>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bieżące wyniki w turniejach!!!

pata11 0

pata11

Użytkownik
Wpisujcie tutaj wyniki jakie uzyskaliście w danym dniu nie wazne jest czy wygraliście 100 $ czy 0.10 :mrgreen: ????
Każdy inny post, niż o wygranej czy ewentualnych gratulacjach będzie karany
/BananeQ

 
snap8 12

snap8

Użytkownik
a ja wczoraj byłem 3 w Polsh Open na Bet 24 , ale :mrgreen: nic nie wygrałem bo jak sie okazało gdy gralismy już na finałowym stole że nie daja kasy w tym freerolu tylko jakieś pkt, mimo wszystko chwale sie bo był to mój pierwszy finałowy stół w freerollu :jezora:
 
pata11 0

pata11

Użytkownik
Zacznijmy od tego, że miałem sporo szczęścia :mrgreen: Gdy zostało nas 4 miałem problemy z netem wróciłem na stół jak zostało nas 3 i mialem ok 300 a reszta po pare tysięcy. Więc all in i wygralem czekam raz i znowu all in i znowu wygralem i tak mi sie udalo wyeliminowac 1 wiec zostalo nas 2 i miałem mała stratę, ktorą udało mi się odrobic i wygrac cały turniej ???? ????


P.S Dzieki support75
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
wczoraj 5 miejsce w Omaha Happy hour 17.50 na konice siostry. I w rezultacie 5$

No właśnie gdzie można przeglądać zakończone turnieje w pokera na unibecie bo chciałbym screena dołączyć.??
 
volky 0

volky

Użytkownik
Poprawka w rekordach 77 na 12000
:spokodfhgfh:

... chyba robi sie ze mnie pokerzysta :p


Grałem jeszcze w wykop salete ale ... niestety 2 turnieje na raz to za duzo i zostałem na 59 pozycji
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
nice :] teraz tylko powalczyć w tym turze o płatne miejsce (jakie by ono nie było, to i tak sporo kaski pewnie wpadnie :])
 
Do góry Bottom