się spotykasz w realu (sorry, wiem że zabrzmiało jakbym pytał alkona albo ćpuna) ????
Kościół stosuje praktyki magiczne i nie jest powołany przez Jezusa Chrystusa oraz Boga.
Więc nie uznaję kościoła i Watykanu.
Sakramenty w takim przypadku też są złe według mnie, bo są związane z instytucją wielbiącą potajemnie diabła.
Sam jestem splamiony chrztem i bierzmowaniem w kościele, i będę starał się jakoś to odkręcić.
W poniższym artykule jest wzmianka, że z powodu chrztu w kościele człowiek może być pozbawiony wizji, więc tylko nieliczni mogą ją mieć albo i w ogóle.
Jeśli będę miał dzieci to na pewno nie pozwolę na te praktyki na nich.
Na temat sakramentów i Watykanu oraz cudów:
http://www.zbawienie.com/ukrasc_dusze.htm
http://www.zbawienie.com/watykan.htm
http://www.zbawienie.com/cuda.htm
Sam dostałem od przyjaciela i przyjaciółki z ponad miesiąc temu propozycję, by jechać do pewnego kościoła w Polsce, gdzie są rzekome różne cuda (nie pytajcie, gdzie bo nie powiem). Może pojadę i wspólnie postaramy się zrobić tak, by wyszła prawda na jaw, że to fałsz. Lecz raczej tego nie ucznie, bo ludzie mnie poznają, a na dodatek nie wypada mi tego raczej robić.
Najbardziej sobie cenie w życiu przyjaźń, więc kto ma wiedzieć ten wie. Więc w pewnym stopniu z tym wszystkim do końca nie jestem sam, ale w większym stopniu jestem sam.
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
luk at dys
Religia [...] ma w swoim centrum idee, które nazywamy świętymi, uświęconymi albo podobnie.
[...] tak naprawdę oznacza ona „Oto idea albo pogląd, o którym nie wolno ci mówić nic złego;
po prostu nie wolno. Dlaczego nie? Bo nie!&quot;. Jeżeli ktoś głosuje na partię, której jesteś przeciwny,
możesz kłócić się z nim ile chcesz; wszyscy mogą się kłócić, ale nikt nie poczuje się dotknięty.
Jeżeli ktoś uważa, że należy podnieść albo zmniejszyć podatki, wolno ci się na ten temat spierać,
jeśli jednak ktoś powie: „Nie wolno mi w sobotę włączyć światła&quot;, mówisz: „Świetnie, szanuję to&quot;

— Richard Dawkins
http://www.youtube.com/watch?v=-y9vUjRLly8&amp;amp;NR=1&amp;amp;feature=endscreen
http://www.youtube.com/watch?v=g9ufqkR967o
http://www.youtube.com/watch?v=eucZEKpxe34
 
homel 918

homel

Użytkownik
I bedziecie sie tak przekzykiwac ?
Ateizm i sekta jakas sie reklamuje w jednym temacie, co to ma zwiazek z bukami wezcie idzicie chlopcu do piaskowniycy
&quot;Karl Kopfrkingl jest palaczem zwłok w praskim krematorium. Popada w szaleństwo i przez to uważa, że wykonując swoje obowiązki uwalnia dusze zmarłych.&quot;
ziomka co masz SPhinks w vatarze ... chcesz popasc celowo w paranoje albo sprawiac wrazenie takiego i mamy ci wspolczuc ?
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
I bedziecie sie tak przekzykiwac ?
Ateizm i sekta jakas sie reklamuje w jednym temacie, co to ma zwiazek z bukami wezcie idzicie chlopcu do piaskowniycy
&quot;Karl Kopfrkingl jest palaczem zwłok w praskim krematorium. Popada w szaleństwo i przez to uważa, że wykonując swoje obowiązki uwalnia dusze zmarłych.&quot;
ziomka co masz SPhinks w vatarze ... chcesz popasc celowo w paranoje albo sprawiac wrazenie takiego i mamy ci wspolczuc ?
Film to film i co to ma mieć wspólnego z jakąś paranoją i jakimś współczuciem, którego ja nie potrzebuje od was.
Co by nie było jeden z najlepszych filmów w historii kina, ale nie mój ulubiony.
Zaraz wrzucę w odpowiedni dział selekcje najlepszych filmów jakie widziałem i to tyle na ten temat, bo nie jest to temat na dyskusje o filmie.
A jakież to magiczne praktyki stosuje nasz święty Kościół Katolicki??
Biblia sprzeciwia się praktykom magicznym
Stanowisko Kościoła katolickiego względem magii precyzuje Katechizm Kościoła Katolickiego:
&quot;Wszystkie praktyki magii lub czarów, przez które dąży się do pozyskania tajemnych sił, by posługiwać się nimi i osiągać nadnaturalną władzę nad bliźnim - nawet w celu zapewnienia mu zdrowia - są w poważnej sprzeczności z cnotą religijności. Praktyki te należy potępić tym bardziej wtedy, gdy towarzyszy im intencja zaszkodzenia drugiemu człowiekowi lub uciekanie się do interwencji demonów. Jest również naganne noszenie amuletów. Spirytyzm często pociąga za sobą praktyki wróżbiarskie lub magiczne. Dlatego Kościół upomina wiernych, by wystrzegali się ich. Uciekanie się do tak zwanych tradycyjnych praktyk medycznych nie usprawiedliwia ani wzywania złych mocy, ani wykorzystywania łatwowierności drugiego człowieka.&quot;
http://zbawienie.com/magiakrk.htm
http://www.youtube.com/watch?v=HBH0D-vywaE
http://www.youtube.com/watch?v=8yyCT4pFHlg
http://www.youtube.com/watch?v=PeDIBp8rU_s
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Berdych over Djokovic

Del Potro over Ferrer

prezent uczciwy zarys biblijnego zbawiciela. Kto czytał starożytną ksiązke wie,że to i tak łagodna kreacja pasterza chcącego torturować i palić ludzi w nieskończoność. Zbawiciel, który NIE potrafił sam siebie zbawić od głupoty - kara[wieczna godna szaleńca] za nie wiare w zmyślonego boga. oraz nieprzestrzeganie jego utopijnych nauk np zabij dziecko, które nie szanuje rodziców, godne pożałowania. Zapraszam na film &quot;najmądrzejsza&quot; istota powraca....
http://www.youtube.com/watch?v=Op40ndRaaOY
 
Do góry Bottom